Український SAT-TV форум
Приймачі DVB-S/S2 => 3000- 6000.. => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Питання пов'язані з ремонтом => Тема розпочата: bodyan від 15:54:10, 01 Лютого 2012
-
Власне зіткнувся з даною проблемою. БЖ в нормі.
-
а який девайс? практично у всіх в першу чергу здихає жовтий запобіжник типу конденсатора 75% і електроліт в блоку живлення 50% від інших причин
-
1. Порушений зв'язок тюнер-проц /малоймовірно/.
2. Несправний тюнер/50x50/.
3.Несправний проц/50x50/.
-
Блок живлення встановлювали інший ?.
-
Я точно не памятаю але декілька разів міняв конденсатор після стабілізатора 3,3В для вхідного вч блоку.На осцилографі малопомітний хаотичний шум.(але я не паятаю чи був при цьому корисний сигнал)...
-
На осцилографі малопомітний хаотичний шум.
Блок живлення встановлювали інший ?.
практично у всіх в першу чергу здихає жовтий запобіжник типу конденсатора 75% і електроліт в блоку живлення 50% від інших причин
Іноді нові єлектроліти також дають лайно ESR. Пробуй ще міняти. А скоріше буде підкинути робочий блок живлення для локалізаціі несправності.
-
Чим закінчився ремонт?, тому що в мене подібний тьюнер з такою ж несправністю..
-
Обіцяного три роки чекають.. derisive.gif, отже зв'язки між вхідним блоком та процом перевірені зразу (по повідомленням з нету сама частіша поломка), вхідний блок поміняний, навіть м/с I2c, результат нульовий, висновок проц.
Апарат: Bigsat 6500 Prima.