Автор Тема: G-share на Sat-Integral 9100 HD і інших  (Прочитано 4381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
G-share на Sat-Integral 9100 HD і інших
« : 14:18:51, 12 Червня 2011 »
Sat-Integral T-9100 HD, TIGER T600HD мають встроєну річну G-share підписку, показують багато кодованих каналів з різних пакетів. кажуть що воно дійсно працює рік. хто тестував - дайте свої коментарі, поділіться інформацією як активувати таку функцію, чи потрібен доступ до інтернет, які ще реси мають таку функцію, на що сподіватись після проходження року і т.п. ???
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
G-share на Sat-Integral 9100 HD і інших
« Відповідь #1 : 14:20:45, 12 Червня 2011 »
Цитувати
Цікава інфа з ххх форуму:
 
  "Ресивер поддерживает бесплатный просмотр некоторых дополнительных пакетов каналов. Для активации этой функции в меню Настройка сервера нажмите кнопку F1 и подтвердите добавление дополнительных записей. В конце списка ресивер пропишет дополнительные записи на просмотр этих пакетов. Для отключения этой функции также нажмите кнопку F1 с последующим подтверждением об удалении".
     
   Це стосовно ресиверів 7200-7300 та 9000HD. Додаткові пакети :  НТВ+,Триколор, Цифра та ін. , тобто шара на шару. :2funny: :2funny: :2funny:
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

 

Куплю пульти оптом Eurosat,eurosky Dvb-8004 [SAT]

Автор jastin11Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 5695
Остання відповідь 10:56:48, 11 Квітня 2012
від jastin11
Thread: Power-Sat-Dreamelite4-dm800se-ssl84d-by-voyger/28/10/2013

Автор AstronomyРозділ Dreambox

Відповідей: 0
Переглядів: 4449
Остання відповідь 12:37:49, 29 Жовтня 2013
від Astronomy
[Picon] Іконки телеканалів для E2 від sat-ukraine

Автор bodyanРозділ Скіни, Пікони

Відповідей: 5
Переглядів: 13658
Остання відповідь 16:11:31, 11 Лютого 2019
від Nazar Horoshko
Q-SAT ST-10CX при великій яскравості рве синхронізацію

Автор andre33Розділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 3
Переглядів: 4410
Остання відповідь 15:31:12, 16 Травня 2016
від vodilava3a
Q-SAT ST-10CX вимикається через 3 сек. після старту

Автор чупакабраРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 3280
Остання відповідь 14:37:28, 12 Березня 2018
від vasic