Український SAT-TV форум

Приймачі DVB-S/S2 => 3000- 6000.. => Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони => Питання пов'язані з ремонтом => Тема розпочата: bodyan від 15:54:10, 01 Лютого 2012

Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: bodyan від 15:54:10, 01 Лютого 2012
Власне зіткнувся з даною проблемою. БЖ в нормі.
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: nico2 від 15:58:51, 01 Лютого 2012
а який девайс? практично у всіх в першу чергу здихає жовтий запобіжник  типу конденсатора 75% і електроліт в блоку живлення 50% від інших причин
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: SashaTv від 16:41:27, 01 Лютого 2012
1. Порушений зв'язок тюнер-проц /малоймовірно/.
2. Несправний тюнер/50x50/.
3.Несправний проц/50x50/.
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: zioom від 17:18:06, 01 Лютого 2012
Блок живлення встановлювали інший ?.
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: Diller від 17:33:09, 01 Лютого 2012
Я точно не памятаю але декілька разів міняв конденсатор після стабілізатора 3,3В для вхідного вч блоку.На осцилографі малопомітний хаотичний шум.(але я не паятаю чи був при цьому корисний  сигнал)...
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: arrows від 19:50:56, 02 Лютого 2012
На осцилографі малопомітний хаотичний шум.
Блок живлення встановлювали інший ?.
практично у всіх в першу чергу здихає жовтий запобіжник  типу конденсатора 75% і електроліт в блоку живлення 50% від інших причин
Іноді нові єлектроліти також дають лайно ESR. Пробуй ще міняти. А скоріше буде підкинути робочий блок живлення для локалізаціі несправності.
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: tosat від 15:11:38, 31 Січня 2013
Чим закінчився ремонт?,  тому що в мене подібний тьюнер з такою ж несправністю..
Назва: Графічне меню і сигнал присутні, відсутні відео/аудіо сигнали
Відправлено: tosat від 08:35:35, 06 Листопада 2016
Обіцяного три роки чекають.. derisive.gif, отже зв'язки між вхідним блоком та процом перевірені зразу (по повідомленням з нету сама частіша поломка), вхідний блок поміняний, навіть м/с I2c,  результат нульовий, висновок проц.
Апарат: Bigsat 6500 Prima.