Реєстраційна Угода

Правила.

Форум Українського Супутникового Телебачення - Україномовний. Повідомлення, написані на інших мовах, забороняються. Винятками можуть бути тексти цитат інформаційного характеру.

І. Загальні заборони форуму.

Користувачам форуму забороняється:

1. Використання ненормативної лексики і лайки, образи будь-якого учасника форуму в будь-якій формі з будь-якої причини, а також розпалювання національної, расової і релігійної ворожнечі. Будь-які конфлікти можна вирішувати приватними переговорами, для цього існують Приватні повідомлення. Якщо Ви вважаєте якесь повідомлення форуму образливим, зверніться до модератора даного розділу – він, в свою чергу, виправить дане повідомлення і відповідно попередить автора цього повідомлення, або ж дасть зрозуміти Вам, чому дане повідомлення не є образливим.

2. Створювати теми, які уже обговорювались, а також одинакові теми в різних розділах (дублювання тем). Не створюйте ТЕМИ із заголовками «HELP», «ДОПОМОЖІТЬ» «Що робити.», «Купив ресівер.» і тому подібні, теми з такою назвою видалятимуться. Ваша ТЕМА в назві повинна відображати сенс питання або повідомлення.

3. Створювати повідомлення, котрі не несуть корисної інформації (флудити, оффтопити). Для таких повідомлень є окрема тема - Теревенька.

4. Розміщення інформації, яка несе рекламний характер. Рекламою вважається посилання на рекламний сайт з адресою чи без неї, посилання на сайт у підписі теж вважається рекламою, а також і файл з паролем у вигляді адреси сайту. Такі файли виставляти заборонено!
Обговорення шарінга не забороняється, але реклама та публікація посиланнь на форуми шарінга і дані серверів заборонені в будь-яких розділах.


5. Розміщення спеціальних посилань для отримання рефералів/очків на якихось сайтах.

6. Розміщення вірусів, троянських та інших шкідливих програм.

7. Створювати повідомлення типу "Дякую", "Супер" і т. п. Для висловлення подяки автору корисного повідомлення існує кнопка , а також репутація.

8. Забороняється писати все повідомлення прописними літерами (заголовними), зловживання заголовними буквами сприймається як крик, такі повідомлення видалятимуться.

II. Правила реєстрації (створення облікового запису).

1. Для реєстрації на форумі Ви можете вибрати будь-який нік, який складається з латинських чи українських літер. Забороняється використовування ніків, які являють собою беззмістовний набір цифр/літер, наприклад "1234" чи "йцуке", або ж "прпfgfgfg". Власники ніків даного типу будуть заблоковані в будь-який час, не залежно від того, коли була проведена реєстрація.

2. Забороняється створення одним користувачем двох і більше ніків та подальше їх використання.

3. Забороняється використання ніків типу "Адміністратор", "Модератор" "Супер-модератор".

4. При реєстрації на Вашу поштову скриньку буде надіслано посилання для активації акаунта, по якому Вам потрібно перейти. Якщо Ваш акаунт не буде активований на протязі 10 діб, він буде видалений з бази форуму.

5. Для завантаження Аватара використовуйте графічні файли розміром не більше 100 на 100 пікселів, чи 29,3 КБ (можна менше).

6. Пам'ятайте! Адміністратори, Модератори та інші користувачі форуму, не зобов'язані відповідати на Ваші питання.

З повагою, Адміністрація.