Автор Тема: Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.  (Прочитано 21328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
А я ставлю, правда не так часто я би цього хотілося, бо як правило клієнт зараз хоче що подешевше, а ля Глобо 4100С, але ставлю.  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній werdum

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +8/-15
  • На форумах общаюсь только на родном языке!!!
цікаво а яка це марка опена не є підробкою?
Цитувати
На официальных интернет ресурсах мы гневно осуждали «подделки», имитировали правоохранительную и программную борьбу с ними, а сами тоннами рубили бабло – не неся никаких финансовых издержек. На тех же сайтах мы показывали отличие подделок от оригиналов, тем самым по сути рекламируя подделки. Хорошо зная халявную натуру нашего народа мы понимали, что чем сильнее компания по обличению «подделок» - тем больше их будут покупать. И мы не ошиблись.

Именно через подделки – марка Опенбокс стала по настоящему народной. Некоторые маргиналы конечно покупали якобы оригинальный товар, который по сути ничем не отличался от подделок – для них существовала официальная сеть продавцов «оригинальной продукции Опенбох», которая была ничем иным, как рекламным инструментом, которая работала на самоокупаемости и не требовала никаких вложений с нашей стороны

а ви мабудь и в инопланетян вирите  :2funny:

Цитувати
Але головне все таки ваши заяви яки вы зробили !
Головне те що я не ставлю і нікому не раджу тюнера опенбокс!

так и ни хто вас не примусуе алеж обсирати теж не треба , не по чоловичому це.

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
А не чи здається вам, панове що тема з обговорення перетворилася на хз що?  >:(
Надто багато руху повітря, на мою думку абсолютно ні з чого. :2funny: :2funny: :2funny:
З повагою до всіх учасників дискусії ні про що ca.,
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Це точно !!! По моєму 90% постів потребує переміщення до Смітника  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
Я вже давно такої думки, що нема  предмета для  обговорювання, є тільки  пару людей , досить кваліфікованих,  до  речі,чого б вам, хлопці,перед виборами, на попрацювати на політфорумах новин в  інеті ? Чи Опенбокс більше платить ? Які за  будь-яку  ціну  штучно  привертають  увагу  до  непотрібних речей, мета - підняти рейтинг, і вона виконується, бо сьогодні  понаписували  різного  сміття, а  назавтра   по статистиці виявиться що торгова марка "О"    сама обговорювана на  форумах. Друга мета щоб люди  тратили свій час, бо людина  так зроблена що на те що ми  витратили  час для нас  вони і  ціне, воно діє  на 100% і ПіаРщики за нього знають.Без різниці як втратили час, чи з " +", чи з "-" Пропоную  тему перенести до смітника,  заборонити  індексувати її в статистику, а  дописувачів  в вигляді   виключення  позабанювати  через одного.За флуд. Можете , щоб було справедливо, з мене й починати, бо воно  чим далі тим гірше і гірше.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Міша, все нармально, не переживай, всі вже вилили душу і охололи, -описали все що хотіли. І вийшло все досить демократично An14 *-P За піар не переживай, бо сат-юкрейн не індексується пошуковиками. O0

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Клони Openbox *-A  Дивитись тут

Клон це нелегальна копія будь якого  продукту.
В даному випадку всі ці марки приймачів випущені фірмою Fortis цілком легально.
Відміна тільки в локалізації.
Наприклад та ж лінійка Опенів 300/800 фірми Marussis мала локалізацію в СНД під брендом  Openbox,а припустим в Великобританії  під брендом Challenger.Чули про такий?Думаю що судячи з Ваших "знань"ні.Це вже не клон,це офіційний продукт.
Чим відрізняється від Опену?
Тільки правом продажу виключно на території Британії.
Таких локалізованих брендів Marussis було кілька між іншим.
І це не клони.

В той же час китайські клони лінійки 300/800 випускались "на коліні" без будь якого дозволу фірми Marussis нелегально,завозились в будь-яку країну і під час їх виробництва не дотримувались офіційної технології(наприклад комплектуючі нестандартні).
Отже це фальшивки(клони).
От тим клони і відрізняються від фірмового офіційного продукту різной локалізаціїї(в подальшому будем називати їх "братами").
Так і з легальними "братами" Fortis в наведеному Android-80 посиланні.
Вловлюєте різницю? O0
Таким чином шановний Android-80 називаючи продукти Fortis клонами,або не знає таких елементарних речей,або підозрюю гірше,тримає нас за дурнів,або його ж словами за "Пацієнтів",як Він висловився тут
http://sat-ukraine.info/index.php?topic=8638.msg98106#msg98106
 :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 17:51:42, 22 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
satfanrv, а от накуя така зверхність? Клон-це точна копія, а підробка то те про що Ви говорили. :-Р Андроїд прекрасно розбирається в таких речах. :2funny: Я посиланням показав то, що тюнера серії S на лінуксі - це не досягнення компанії СС, а іншої компанії. Просто накуя чуже видавати за своє, розказувати про якісь розробки, програмістів і іншої куйні? *-I І що саме неприємне,-то продавати по дорожчій ціні від тих же "клонів" чи "братів"??? Ось і все, що я думаю про компанію і бренд опенбокс. Подальшу дискусію вести по даній темі в мене нема бажання та й нема сенсу.

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
Цитувати
Так завжди пишуть ті,чия сторона програє в дискусіїї і ой як хочеться закрити тему.
Проходили вже це....
Якщо говорити чесно, то дискусіі я не спостерігаю. Бачу даремну суперечку, чіпляння до слів, термінів і так далі. Що в моєму розумінні обговорення - аргументована критика, аргументована відповідь. У даній вітці повна(або майже повне) відсутність і того і іншого.
ЗІ Оскільки мене процитували, маю право на репліку. :2funny:
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

 

Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6790
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc
Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3814
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Софти(Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Globo 4100c

Автор gotsanyukРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 10
Переглядів: 11277
Остання відповідь 09:38:37, 29 Липня 2015
від bodyan
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX

Автор bodyanРозділ 4060CX

Відповідей: 7
Переглядів: 20923
Остання відповідь 09:37:58, 29 Липня 2015
від bodyan
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15124
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj