Автор Тема: Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.  (Прочитано 21335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
"Одна домашня тваринка" гавкає -- караван іде. ca.,
Як би дехто не хоронив,але,але... :2funny:
Прихання до всіх висловлюватись без образ!!!

Словами ми не хоронимо СС, ця компанія сама себе хоронить своїми діями. ca.,

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Я взагалі не розумію для чого СС випустили цей С1, не розумію хоч вбийте мене...

Славік,ти мене вибач,але не все ти можеш розуміти,можеш не хочеш,то твоя справа.
Але повір мені,це прораховано і результат буде.
Навіть лінійка 700-х,яка так критикована,як мало яка інша,і та продається повір мені на ура.
Бо в тій ніші їй конкурента поки що немає.
Не продається певною категорією установщиків,орієнтованих на інший продукт,це так,але ж є маса інших.
Логічно подумай,фірма,яку давно всі хоронять,займається новими розробками,адаптує і випускає під наш ринок нові продукти,вона на грані краху?
Далеко ні. O0
Невже дехто думає,що раз він не продає продукт даної фірми,то вона вже має зникнути? :2funny:
Тоді ви не знаєте маркетингу. :'( ca.,

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
"Одна домашня тваринка" гавкає -- караван іде. ca.,
Як би дехто не хоронив,але,але... :2funny:
Прихання до всіх висловлюватись без образ!!!

Словами ми не хоронимо СС, ця компанія сама себе хоронить своїми діями. ca.,

Вибачте якщо я когось образив,я не мав на меті шановного Astronomy.
Це звичайна приказка derisive.gif

А образа була в назві мене "шпіон" від Astronomy.
Але я йому дарую ca.,

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ну раз така дискусія пвшла то продовжимо:

Всі ми пам"ятаємо про "бомби" від СС???
Цитувати
Приехал и мой с ремонта,на дисплее изнутри жирные отпечатки пальцев,юсби порт сломана пластмасовая перегородка контактов ,нижняя крышка словно с ней специально совали по бетону, когда отправлял прибор сунул в поролоновый конверт новенький, по возврату конверт словно в луже побывал весь в прямом смысле в болоте а на коробке такое ощущение словно сидел слон и прибор купил месяц тому если бы знал что так отнесутся к своему прибору в жизни бы не отправил ,ведь как только разпаковал прибор его в руки взял мой шеф увидев жирные пятна сказал всё видел но чтоб кто то пирожки ел внутри ,короче сорвал пломбу со злости вычистил фиброй стекло,поменял юсби с таким же успехом мог и перешить через джитаг хоть царапин не было б,НЕ ФИРМА ОТСТОЙ!!!!!!!!!!!!

Цитувати
Ребята купил сейчас новенький сф-30 дайте ценные указания что надо сделать чтобы он дольше проработал без глюков и всяких поломок плиз заранее спасибо

Цитувати
плакать и жалеть выброшеных денег на ветер,фирма сат системс накрылась медным тазом почитай в нете,прошивок новых нет уже больше чем полгода и уже по всей вероятности не будет,а последняя да и все - цвет текста каналов и меню белый только идиот мог такое придумать,лучше было купить какой нибудь китайский- за эти деньги можна купить три сам ужасно жалею что купил вообще,после ремонта вызванного бомбой с официального сайта на котором ободрали всю нижнюю крышку засрали жк дисплей изнутри жирными руками и не купит уже никто жопенбокс не фирма а отстой полнейший

Цитата: OlegGR;315686
Команда компании "SAT SYSTEMS" приглашает Вас посетить ежегодную международную выставку EEBC 2010, которая состоится 20-22 октября в выставочном центре «КиевЭкспоПлаза», город Киев, ул. Салютная, 2-Б, рядом со станцией метро «Нивки».

На стенде "SAT SYSTEMS" (№ B521) будут представлены самые горячие новинки из мира спутникового телевидения:

Цитувати
наверное OlegGR не читал о разводе и лохотроне компании сатсистемс,а я прочитал у убедился на собственном опыте когда написал им о том что как может компания продавшая прибор сф-30 выложить на своём сайте прошивку с бомбой вместо ответа меня забанили навсегда,что потверждает что написаное правда об опенах тем более под столом валяется 770 убитый бомбой производства индонезии ,сначала они тоже выдавали его за оригинал,и уже уверен что всё новое такая же комерческая махинация с поддержкой софта только для реализации определённой партии,ведь недавно появился с7 не прошло и полгода уже устарел нате вам с9,сф-30 за пару месяцев заменён на сф35 и т.д. так что у кого денег куры не клюют покупайте опены,и выбрасывайте через полгода с бомбой,пусть хоть кто нибудь назовёт мне ещё какой нибудь тюнер для которого пишут бомбы,тогда я может быть поверю что ето дело не одних и тех же рук

І дійсно, чи є ще якась кантора, яка пише "бомби"??? Прохання дріма не чіпати, бо то інакша кантора і про неї важко говорити щось погане і для її апаратів ПО пише багато інтузіастів. Не підтримую продукцію опенбокс по причині прив"язки ПЗ, це стосується хадешних тюнерів. Зроблять китайози клонів, а есесівці в свою чергу напишуть "бомби" до своїх с5, с7, с8. Після чого скажуть купляти С9 і т.д. І знов клієн залишається в "кидку", тобто лохом. :-Р

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Гарне питання.
Ситуація масових підробок серії 300/800 вже не повториться.
Забезпечення від підробок є починаючи від 700-ї серіїї,в 500-х,S серії Лінукс і в S1.
До цих пір це забезпечення приведено в дію в 700-й і 500-й серії.
Далі буде видно.
Після уроку 700-х китайці вже боялись випускати масово клони 500-х.
На S лінійку їх практично нема.
Наука не пішла марно. >:(
« Останнє редагування: 16:14:49, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80

Ситуація масових підробок серії 300/800 вже не повториться.
А що сс вже більше не буде продавать підробки?????
при мені розпаковували ящик з опенами 800 і в ящику чогось було 3 підробки а все інше оригінал і посилочка була від СС!
і ще одне питання Вам за цей піар СС платить???

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ситуація масових підробок серії 300/800 вже не повториться.
Забезпечення від підробок є починаючи від 700-ї серіїї,в 500-х,S серії Лінукс і в S1.
До цих пір це забезпечення приведено в дію в 700-й і 500-й серії.
Далі буде видно.
А звідки Вам знати, коли Ви не є програмістом і розробником, а є лишень прибічником торгової марки?
Під лінуксом проблематично захищатись через відкритий код, на те він і лінукс! Єдиний реальний захист зробили розробники "коробочки мрій" і то під певний загрузчик інтузіасти прикручують все необхідне, не зважаючи на виробника "заліза"(китайців чи офіційних китайців) :-Р А це все через те, що певний бренд є цікавим і т.д., що не скажеш про опенбокси. Уви, маєм те, що маєм.  An14 *-P

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Шановний не треба недоцоінівута китайців, це кажу вам я чоловік який працю з китаєм вже більше року.

Колись було стало питання вимирання сіменсів дял девайсів під шароварку так от я вів переговори що зробити с55 модель масово. І повірте чхати їм на все, люди сказали треба партія сказала зробимо.

То зробити клона їм це проблем не натягне. :2funny: :2funny: :2funny:
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
А що сс вже більше не буде продавать підробки?????
при мені розпаковували ящик з опенами 800 і в ящику чогось було 3 підробки а все інше оригінал і посилочка була від СС!
і ще одне питання Вам за цей піар СС платить???

1.Якщо в палеті були підробки(якщо були),то треба було офіційно звертатись з рекламацією в СатСистем,вказуючи серійні номери і де і в кого купили і вимагати пояснень.
А не махати кулаками опісля.
2.
Цитувати
і ще одне питання Вам за цей піар СС платить???

а в ідейні переконання Ви не вірите? :)

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Ситуація масових підробок серії 300/800 вже не повториться.
Забезпечення від підробок є починаючи від 700-ї серіїї,в 500-х,S серії Лінукс і в S1.
До цих пір це забезпечення приведено в дію в 700-й і 500-й серії.
Далі буде видно.
А звідки Вам знати, коли Ви не є програмістом і розробником, а є лишень прибічником торгової марки?
Під лінуксом проблематично захищатись через відкритий код, на те він і лінукс! Єдиний реальний захист зробили розробники "коробочки мрій" і то під певний загрузчик інтузіасти прикручують все необхідне, не зважаючи на виробника "заліза"(китайців чи офіційних китайців) :-Р А це все через те, що певний бренд є цікавим і т.д., що не скажеш про опенбокси. Уви, маєм те, що маєм.  An14 *-P

NoComment

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Шановний не треба недоцоінівута китайців, це кажу вам я чоловік який працю з китаєм вже більше року.

Колись було стало питання вимирання сіменсів дял девайсів під шароварку так от я вів переговори що зробити с55 модель масово. І повірте чхати їм на все, люди сказали треба партія сказала зробимо.

То зробити клона їм це проблем не натягне. :2funny: :2funny: :2funny:
Без проблем.Нехай пробують.
До цих пір не було більш-менш зауважувальної появи клонів ні на одного "брата" Fortis,аналогу лінійки S.

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Все це питання ціни та часу і потім аля-де франс. :2funny: :2funny: :2funny:
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Я вже забув коли було введено забезпечення на 700-і.
Давно одним словом.
Хтось до цих пір зламав захист?
А пробували,аж пищали :2funny:
Відповідь самі знаєте. :2funny:
Зняття дампу з старого ПЗ ,jtag з випайкою і всім цим  гемором з поверненням древнього ПЗ назад,без можливості встановити нове ПЗ,вирішенням проблеми аж ніяк не є.
Так і з 500-ми.
От Вам і
Цитувати
аля-де франс.
:2funny: :2funny: :2funny:

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
і ще одне питання Вам за цей піар СС платить???
а в ідейні переконання Ви не вірите? :)
В людей  залишилось дуже мало віри, а особливо в ідейні переконання. Є два варіанти:
1. Ви "Зомбі"
2. Ви дійсно Альтруїст. O0

Хтось до цих пір зламав захист?
Якби хто був в цьому зацікавлений фінансово, то зламали би, а так виходить, що воно нікому те сміття не потрібне. Подивіться на революційний захист "коробочок мрій", якось китайози умудряються з сімками і загрузчиками? :2funny: Все залежить від заказу і його ціни. Якщо Ви маєте "гарні гроші" - завтра матимете алго віа3,4. Не вірите? ca.,

Відсутній koreets08

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Рейтинг: +17/-1
  • Openbox S7/\ Dune 3.0
Не хотів писати, але не зможу мовчати.
З назви форуму я розумію, що це форум любителів Сат ТВ - УКРАЇНСЬКИЙ  *-P
Думаю що не варто паплюжити ті чи інші бренди. Комусь до вподоби Опен, мені наприклад, хтось вподобав Глобо чи ще щось. Заходжу на форум і складається враження, що це форум паплюження Опенбоксів. То треба назву змінити - український форум паплюження Опенів і вихвалення всіх інших.
Дуже неприємно коли модератор виклав ПЗ для С9, наче не знає що той "китайський виродок" немає нічого спільного з Опеном. Це мабуть такий піар хід? - питання риторичне.
Я думав, що тут будуть допомагати користувачам, незалежно від марки приймача осилити науку про Сат ТВ, бо головне що ми українці, різні, неповторні, самобутні, а насправді так не виглядає.
Можете забанити чи видалити мій обліковий запис, навіть неприємного відчуття не буде. Забув додати я модер на Опенах.

Базікати про свободу і вдало нею користуватись - різні речі.
Унификация (ОС, приложений и пр.) особенно опасна, так как унифицированная система может быть разрушена одним червем или вирусом за считанные минуты. Создатель был достаточно мудр, чтобы не сделать людей клонами и снабдил их разными наборами генов.

 

Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6791
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc
Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3828
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Софти(Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Globo 4100c

Автор gotsanyukРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 10
Переглядів: 11279
Остання відповідь 09:38:37, 29 Липня 2015
від bodyan
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX

Автор bodyanРозділ 4060CX

Відповідей: 7
Переглядів: 20929
Остання відповідь 09:37:58, 29 Липня 2015
від bodyan
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15132
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj