Автор Тема: Основні налаштування AzBox Elite / Premium HD і завантаження іміджу...  (Прочитано 3344 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine TEAM


Попередні настройки приймача:

Попередньо, перед завантаженням іміджу в приймач, необхідно виконати підготовчі операції. Для цього при включенні приймача, робимо необхідні настройки.



Вибираємо за допомогою кнопки "вниз" рядок "Language / Time" і натискаємо кнопку "OK" для відображення меню з налаштуваннями мови та часу.



Після цього натискаємо кнопку "вправо" і вказавши відповідне віконце з мовами, натискаємо "OK", вибір потрібного параметра здійснюється за допомогою кнопок "вгору / вниз", після чого необхідно натиснути кнопку "OK".



Параметри часу у відповідних віконцях вибираються за допомогою кнопок "вправо / вліво", причому можна задати:
"Авто синхронізація" - дозволяє при виборі "Air": синхронізувати час з супутників, "Мануал": задавати час в ручному режимі, "Інтернет": одержувати час з інтернет-сервера, URL якого можна редагувати за допомогою "зеленої" кнопки;
"Час" - відображає поточний час, у разі вибору режиму "Мануал" можна ввести його вручну;
"Data Style" - дозволяє вибрати формат відображення дати - американський, європейський або ISO стиль;
"Time Style" - задає 12 або 24 годинний формат часу;
"Офсет часу" - дозволяє задати часовий пояс;
"Daylight saving time" - дозволяє врахувати перехід для літнього / зимового часу.



Для виходу з меню редагування мови та часу натискаємо на пульті кнопку "EXIT". Далі переходимо до меню "Інтернет", в якому робимо налаштування мережевої плати приймача.



У якому, у відповідних рядках, задаємо необхідні параметри:
"Мережа" - вибирається тип використовуваного мережевого адаптера, у разі, якщо у вашому приймачі є вбудований Wi-Fi модуль, можна вказати "Wi-Fi", інакше вибирається "Провідна мережа";
"Установка IP" - якщо приймач підключений для виходу в інтернет до роутера чи ADSL-модему з функцією роутера, на якому включений DHCP-сервер, то вибирається - "Динамічний IP (DHCP)", який дозволить отримати приймачу налаштування мережі в автоматичному режимі, у противному випадку необхідно вибрати - "Статична IP адреса" і вказати параметри мережі вручну;
"IP адреса" - задається IP адреса приймача, при введенні параметрів вручну;
"SUBNET" - вказується маска підмережі;
"GATEWAY" - вказується IP адреса шлюзу (роутера чи ADSL-модему);
"DNS1" і "DNS2" - вводяться IP адреси DNS серверів провайдера.

На завершення налаштувань, для збереження параметрів мережі - вибираємо "Установка" і натискаємо кнопку "OK". Після робимо перевірку налаштування мережі в приймачі. приймач повинен бути підключений комп'ютерним мережевим кабелем або через Wi-Fi до роутера чи ADSL-модему. Для цього переходимо на рядок "Швидка перевірка" і натискаємо кнопку "OK", в результаті чого приймач видасть швидкість підключення до інтернету.



У випадку, якщо підключення по мережі відсутнє, то приймач видасть повідомлення - "Інтернет недоступний".

Далі переходимо до налаштувань мережевих сервісів - "Network Service". У якому вибираємо запуск необхідних серверів:
"SSHD" - надає доступ до приймача через безпечну оболонку - Secure Shell, яка дозволяє віддалено виконувати команди, а також копіювати або переміщати файли між серверами;
"FTP Server" - надає доступ до приймача через FTP протокол;
"Сервер файлів" - запускає на приймачі сервер для доступу до файлів;
"Dynamic DNS" - дозволяє використовувати постійну статичну адресу доступу до приймача через виділену провайдером динамічну адресу, за умови використання спеціалізованого сервісу в інтернеті, наприклад - www.dyndns.org.
"Telnet Server" - надає доступ до приймача через Telnet протокол.



Після виконання цих налаштувань заходимо на приймач через Telnet і вводимо в якості логіна і пароля: root і azbox.



Потім виконуємо команду:

mount-o remount, rw-t ext3 / dev/hda1 / MMP
яка дозволяє демонтувати папку MMP для роботи з файлами.



Далі заходимо на приймач через FTP-клієнт, наприклад - використовуючи вбудований в Total Commander, для доступу застосовуються аналогічні логін і пароль, і видаляємо вміст папок - / MMP, / EMU, / DISK2 і / Download.

Після виконання цих процедур - приймач буде очищений від зайвих файлів і готовий для завантаження нового іміджу.



Завантаження іміджу через USB накопичувач:

Для установки іміджу в приймач необхідно записати в кореневий каталог USB накопичувача файл - patch.bin, краще застосовувати для цих цілей - флешку, попередньо відформатовану у файлову систему - FAT32.

Коли імідж скопійований на флешку, вимикаємо приймач тумблером ззаду і підключаємо її до довільного USB порту приймача. Після включення приймача - вибираємо за допомогою кнопок "вгору / вниз" на екрані телевізора четвертий пункт - "Format application area" - форматувати область даних і натискаємо кнопку "OK" для підтвердження ваших дій.



Після того, як ресивер напише "Formating done, Press EXIT key to return menu" - форматування завершено, натисніть кнопку EXIT для повернення в меню.



Натискаємо кнопку "EXIT" і потрапляємо в попереднє меню, в якому вибираємо перший пункт - "USB" - для оновлення іміджу з USB накопичувача, після чого натискаємо кнопку "ОК" для початку пошуку іміджу на USB накопичувачі. Після того як приймач знайде імідж на флешці - він видасть повідомлення - "Found patch file in USB storage" - (знайдений patch файл на USB накопичувачі) і "If you want to update press OK button" - (якщо ви хочете відновити - натисніть кнопку OK), після цього натискаємо кнопку "OK" для початку поновлення іміджу.



У результаті чого приймач напише - "Please wait. Extracting patch file" - (Будь ласка почекайте поки відбувається вивантаження іміджу) і почне завантаження файлів в приймач з відображенням у відсотках шкали виконання на екрані телевізора.



Додатково буде відображено повідомлення - "DO NOT POWER-OFF" - (Не вимикайте живлення в процесі завантаження). Після завершення завантаження іміджу в приймач і його перезавантаження, в завантажувальному меню вибираємо п'ятий пункт - "Boot without update" - (Завантаження без оновлення) і натискаємо кнопку "OK". У результаті чого приймач завантажить встановлений імідж. Завантаження іміджу з USB накопичувача в середньому займає 6-8 хвилин.


Настройки приймача після оновлення іміджу:

Далі необхідно буде виконати скидання приймача на заводські установки, для цього вибирається в меню пункт - "Data Reset", вводиться пін-код - 0000, вказується рядок "Factory setting" - (заводські установки) і натискається кнопка "OK", потім необхідно ствердно відповісти на питання - "This function will clear all settings to the factory default" (Ця функція очистить всі налаштування до заводських за замовчуванням) - "Yes" (Так) і натиснути кнопку "OK".

Після виконання цієї процедури необхідно буде повторити налаштування, розглянуті вище, а також задати оптимальні параметри для телевізора і звуку.

У закладці меню "Дисплей" можна змінювати наступні параметри:
"Відеовихід" - вибрати використовуваний відеовихід: "Composite", "Component", "SCART" або "HDMI";
"Відео формат" - задати систему кольоровості: "PAL" або "NTSC";
"Відео дозвіл" - задати дозвіл екрану, причому підтримуються: для компонентного відеовиходу: 576i, 576p, 720p або 1080i, для HDMI відеовиходи: 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p або Auto;
"Формат екрану" - вибрати співвідношення сторін екрану: "4:3", "16:9" або "Auto";
"Формат дисплея" - вибрати відображення: "FullScreen" (широкоформатна картинка на екрані 4:3 буде обрізана праворуч і ліворуч), "LetterBox" (широкоформатна картинка на екрані 4:3 буде відображена у всю ширину з додаванням чорних смуг зверху і знизу) або "Pan & Scan" (широкоформатна картинка на екрані 4:3 буде відображена у всю висоту з пропуском зображення зліва і справа);
"Формат дисплея (фільми)" - вибрати відображення: "FullScreen", "LetterBox" або "Pan & Scan";
"Scart Option" - при виборі відеовиходу через SCART дозволяє задати тип відеосигналу: "RGB" або "CVBS";
"Номер каналу RF" - дозволяє задати номер каналу для ВЧ-модулятора;
"Формат звуку RF" - дозволяє задати стандарт звуку для ВЧ-модулятора;
"Menu Transparency" - можна вибрати прозорість відображуваного меню.



У закладці меню "Аудіо" можна змінювати наступні параметри:
"Default Audio Format" - задати аудіоформат за замовчуванням: "Off" - стандартний або "Dolby Digital";
"Dolby Digital", "DTS", "AAC" і "Other" - задати для звукових форматів використовуваний декодер: "PCM" (цифровий звуковий потік буде декодувати супутниковим приймачом) або "RAW" (цифровий звуковий потік буде декодувати AV-приймачом) ;
"Dolby Digital Mode" - задати режим Dolby Digital: "Line Mode" (застосування компресії динамічного діапазону звуку з більш широким спектром) або "RF Mode" (застосування компресії динамічного діапазону звуку з більш вузьким спектром).



Завантаження іміджу з сервера через інтернет:


Також додатково можна оновлювати іміджі з серверів, для цього приймач повинен мати підключення до інтернету. Дана процедура виконується через меню "Інформація про систему".



Для цього необхідно в "Оновлення ПЗ" вказати "Інтернет" і натиснути кнопку "OK". Після чого буде запропоновано вибрати версію іміджу.



Але все-таки рекомендується робити відновлення іміджів з USB накопичувача - по перше при скачуванні на комп'ютер заархівованого іміджу можна переконатися в його цілісності, і в друге - у разі зникнення з'єднання з інтернетом або обриву зв'язку з сервером - імідж не зможе нормально завантажитися в приймач.



Відновлення приймача в разі відсутності доступу до меню:

Даний метод застосовується тільки при відсутності можливості завантаження іміджу стандартним способом.

У цьому випадку необхідно буде скопіювати імідж - файл patch.bin на USB флешку, відформатовану у файлову систему FAT32 і підключити її до USB роз'єму приймача. Після цього зробити виключення і включення приймача. Далі слід чинити згідно з вказівками на дисплеї приймача або екрані телевізора. У випадку, якщо при підключенні приймача через HDMI вихід до телевізора не буде відображатися зображення, необхідно буде провести підключення приймача через аналогові відеовиходи (SCART або "тюльпани"). Надалі, при правильних діях можна буде зробити завантаження іміджу в приймач, якщо приймач зависне на стадії завантаження, необхідно буде його перезавантажити і після перевірки на дисплеї приймача, кілька разів натиснути на передній панелі кнопку "OK", до тих пір, поки приймач не відобразить меню завантаження.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

 

Прилади для налаштування Антени SatLink . Sathero Новинки DVB-T2 DVB-S2 комбо

Автор vlad63Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 131
Переглядів: 74160
Остання відповідь 19:30:41, 20 Жовтня 2021
від vlad63
Налаштування oscam dre для MediaVox Team dbox-2 maxVAR edition 2xI

Автор agrotexnikaРозділ Енігма ( Enigma)

Відповідей: 5
Переглядів: 3685
Остання відповідь 14:36:10, 10 Лютого 2015
від bodyan
Налаштування САТ ТВ за допомогою Easycap 4 канала Video AudioTV USB 2.0

Автор Andrey KulishРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 2
Переглядів: 1410
Остання відповідь 15:37:29, 12 Грудня 2011
від axelfol
Практика налаштування на Amos 2, 4.0°W, проблеми з прийомом сигналу з супутника

Автор anro87Розділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 8
Переглядів: 2967
Остання відповідь 19:45:38, 20 Серпня 2011
від sattv1
Triax tds 110 налаштування на 90E+ 85E+75E

Автор ekstrim_hxРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 19
Переглядів: 2973
Остання відповідь 21:18:42, 16 Липня 2012
від Snoop