Автор Тема: Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.  (Прочитано 21320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
 Почитав,  прийшов до висновку що той Опен, та і інші,  ні в якому разі не треба брати, раз його так настирно нам  впарюють. Обов"язково ждіть  сюрпризів, от хай  його фани   поюзають, з рік, тоді буде видно. Ну не заслуговує він на стільки уваги, що там обговорювати ? І по вигляду і по  внутрішній начинці самий звичайний тюнер. Тим більше і наші   форумні "Зубри" стали   досить стримані. Може б тему  у смітник  перенести, та й не паплюжити  "фірму", як тут  пропонують, тоб то не витрачати час на малозначні речі? Ще здається  що у  еСеС зараз  пішло  або  пан, або пропав.До речі,  блог  всі читали  про Опенбокс ? От не вірю я  що еСеС  враз стане  святою  і порядною  фірмою. satfanrv  Ви   часом не Олексій 1982 ?  Чи просто одну школу бізнесу закінчували і зхожі  технології НЛП вивчали? Ну раз тут  чутки обговорюємо , то є  чутки що Олексія 1982  кидонула  на гроші  фірма   яку він  просовував вдень і вночі і скільки сил  віддав.
« Останнє редагування: 17:26:38, 21 Жовтня 2010 від M1sha »

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Android-80

Друге.
Як бачиш є ще такі люди.
Цитувати
Якби хто був в цьому зацікавлений фінансово, то зламали би, а так виходить, що воно нікому те сміття не потрібне.

Не було б потрібне,не випускали б клонів на порядок більше ніж офіційних тюнерів.
Цитувати
Якщо Ви маєте "гарні гроші" - завтра матимете алго віа3,4. Не вірите?

В це вірю,навіть знаю :2funny:

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Почитав,  прийшов до висновку що той Опен, та і інші,  ні в якому разі не треба брати, раз його так настирно нам  впарюють.

Я його не "впарюю",аж ніяк.Просто подивіться скільки негативу тут про нього.Треба ж хоч трішки відновити справедливість.
До речі,  блог  всі читали  про Опенбокс ? От не вірю я  що еСеС  враз стане  святою  і порядною  фірмою.
Ніхто ні перед ким не виправдовується.
Політика фірми не змінилася.А на рахунок блогу,то вже давно в сат-інтернет середовищі ясно,хто писав той блог і яка фірма-конкурент.Ви не знали? То пошукайте в інеті,відповідь знайдете :2funny:
satfanrv  Ви   часом не Олексій 1982 ?  Чи просто одну школу бізнесу закінчували і зхожі  технології НЛП вивчали? Ну раз тут  чутки обговорюємо , то є  чутки що Олексія 1982  кидонула  на гроші  фірма   яку він  просовував вдень і вночі і скільки сил  віддав.
Ні,я не Олексій 1982.
« Останнє редагування: 17:30:04, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
koreets08, ніхто не збирається Вас банити. An14 Бан-це звичне явище на форумі  опенбокс, а тут діляться інформацією для осилення науки про Сат ТБ. На форумі sat-ukraine.info завжди готові вислухати і допомогти, а кнопка "бабан" у нас натискається дуже рідко.
    Я теж колись був прихильником опенів, піарив торгову марку, реалізував їх продукцію, но доти, поки мені не пудсунули каку, поки очі не відкрились.
    Особисто паплюжу продукцію опенбокс не з власної неподоби, а для тих хто немав справи з ними, щоб не наступив на граблі. Щоб вчились на чужих помилках. An14

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Не хотів писати, але не зможу мовчати.
З назви форуму я розумію, що це форум любителів Сат ТВ - УКРАЇНСЬКИЙ  *-P
Думаю що не варто паплюжити ті чи інші бренди. Комусь до вподоби Опен, мені наприклад, хтось вподобав Глобо чи ще щось. Заходжу на форум і складається враження, що це форум паплюження Опенбоксів. То треба назву змінити - український форум паплюження Опенів і вихвалення всіх інших.
Дуже неприємно коли модератор виклав ПЗ для С9, наче не знає що той "китайський виродок" немає нічого спільного з Опеном. Це мабуть такий піар хід? - питання риторичне.
Я думав, що тут будуть допомагати користувачам, незалежно від марки приймача осилити науку про Сат ТВ, бо головне що ми українці, різні, неповторні, самобутні, а насправді так не виглядає.
Можете забанити чи видалити мій обліковий запис, навіть неприємного відчуття не буде. Забув додати я модер на Опенах.

Базікати про свободу і вдало нею користуватись - різні речі.


Ви назву теми читали, чи пишете н аабум святих і якщо ви модер опен форума то скажіть якого хе.......ра мене забанили на вашом приємному форумі назавжди за оголошення в продажі китайського телефона в темі купи продай.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
До цих пір не було більш-менш зауважувальної появи клонів ні на одного "брата" Fortis,аналогу лінійки S.
Звідси може слідувати лише один вивод- на даному етапі китайцям цей продукт не цікавий.
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Ну так,Опен зовсім не цікавий... :'(
А от пишуть про нього більш ніж за всі марки разом взяті.
Нікого не залишає байдужим.
Так то і добре. *oohaa*

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Ітак все по полкам що ми маємо, високоякісну модель С9 виробництва моїх кентів з піднебесной :2funny: :2funny: :2funny: якогось чувака походу теж модер який розказує про веселе і якскраве майбутьне як наш призедент.

І геть непонятні навязки що опен сила треба тіки його купувати.

Хлопці спустіться з небес там хай спутники літають.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
І геть непонятні навязки що опен сила треба тіки його купувати.


А от цього не було.
Прочитай всі мої пости спочатку.Де заклики купувати Опен?
Все написане є тільки маленькою спробою внести хоч якусь рівновагу в питанні Опену.
А то тільки бруд і зверхність.
Я не проти цього і нікому не закриваю рота,але відповідь має бути.

Взагалі то дискусія вдалась,я й сам не чекав :2funny: :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 18:09:13, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній werdum

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +8/-15
  • На форумах общаюсь только на родном языке!!!
Ви назву теми читали, чи пишете н аабум святих і якщо ви модер опен форума то скажіть якого хе.......ра мене забанили на вашом приємному форумі назавжди за оголошення в продажі китайського телефона в темі купи продай.

здаеться вам усим назву темы прочитати треба , а koreets08 правельно каже треба вам форум перейменувати наприклад "чому справжних украiнцив давить зелена  :2funny:

І геть непонятні навязки що опен сила треба тіки його купувати.

якщо вам здаеться шо вам навязують купуваты опен то це або вам невирно здалося або вы навмисно розгоряете це бо вам вигидно поливать грязю других

п.с вибачаюсь за мову мени дуже важко спилкуватись а раскладка на клави укр.видсутня.

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Цитувати
є попит в населення з заробітками нижче середніх в зв"язку з кризою(на "бабців" з глухих сіл з доходами в цифрі "0" фірма,як я писав,розрахунок не робить,хоча тепер і вони зможуть купити цей тюнер якщо захочуть кращої якості).


А це хто за головного бугалтера СС виступав я?
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Так де заклик купувати Опен і тільки Опен?
А вищенаведене є звичайною соціологією,а не бухгалтерією.
Ви вмієте відрізнити одне від іншого шановний? :2funny:

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Цитувати
здаеться вам усим назву темы прочитати треба , а koreets08 правельно каже треба вам форум перейменувати наприклад "чому справжних украiнцив давить зелена

Ще вам нагадую що добрий форум Опнеів, як тут написали забанив мене назавжди за оголошення в продажу телефону.

Це просто ах.........ний потсупок як важаєте якби вас тут назавжди забанили за таке оголошення.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ну так,Опен зовсім не цікавий... :'(
А от пишуть про нього більш ніж за всі марки разом взяті.
Нікого не залишає байдужим.
Так то і добре. *oohaa*
Шановний, а Ви знаєте, що більшість людей в "цивілізованих" країнах не знають імен і прізвищ верхівки влади(прем"єрів,міністрів і т.д.) І це нормально, бо всі працюють, про що не скажеш про нас. В нас вміють тільки пез...іти, а не робити. Ось подібне маємо і з опеном - піар по форумах і більше нічого, нема реальних дій.
     Так само і з маркою опенбокс, поки була марка 300-8*0, поки писали ПО, поки купляли чи "діставали" алго систем кодування для софтів, доти і справи йшли добре,но...
     На одній серії компанія не може розвиватись і надалі, потрібно щось нове, але як бачимо, що не виходить у компанії чи просто не хоче?
     Додам одне, що клієнтів мало цікавить бренд, часті прошивки і інший геморой. Для клієнтів головне ціна-якість, стабільна робота обладнання, обслуговування. Супер-пупер апарати то для нас - аматорів і любителів сат, а нас з загальної кількості 1 до 1000.
   

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Хто запевняв що С1 зможе купити наша українська бабуся в нього таке невеличка ціна буде.

А може я неправий про бухгалтерію, напевно як в давнину будуть на шкурі та сіль міняти?

 *-<Ото дійсно для села буде.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

 

Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6787
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc
Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3806
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Софти(Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Globo 4100c

Автор gotsanyukРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 10
Переглядів: 11271
Остання відповідь 09:38:37, 29 Липня 2015
від bodyan
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX

Автор bodyanРозділ 4060CX

Відповідей: 7
Переглядів: 20908
Остання відповідь 09:37:58, 29 Липня 2015
від bodyan
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15104
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj