Приймачі DVB-S2 (sh4) > Kathrein HD

Kathrein UFS 912 . На перший погляд...

(1/1)

bodyan:
Kathrein UFS 912 . На перший погляд...Основні технічні характеристики

Процесор STi 7111 (450 MHz) Пам'ять FLASH, Mb 128 Пам'ять RAM, Mb 256 Режими відео 576p / 720p / 1080iРозміри (Ширина x Висота x Довжина в мм) 342/70/273Споживаюча потужність, Вт/ Дежурний Ружим 23/0.8Тюнер 1 DVB-S2Рівень DiSEqC1.3Підтримка Unicable LNB Вхід/Вихід /Скарт / підтримка RGB / S-Video 2//Компонент / HDMI-Вихід/Оптичний цифровий вихід / коаксильний/RCA відеоСтерео аудіо вихід USB 2.0, кількість / Мережа / Картка SD 3//Вбудований картоприймач / Слот CI/ 2
Відеодемонстрація оригінального ПЗ на польскій мові:

Kathrein ufs912 oryginał
Оригінальне ПЗ не підтримує моторизованої системи + DiseqC, тому тестів з даним іміджем не проводилось.

Enigma2 ... активісти з open-duckbox-project-sh4 творять чудеса і в минулому році була розпочата підтримка даних приймачів.  Підтримкою і випуском власних іміджів на основі git наразі займається лишень aaf-board. Судячи з зміни підписів у djcrash (pkteam.pl)

--- Цитувати ---UFS912 Black - is coming ... на UFS912 Black - testing...
--- End quote ---
найближчим часом команда pkteam.pl також розпочне випуск власних збірок іміджів для UFS 912.

На даний момент випущено три версії іміджів, останнім з яких являється AAF Multimedia Edition. Робота іміджа загалом стабільна і не викликає критичних нарікань. Робота з srt 2100 нормальна.

128 Mb флеш-пам'яті цілком достатньо для встановлення декількох ему, додатків, скінів ... словом без будь-яких доопрацювань. Для роботи додаткового епг за допомогою crossepg можна використати sd картку.

Підтримувані мультимедійні формати:
avi, xvid, mkv, iso, mp3, m2ts, ts, wmv, mpg.

Приймач обробляє звук у форматі aac і dts при відворенні mkv. Після UFS 910, приймач приємно здивував нормальною одночасною роботою торрента transmission і переглядом телеканалів HD.

Оскільки пз приймача побудоване на архітектурі sh4, додатки(CrossEpg/Transmission...) / ему(Mgcamd, Incubus ...) підходять від інших приймачів (Kathrein UFS 910/922 Ipbox).

Варто відмітити якість виконання пульта ДУ. Розробники врахували свій прокол з пультом від UFS 910 і в даному випадку маємо пульт з хорошим розташуванням кнопок. Клавіші відрізняються формами і пальці доволі швидко звикають до їх розташування.

Приймач нормально справляється з карманними жорсткими дисками USB без додаткового живлення.

Середня вартість приймача складає 225 $

Модерується...

bodyan:
djcrash з команди pkteam.pl поділився інформацією стосовно даних апаратів, а саме - підтримка дійсно планується і перший імідж  повинен вийти у паблік за дві-три неділі.

Схема під'єднання ком-порта:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version