Автор Тема: Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.  (Прочитано 21332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
carder
Щоб сказати таке не треба бути бухгалтером. *-A

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Я не збераюсь за когось бугалтерію тягнути! :-Р

Економіка компаній не моя специфіка.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2

     Так само і з маркою опенбокс, поки була марка 300-8*0, поки писали ПО, поки купляли чи "діставали" алго систем кодування для софтів, доти і справи йшли добре,но...
     На одній серії компанія не може розвиватись і надалі, потрібно щось нове, але як бачимо, що не виходить у компанії чи просто не хоче?
     Додам одне, що клієнтів мало цікавить бренд, часті прошивки і інший геморой. Для клієнтів головне ціна-якість, стабільна робота обладнання, обслуговування. Супер-пупер апарати то для нас - аматорів і любителів сат, а нас з загальної кількості 1 до 1000.
   

Ні,справді,а навіщо Вам ці внутрішні справи фірми,поради ій?
Вона й без того знає що робити.
І як бачите поки що непогано виходить.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Забув додати я модер на Опенах.
Це погроза, чи натяк?  :2funny:

Обговорення Openbox S9 HD TWIN PVR ТУТ!
« Останнє редагування: 19:23:58, 21 Жовтня 2010 від gotsanyuk »
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Тема трохи з"їхала в інше русло, ну нічого страшного потім поправимо, а зараз продовжимо.
Хтось писав, що в компанії сатсістем все "пучком"(класно) і товар сходить "на ура"(продається великими партіями). Щось з цього приводу в мене сумніви? Живу на заході і маю багато знайомих установників і постачальників з інших областей Заходу, з якими спілкуюсь. А як ви знаєте, то захід України має чинайбільшу кількість встановлених сат антен. І опенбокс по продажу займає чи не з останніх місць. Це статистика.
    Хтось писав, що опенбокс комусь цікавий?! Не правда, дам статистику з форуму по темах:

Перша десятка Тем (по кількості відповідей)
Новини телеканалів !
1164
Адміністрації
808
"ВІЖН ТБ : Міф, який став реальністю".
719
Обговорення і Тестування нових софтів Globo(Opticum) 3000- 6000...
686

NEW!!! Samsung 9400 EMU
645
ASTRA 4A (Sirius 4), 4.8°E
569
Ціни на комплекти в Україні ..з установкою..
552
Транспондерні новини!
473

Перша десятка Тем (по кількості переглядів)
ASTRA 4A (Sirius 4), 4.8°E
53508
Софти(Only software). Globo 4100c
42345

Amos 2, 4.0°W
35860
Обговорення і Тестування нових софтів Globo(Opticum) 3000- 6000...
34804

Hotbird 6/7А/8, 13°E
32063
Новини телеканалів !
31173
Нові софти для 7ххх, обговорення нових софтів.
30147

NEW!!! Samsung 9400 EMU
28280
ABS 1 75.0°E
24755
Polsat "світить"!
21996

І як бачим, що це не статистика з форуму СС чи голосування журналу медіасат, а реальна статистика форуму, де 13571 учасників, які користуються різними апаратами. І як бачим,-опенбокс не цікавий користувачам, установникам про свідчить те, що він не ввійшов до жодної десятки :2funny:

Відсутній koreets08

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Рейтинг: +17/-1
  • Openbox S7/\ Dune 3.0
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #50 : 19:20:56, 21 Жовтня 2010 »
Шановний Android-80
Як же на форумі може бути цікава тема про Опени, якщо про нього один негатив. Як купив С7, думав прийду на форум, почну писати для користувачів Есок, і що я побачив :o
На Опенах користувачів (статистика двіжка форуму)
Цитувати
Всего пользователей:    54897
Всего сообщений:    30258
Всего тем:    1464                     
і що з того. Як діти а у мене...., а у мене... таке ж тільки червоне :)

А тепер головне, мабуть мене не правильно зрозуміли в минулому пості теми, щож поробиш.

П.С. А повідомлення що я модер, то не більше ніж інформація.
Це і не погрози, і не натяк. Щоб не було недомовок. Бо тут модерів Опенів не жалують, от я і не соромлюсь і відкрито про це написав.
З повагою, Олександр.
Унификация (ОС, приложений и пр.) особенно опасна, так как унифицированная система может быть разрушена одним червем или вирусом за считанные минуты. Создатель был достаточно мудр, чтобы не сделать людей клонами и снабдил их разными наборами генов.

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Android-80

54897 vs 13571  :2funny: :2funny:

54897 фанів Опену(бо інших з відомих Вам причин там немає :2funny:)  проти 13571 учасників цього вельми поважного форуму загального сат. спрямування,серед яких більшість(допускаю) любителів Ортон/Глобо.
І це статистка на яку Ви претендуєте.... :'(

P.S. Це все нагадує мені шаблонний вислів штатівських полісменів при арештах --

"зберігайте мовчання,бо все сказане Вами може бути викорстане проти Вас".

Без образ.
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
« Останнє редагування: 20:07:03, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ну чесно, ви як діти. Дали статистику по опенах? :o Яж дав загальну статистику з форуму, де користуються не лишень одним опенбоксом і глобо! І це зробив для тих, хто думає, що опен дуже цікавить людей. Звісно, що на хонда-форум не будуть обговорювати мерседес чи таврію :2funny:
Якщо на те пішло, то не дивіться на сат-Юкрейн, а гляньте на статистику по опенах на більші форуми - сат-експерт(151710 користувачів), сат-юніверс(239 509 учасників) :2funny: Багато там цікавиться опенами. А на вашому форумі така велика кількість зареєстрованих, бо змушені реєструватись по декілька разів через постійні бани тай повідомлення в основному про баги і поломки... :'(
« Останнє редагування: 20:33:50, 21 Жовтня 2010 від Android-80 »

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Так я написав в тому ключі у відповідь на ваш пост.
Це дійсно неправильна статистика,у кого більше тем і переглядів сторінок.
Тому що наприклад той же "ящик мрій" має набагато більше сторінок і тем і корстувачів ніж наприклад Стронг(це я просто навів нейтральний приклад).
А тим не менше других набагато більше встановлено в світі ніж перших.

Був першим Ваш пост,була відповідь на нього в тому ж ключі.
Добре що Ви зрозуміли хибний підхід.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
А я от Вас, satfanrv, ніяк не зрозумію, що Ви тою статистикою мені рота затуляєте? Я Вам навів приклад про зацікавлення людей опенбоксом, а ви мені цифри більші. :o То форма "розводу" якою користується компанія Віжн ТБ(вієбіжин).
Про форуми про сат тб я опишу в медичній формі для "тугих":

Фармацевти(аптекарі)-прибічники торгової марки опенбокс(зовбовані модератори, "хазяїни" і реалізатори(оптовики). Короче Еліта.

Хірурги - це модератори сторонніх форумів, установники, роздрібні продавці сат обладнання і продвинуті любителі сат індустрії.

Нейрохірурги - ті хто на ти з залізом і софтом.

Пацієнти - прості користувачі з тупими запитаннями.

Так от на сат_Юкрейн, фрокусат, сат-експерт , саю-юніверс і т.д. основну масу складають пацієнти і мізерну частку нейрохірурги і хірурги.
На опенбокс-форумі основну кількість складають теж пацієнти, як і на сторонніх форумах, но відсутні хірурги і нейрохірурги і присутні в немалій кількості фармацевти. ca.,

ЗІ. Якщо комусь ще не зрозуміле порівняння, то можу розказати знов, але прирівнявши до Матриці(де червона і синя пігулки і ложки гнуться) :2funny:

Відсутній Кіса

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 171
  • Рейтинг: +122/-1
Якщо на те пішло, то не дивіться на сат-Юкрейн, а гляньте на статистику по опенах на більші форуми - сат-експерт(151710 користувачів), сат-юніверс(239 509 учасників) :2funny:
Якщо пішла така п'янка,то на сат-експерті розділ опенів ще серед фаворитів(позиція №6),хоча й втрачає свої позиції.У нас на форумі більш популярні "родичі" Опена,тобто Октагони і власне розділ Октагонів(позиція №8) вже доганяє опенівський.Правда тут теж є своє але - оскільки S-лінійка опенів рідний брат октагонів 1008(1018),то і обговорюють там не тільки октагони,а й опени і скайвеї (нам таки по барабану хто чиї софти ставить у ресивери від фортіс :2funny:).В сумі обидва розділа мають досить таки привабливу статистику і мабудь мають право на існування,та й ресивери достойні того щоб їх купували,користувались ними й обговорювали і не тільки на форумі обенбоксфанів.Мені таки правда по барабану обидва бренди,немає бажання звязуватись з ресиверами на базі ST-процесорів і навів я це все для тієї ж таки статистики.
4°W-1°W-5°E-9°E-13°E-19.2°Е-31.5°-36°E

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Android-80
Та то вже флуд шановний.
Якби я таке написав про Вас і Ваш(наш) оцей форум,який я безперечно поважаю через те що він по суті єдиний повністю український сат форум в інеті,то ви б мене безперечно забанили за образу і були би праві.
Для мене спорити в такому ключі,собі дорожче.
Будуть якісь питання по темі топіку від Пацієнтів(Ваша назва простих користувачів...невже Ви їх не поважаєте??) -- то відповім.
Але хочу додати,що і ті що вважають себе Хірургами інколи бувають як
Цитувати
зовбовані модератори
,як бачу тут по декому. ca.,
Добраніч. ca., :2funny: :2funny: :2funny:
« Останнє редагування: 21:29:59, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Якщо пішла така п'янка,то на сат-експерті розділ опенів ще серед фаворитів(позиція №6),хоча й втрачає свої позиції.У нас на форумі більш популярні "родичі" Опена,тобто Октагони і власне розділ Октагонів(позиція №8) вже доганяє опенівський.Правда тут теж є своє але - оскільки S-лінійка опенів рідний брат октагонів 1008(1018),то і обговорюють там не тільки октагони,а й опени і скайвеї (нам таки по барабану хто чиї софти ставить у ресивери від фортіс :2funny:).
А ще у Фортіса замовляють апарати під маркою DREAMSKY 9500/9600/9700 які є повними аналогами 9500-S5 , 9700-S7, лишень ціна відрізняється, все в стилі СС *-P :'(



Відповідно і ціни Openbox S5 - 300$ / DREAMSKY 9500 - 250$
                            Openbox S7 - 380$ / DREAMSKY 9700 - 320$

От тим і не цікавить нас опенбокс, бо ніхрена у тому фортісі нема опенбоксовського крім назви і ціни. O0

ЗІ.Шкода, що космосати не замовляють у фортіса дану лінійку апаратів, адже ціна тоді була би демократичнішою 200 і 250 вічнозелених. :2funny: Доречі потужності фортіса теж розташовані в PRC.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
 >:( космосати - марка для сявоти .. ca., або для лохів...??????????????????????? :-Р

шо космосати софт пишуть? то взагалі " клінчна" продукція .... = китаймісто O0

ви рівняете прості сільські граблі з  екскаватором зробленим в томуж цеху МТС!
« Останнє редагування: 07:28:58, 22 Жовтня 2010 від romireb »
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

 

Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6791
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc
Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3821
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Софти(Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Globo 4100c

Автор gotsanyukРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 10
Переглядів: 11279
Остання відповідь 09:38:37, 29 Липня 2015
від bodyan
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX

Автор bodyanРозділ 4060CX

Відповідей: 7
Переглядів: 20927
Остання відповідь 09:37:58, 29 Липня 2015
від bodyan
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15128
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj