Автор Тема: Ортон 4000с сполучення каналів сат антени і звичайних.  (Прочитано 3971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній kapitoshka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 189
  • Рейтинг: +27/-0
Доброго дня.
Таке запитання.
Чи можливо сполучити в тюнері канали від супутникової антени та канали які приймаються на звичайну антену таким чином, щоб не потрібно було переключати режим телевізора, кожного разу, коли хоч подивитися канали або зі супутника або з наземної точки.
Зокрема на тюнері ортон 4000с та самсунг 9500cl.
Дякую.

Відсутній Vetal999

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +31/-74
1. підключити тюнер через вч-модулятор - не треба буде переключати телевізор в режим монітора.
2. якщо телевізор має скарт і реагує на сигнал на його 8-му виводі - підключити по скарту - буде перемикатись автоматично.
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній kapitoshka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 189
  • Рейтинг: +27/-0
Дякую за відповідь, але я не все зрозумів.
У першому випадку, який ви описали, всі канали, тобто канали супутникові і звичайні будуть знаходитися у телевізорі в одному списку каналів і керуватися з пульта телевізора. Я правильно зрозумів?
Що таке вч-модулятор? ціна?
У другому випадку, я так зрозумів, що при включені тюнера, автоматично буде телевізор перемикатися в режим монітора, але ж це не вихід зі ситуації.
Розясніть будь ласка детальніше.
Мені потрібно зробити таким чином, щоби всі канали і супутникові і звичайні були в одному списку, або на ТВ або на тюнері, щоби не переключати кожного разу режими.
Я знаю, що на деяких тюнерах, ззаду  вихід на звичайну антену, я подумав, що можна сполучити всі канали в тюнері.

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Ні Ви не правельно зрозуміли.
ВЧ модулятор вже є у Вашому приймачі - Ви включаєте МВ/ДМВ антену в приймач (вхід модулятора),  а з приймачу (його ВЧ виходу) у антенний (ВЧ)  вхід ТВ. В приймачі виставляєте вільний від ефірного мовлення ВЧ канал. І шукаєте на ТВ автоматичним чи ручним пошуком цей канал - по ньому буде "мовити з ефіру" Ваш Глобо. Але при цьому слід врахувати що якість зображення буде гіршою ніж по НЧ (Скарт або тюльпан) - тому раджу використовувати другий спосіб запропонований Vetal999  ca., ca., ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній kapitoshka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 189
  • Рейтинг: +27/-0
Це теж трохи не те що я хотів. Хоча і теж не погана річ. Наскільки я зрозумів, то буде виглядати наступним чином:
Наприклад по телевізорі показує 15 звичайних каналів 15, як ви кажете ефірних чи тих, що приймаються на звичайну МВ/ДМВ антену. Я ставлю ТВ з пульта телевізора на 16 канал, на якому нічого не було, нічого не показувало. За допомогою вч-модулятора виставляю на 16 каналі зображення з тюнеру і тепер переключаючи пультом від тв тюнера, буду дивитися всі його канали, бачити його менюшку (і все те саме, коли телевізор у режимі монітору) на одному 16 каналі. А я хотів, щоб було, наприклад починаючи з 16 по 50 слот - показували канали сат телебачення. Або навпаки у тюнері разом показували і сат. канали і ефірні.
Правильно я зрозумів?
А тепер другий варіант, роз'ясніть будь ласка, в телевізорі є скарт вихід, у тюнері також,а  далі є не зрозумів. Яким чином він буде перемикатися і між якими режимами?

Присутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Ви все провельно зрозуміли, тільки тюнер треба вішати не на 16, а на 1 кнопку - так як на мене зручніше.
А на рахунок
Цитувати
А я хотів, щоб було, наприклад починаючи з 16 по 50 слот - показували канали сат телебачення. Або навпаки у тюнері разом показували і сат. канали і ефірні.
Таке не можливо навіть теоритично - поєднати в одному списку цифрові канали зі супутнику та аналогові з ефіру.
Цитувати
А тепер другий варіант, роз'ясніть будь ласка, в телевізорі є скарт вихід, у тюнері також,а  далі є не зрозумів. Яким чином він буде перемикатися і між якими режимами?
Читайте уважно що Вам написали
Цитувати
якщо телевізор має скарт і реагує на сигнал на його 8-му виводі - підключити по скарту - буде перемикатись автоматично.
, а ще краще спробувати. В мене такам чином працює САТ ТВ тюнер і ДВД.
« Останнє редагування: 11:21:49, 22 Грудня 2010 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Vetal999

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +31/-74
якщо в нього цифрове наземне то можна поєднати ефірні наземні і супутникові канали в одному списку -  потрібен комбо тюнер DVB-S з DVB-T . Наприклад Ортон 9600.   
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній kapitoshka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 189
  • Рейтинг: +27/-0
зрозуміло.
А в даних тюнерах (самс 9500сl та 4000с) я так зрозумів комбо немає?
дякую, за інформацію. В мну є ще запитання, але це вже у інших гілках форуму.

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 66298
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Open SX1 HD, Open SX1 Dolby Audio - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 132
Переглядів: 101916
Остання відповідь 09:54:08, 15 Травня 2022
від Astronomy
U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 273
Переглядів: 169701
Остання відповідь 16:41:01, 02 Січня 2023
від Grek_66
GI HD Slim 2/Gi HD Slim 2+ - прошивка, список каналів, ключі

Автор Супутникове ТелебаченняРозділ GI HD Slim, GI HD Slim Plus

Відповідей: 13
Переглядів: 14070
Остання відповідь 07:22:58, 09 Грудня 2018
від spiker2003
GI HD Slim 2 і GI HD Slim 2+ - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 17
Переглядів: 34535
Остання відповідь 14:08:07, 02 Серпня 2019
від Funt