Український SAT-TV форум

Головна категорія => DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення => Тема розпочата: SashaTv від 08:35:26, 07 Серпня 2011

Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: SashaTv від 08:35:26, 07 Серпня 2011
  (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmanesu.com%2Fuploads%2F1102%2F80%2F70%2F7764e3e402a123d6.JPG&hash=6e30bebe325cb804a54ccf732e95e7ddf1f08704)            T2-Lite - DVB-T2 для мобільних пристроїв
Консорціум DVB розширив стандарт DVB-T2 специфікацією T2-Lite, яка дасть можливість вбудовувати в мобільні пристрої, такі як мобільні телефони та планшети, можливість прийому ефірних теле-і радіотрансляцій.

  Приймальні пристрої T2-Lite будуть підтримувати тільки частину можливостей повноцінного стандарту DVB-T2, що дасть можливість знизити їх розміри, вартість і енергоспоживання. Мовлення T2-Lite може здійснюватися в одному з двох режимів. Перший режим вимагає виділення під T2-Lite окремого мультиплексу, але при цьому приймати такий сигнал зможуть також і звичайні пристрої DVB-T2. У другому режимі мовлення може здійснюватися всередині існуючого мультиплексу DVB-T2, при цьому повноцінні пристрої DVB-T2 «побачать» тільки свою частину сигналу, а пристрої T2-Lite - свою.

  T2-Lite є не лише заміною застарілого телевізійного стандарту DVB-H, але і серйозним конкурентом DAB і DRM + + в сфері цифрового радіомовлення.

Олександр Дзюбенко (http://mediasat.net.ua/content/news_all/6175/)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: SashaTv від 09:11:44, 06 Вересня 2011
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fopen-box.ru%2Fkartinki%2Fdvb-t2.jpg&hash=f7c1add02788b47f8576706cc99cb9592adfbe19)
31 серпня 2011 в Братиславі, столиці Словаччини, почалися технічні випробування наземного цифрового телебачення в стандарті DVB-T2.
 Мультиплекс має один телеканал у форматі високої чіткості (HD), кілька документальних і один фільмовий канал. Мультиплексом DVB-T2 управляється компанія Towercom. Тести від передавача Камзік в Братиславі триватимуть до 30 вересня 2011 року. Цей передавач охоплює сотні тисяч словацьких домогосподарств. Передавач використовує К.66, з вертикальною поляризацією. Потужність передавача становить 50 кВт.

 Мультиплекс включає в себе наступні телеканали: Doku CS (MPEG-4/SD), Kino CS (MPEG-4/SD), Muzika CS (MPEG-4/SD), Travel Channel HD (MPEG-4/HD), Viasat Explorer (MPEG-2/SD), Viasat History (MPEG-2/SD) і Viasat Nature (MPEG-2/SD). Склад мультиплексу може бути змінений під час тестів.

 Towercom має право проводити технічні випробування в стандарті DVB-T2 також у місті Жиліна, але на даний момент ще не зрозуміло, коли вони будуть там проводитися.
Переклад з джерела (http://open-box.ru/news/towercom_s_testami_dvb_t2_v_bratislave/2011-09-05-392)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: SashaTv від 17:10:49, 16 Жовтня 2011
 Мінекономрозвитку приступило до розробки пропозицій, що стосуються використання системи умовного доступу (СУД) для цифрового ефірного мовлення. Засідання, на якому розглядатиметься питання формату кодування телесигналу, пройде в грудні 2011 р....
..Інформаційно-аналітичний центр НАТ зазначає, що у введенні СУД зацікавлені в першу чергу виробники приймального обладнання, розробники систем кодування, телевізійні канали з ексклюзивним платним контентом і оператори зв'язку, особливо в тому випадку, якщо вони введуть в потоки цифрових мультиплексів додаткові сервіси, інтерактив, канали високої чіткості і т.д. Самі ж мовники використовують системи захисту ефірного телесигналу поки тільки при трансляції деяких федеральних каналів, перш за все "Першого каналу", "Росії 1" і "Росії 2", у яких є контент, призначений для розповсюдження тільки на території РФ.
 НАТ зазначає, що стосовно СУД належить вирішити чимало питань. Перш за все, необхідно відкоригувати положення федеральної цільової програми (ФЦП) "Розвиток цифрового телерадіомовлення в РФ на 2009-2015 рр..", В якій про систему кодування нічого не говориться. "У ФЦП закріплено положення про гарантований отриманні телеглядачами 20 телеканалів у відкритому доступі, у високій якості, тобто мається на увазі, що як мінімум перші два мультиплекси повинні працювати в режимі Free-To-Air. Отже, має бути відкориговано яке положення ФЦП про обсяги доступного мовлення, або про сегментацію мультиплексів на платний і безкоштовний сектори ", - вважає НАТ.
Необхідно також вирішити, хто надалі буде вибирати спосіб і систему кодування, чи залишиться це прерогативою мовників, чи буде система кодування єдиної для всієї Росії.

За словами директора дирекції мереж розповсюдження програм ВАТ "Перший канал" Валентини Удалова, у травні цього року обговорювалися три системи умовного доступу: "Роскрипт", BISS і Pro Crypt. У Роспечать були направлені спеціальні таблиці з критеріями відбору. Поки Роспечать не повідомив про вибір конкретного СУД.

Як повідомляв ComNews, вартість комплексного рішення для кодування пакета з 8-10 телеканалів у мінімальній конфігурації, залежно від бренду обладнання, коливається від $ 30 тис. до $ 100 тис. При цьому багато систем передбачають ліцензійні відрахування за їх використання, а також доплату за кожне закриття додаткового каналу або пакета. На думку доктора технічних наук Калью Кукко, експерта МНИТИ, яку він висловив на круглому столі НАТ, організація умовного доступу важлива для дотримання авторських прав. Це питання, за його словами, повинна вирішувати урядова комісія. "Основна застосовувана система умовного доступу в Росії - це" Роскрипт ", вона чудово зарекомендувала себе в аналогу, сподіваємося, те саме буде і в" цифрі ", - зазначив Калью Кукк.


Переклад. Повний текст джерела тут (http://www.comnews.ru/index.cfm?id=64007&tempo=1138)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 07:04:21, 27 Червня 2012
Росія значно скорочує програму побудови наземного DVB-T2:
Цитувати
Федеральная целевая программа (ФЦП) развития телерадиовещания предполагала, что до 2015 года все население России должно получить возможность приема 20 телеканалов свободного доступа, то есть бесплатных для телезрителей. Однако теперь правительство РФ установило, что бесплатно принимать все эти каналы по завершении выполнения ФЦП смогут только 97,6% жителей России. Уменьшен также целевой показатель охвата населения цифровым вещанием — с 98,8 до 97,6%. Другими словами, хотя сохраняется цель предоставить доступ — в аналоговом или в цифровом формате — всему населению минимум к восьми обязательным телеканалам, ориентиры по доступу к 20 бесплатным каналам и цифровому вещанию стали менее амбициозными. Новый вариант ФЦП также не предполагает создания третьего пакета (мультиплекса), предназначенного специально для региональных цифровых телеканалов.

Каковы новые цели программы

Согласно новому постановлению правительства, из ФЦП изъяты задачи по развитию сетей радиовещания. Соответственно, в рамках программы не будут производиться работы по модернизации инфраструктуры сетей радиовещания, эта цель ограничивается только сетями эфирного телевещания. Поэтому из программы исключается целевой ориентир по обеспечению охвата 100% населения Российской Федерации радиовещанием заданного качества. Не предусматривается более и задача обеспечение возможности цифрового вещания российского радио на зарубежные страны с высокой надежностью приема.

Сокращение доступа к цифровому вещанию и качественному радиовещанию отразится и на охвате населения при оповещении о чрезвычайных ситуациях по радио и телевидению. Ранее этот показатель планировался на уровне 100%, теперь он составляет только 97,6%.

Параллельно с сокращением объема задач программы сокращается ее финансирование. Предполагалось, что в 2009–2015 годах на реализацию программы будет направлено 123,566 млрд рублей. Теперь же объем финансирования программы установлен в 121,825 млрд рублей, то есть на 1,74 млрд рублей меньше. Как следует из распределения этих средств, государство снизило свои ожидания по привлечению в программу внебюджетных источников: финансирование из них сократилось ровно на те же 1,74 млрд рублей.

Что будет с цифровыми мультиплексами

Как следует из нового варианта программы развития телерадиовещания, поставленные в ней задачи оказались сложнее, чем это представлялось в 2009 году. Это, помимо уменьшения ориентиров по охвату населения, следует из изменения сроков развертывания и состава создаваемых пакетов цифровых телеканалов (мультиплексов).

Прежде всего, продлены сроки развертывания первого мультиплекса, в который входят восемь обязательных для бесплатного распространения телеканалов. В регионах первой очереди создание этого мультиплекса должно быть завершено к 2015 года вместо 2011 года, как планировалось ранее. В регионах второй очереди окончание строительства первого мультиплекса перенесено на 2015 год вместо 2012 года, в регионах третьей очереди ― на 2015 год вместо 2013 года.

Кроме того, из программы как отдельный пункт исключено строительство третьего мультиплекса цифровых телеканалов. Предполагалось, что в него войдут несколько региональных каналов. Однако теперь этот мультиплекс программой не предусмотрен, остался лишь пункт о создании после первого и второго мультиплексов еще и других дополнительных пакетов каналов. При этом, если ранее указывалось общее количество дополнительных мультиплексов ― с третьего по пятый, сейчас их число не определено.

Нет более в программе и задачи по созданию цифровых телеканалов высокой четкости (HD-TV). Эта задача была включена в программу на 2012-2015 годы, однако от нее отказались в новой редакции ФЦП.

Так как программа больше не включает в себя задачи по развитию сетей радиовещания, все работы по этому направлению из нее исключены. Высвободившееся финансирование по исключенным задачам общим объемом около 16 млрд рублей пререраспределено, в основном, на строительство первого мультиплекса телеканалов. Объем его финансирования увеличен за счет этих и других высвободившихся средств с 28,6 млрд рублей до 54 млрд рублей, в том числе, из госбюджета - с 26,3 млрд рублей до 40,3 млрд рублей.

Почему скорректировали программу

В Минкомсвязи подтвердили «Маркеру», что необходимость корректировки ФЦП развития телерадиовещания возникла из-за дополнительных сложностей, выявленных в процессе выполнения программы. В частности, в ходе разработки системных проектов сетей цифрового телевизионного вещания в Российской Федерации было проведено уточнение условий использования радиочастот телевизионных передатчиков. Оказалось, что в целях согласования параметров излучений с радиоэлектронными средствами других служб радиосвязи в ряде случаев необходимо было снижать мощность основного передатчика. При этом для обеспечения сплошного радиопокрытия появлялась необходимость установки дополнительных маломощных передатчиков. С увеличением числа передатчиков существенно возросла стоимость сети цифрового телевизионного вещания.

В результате оптимизации сети из нее последовательно были исключены объекты с наибольшими затратами по охвату в расчете на одно домохозяйство и с наименьшим охватом населения в абсолютном выражении, а охват цифровым эфирным наземным телевещанием населения в целом был несколько снижен. При этом зрительскую аудиторию населенных пунктов, не охваченных по окончании строительства цифровым наземным вещанием, планируется обеспечить спутниковым непосредственным телевизионным вещанием.
Взято тут (http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=72&t=10937&sid=75386926b5926bd141b631fbc0788932&start=50)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: roger5000 від 05:32:55, 17 Липня 2012
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ukrtvr.org%2Fimages%2FNaz_TV_RADIO%2F2plus2.jpg&hash=1f622cdc9f1658d3287cb4fa5bbb926ec8e8a00a)
13 липня - телеканал "2+2" розпочав загальнонаціональне мовлення у 3-му мультиплексі замість телеканалу "Real Estate". Нагадаємо, що нещодавно ТОВ "Гравіс-Кіно" (телеканал "2+2") стало співвласником ТзОВ "Рєал Істейт - ТВ", тобто телеканалу "Real Estate", таким чином вірішивши проблему непопадання на конкурсній основі у загальнонаціональне Т2.

 
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: roger5000 від 06:06:24, 15 Серпня 2012
Pозпочато мовлення телеканалів Goldberry,  Вінтаж ТВ та Ескулап-ТВ у МХ-5.
(https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTOHv7NctHOWveLXsXpAjRonyh7ReswzV6A9hR5BtSs-T33_6ZS) (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ukrtvr.org%2Fimages%2FNaz_TV_RADIO%2Fvintage.jpg&hash=28ac88cf617aa2e60c14985ed75046142b541af3) (https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ukrtvr.org%2Fimages%2FNaz_TV_RADIO%2FEskulap.jpg&hash=531efb3d8e39e50d5c2596ff7cb0b5bb52eb53fa)

Наразі "Вінтаж ТВ" показує телефільм "Попелюшка", "Ескулап-ТВ" - якийсь радянський фільм 80-тих років, а "Goldberry" крутить проморолік "Газети 24".
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: oleh61 від 20:18:04, 20 Серпня 2012
Близько трьох мільйонів українців дивляться безкоштовне цифрове ТБ



 До єдиного в Україні оператору безкоштовного цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» підключилося близько 3 млн. абонентів. Про це заявив генеральний директор компанії Віктор Галич.

 «Ми розраховуємо, що до кінця місяця у нас буде три мільйона абонентів», - заявив Галич.

 За його словами, компанія поставила мету набрати 7 млн. абонентів до кінця 2012 року.

 На запитання журналіста, куди звертатися абонентам, якщо вони не можуть самостійно налаштувати ТВ-приставку, Галич відповів, що в сервіс продавця.

 «Ми підозрюємо, що з підключенням можуть бути недоліки в цій системі в окремих місцях, але вони повинні відпрацьовуватися. Завдання така поставлена ​​», - заяви він.

 Нагадаємо, що переможцем у тендеру на поставку пільгових ТВ-приставок для прийому цифрового сигналу стала компанія Strong Ukraine.

 На забезпечення приставками незаможних з бюджету-2012 буде виділено більше 350 млн.грн. На розгляд парламенту винесено законопроект, норми якого, зокрема, передбачають збільшити відповідні бюджетні витрати ще на 100 млн.грн.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 20:55:38, 20 Серпня 2012
Цитувати
До єдиного в Україні оператору безкоштовного цифрового ефірного телебачення «Зеонбуд» підключилося близько 3 млн. абонентів. Про це заявив генеральний директор компанії Віктор Галич.
По моєму це все ,як говорять москалики - "ложь, п1здежь і провокація"  :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 19:39:12, 11 Грудня 2012
Москальській Т2, на відміну від гандураського, не буде кодуватися
Цитувати
На заседании Правительственной комиссии по развитию телерадиовещания, состоявшемся 6 декабря, был снят с рассмотрения предложенный Минкомсвязью вопрос о внедрении системы оповещения населения при возникновении чрезвычайных ситуаций на базе сети наземного цифрового телевещания, сообщил «Известиям» один из участников заседания. Минкомсвязи предлагало внедрить так называемую систему условного доступа зрителей к эфиру первого мультиплекса цифрового ТВ, включающего в себя основные общероссийские телеканалы, для адресного оповещения только некоторых категорий населения. Эта система предполагает шифрование телесигнала. Ранее такую систему планировалось внедрить для всего населения России, однако даже с предложенными Минкомсвязью ограничениями, система условного доступа не нашла поддержки у большинства федеральных министерств и ведомств.
Первоначально в октябре 2011 года правительственная комиссия поручила Минкомсвязи проработать и доложить вопрос о возможности применения системы условного доступа (она же ― система адресного управления пользовательским оборудованием) с целью оповещения населения по сетям цифрового ТВ. Система позволяет персонифицировать каждый телеприемник или цифровую телевизионную приставку, присвоив уникальный идентификатор, подобно IP-адресу в интернете.
Система предполагала шифрование телесигнала для идентификации каждого принимающего устройства и целенаправленного распространения сигналов оповещения. Это потребовало бы наличия у всех телезрителей приемников или приставок, способных дешифровать сигнал, иначе просмотр каналов первого мультиплекса был бы невозможен.
Однако затем против шифрования эфирного цифрового телесигнала выступили Национальная ассоциация телерадиовещателей (НАТ) и Ассоциация кабельного телевидения России (АКТР). Они заявляли, что применение системы условного доступа, требующей наличия у телезрителей специального оборудования, превращает первый мультиплекс цифрового ТВ по сути в платное телевещание, что противоречило бы федеральной целевой программе «Развитие телевещания до 2015 года» и указу президента РФ, согласно которым 100% населения страны должны получить гарантированный бесплатный доступ к телеканалам первого мультиплекса.
В тоже время, основные производители цифровых телевизоров и приставок, выпускающихся в России, поддержали идею о шифровании эфира. Если бы такое решение было принято, эти производители получили бы весомое преимущество по сравнению со своими зарубежными конкурентами. Это связано с тем, что только производители, получившие от российских регуляторов алгоритм шифрования сигнала, могли бы поставлять на рынок страны работоспособные цифровые приемные устройства. А без такого встроенного алгоритма никакой другой телевизор или приставка не могли бы принимать цифровой сигнал. Такое преимущество выражалось бы вполне конкретной суммой: по оценке Минкомсвязи для обеспечения всего населения цифровыми телеприемниками только приставок потребовалось бы около 55 млн штук общей стоимостью 86 млрд рублей.
Но с учетом негативного отношения к тотальному шифрованию телеэфира Минкомсвязи к прошедшему заседанию комиссии подготовило ограниченные предложения по системе условного доступа. Министерство предложило осуществлять адресное оповещение о чрезвычайных ситуациях не для всех телезрителей страны, а только для социально значимых учреждений ― школ, больниц, детских садов и т.д. С этой целью модули идентификации будут встраиваться в телевизоры и приставки, устанавливаемые в этих учреждениях. Кроме того, Минкомсвязи предлагало в обязательном порядке встраивать модули идентификации в приставки, закупаемые за счет бюджетных средств для снабжения социально незащищенных слоев населения. При этом нужно было бы шифровать не весь телеэфир, а только часть его потока, специально предназначенную для адресного оповещения.
Тем не менее даже в таком ограниченном виде предложение о шифровании эфира с целью адресного оповещения не прошло. По информации источника «Известий», против выступили большинство министерств и ведомств.
Источник в самой Правительственной комиссии по развитию телерадиовещания сообщил, что, действительно, на сегодня существует консолидированная позиция большинства министерств и ведомств, чьи представители входят в комиссию, что шифрование цифрового телеэфира осуществлять не следует, а оповещение о чрезвычайных ситуациях нужно производить в обычном нешифрованном эфире. По словам собеседника «Известий» в комиссии, окончательное решение по этому вопросу предполагается принять ориентировочно в феврале 2013 года.
Представители вещателей положительно оценивают последние события вокруг шифрования каналов. Советник президента НАТ Владимир Лившиц считает, что на данном этапе решение не внедрять внедрять систему шифрования телесигнала ― позитивное, так как не потребует от населения покупки достаточно дорогостоящих специальных приемников. Тем более, что для первого и второго мультиплексов цифровых каналов внедрять систему условного доступа уже поздно.
— Однако от этой идеи нельзя отказываться полностью, так как технология условного доступа лежит в основе так называемого гибридного телевидения с функциями интерактивности. Поэтому для последующих мультиплексов цифрового ТВ нужно серьезно подумать о применении условного доступа, так как без нее телевидение будет все больше отставать по возможностям от интернета, — говорит Лившиц.
В свою очередь, вице-президент АКТР Михаил Силин полагает, что для адресного оповещения о чрезвычайных ситуациях шифрование эфира не нужно. У каждого абонентского устройства и так есть адрес, и единственная функция системы условного доступа — раздача разрешений на дешифрацию в зависимости от адреса абонентского устройства. Таким образом, угроза от внедрения шифрования связана с тем, что распространитель сигнала первого мультиплекса ― госкомпаничя РТРС — после закрытия аналогового ТВ получит возможность транслировать до 30 каналов в цифровом формате по обязательным приставкам со встроенным алгоритмом условного доступа.
— В этом случае, РТРС смогла бы обрушить рынок, предоставляя платное ТВ по демпинговым ценам, от чего пострадают как кабельные, так и спутниковые операторы, - уверен Силин.
Написать комментарий
http://izvestia.ru/news/541257 (http://izvestia.ru/news/541257)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: Sat-eXplorer від 20:25:39, 11 Грудня 2012
В свою очередь, вице-президент АКТР Михаил Силин полагает, что для адресного оповещения о чрезвычайных ситуациях шифрование эфира не нужно. У каждого абонентского устройства и так есть адрес, и единственная функция системы условного доступа — раздача разрешений на дешифрацию в зависимости от адреса абонентского устройства.

У Москалії своя легенда у потребі кодування сигналу була. Не прокатила  *oohaa*, з чим їх  1607-4
 
Цікаво, чому українські г@ндураси не можуть вставити клоаку  у рекомендовані телевізори програмним способом, а "впарюють" лохо-модулі... Варінтів два: або в когось руки із клоаки ростуть або просто вважать що то є збочення, а вони люди ПРавильні...
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: SergeyEM від 06:59:58, 12 Грудня 2012
Все дуже просто, хочуть зрубати грошенят.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: severyn від 20:05:26, 23 Грудня 2012
http://satkurier.pl/news/81143/tvp-emitel-i-samsung-testuja-dvb-t2.html (http://satkurier.pl/news/81143/tvp-emitel-i-samsung-testuja-dvb-t2.html)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 09:38:06, 30 Квітня 2013
Зеко-буд ймовірно знизить ціни за трансляцію для каналів   
Цитувати
Слухи: «Зеонбуд» разработал систему скидок для телекомпаний
«Українські новини» // 29.04.2013

Оператор национальной сети цифрового телевещания компания «Зеонбуд» (Киев) намерена предоставить телеканалам скидку в размере 75% на тарифы на трансляцию их программ. Об этом «Українським Новинам» сообщил информированный источник.

По его словам, компания подготовила проект системы скидок, который позволит предоставить телекомпаниям дополнительную скидку на тарифы в размере 50%.

Действовать такая система скидок будет до конца 2014 года, то есть, фактически до момента отключения аналогового телевидения.

Источник подчеркнул, что такое намерение обусловлено тем, что пока телекомпании несут двойную финансовую нагрузку по оплате за распространение своих программ в двух стандартах - старом аналоговом и новом цифровом.

При этом «Зеонбуд» понимает, что осуществляющему аналоговую ретрансляцию госконцерну РРТ проблематично снизить тарифы, поскольку это приведет к сокращению поступлений в государственный бюджет.

В свою очередь «Зеонбуд» готов считать финансовые потери от предоставления скидок инвестициями в ускорение темпов перехода Украины на цифровое телевещание.

По данным источника, по договорам с телекомпаниями «Зеонбуд» уже предоставляет скидку 25%, и если решение о дополнительной скидке 50% будет принято, то общая размер скидки составит 75%.

При этом пока не ясно, будут ли особые условия по предоставлению скидки, однако, по мнению источника, вероятнее всего их будет два — отсутствие у телекомпаний задолженности и выполнение ими обязательств по трансляции информационных роликов о переходе страны на цифровое телевидение.

Он добавил, что принятия решения о скидке можно ожидать в самое ближайшее время, как только решится вопрос с получением отсрочки по погашению кредита, полученного компанией на строительство цифровой сети в 2010 году.
джерело (http://proit.com.ua/news/telecom/2013/04/29/160550.html)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 12:47:45, 20 Травня 2013
До 2015 року Україна остаточно перейде на цифрове мовлення
20 травня, 2013 - 14:35
  Україна  до 2015 року відключатиме аналогове мовлення і поступово переходитиме  на цифрове, - розповів під час науково-практичної конференції "Дні  інформаційного суспільства" голова Національної ради з питань  телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, передає УНН (http://"http://www.unn.com.ua/").
 "Завдання, яке ми вирішуємо розвиваючи цифрове мовлення, це питання  термінів остаточного переходу на цифрове мовлення. Відповідно до  міжнародної угоди "Женева -2006", до якої йде Україна, такий термін  встановлений в середині липня 2015 року. Але ми, звичайно, з індустрією,  всіма зацікавленими державними органами розглядаємо можливість раніше  почати процес відключення аналогового мовлення, бо наші телевізійні  мовники зараз ведуть паралельне мовлення і аналогового, і цифрового", -  зазначив Манжосов.
 За його словами, Україна зробила рішучі кроки у напрямку цифрового  ефірного телебачення. У нашій державі, за його словами, за рік було  встановлено міцну цифрову телемережу.
 "За даними наших технічних служб, Українського державного центру  розрахунків частот, майже 95% населення України зможуть приймати сигнал  цифрової телемережі", - додав він.
 
Джерело: УНН (http://"http://unn.com.ua/ua/news/")

Додано: 13:31:01, 20 Травня 2013
Я дуже уважно прочитав цю статтю і мені на думку спало таке:
1. все це "маячня сивої кобили" і бажання видати бажане за дійсне
2. є народна приказка "хваліть мене мої губки..."
3. поєднання 1 і 2 ...  :2funny: :2funny: :2funny:
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: kandrij від 10:09:55, 21 Травня 2013
майже 95% населення України зможуть приймати сигнал  цифрової телемережі", - додав він.
 
Джерело: УНН
 (http://"http://unn.com.ua/ua/news/")

Це так само як Укравтодор відремонтував 98% доріг.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 10:16:44, 21 Травня 2013
Зеко-буд дотримав слова та знизив тарифи для ТРК ...
Цитувати
"Зеонбуд" сдержал слово и дал скидку к тарифам
Компания "Зеонбуд", оператор национальной цифровой эфирной телесети (цифровое телевидение "Т2"), приняла решение предоставить телекомпаниям дополнительную скидку к действующим тарифам в размере 50%.
— 20.05.2013
Сейчас, по договорам с телекомпаниями, "Зеонбуд" предоставляет скидку 25% от тарифа, с учетом дополнительной скидки, общая скидка составит 75%..
 
Дополнительная скидка будет действовать до конца 2014 года", - заявил Виктор Галич, генеральный директор компании "Зеонбуд", сообщает пресс-служба компании "Зеонбуд".
 
"Мы говорили о том, что готовы продемонстрировать индустрии свою конструктивную позицию. И мы это сделали. Уже сегодня, в понедельник, мы направляем телекомпаниям официальные уведомления о принятом решении. Это было не простое решение, с учетом того, что у компании остаются незакрытые обязательства по кредиту, полученного на строительство цифровой сети в 2010 году", - сказал Виктор Галич.
  Джерело (http://kp.ua/daily/200513/394613/print/)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 14:40:51, 22 Травня 2013
Цифра наближається
Світлана Остапа
22.05.2013 13:00     
           
     
Яким би складним не був перехід України на  цифрове мовлення, він усе одно відбудеться 2015 року. Підсумки  комітетських слухань щодо впровадження цифрового мовлення
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Fi150_ArticleImage_81833.jpg&hash=550b1d3ae1b231d96cec95516f301d7a6d0c96e8)
  Комітет  Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, зваживши  на скарги медіаіндустрії та громадян через незрозумілу ситуацію з  переходом на цифрове мовлення, провів слухання на тему: «Впровадження  цифрових стандартів мовлення в Україні». На жаль, ідеї парламентських  слухань щодо цифрового ТБ народні депутати не підтримали (http://"http://www.telekritika.ua/pravo/2013-03-19/80066"), тож було скликано комітетські. Але рекомендацій так і не було ухвалено (http://"http://www.telekritika.ua/rinok/2013-05-15/81633").  Поки що. Можливо тому, що всі доповідачі переважно констатували стан  переходу й фіксували те, що зробили їхні інституції для цієї справи.
   
  Загалом  вийшло те, що й пропонував голова комітету Микола Томенко: послухали  про реальну ситуацію, обмінялися думками. Учасники слухань підтримали  ідею пана Томенка ще кілька тижнів збирати пропозиції й під час  наступного чергового засідання комітету ухвалити рекомендації.
 
 
 
Державні відомства рапортують
   
  Нагадаємо,  16 червня 2006 року Україна, як член Міжнародного союзу електрозв'язку,  підписала міжнародну угоду, відому як «Женева-2006». Цей документ  регламентує порядок переходу ефірного наземного телевізійного мовлення  на цифрові стандарти та встановлює граничний термін перехідного періоду,  що збігає 17 червня 2015 року. Після зазначеної дати всі записи щодо  аналогових присвоєнь у Міжнародному реєстрі частот скасовуються. Наразі  майже всі європейські країни вже мовлять у цифрі, зокрема наші західні  сусіди - Польща, Словаччина й Румунія у липні 2013 року вимикатимуть  аналогові передавачі.
   
  В  Україні у 2011 році було завершено будівництво національної цифрової  мережі стандарту DVB-T-2 (МРЕG-4) у складі чотирьох цифрових  мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3 та МХ-5, нагадує голова Національної ради  з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов. Телеглядачі отримали можливість приймати 28 загальнонаціональних каналів та по 4 регіональних і місцевих.
   
  Згідно  з Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору,  наприкінці 2012 року мало розпочатися відключення аналогового мовлення,  проте його відкладено до 2014 року. І тепер Нацрада чекає пропозицій від  індустрії.
   
  «На  початку ми були в деякій ейфорії з приводу того, що ми зможемо значно  скоротити терміни паралельного аналогового і цифрового мовлення, щоб не  платити двічі за розповсюдження тих самих програм. Ми навіть планували,  що почнемо відключення аналогового з кінця 2012 року. Але, на жаль, уже в  середині 2012 року зрозуміли, що продаж телетюнерів іде дуже повільно, і  ми, порадившись із телеіндустрією, вирішили відкласти відключення й  домовилися, що сама індустрія вийде з такою пропозицією. Звісно, це буде  не пізніше липня 2015 року», - зазначив пан Манжосов.
   
  Голова Нацради підтримав голову Держкомтелерадіо Олександра Курдіновича в тому, що перехід на цифрове мовлення - це проблема не тільки Нацради. «Це  завдання для всієї телерадіоіндустрії і влади. Нацрада підтримає  будь-які пропозиції й дії, для того щоб вирішити всі проблеми, які є  щодо переходу на цифрове мовлення, щоб не потрапити в глухий кут, як це  трапилося в 2007-2008 роках, коли через неузгодженість позицій  керівництва країни впровадження цифрового мовлення було зміщено по  термінах до 2011 року», - сказав пан Манжосов.
   
  Він  нагадав, що на замовлення Нацради було проведено аналіз цифрового плану  «Женева-2006», який показав, що на жодному з каналів, які  пропонувалися, не було можливості організувати повноцінну мережу  цифрового мовлення. «Необхідно було побудувати не менше 450 нових  антенних споруд. На це не було державних коштів, і жоден інвестор на це б  не пішов. Відсутність системного підходу і джерел фінансування завели  ситуацію в глухий кут. Було втрачено 4 роки. Новий склад Нацради  запропонував новий план переходу на цифрове мовлення із залученням усіх  причетних органів державної влади. Саме цей план дозволив збудувати  мережу цифрового мовлення», - запевнив Володимир Манжосов.
 
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0015_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=0722834b759642d0e3888492341225ec4f1ffff9)
Микола Томенко, Олександр Курдінович, Володимир Манжосов
   
  «В  Україні частотний ресурс у смузі частотних виділень для цифрового  телерадіомовлення був фактично перевантажений радіоелектронними засобами  аналогового мовлення», - додавначальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.За  його даними, на сьогодні для трансляції програм аналогового телебачення  в Україні використовується понад 2,5 тисяч передавачів. «Таких  показників немає в світі. Та все ж цифрова мережа була розрахована з  урахуванням усіх обмежень наявної мережі. Ми вирахували 166 частот, які  забезпечують 95% покриття населення України», - розповів він. Крім  того, за його словами, було погоджено ці присвоєння зі  спецкористувачами, а також із прикордонними країнами.
   
  Утім,  не частотне планування турбує телеринок найбільше. У першу чергу  Нацраду звинувачують у непрозорості процедури підготовки та проведення  конкурсів на багатоканальне мовлення і визначенні переможців. Зокрема,  регулятор видав 8  ліцензій (частотний ресурс цілого мультиплексу) групі  телекомпаній «Інтер». Учасники слухань звернули також увагу на  монополізацію важелів управління мультиплексами. Операторські функції,  тобто рубильник усіх телеканалів, віддано приватному провайдеру з  офшорною пропискою і невідомими кінцевими власниками.
   
  Володимир  Манжосов визнав, що на сьогодні в телерадіоіндустрії до Нацради  більшість претензій щодо ліцензування в першу чергу місцевого й  регіонального мовлення. Але він вважає необґрунтованими звинувачення, що  Нацрада вбиває місцевих мовників.
   
  «Насправді  ми врятували місцеве й регіональне мовлення. В інших країнах при  переході мови не було про таких мовників, а тільки про  загальнонаціональних і найбільших регіональних. Досвід інших країн  показує, що невеликим мовникам найкраще транслюватися в кабелі й на  супутнику - там дешевше. На другий конкурс, який ми оголосили, ми  отримали вже менше заявок місцевих компаній, бо значна їх кількість уже  зважила свої сили. На сьогодні у нас є 144 вільних місця в мультиплексі  МХ-5», - повідомив пан Манжосов.
   
  Відтак  Нацрада має намір оголосити ще й третій цифровий конкурс. Регуляторний  орган розпочав консультації з Незалежною асоціацією телерадіомовників і,  можливо, буде змінювати конкурсні умови та предметніше думати, яким  чином ці частоти зможуть отримати регіональні ТРК. «Можливо, не на 24 години мовлення», - припустив пан Манжосов.
   
  Оптимістичний рапорт Володимира Манжосова продовжив Олександр Курдінович.  Керівник Держкомтелерадіо нагадав, що протягом 2012 року бюджетним  коштом (450 млн грн) було закуплено і доставлено близько 800 тис.  телетюнерів для прийому цифрового сигналу. Таким чином, більше 2 млн  громадян із малозабезпечених сімей отримали можливість дивитися цифрове  ефірне телебачення. Для продовження цієї вкрай важливої програми цього  року необхідно близько 300 млн грн, яких наразі в бюджеті не  передбачено. Пан Курдінович відкинув звинувачення в політичному  підтексті роздачі тюнерів перед парламентськими виборами від імені  партії влади, оскільки значну частину тюнерів, за його словами, було  роздано вже після виборів. Також він заявив, що жодного неякісного  тюнера доставлено не було.
   
   
 
Слово «Зеонбуду»
   
  Генеральний директор провайдера та оператора цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» Віктор Галич  уточнив, що наразі в Україні вже придбано майже 3 млн сет-топ-боксів,  а покриття цифровим сигналом сягає понад 90% домогосподарств.
   
  Він наголосив, що компанія виконала всі ліцензійні умови й узяті на себе зобов'язання відповідно до ліцензії Нацради. «В  Україні побудовано одну з найбільших у Європі і технологічно  найсучаснішу ефірну цифрову мережу телебачення. Вона працює виключно на  обладнанні німецьких і американських виробників, які є загальновизнаними  у світі. Робота всіх станцій і якість сигналу контролюється  американською компанією. За допомогою спеціального обладнання всі 32  телепрограми, які можуть бачити телеглядачі, виводяться на спеціальний  екран і черговий має можливість бачити їхню якість. Усі 166  передавальних станцій мають із головною станцією в Києві дуплексні  резервні канали зв'язку. Головна станція обробляє всю інформацію,  протоколює та сигналізує про стан обладнання мережі», - перелічив він технічні характеристики мережі.
   
  Пан Галич запевнив, що 2013 року досягнуто надійність мережі 99,96%. «Це  дуже високий показник для такої великої й складної телекомунікаційної  системи. Станом на 15 квітня в цифровій мережі було активовано 2 млн  715 тис. 342 сет-топ-бокси», - зауважив він.
   
  Наразі  «Зеонбуд» разом із Українським державним центром радіочастот (УДЦР)  розпочав роботу щодо суміщення електронних карт покриття цифрової та  аналогової мереж із електронною картою населення Держкомстату України.  Ця інформація, за словами пана Галича, надасть можливість Нацраді  прийняти рішення щодо початку поетапного відключення аналогового  мовлення. Він припустив, що на першому етапі це будуть Житомирська,  Рівненська, Чернігівська та Сумська області.
 
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0099_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=2e2dac143b51b9c60a7ce8b21dcfe5eefb512b9d)
Віктор Галич (ліворуч)
   
  Окремо  пан Галич зупинився на тарифах «Зеонбуду», які неодноразово  обговорювалися телеринком. Скажімо, голова профільного парламентського  комітету Микола Томенко заявляв (http://"http://www.telekritika.ua/rinok/2013-04-25/81176"), що вважає тарифи на цифрове мовлення для телекомпаній завищеними й такими, що потребують перегляду.
   
  «Ми  абсолютно впевнені щодо обґрунтованості тарифної політики компанії та в  тому, що ми працюємо строго відповідно до законодавство. Ми також  розуміємо об'єктивні складності телекомпаній при переході на цифрове  мовлення, особливо при суміщенні з аналоговим, коли вони змушені вести  подвійне фінансове навантаження. Важливо, щоб ми робили кроки один  одному назустріч, - вважає пан Галич. - "Зеонбуд" готовий  продемонструвати індустрії конструктивну позицію: компанія планує  надавати знижки до кінця 2014 року й цим полегшити телекомпаніям перехід  на цифрове телебачення. Компанією підготовлено проект системи знижок, який дасть можливість надати додаткову знижку (http://"http://www.telekritika.ua/rinok/2013-05-14/81575") в розмірі до 50% до тарифів. У проекті заплановано, що система знижок буде діяти до кінця 2014 року».
   
  Оператор  уже почав обговорення цього питання з провідними загальнонаціональними  телеканалами. Остаточне рішення про систему знижок буде оприлюднено  після того, як «Зеонбуд» вирішить питання з відстрочкою погашення  кредиту, отриманого на будівництво цифрової мережі у 2010 році.
   
  Він  нагадав, що зараз за угодами з телекомпаніями «Зеонбуд» надає знижку на  25% від тарифу, якщо рішення про додаткову знижку 50% буде прийнято, то  загальна знижка може скласти 75%.
   
  «Телекритика»  писала, що, відповідно до тарифів компанії «Зеонбуд», повна вартість  розповсюдження сигналу в мережі «Зеонбуду» зі 166 передавальних станцій  (з урахуванням ПДВ і без урахування знижок) для загальнонаціонального  телеканалу становитиме близько 2,9 млн грн на місяць. До липня 2012 року  вартість зі знижкою 50% становила близько 1,4 млн грн на місяць, до  серпня 2013-го з обумовленою раніше знижкою 25% становитиме близько  2,2 млн грн на місяць. Але пан Галич сподівається, що вже у травні  «Зеонбуд» зможе розіслати офіційне повідомлення телекомпаніям про  додаткову знижку.
   
  На завершення виступу гендиректор «Зеонбуду» зазначив, що під час будівництва мережі проблем було дуже багато. «Побудувати  в стислі терміни (5-6 місяців) одночасно 4 національні покриття, знайти  частоти для 664 передавачів, при цьому не створити перешкоди наявним  передавачам (а їх майже 1,5 тисячі) - це було нетривіальне завдання, але  зроблено велику загальнодержавну справу», - сказав він.
 
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0019_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=19f351b746827fcc235e62356253154df7a3323b)

 
     
Ключові проблеми
   
  Оптимізму  Держкомтелерадіо й Нацради щодо успішного впровадження цифрового  наземного телевізійного мовлення не розділяють не тільки представники  індустрії, а й деякі народні депутати. Зокрема, Микола Княжицький та Андрій Деркач.
   
  Микола Княжицький зазначив, що головний принцип переходу на цифрове мовлення - збільшення плюралізму. «Чи відповідала Україна цьому принципу? - запитав народний депутат. - Ні.  Ми фактично не маємо незалежних мовників. У європейських країнах  впровадження цифрового мовлення відбувається прозоро для громадськості.  Там перебувають під контролем і компанії, й ціни на послуги. А в нас  тільки зараз на запит нашого комітету Антимонопольний комітет відповів,  що починає розслідування питання щодо компанії "Зеонбуд". Ми отримали  цілу низку невідомих на ринку компаній, які зараз не працюють, бо ніхто  їх не контролює. Ми не отримали ні плюралізму, ні бази для громадського  телебачення. Чи маємо ми в цифрових пакетах канали "Культура",  "Історія"? Ми маємо декілька комерційних груп, які по суті стали  монополістами. І маємо знищення місцевого мовлення. Не хочу політизувати  це питання, але чому не отримали ліцензії "Малятко" чи "Ера"? Чим вони  гірші?». Він погодився з колегою Миколою Томенком,  що це питання треба обговорити на засіданні РНБО, й закликав Нацраду  контролювати ті компанії, які не виконують соціальних функцій.
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0077_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=00eab39a7c667662cbca8aa3b054a2478c061a19)
Микола Княжицький

  Власник ТРК «Ера» - загальнонаціонального аналогового телеканалу, який не отримав місця в цифрі, - народний депутат Андрій Деркач  не має претензій особисто ні до пана Галича, ні до членів Нацради, які  під час цифрового конкурсу перебували, за його словами, «під корупційним тиском власника телекомпаній». Але він вважає тарифи «Зеонбуду» корупційним податком на ЗМІ і ставить під сумнів справедливість цін на телетюнери. «Я  і мої колеги народні депутати можемо власним коштом найняти юридичну  компанію з першої десятки, яка проаналізує для РНБО впровадження  цифрового мовлення в Україні. І знайдемо міжнародну компанію, яка нам  проаналізує "чудовий" тариф "Зеонбуду"», - запевнив він. Пан Деркач  порадив «Зеонбуду» налагодити тісну співпрацю з телекомпаніями, в тому  числі й у робочій групі Комітету з питань свободи слова та інформації.
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0130_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=140ef923366f37237fe5d1ce1639048aca703eed)
Андрій Деркач
 
  Адекватність  цін на послуги «Зеонбуду» проаналізувала керівник Центру законодавчих  ініціатив Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова. Вона нагадала, що провайдер формував свої тарифи, відштовхуючись від наявних тарифів Концерну РРТ. «Ви  викликали таксі від РРТ, і це коштувало 30 грн. А тепер ви викликаєте  таксі від "Зеонбуду", і це також коштує 30 грн. Але приїжджає не легкова  машина, а бус, у який сідає багато ТРК, - навела вона порівняння. - До  того ж тарифи РРТ рахуються за методикою 80-го року, а обладнання й  технології давно пішли вперед. Тому тарифи розраховуються дуже приблизно».
   
  Щоб реально порахувати вартість послуг «Зеонбуду», НАМ провела велике дослідження. «Ми  посилалися на реальні ринкові ціни, це десь 800 млн грн. Це практично  стільки ж, скільки "Зеонбуд" брав кредиту - 1 млрд грн. Виходячи з  такого кредиту, ми розуміємо, що такі витрати мають погашатися протягом  10 років експлуатації цієї мережі. Це б складало десь 8 млн грн на  місяць. Ми всі ці цифри передали в Антимонопольний комітет. Собівартість  послуг для ТРК має становити десь 600 тис. грн на місяць, тоді як зараз  вони платять майже 3млн грн, тобто в 5 разів більше», - розповіла пані Большакова.
   
  НАМ кілька разів звертався (http://"http://www.telekritika.ua/news/2011-08-19/65140")  в АМКУ, але з жовтня 2011 року їм по суті не відповідають. Асоціація  пропонує визнати товариство «Зеонбуд» природною монополією, що дасть  можливість запровадити регулювання якості їхніх послуг з боку НКРЗ. Нині  є надія, що АМКУ більш детально відповість на запит парламентського  комітету.
   
  Учасники  слухань неодноразово зазначали, що впровадження цифрового мовлення  зачіпає інтереси кожної української родини і є важливим чинником  інформаційної безпеки держави, тому потребує адекватних дій законодавчої  й виконавчої влади. Таких поки що не спостерігається. Приміром.  державна програма передбачала, що засоби прийому сигналу (сет-топ-бокси)  вироблятимуться на українських підприємствах, втім, були закуплені  іноземного виробництва. Незрозумілою залишилася позиція уряду щодо  використання цифрового дивіденду - радіочастот, які звільнятимуться в  процесі відключення аналогового мовлення. Невідомими є й перспективи  стратегічного державного підприємства - Концерну РРТ. Дехто з учасників  слухань пророкував йому неминуче банкрутство.
   
  Виконавчий директор НАМ Катерина М'ясникова та генеральний директор ТОВ «Телеодин» (канали М1 і М2) Валентин Коваль  скаржилися на погане інформування населення щодо запровадження  цифрового мовлення. На їхню думку, органи влади мають активніше  долучитися до популяризації та інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо впровадження цифрового мовлення.
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0018_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=4f9d0dc0e1faedf992b534d2f49302de6767c9f0)
Катерина М'ясникова (праворуч)

   
 
Приклад з-за кордону
   
  З  міжнародним досвідом учасників слухань ознайомив консультант з  економічних питань Київського офісу BCG (The Boston Consulting Group  Україна) Сергій Боєв. Він зупинився на ланцюжку  утворення ціни за цифрове мовлення. За його словами, в європейських  країнах існував чіткий графік переходу на цифру з розбивкою по регіонах,  і визначено відповідальні, узгоджені конкретні дії всіх гравців на  ринку. При цьому держава і приватний бізнес були партнерами. Було  створено кол-центри, групи підтримки, які допомагали регіонам переходити  на цифру. Промоакції проводили як держава, так і асоціації мовників. В  Англії, приміром, телереклама фінансувалася коштом держави й бізнесу. У  населення було чітко сформовано уявлення про строки й необхідність  переходу на цифру. Це сприяло мінімізації втрат. Щодо тривалості  переходу, то у Хорватії, яка була поділена на 9 регіонів, він тривав від  13 до 20 місяців, у Франції - 7 місяців.
   
  За  словами експерта, при переході на цифру в усіх країнах знизився  телеперегляд. Учасники ринку несли суттєві збитки. Водночас європейські  держави кожна у свій спосіб контролюють монополістів і стежать за  правильним розподілом прибутків між гравцями медіаринку.
   
  Україні  ж необхідно вже сьогодні ухвалювати Закон про процедуру впровадження  цифрового мовлення, а також розглянути це питання на засіданні РНБО -  наголосив головуючий на комітетських слуханнях Микола Томенко. «Повинен  бути державний орган, який забезпечуватиме та контролюватиме перехід  держави на цифрове мовлення. Натомість сьогодні це в руках приватного  монополіста - компанії "Зеонбуд", яка зареєстрована на Кіпрі і власники  якої досі не відомі. Звідси - проблема із завищеними тарифами на цифрове  мовлення та з відсутністю будь-яких гарантій щодо умов, принципів та  строків такого переходу тощо», - вважає він.
 
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.telekritika.ua%2Fdoc%2Fimages%2Fnews%2F81833%2Ftk_2343_0011_o_lisovoy_m.jpg%3F&hash=f53297e57db2935a4290e1fb90a18b331e892050)
Микола Томенко
   
  Пан  Томенко закликав присутніх надсилати на адресу комітету пропозиції до  рекомендацій за підсумками слухань. І висловив сподівання на те, що  Верховна Рада все-таки зголоситься провести парламентські слухання щодо  стратегії розвитку телерадіомовлення на період до 2015 року в контексті  інформаційної безпеки України.
   
  Фото Максима Лисового

Джерело (http://www.telekritika.ua/rinok/2013-05-22/81833)

Додано: 19:29:13, 22 Травня 2013
Телекомпанія «Київ» вимагає від «Зеонбуду» припинити несанкціоноване використання її антени на вежі КРРТ
22.05.2013 19:12
             
              Телекомпанія  «Київ» звернулася до компанії-провайдера цифрових мультиплексів  «Зеонбуд» з вимогою припинити несанкціоноване використання  антено-фідерної установки, що належить територіальній громаді Києва і  встановлена на вежі Концерну РРТ в Києві, або укласти угоду про оренду  обладнання. Копія відповідного листа телекомпанії «Київ» є в  розпорядженні редакції «Телекритики».
   
  Як  пояснили «Телекритиці» в телекомпанії «Київ», передавачі аналогового та  цифрового ефірного мовлення по своїй структурі побудови не  відрізняються: вони складаються з самого передавача та його  антенно-фідерної системи. При використанні спеціальних розподільчих  систем можливе використання однієї антенної системи для кількох  передавачів в одному мовному діапазоні.
   
  «При введенні в експлуатацію нового цифрового передавача компанії "Зеонбуд" в м. Києві, Концерн РРТ, без узгодження з телекомпанією "Київ", підключив вихід передавача ТОВ "Зеонбуд"  до антени, на яку працює наш ефірний передавач. Антена була побудована  за кошти, виділені Київською міською радою і знаходиться на балансі  телекомпанії. Цим рішенням компанія "Зеонбуд" заощадила значну суму кошів і часу на придбання та монтаж власної антенної системи», - пояснила директор ТК «Київ» Світлана Криворучко.
   
  Генеральний директор компанії «Зеонбуд» Віктор Галич назвав ситуацію, що склалася, робочим питанням, яке виникло «без злоякісних намірів». «Будемо укладати угоду оренди, - пообіцяв він. - Годину тому я отримав цього листа. Завтра ми його розглянемо і будемо узгоджувати терміни, обсяги орендної плати».
 «Телекритика» (http://"http://www.telekritika.ua/rinok/2013-05-22/81864")
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: roger5000 від 19:22:47, 21 Січня 2014
Цитувати
Платный пакет «Зеонбуда» угрожает
украинским телеканалам
«proIT» // 17.01.2014
Общенациональный
провайдер эфирного
цифрового телевидения
«Зеонбуд» тестирует
трансляцию платного пакета,
состоящего из 20 каналов,
преимущественно зарубежных. Запуск пакета
в сети по всей стране запланирован на
первый квартал 2014 по цене 35 грн. для
абонента . Об этом «proIT» сообщил один из
участников рынка.
Стоит отметить, что о намерении запустить
платный пакет Виктор Галич, директор
«Зеонбуда», говорил еще в конце 2012 . Тогда
старт вещания был запланирован на первый
квартал 2013, а в пакет из 20 каналов должны
были войти РТР, ПКВС (Первый канал.
Всемирная сеть), Discovery, Eurosport, National
Geografic т др.
При этом, в отличие от украинских
телекомпаний, которые платят «Зеонбуду» за
вещание, зарубежные каналы сами будут
взимать плату с «Зеонбуда», т.е. работать по
схеме, аналогичной для кабельных и
спутниковых операторов. И, по мнению
участников рынка, такая бизнес-модель
частного монополиста национального
эфирного телевидения представляет собой
угрозу честной конкуренции на рынке.
Как предполагают эксперты, для закрепления
на рынке и вытеснения
конкурентов «Зеонбуд» может
воспользоваться возможностью кросс-
субсидирования платного пакета за счет
доходов, получаемых от трансляции
украинских телеканалов. Несмотря на то,
что такие действия противозаконны, доказать
на практике факт кросс-субсидирования
крайне сложно. Кроме того, конкурентные
позиции национального оператора сильны
еще и потому что он находится в
привилегированном положении, поскольку
государство датирует приобретение
гражданами цифровых тюнеров. Так в 2012
государство выделило на покупку льготникам
885 тыс. цифровых тюнеров 350 млн. грн.,
впрочем, в 2013 бюдет не осилил еще 300
млн. грн. для покупки следующей партии
устройств.
Принимая во внимание текущее положение
«Зеонбуда» на рынке и его амбициозные
планы, перед началом предоставления
программной услуги в виде платного
пакета, оператор должен существенно
снизить цены на ретрансляцию сигналов
для ТВ-каналов, считает Константин Грицак,
директор ассоциации «Телекоммуникационная
палата Украины»: «Это должно стать хорошей
новостью для украинских вещателей».
Однако вопросы вызывает не только
добросовестность рыночной конкуренции
«Зеонбуда», но и в принципе законность
трансляции платного пакета каналов частным
нацоператором, а также вытеснение из сетки
вещания отечественного контента. Ольга
Большакова, руководитель Центра адвокации
и лоббирования Национальной ассоциации
вещателей, считает законных оснований
для распространения платного пакета у
«Зеонбуд» сегодня нет: «Единственный
законный способ легализовать такую
деятельность ― провести соответствующий
конкурс Национальным советом по ТВ и РВ.
Но в условиях, когда многие украинские
вещатели с действующими лицензиями не
имеют возможности продолжить вещание в
цифровом формате, для проведения такого
конкурса нужно внести изменения в План
развития национального
телерадиоинформационного пространства
Украины. В этих изменениях должно быть
прямо сказано, что Нацсовет считает
нецелесообразным дальнейшее развитие
национального телевидения и отныне
приоритетным будет такой контент
телепрограмм, который позволил бы их
продавать».
По словам Ольги Большаковой, такие
изменения будут обжалованы в Минюсте и
суде, поскольку главным принципом
госполитики в сфере телерадиовещания
является принцип протекционизма в
отношении распространения программ и
передач отечественного производства.
«Поэтому, я думаю, что «Зеонбуд» выберет
какой-нибудь менее законный, но более
простой путь коммерциализации эфирного
телевидения. Как только станет известен их
выбор, можно будет предложить и
соответствующую стратегию защиты
украинского телевещания», ― отмечает
руководитель руководитель Центра адвокации
и лоббирования НАВ.
Между тем, в Нацсовете по ТВ и ВР давно
знакомы с планами «Зеонбуда» и не
разделяют опасений участников рынка. В
комментарии «proIT» Владимир Манжосов,
председатель Нацсовета, отметил, что сегодня
существует как законодательная, так и
техническая возможность вещания платного
пакета нацоператором. «В пользу этой идеи
говорит важность социальной функции
провайдера по обеспечению жителей,
проживающих за границами крупных
населенных пунктов, познавательными и
развивающими каналами», ― отмечает
Владимир Манжосов. При этом председатель
Нацсовета подтвердил, что для вещания
платного пакета каналов «Зеонбуду»
необходимо будет внести соответствующие
изменения в провайдерскую лицензию, что
может сделать лишь Нацсовет.
Кроме того, Лариса Мудрак заместитель главы
Нацсовета, в комментарии «proIT»
подчеркнула, что не видит угрозы
отечественному контенту со стороны
иностранных каналов в возможном платном
пакете «Зеонбуда»: «Вы не забывайте, что в
кабельном вещании сегодня также очень
много иностранных каналов. Те же CNN,
новостные каналы и каналы мирового
значения интересны зрителю. Мы не можем
также об этом забывать».
По мнению участников рынка, степень
влияния на рынок платного пакета
«Зеонбуда» будет зависеть от того, какие
каналы войдут в пакет, и будет ли в них
размещаться реклама. Если предположить,
что в пакет войдут популярные зарубежные
каналы Discovery и Animel Planet, то
наверняка 1,75 грн. с абонента будет
недостаточно, чтобы такие программы
транслировались без рекламы. Тем более
абонентов у «Зеонбуда» пока немного, а сеть
— всеукраинская. В таком случае, украинские
телеканалы, которые уже несколько лет
оплачивают завышенные в несколько раз
тарифы «Зеонбуда», будут вынуждены
конкурировать за рекламу с популярными
зарубежными каналами. Можно
предположить, что многие из них не
выдержат такой конкуренции и будут
вынуждены уйти с рынка.
Константин Грицак считает, что выход
«Зеонбуда» с платным пакетом усилит
конкуренцию, а «пирог» абонентских денег и
средств рекламодателей придется делить уже
на большее количество игроков. «Но уже
сейчас можно предположить, что в
наихудшем положении окажутся
небольшие операторы, которые не
предлагают своим абонентам новые
современные сервисы и очевидно не
выдерживают конкуренции с
общеукраинскими игроками», ― отмечает
Констатин Грицак.
Другие участники рынка не видят особой
угрозы своему бизнесу в виде платного пакета
«Зеонбуда». Оксана Ферчук, генеральный
директор Viasat, даже приветствует
обострение конкуренции на рынке платного
ТВ: «Еще один игрок в сфере платного ТВ,
безусловно, позитивное событие. Это
расширение предложения для потребителя,
это конкуренция, которая позволяет рынку,
индустрии, развиваться
динамичнее. Главное, на наш взгляд, что
бы новый игрок развивал рынок,
предлагая качественный контент по
рыночной цене и не кросс-субсидировал
сервис за счет других источников дохода
(бесплатного ТВ) ».
Анна Михаэлян, руководитель отдела по
связям с общественностью «Воля», не считает
«Зеонбуд» свои конкурентом: «Наша
стратегия нацелена на дальнейшее развитие
бандл-предложения «ТВ+Интернет» и
интерактивного телевидения, поэтому наша
целевая аудитория отличается от
пользователей эфирного цифрового
телевидения. Как в случае цифрового
кабельного телевидения, так и в случае
интерактивного телевидения наша компания
предлагает более разнообразный и
насыщенный контент, поэтому говорить о
конкуренции в данном случае не совсем
уместно».
В свою очередь, большинство из четырех
крупнейших украинских медиагрупп не
ответили на запрос «proIT». В пресс-службе
«Медиа Группы Украина» планы «Зеонбуда»
прокомментировали сухо: «Любой провайдер
вправе выстраивать свои договорные
отношения с правообладателями в рамках
действующих законодательных норм.
Комментировать чьи-либо возможные
намерения, которые не подтверждены
фактами, считаем некорректным и, как
минимум, преждевременным».
Однако пока еще крупные платформы и
операторы не прочувствовали на себе
все «прелести» конкуренции с
нацоператором, продающим пакет по
демпинговой цене, в стране уже давно иде
процесс ухода с рынка региональных и
местных телекомпаний. Финансовые
трудности, проблемы с получением или
продлением лицензий заставляют сворачивать
бизнес отечественных поставщиков контента.
И надеятся на поддержку нацрегулятора им
не приходится. «Проблема регионального
вещания ― это в первую очередь, проблема
самого регионального вещания, которое
имеет достаточно слабые финансовые
возможности, не осуществляет полноценное
24-часовое вещание и мы об этом говорили
еще в 2010, с самого начала проекта по
переходу на цифровое телевидение», ―
подчеркивает Владимир Манжосов.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: Toha від 21:20:00, 22 Січня 2014
Хіба що 35гр. на рік тоді ще якось можна буде вбалакати тому що  слово платне більшість наших людей не сприймає і  *oohaa*переводить їх в ступор
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: roger5000 від 21:42:30, 21 Травня 2014
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fdigital-tv.com.ua%2Fuploads%2Fdsn%2Fa9%2F2d%2F001%2F5354.jpg&hash=9e4d757e52260a9a48379d96bf49529f01a9a6aa)
Вчора канал 112 Україна [DVB-T2] почав мовити в форматі 16:9, а також в HD(720)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: pascal від 06:58:11, 02 Червня 2014
Цитувати
1 июня провайдер национальной сети эфирного цифрового вещания компания «Зеонбуд» начала тестовое вещание телеканалов со спутника «Astra 4A» (4,8 гр.в.д.).На частоте 12188 МГц осуществляют вещание следующие телеканалы: «Интер», «Украина», «1+1», «НТН», «К1», «Первый национальный», «ICTV», «Enter-фільм», а на частоте 12341 МГц – еще 20 телеканалов. Это: «Мега», «Pixel», «XSport», «НЛО ТБ», «2+2», «Добро ТВ», «ТОНІС», «Бизнес», «Телеканал 112», «Голдберрі», «БТБ», «Вінтаж», «Ескулап ТБ», «ТЕСТ», «Zoom», «Кіноточка», «СТБ», «ТЕТ», «К2» и «Новый канал».Пакет телепрограмм за небольшим исключением аналогичен пакету, ретранслируемому со спутника «Astra 1G» (31,5 гр.в.д.), отмечают пользователи на форуме проекта ProTV.UA. В его состав входит «Телеканал 112», но при этом отсутствуют каналы «М1» и «5-й».Трансляция всех телеканалов осуществляется в стандарте DVB-S2/Multistream, поэтому прием сигнала на бытовые ресиверы не возможем. Редакция Mediasat для приема телепрограмм использовала спутниковый ресивер Openbox SX-6 с модулем условного доступа «Зеонбуд».Добавим, что вещание каналов осуществляется в луче «Nordic-BSS», который обеспечивает только частичное покрытие Западной Украины.«Зеонбуд» начал тестовое вещание со спутника «Astra 4A»Параметры вещания:Спутник «Astra 4A» (4,8 гр.в.д.)Частота 12188 МГц, поляризация горизонтальная, символьная скорость 27500 Мс/с, DVB-S2/8PSK/Multistream/MPEG-4/ Irdeto Cloaked.Частота 12341 МГц, поляризация горизонтальная, символьная скорость 27500 Мс/с, DVB-S2/8PSK/Multistream/MPEG-4/ Irdeto Cloaked.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: busk від 17:13:37, 16 Липня 2014
 *-P   Нацрада має намір скасувати своє рішення про кодування «Зеонбудом» цифрового ефірного телебачення

У четвер, 17 липня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має намір скасувати власне рішення № 2464 від 12 жовтня 2011 року «Про звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України». Відповідне питання міститься в порядку денному (http://nrada.gov.ua/ua/anons_zaxodiv/21754.html) засідання, призначеного на 17 липня.
 Саме рішенням № 2464 Нацрада, розглянувши звернення Держкомтелерадіо, рекомендувала (http://www.telekritika.ua/news/2011-10-13/66416) оператору цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ «Зеонбуд» закодувати сигнал цифрового ефірного телебачення, а саме - «забезпечити встановлення на головній станції мультиплексування у м. Києві системи умовного доступу (САS) сигналу загальнонаціональної цифрової телемережі за рахунок власних коштів, з обов'язковим дотриманням ліцензійних умов про надання населенню можливості відкритого і безкоштовного прийому 32 телепрограм».
 Держкомтелерадіо мотивував у 2011 році прохання до Нацради встановити кодування кількома потребами:
- виключення можливість продажу населенню приймачів цифрового ТБ низької якості, які не відповідають вимогам стандарту DVB-T2 та HD;
- отримання оперативної і об'єктивної інформації про кількість поширених приймачів та їх фактичний розподіл за регіонами країни, необхідної для прийняття рішення про відключення аналогового телемовлення;
- недопущення зловживань при забезпеченні у 2012 році малозабезпечених сімей приймачами за рахунок коштів Державного бюджету України.
 За кілька місяців після рішення Нацради, у січні 2012 року, «Зеонбуд» встановив (http://www.telekritika.ua/news/2012-01-06/68566) систему умовного доступу Irdeto CAS з програмною технологією Irdeto Cloaked CA.
 Експерти розкритикували (http://www.telekritika.ua/news/2011-10-13/66437) ідею кодування цифрового ТБ, оскільки цим було штучно обмежено (http://www.broadcast.telekritika.ua/show/Infrastruktura/1872-ukrayinskiij_set-top-boks_narazivsia_na_pereshkodi_28.03.2012) ринок постачальників приймачів цифрового ТБ, збільшено (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-02-25/90799) вартість приймачів, а крім того «Зеонбуд» отримав можливість у подальшому запускати платні канали у своїй мережі.
www.telekritika.ua
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: jurag від 21:22:24, 17 Липня 2014
Нацрада зобов’язала «Зеонбуд» розкодувати сигнал цифрового ефірного телебачення
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 17 липня скасувала власне рішення № 2464 від 12 жовтня 2011 року «Про звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України», яким рекомендувала (http://www.telekritika.ua/news/2011-10-13/66416) оператору цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ «Зеонбуд» закодувати сигнал цифрового ефірного телебачення.
 Рішення скасовано як таке, що «грубо порушує право телеглядачів приймати програми телерадіоорганізацій, які доступні для прийому на території України, передбачене статтею 61 закону "Про телебачення і радіомовлення"».
 Разом з тим Нацрада доручила оператору цифрових телемереж ТОВ «Зеонбуд» при розповсюдженні сигналів загальнонаціональних цифрових телемереж МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 у місячний термін забезпечити виконання умов ліцензій каналів щодо розповсюдження програм у відкритому вигляді.
 За словами голови Нацради Юрія Артеменка, регулятор мав численні звернення телеглядачів і мовників, питання кодування також обговорювалося з керівниками телерадіокомпаній і компанією «Зеонбуд».
 
Керівник юридичного відділу «Зеонбуду» Ірина Аляб'єва, на засіданні зачитала і передала членам Нацради звернення компанії з проханням не скасовувати рішення про кодування. «Зеонбуд», зокрема, вказує на те, що витратив 30 млн гривень на встановлення системи умовного доступу, а тепер муситиме витратити ще 28 млн гривень на її демонтаж. У «Зеонбуді» вважають, що внаслідок скасування кодування ринок буде насичений приймачами без функції дистанційного керування, крім того це унеможливить у подальшому надання додаткової послуги платного телебачення для абонентів «Зеонбуду».
 Однак члени Нацради на це заперечили, що не зобов'язують «Зеонбуд» демонтувати систему умовного доступу, а лише вимагають забезпечити умови ліцензії мовників - поширення програм у відкритому вигляді.
 Нагадаємо, в жовтні 2011 року рішенням № 2464 Нацрада, розглянувши звернення Держкомтелерадіо, рекомендувала (http://www.telekritika.ua/news/2011-10-13/66416) оператору цифрових мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 ТОВ «Зеонбуд» закодувати сигнал цифрового ефірного телебачення, а саме - «забезпечити встановлення на головній станції мультиплексування у м. Києві системи умовного доступу (САS) сигналу загальнонаціональної цифрової телемережі за рахунок власних коштів, з обов'язковим дотриманням ліцензійних умов про надання населенню можливості відкритого і безкоштовного прийому 32 телепрограм».
 Держкомтелерадіо мотивував у 2011 році прохання до Нацради встановити кодування кількома потребами:
- виключення можливість продажу населенню приймачів цифрового ТБ низької якості, які не відповідають вимогам стандарту DVB-T2 та HD;
- отримання оперативної і об'єктивної інформації про кількість поширених приймачів та їх фактичний розподіл за регіонами країни, необхідної для прийняття рішення про відключення аналогового телемовлення;
- недопущення зловживань при забезпеченні у 2012 році малозабезпечених сімей приймачами за рахунок коштів Державного бюджету України.
 За кілька місяців після рішення Нацради, у січні 2012 року, «Зеонбуд» встановив (http://www.telekritika.ua/news/2012-01-06/68566) систему умовного доступу Irdeto CAS з програмною технологією Irdeto Cloaked CA.
 Експерти розкритикували (http://www.telekritika.ua/news/2011-10-13/66437) ідею кодування цифрового ТБ, оскільки цим було штучно обмежено (http://www.broadcast.telekritika.ua/show/Infrastruktura/1872-ukrayinskiij_set-top-boks_narazivsia_na_pereshkodi_28.03.2012) ринок постачальників приймачів цифрового ТБ, збільшено (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-02-25/90799) вартість приймачів, а крім того «Зеонбуд» отримав можливість у подальшому запускати платні канали у своїй мережі.
www.telekritika.ua
     *-P
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: oleh61 від 18:16:17, 10 Вересня 2014
    на Multistream крига скресла ???

   1+1', 'ICTV', 'K1', 'НТН', 'Перший Нацiональний T2' та 'Украïна' ідуть відкрито на 12188H
   2+2' и 'Тонiс' ідуть відкрито на 12341H
   Банк ТБ' йде відкрито на 12341H
                                                       
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: vasjabr від 14:47:42, 12 Вересня 2014
Днями проходило засідання Верховної Ради, де був запрошений   Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення... Може тоді ж і домовилися? Але якби там не було- 20 з 32 каналів відкриті- це просто супер!!! *oohaa* *-A Хоч хотілося б більше... derisive.gif  (Думаю, що жадібність хлопа не згубить... derisive.gif ) ca.,
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: VANOS від 18:01:49, 14 Вересня 2014
Цитата: Національна Рада України
http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/23696.html (http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/23696.html)
Представник компанії «Зеонбуд» Ірина Аляб’єва на засіданні Національної ради повідомила про те, що компанія розуміє необхідність повного виконання умов ліцензії та рішень регуляторного органу для всіх каналів цифрового мовлення та на даний момент компанія з технічних та інших причин не може виконати його в повному обсязі. Таким чином «Зеонбуд» попросив надати 4 місяці для того, щоб запровадити усі необхідні дії для розкодування решти каналів.
 
11 вересня, на засіданні регуляторного органу члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення проголосували за рішення взяти до відома часткове розкодування телеканалів.
 
Під час голосування членами регуляторного органу було винесено декілька пропозицій, серед яких – надання нового строку для виконання рішення, оголошення попередження, звернення до суду щодо анулювання ліцензії тощо. Жодна з цих пропозицій не набрала необхідної кількості голосів.
Надіймося продовження буде.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: oleh61 від 18:38:01, 19 Вересня 2014
    на сьогоднішній час показують :
  1.       Інтер
2.       Україна
3.       1+1     
4.       НТН
5.       К-1
6.       УТ-1
7.       ICTV
8.       СТБ
9.       ТЕТ
10.   Новий канал
11.   М-1
12.   5 канал
13.   Мега
14.   2+2
15.   Тоніс
16.   Голдберрі
17.   Банк ТБ
18.   КДРТРК
19.   112-UA(Аріадна)
20.   ТРК Київ
21.   Всі новини
22.   Enter-фільм-  кодовано
23.   ZOOM –         кодовано
24.   Кіноточка –   кодовано
25.   К-2 –            кодовано
26.   Pixel –          кодовано
27.   XSport –        кодовано
28.   НЛО ТБ –      кодовано
29.   Добро –        кодовано
30.   Бізнес –        кодовано
31.   Вінтаж –       кодовано
32.   Ескулап ТБ - кодовано
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: Sat-eXplorer від 21:57:28, 10 Жовтня 2014
Майже всі канали Зеонбуду закодували.
Спойлер
Цитата: crazycat (http://protv.ua/forum/viewtopic.php?f=33&t=13270&start=1125)
а что это творится у зомбариков ?:) это со спутниковой раздачи:
MX1:
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs017.radikal.ru%2Fi427%2F1410%2Fc7%2F0412845e073b.jpg&hash=b27e89f6370c1b7a39bcc00a8086897e636fcde5)

MX2:
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs008.radikal.ru%2Fi306%2F1410%2F27%2F7a304c22c336.jpg&hash=1b596aab11df1e8e460b3f77deb882164b8561c4)
MX3:
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs017.radikal.ru%2Fi427%2F1410%2Fc7%2F0412845e073b.jpg&hash=b27e89f6370c1b7a39bcc00a8086897e636fcde5)

полуфабрикат MX5:
(https://sat-ukraine.info/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs012.radikal.ru%2Fi319%2F1410%2F42%2Ff72584e340a4.jpg&hash=cbeb69068c920e1df06b79d5cdb85e93e9e406e8)
Всучили днепропертровский 34 :) Там у них кроты Коломойского что провода перегрызли, что сигнал не доходит до передатчика ?:) Посмотрел минут пять - идет беспробудный "агитроп нью-рыганалов" :)
[close]


Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: vasjabr від 08:20:36, 11 Жовтня 2014
А в мене ось така картина:

1. 112 Україна (ПАРТНЕР)
2 РАІ
3. Банк ТБ
4. Вінтаж- кодовано
5. Галичина
6. Голдберрі - кодовано
7. Ескулап ТБ - кодовано
8. Тест - "матрас"
Реша каналів відсутня- немає сигналу... Пробував пересканувати, "мучив" антену- марно!
Що ж то коїться??? ca.,
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: andre33 від 08:47:44, 11 Жовтня 2014
"кантора" видно звалила як і Лебедь , десь на Гаваях сидять разом і бабки на чемодані рахують  :-Р
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: RATVOD від 10:08:37, 11 Жовтня 2014
Майже всі канали Зеонбуду закодували.

Домовилися.   9_4 Інтересно, за скільки? Правда, ми цього не взнаємо ("Державна таємниця ")   grabli
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: wowasik від 17:29:14, 13 Жовтня 2014
Вже все працює! 19 відкритих каналів,як і було раніше  *-A
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: yura150480 від 08:39:38, 07 Листопада 2014
ЗеонБуд розділять

Цитувати
«Зеонбуд» разделят поровну пять олигархов

Монопольный провайдер цифрового эфирного телевидения «Зеонбуд» в ближайшее время превратится в консорциум основных игроков - по 20% «Зеонбуда» могут получить группа «Интер» Дмитрия Фирташа, «Медиа Группа Украина» Рината Ахметова, StarLightMedia Виктора Пинчука, «1+1 Медиа» Игоря Коломойского. Пятая доля должна отойти властям.

Как рассказал топ-менеджер одной из компаний, которая выступала техническим партнером «Зеонбуда», предполагается, что он будет разделен на пять равных частей. По 20 % получат группа «Интер» Дмитрия Фирташа, «Медиа Группа Украина» Рината Ахметова, StarLightMedia Виктора Пинчука, «1+1 Медиа» Игоря Коломойского. Пятая доля должна отойти 5 каналу, подконтрольному Петру Порошенко, и государственным вещателям.
Член Национального совета по вопросам телевидения и радиовещания Григорий Шверк сказал, что о таком тоже слышал. «Насколько я знаю, сейчас ведутся переговоры о возможности акционирования украинскими медиагруппами компании «Зеонбуд» таким образом, чтобы они стали ее владельцами», — подтвердил он.

Контрольного пакета не будет

Еще один собеседник в одной из медиагрупп говорит, что переговоры с собственниками медиагрупп и их консультантами начались еще в марте, а завершить процесс планировалось до конца года. «Доминирующего влияния в новообразованной открытой структуре ни у кого не будет, чтобы избежать разногласий», — говорит собеседник издания. «Хотя конечно же, есть отдельные игроки, которые хотели бы получить контрольный пакет, но есть и другие, которые тоже берут участие в переговорах», — говорит основатель телеканала «Еспресо ТВ» Николай Княжицкий, который тоже недавно обзавелся местом в сети «Зеонбуда» (купил «Голдберри»). «В идеале он [«Зеонбуд»] должен стать чисто технической компанией по распространению сигнала, которой владеют крупнейшие телеканалы, контролирующие 80 % ТВ-аудитории», — отмечает собеседник «Капитала» в еще одной медиа-структуре.

Изначально самое большое влияние на «Зеон­буд» имели СКМ и «Интер» и старая власть. Напомним, что «Зеонбуд» еще в 2008 г. учредила компания КПМ, оформленная на Omni International Ventures Limited. Эта же компания фигурировала в сделке, когда СКМ покупал киевский ЦУМ. В 2010 году незадолго до получения лицензии на строительство цифровых сетей «Зеонбуд» приобрел кипрский офшор Planbridge Ltd. Впоследствии больше всего мест в сетях «Зеонбуда» получила группа «Интер», а СКМ вместо одной «ТРК Украина» обзавелся еще двумя новыми эфирными каналами. Четыре места под эфирные каналы в сети попали под контроль представителей старой власти. Сейчас два из них уже проданы.

Сбивают цену

Рыночную стоимость «Зеонбуда» сложно оценить. По мнению генерального директора Concorde Capital Игоря Мазепы, ее можно узнать, только если построить аналогичную сеть и потраченные на строительство средства разделить на два. «Вот это была бы реальная стоимость «Зеонбуда» без учета долгов», — отмечает он. Один из собеседников «Капитала», хорошо знакомый с бизнесом «Зеонбуда», заявил, что задолженность каналов перед «Зеонбудом» перевалила за 1,5 млрд грн. Ряд телеканалов не платит за распространение сигнала уже долгое время.

Опять же из‑за долгов у некоторых медиа-групп могут возникнуть сложности с окончательным договором. «Если прийдут к соглашению, то нужно будет каким‑то образом рассчитаться, а свободных денег сейчас ни у кого и нет. Поэтому в СМИ может специально создаваться шумиха по поводу того, что «Зеонбуд» — это зло, которое нужно предать анафеме», — говорит один из собеседников «Капитала». Создание негативного образа вокруг компании может оказать влияние на финальную стоимость актива, что, по его словам, будет только на руку покупателем перед сделкой.

Успеть по Женеве

Превращение «Зеонбуда» в консорциум из основных игроков решит ключевой вопрос телевизионной отрасли: в 2015 г. Украина согласно международному договору «Женева 2006» должна отключить аналоговое вещание, оставив только «цифру». Но плана отключения аналога еще нет. «Если владельцами «Зеонбуда» станут украинские медиагруппы, это решит многие проблемы, связанные с запуском цифрового телевидения. Это была бы идеальная картинка», — соглашается Шверк.

«Если медиагруппы действительно получат контроль над «Зеонбудом», изменится ценовая политика для телеканалов. Компании будут напрямую заинтересованы в том, чтобы цифровое телевидение было внедрено как можно быстрее», — говорит один из собеседников. Потому что сегодня телеканалам приходится платить и за цифровое, и за аналоговое вещание. Ведь никто же не знает, какое реальное покрытие «Зеонбуда». И не имеет к этим данным доступа.

Примечательно, что ранее руководство Концерна РРТ предлагало создать свою альтернативную сеть цифрового вещания для нужд государственных вещателей, и, возможно, некоторых частных. Но дальнейших новостей по воплощению этих планов в жизнь пока не было.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: oleh61 від 15:56:24, 19 Грудня 2014
  Робоча група рекомендувала визначити чотири етапи вимкнення аналогового сигналу:

1-й етап - до 15.06.2015: Київська, Чернігівська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Харківська, Сумська області та Автономна Республіка Крим;

2-й етап - до 31.12.2015: Івано-Франківська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька, Одеська області;

3-й етап - до 30.06.2016: Полтавська, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька області;

4-й етап - до 31.12.2016: Луганська, Донецька.
  http://www.telekritika.ua/rinok/2014-12-11/101483 (http://www.telekritika.ua/rinok/2014-12-11/101483)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: inero від 10:35:03, 01 Січня 2015
Станом на 10.00 01.01.2015 кодування знято на усіх Т2 каналах
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: DiD /7AHAC від 11:46:13, 31 Січня 2015
Хто знає чи довго ще буде висіти матрас на 1 національному?
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: AndriyLviv від 19:35:51, 31 Січня 2015
Хто знає чи довго ще буде висіти матрас на 1 національному?
На даний момент канал веде трансляцію.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: VOLODYMYR від 23:54:50, 23 Березня 2015
У вівторок в Україні вимкнуть цифрове телебачення

Концерн РРТ з 9:00 24 березня призупинить надання послуг з обслуговування передавачів провайдеру цифрового телебачення ТОВ "Зеонбуд" на всій території України, за винятком Донецької та Луганської областей на територіях, підконтрольних українській владі

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на офіційний сайт концерну РРТ.

Представники держпідприємства пояснюють, що протягом останніх чотирьох місяців компанія "Зеонбуд" постійно порушувала умови договору з Концерном РРТ в частині розрахунків за надані послуги.

Станом на 23 березня 2015 року "Зеонбуд", не зважаючи на попередження про тимчасове припинення надання послуг, яке було надіслано ще 6 березня 2015 року, не розрахувався з Концерном РРТ за надані послуги у 2014-2015 роках. До 23 березня 2015 року не відбулось навіть часткового погашення боргу.

"Основною умовою безперервного та якісного надання телекомунікаційних послуг є необхідність своєчасної оплати за них. Не отримуючи кошти у належних обсягах підприємство не може своєчасно розраховуватись з енергопостачальними організаціями, які, в свою чергу, змушені відключати від енергоживлення об’єкти Концерну РТТ", - йдеться у повідомленні держпідприємства.

Нагадаємо, що згідно з міжнародними договорами, Україна має вимкнути аналогове телебачення і повністю перейти на цифрове до червня 2015 року.

Зазначимо, що у грудні Антимонопольний комітет визнав ТОВ "Зеонбуд" монополістом.
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 08:35:59, 24 Березня 2015
Ну що , хто може перевірити, вирубали цей даунбаський Т2 чи не вирубали ???
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: Ігор Горбусь від 09:26:53, 24 Березня 2015
Так що готуйте хлопці антени , шийте тюнера ,
другий тур по встановленню на підході !
 *oohaa* *-P   :2funny:
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: Ankl від 09:27:17, 24 Березня 2015
поки не вимкнуть
http://zaxid.net/news/showNews.do?zeonbud_viplativ_krrt_chastinu_borgiv_tomu_tsifrove_tb_ne_vidklyuchatimut&objectId=1345255 (http://zaxid.net/news/showNews.do?zeonbud_viplativ_krrt_chastinu_borgiv_tomu_tsifrove_tb_ne_vidklyuchatimut&objectId=1345255)
Назва: Загальні новини DVB-T2
Відправлено: slavon від 12:39:42, 24 Березня 2015
Блін, той кривий і дибільний зеко-буд не відкллючили
Цитувати
"Зеонбуд" сплатив частину боргу, цифрове ТБ не відключили
Концерн радіомовлення радіозв'язку та телебачення (КРРТ) сьогодні, 24 березня, продовжив мовлення цифрових каналів мережі компанії "Зеонбуд".

"У зв'язку зі сплатою частини боргу процедура припинення надання послуг ТОВ" Зеонбуд "була скасована. Послуги надаються в повному обсязі ", - повідомило підприємство в себе на сайті.
http://www.epravda.com.ua/news/2015/03/24/535249/ (http://www.epravda.com.ua/news/2015/03/24/535249/)