Автор Тема: Система Unicable  (Прочитано 3632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« : 12:41:42, 12 Червня 2011 »
Що таке Unicable ?


Технологія Unicable розроблена для можливості перегляду каналів супутникового мовлення
на декількох приймачах за допомогою лише одного кабелю.

Вживання технології Unicable дозволяє легко модернізувати вже наявну систему
без допомоги фахівця або установника.

UniCable представляє готове апаратне рішення зі вбудованим програмним забезпеченням, що дозволяють підключити до блоку LNB (конвертору) декілька користувачів одночасно. Це аналогічно вживанню універсально конвертора з чотирма виходами (V-Hi, V-Lo, H-Hi, H-Lo) і 4/8 і мульти перемикача.

Що це дає ?

Істотно полегшує установку нових антен і модернізацію вже працюючих систем, зберігаючи час і зменшуючи вартість витратних матеріалів.

Простота заміни устаткування - потрібно лише замінити LNB, не міняючи при цьому ні саму “тарілку”, ні кабель, ні вже використовуваний приймач. Проте приймач має бути DiSEqC - сумісний.

Гнучкість вживання - Unicable виконує канальну маршрутизацію до антени, встановленої на даху будинку. Немає необхідності прокладати новий кабель для підключення нового приймача.

Естетичне рішення для користувачів, які хочуть уникнути прокладення багаточисельних кабелів від даху до квартири.

Скільки користувачів можна підключити до Unicable LNB ?

Unicable LNB може одночасно працювати з чотирма приймачами в повному Ku-диапазоне і може працювати з безліччю приймачів за умови роботи в одному з діапазонів Ku (верхньому або нижнем), наприклад для верхнього діапазону Ku при прийомі каналів з НТВ+. В цьому випадку потрібно буде в обов'язковому порядку вставити в LNB пластину знявши кришку з конвертора заздалегідь помістивши лише білу кришку на 5-7 хвилин в киплячу воду у міру її розм'якшення обережно зняти кришку і вставити пластину, після повернути все у вихідний стан. До одного кабелю може бути підключені багато приймачів, але незалежно управляти в реальному режимі часу можуть лише четыре- ця умова стосується саме режиму повного Ku-диапазона, для НТВ+ це не відноситися. У деяких приймачах є два незалежні тюнери, що дозволяють в один і той же час здійснювати перегляд улюбленої передачі і записувати в той же час іншу. Можна дивитися одну передачу і в той же час в маленькому віконці спостерігати, що відбувається на іншому каналі, при цьому комбінація пакетів і програм може бути будь-яка.

В більшості випадків рідко потрібне вживання більш ніж чотири паралельно підключених приймача в один і той же період часу. Тобто якщо хтось з трьох користувачів в даний момент не користуються приймачом і ці приймачи знаходяться в черговому режимі, то останні користувачі можуть користуватися Unicable LNB без обмежень, так само як і інші - ця умова стосується саме режиму повного Ku-диапазона, для НТВ+ це не відноситися.

Переваги технології:

Пряма перевага - зменшення матеріальних витрат і часу на монтаж і установку для подальшого нарощування в будинку додаткових приймачів.

Але, є непрямі переваги. Часто споживачі не можуть собі дозволити додаткових матеріальних витрат при розширенні можливостей перегляду за рахунок установки додаткової апаратури.

Дуже важно, що Unicable не вимагає необхідності при прокладенні другого кабелю для здійснення одночасного незалежного прийому і запису на приймачах з двома тюнерами.
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Система Unicable
« Відповідь #1 : 14:21:04, 12 Червня 2011 »
Для перегляду каналів з 1 супутника усе зрозуміло , а для 2 -го, 3 -го, 4 -го тягнути свій кабель ?
 хіба там є ще якісь невідомі заморочки  :o

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #2 : 14:28:23, 12 Червня 2011 »
Цитувати
Технология Unicable Подключение антенных кабелей к ресиверам, не смотря на кажущуюся простоту, является не простой задачей. Спутниковое цифровое вещание использует широкую полосу частот и требует качественной передачи всего спектра частот от антенны на крыше до ресивера в квартире. Технология UnicableTM специально разработана для возможности просмотра каналов спутникового вещания несколькими пользователями при помощи только одного кабеля. Применение технологии UnicableTM позволяет легко модернизировать уже имеющуюся систему без помощи специалиста или установщика. UniCable представляет готовое аппаратное решение со встроенным программным обеспечением, что позволяют подключить к блоку LNB (конвертору) несколько пользователей одновременно. Это аналогично применению универсально конвертора с четырьмя выходами (V-Hi, V-Lo, H-Hi, H-Lo) и 4/8 и мульти переключателя.
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Система Unicable
« Відповідь #3 : 14:34:57, 12 Червня 2011 »
Приймач має підтримувати режим Unicable.Для управління таких конверторів використовуєтся сигнали управління DiSEqC-тобто більше одного конвертора непідключити.
Детальніше  тут.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #4 : 14:36:10, 12 Червня 2011 »
Структурна схема даного конвертера

Цитувати
Собсвенно, нашел информацию, как оно работает. В стандартной полосе частот формируются 4 "окна", куда и переносится урезаный спектр каждого диапазона. Отсюда и ограничение на количество ресиверов ( 4 шт.) Естественно, конвертор должен знать, что урезать, а что оставить. Видимо для этого и используется дисек-протокол (ведь он не только для переключения входов коммутатора). ГС САТ-ПЧ в чистом виде, но с "дистанционным управлением".
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #5 : 14:38:53, 12 Червня 2011 »
Хто знає які приймачі підтримують режим Unicable і чи можна використовувати даний варіант для одного супутника 36*
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Система Unicable
« Відповідь #6 : 14:44:34, 12 Червня 2011 »
Цитувати
Приймач має підтримувати режим Unicable.Для управління таких конверторів використовуєтся сигнали управління DiSEqC-тобто більше одного конвертора непідключити.
Ця система не для тих хто має 2 і більше супутників. В принципі можна ставити для тих хто має один супутник і офіційну карту доступу, наприклад +++ на 36Е !!!
Цитувати
Хто знає які приймачі підтримують режим Unicable і чи можна використовувати даний варіант для одного супутника 36*
Всі які підтримують протокол Дісік.
« Останнє редагування: 14:48:03, 12 Червня 2011 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #7 : 14:52:05, 12 Червня 2011 »
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #8 : 14:54:08, 12 Червня 2011 »
Де можна знайти такий конвертор і яка його ціна?
І ще питання - наступні реси підключаються через LOOP чи якось по іншому?
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Система Unicable
« Відповідь #9 : 15:04:39, 12 Червня 2011 »
Всі які підтримують протокол Дісік.
Не всі
       
« Останнє редагування: 15:07:51, 12 Червня 2011 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Система Unicable
« Відповідь #10 : 15:42:54, 12 Червня 2011 »
І ще питання - наступні реси підключаються через LOOP чи якось по іншому?
Через LOOP.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній iv3853

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 71
  • Рейтинг: +141/-0
Система Unicable
« Відповідь #11 : 16:55:18, 12 Червня 2011 »
SashaTv, який це тюнер на зображенні?
Мої ресiвери: Globo 7010CR, Orton 4050c
Мої супутники: 4W, 4.8E, 13E

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Система Unicable
« Відповідь #12 : 17:12:58, 12 Червня 2011 »
SkyGate HD PVR.
Крім LOOP також можна підключити інші приймачі через Unicable™ splitters.
Список/неповний/ приймачів підтримуючих технологію Unicable тут.Повний список) тут.
« Останнє редагування: 17:56:48, 12 Червня 2011 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Система Unicable
« Відповідь #13 : 19:02:48, 12 Червня 2011 »
В принципі з допомогою Unicable multiswitch всеж-таки можна підключити від одного до чотирьох конверторів та від 4-ох і до 26-и незалежних приймачів.Ціну,наприклад,на UNICABLE 8/1 Profi Line P.210-P можна подивитись тут.


 Специфікація Unicable multiswitch тут.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

 

Enigma v1.8 UA - моторизована система + НТВ

Автор alenikРозділ Енігма ( Enigma)

Відповідей: 8
Переглядів: 3390
Остання відповідь 22:54:04, 23 Березня 2011
від alenik