Автор Тема: Тестування тюнерів на якість зображення  (Прочитано 5229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gosha

  • Гість
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #45 : 10:21:19, 16 Травня 2007 »
Все,..остаточне рішення, беру Опен 810 на установки комплекса своїх робіт на готельному комплексі.
Тільки що переконав  мене останній аргумент....
(про це промовчу який)........

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #46 : 10:32:21, 16 Травня 2007 »
Gosha ..не забувай що ми тестували опен 810 на офіційному софті!!!Спробуй залити в нього останній софт від наших запоріжських колег і не полінись ще раз повторити тест!!Думаю що деякі ньюанси,що ми спостерігали на опені софтово трохи поправлені...імпонує особисто мені любов запоріжців до свого дітища..
Тестування ж Стронг4401 ми проводили на піратському софті(яка ж тут підтримка ліцензійного Віацесс!!!!)..переший його в офіційний софт і дуже здивуєшся метаморфозою..
Для прикладу попитай також інших установщиків,котрі мали неохайність встановити клієнту карточний Стронг і спитай як вони нині тишком-нишком ходять повз своїх клієнтів,а часом і обходять городами і швидко-швидко..

Відсутній jan_de_baker

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Рейтинг: +10/-0
Ліцензійне чи ні, що обираємо
« Відповідь #47 : 12:03:17, 16 Травня 2007 »
Цитувати
Я телефонував на фірму Стронг і там мені пояснили, що ситуація навпаки: Стронг має ліцензію від телекомпаніі НТВ, ліцензію на Виаксесс, і при любих змінах Стронг буде працювати, а Опен такого не потягне, тобто без ліцензійного Віаксеса може трапитись таке, що при виході Віа3,0 Опен просто не зможе це підтримати, а Стронг -він же ліцензію має! -значит все буде добре.


У разі придбання 4401 або 4402/4404 - дійсно ліцензія Віаксесс існує. Але не йдеться мова про ліцензію від НТВ. Існують деякі перепони зі сторони НТВ, взагалі не бажання навіть спілкуватися на цю тему.
У разі зміни на систему 3.0 - потрібно провести ліцензування приймача під нову систему. Цей процес займає понад 3 місяці! Вот такі справи. Ну і коштує це купу грошей. Ото така французська бюрократія.
Але справа навіть не в цьому. Нова версія бібліотек Виаксес ще не означае миттєву зміну усіх карток да і взагалі не означає що приймач де є інтегрована бібліотека 484 не буде працювати з системою 3.0
Про Опен мова не йшла, Гоша. Я не казав що він не зможе підримувати 3.0. Чому б і ні?

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #48 : 15:05:34, 16 Травня 2007 »
Цитата: Gosha;7141

Ще Віктор вчора повідомив, що в Стронгу карточка НТВ+ дуже довго думає, тобто при переключенні каналів треба по пів хвилини чекати,..а на Опені все літає.
Хтось може це підтвердити?


ставив один-єдиний раз НТВ+...на стронг 4402...

канали переключаються нормально...
і клієнта того я часто бачу - до мене жодних претензій щодо тюнера немає :cool:
The things you own they end up own you

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #49 : 15:51:02, 16 Травня 2007 »
Дуже й дуже цікавий тред, пролистав усі наявні сторінки, дуже повчально, дякую за інформацію.

Хотів спитати (тільки дуже прошу не плювати одразу в мою сторону!) : чи нема в вас можливості оцінити якість картинки на отому крутому телеку з Кенвудом-2 ? Був би дуже вдячний за таку інформацію. Знаю, чому питаю :-)

THANXXX.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #50 : 16:41:55, 16 Травня 2007 »
В принципі карти,які мають привязку до тюнера чи навіть паспорту клієнта працюють на лінуксоїдних тюнерах і опенбоксах 810..потрібно лише знати "секретні" дані.......
частковий випадок -карта конакс платформи польської Н--деяку інфу я викклав в розділі по хдтв тюнерам..

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #51 : 19:00:30, 16 Травня 2007 »
Цитата: Gosha;7144
Все,..остаточне рішення, беру Опен 810 на установки комплекса своїх робіт на готельному комплексі.
Тільки що переконав  мене останній аргумент....
(про це промовчу який)........

Мені дуже приємно бо я відразу пропонував цей тюнер ,
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

driver3

  • Гість
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #52 : 20:01:27, 16 Травня 2007 »
Цитата: vic;7143
Можу лиш добавити до сказаного..НТВ+ скоро почне обмін карт нового покоління віацесс 3.0..відношення жодного не мають вказані тюнери Самсунг і Стронг до ліцензії віацесс поскільки базова модель цієї системи -тонер пового покоління ХДТВ!!!Так що ставку робити на пакет НТТ Україна в жодному з випадків нерезонно..полетять тюнери в голову стовідсотків..



Вік, звідки ці дані...??? Є джерело інформації?  Сьогодні спеціально позвонив в Москву шоб друзі взнали шо і як. На ХДТВ планується перехід орієнтовно на 2009-2010 рік, але канали в звичайному форматі вилучатися не будуть ше пару років (буде дублювання), оскільки діють договора НТВ з кінцевими користувачами. Сказали, що зараз карти мінятимуться на 2.7 версію, і то не всім.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Тестування тюнерів на якість зображення
« Відповідь #53 : 20:06:42, 16 Травня 2007 »
просто читаю інет......крім того і нюхом чую....

 

World Vision T38, Т37, Т36 і уся лінійка World Vision T2 тюнерів

Автор andre33Розділ World Vision

Відповідей: 9
Переглядів: 5081
Остання відповідь 09:49:15, 28 Лютого 2020
від ADI_DASLER
Схема вхідних контурів головки цифрових тюнерів (глобо, лемберг)

Автор ZubrРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 1
Переглядів: 1286
Остання відповідь 17:08:33, 28 Січня 2009
від llyova
Ноутбук для прошивки тюнерів Toshiba Tecra S3 (DDR2 -SATA)

Автор Rostyk.07Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 1447
Остання відповідь 11:36:20, 13 Грудня 2017
від Rostyk.07
Прошивка тюнерів. Програма для прошивки. Проблеми з прошивкою.

Автор romashkinРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 124
Переглядів: 50037
Остання відповідь 20:37:52, 04 Травня 2014
від duman
Список тюнерів, які підримують сис. кодування Crypton

Автор bodyanРозділ МедіаМакс

Відповідей: 47
Переглядів: 46145
Остання відповідь 11:52:03, 03 Вересня 2015
від bodyan