Автор Тема: Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.  (Прочитано 21321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
romireb Я щось не зрозумів ??? Так кажуть що софт для Опенів Сх "ваяють" в СС (м.Запоріжжя), чи як ... ???? ca.,
« Останнє редагування: 19:08:16, 21 Жовтня 2010 від gotsanyuk »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Це тюнер S1 повністю розробка СатСистем,починаючи від заліза і закінчуючи ПЗ.
Знову ці казки,тут вже розказували що під 7X0 моделі,корейці пишуть софт ! а тут ще така фішка :2funny:
« Останнє редагування: 20:52:24, 20 Жовтня 2010 від Astronomy »

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
http://openboxfan.com/index.php/topic,4739.0/topicseen.html

Маска колишнього сайту який вже далеко не такий, де мене забанили за продаж ДЖПРС модему-забанили назавжди.

Там зібралась команда фанів опена яка тіки на ньому і зациклилася яб так теж казавби років 5 тому але не зараз. :2funny: :2funny: :2funny:
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
ЦІнив опена великі і крапка переплчуєш тіки за марку, а кому воно вкризу треба ітак в людей бабла нема.

Треба робити ціна якість як китайці а з такой політикой як в СС далеко не захдеш.

А ви часом не оф дилер в Україні: що так за СС заступаєтесь чи просто ван опена.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
ЦІнив опена великі і крапка переплчуєш тіки за марку, а кому воно вкризу треба ітак в людей бабла нема.
Треба робити ціна якість як китайці а з такой політикой як в СС далеко не захдеш.
Ну то справа фірми встановлювати цінову політику.
Значить так прораховано і так вигідно.
Якщо я вам тут зараз почну розказувати про те що контрабас не ввозиться,все йде офіційно,платяться всі держ.збори,податки,мито,сертифікації,ліцензіїї і т.д.,і що з цього ціна росте,то не повірите,бо в Україні мало хто так робить,скажете піар тут прийшов розводити.
Тому на цю тему не хочу і не буду більше говорити.
Та й ціна в порівнянні до якості я б не сказав що завелика.

А ви часом не оф дилер в Україні: що так за СС заступаєтесь чи просто ван опена.

Нормальна фірма,і речі корисні робить.
« Останнє редагування: 21:41:55, 20 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
satfanrv Романе, подивився я технічну характеристику (на фото) і фото С1 і чесно кажучи трохи "обомлів" та дещо розчарувався !!! Навіщо на сьогоднішній день випускати нову модель DVB-S/mpeg2 приймачу, такий собі гібрид Опену Х590 + Х790 + дешевий ДВД плеєр 5 річної давності ???? Де підтримка в даного приймачу DVB-S2/mpeg4 хоча б в СД форматі ???
Де СС аналог Ортона Х403ХД чи Аріва 100/200 ???
Де комбіновані приймачи від СС на зразок Ортона ТС 9600ХД чи Skygate HD-PLUS - DVB-S2/DVB-T ???????
Що ж стосується нового С9 то приймач звичайно за технічними характеристиками крутий, але це по ціну буде скоріш верхній ціновий діапазон, бо С8 коштує 440$, а цей С9 буде коштувати на рівні Дріма 800 (оригіналу) доларів так 600, а може більше.
Висновок: представлена та наявна на сьогодні лінійна приймачів в ТМ Опенбокс зовсім не представлена DVB-S2/mpeg4 приймачами нижнього цінового діапазону, також в компанії СС не має моделей комбінованих приймачів  DVB-S2/mpeg4 & DVB-T (DVB-C) нижчого і середнього класу. Як на мене це досить сумно - бо в конкурентів таких моделей більш ніж достатньо. Розробкою даного класу приймачів треба було займатись ще 1-2 роки тому.  Сумно панове !!! ca.,
   
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Дякую за інфу друже !!! Тоді я в числі перших в черзі за С9
От ще б корейці випустили "комбо" приймач аля С5 чи С7 - це взагалі було б супер. Бо не всім потрібен ХДД в середені приймачу, Веб броузер і Ютуб ca.,
« Останнє редагування: 08:53:32, 21 Жовтня 2010 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavik22

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 13
  • Рейтинг: +11/-0
На другiй сторiнцi писали про новий Стронг з езернетом
Хтось бачив його на виставцi може зробити про нього опис?

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Так дісно не було б зайвим зробити опис всіх новинок, які були представлені на виставці, а не тільки від Опену. На скільки я знаю декілька наших форумчан, дуже добрих моїх знайомих та друзів, поїхали на виставку в Київ. Сьогодні тільки 2 день виставки, а ще буде завтра 3 день. Так що з нетерпінням чекаємо від них свіжих вражень, розповідей, фото відео.  :2funny: :2funny: :2funny:
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
satfanrv Романе, подивився я технічну характеристику (на фото) і фото С1 і чесно кажучи трохи "обомлів" та дещо розчарувався !!! Навіщо на сьогоднішній день випускати нову модель DVB-S/mpeg2 приймачу, такий собі гібрид Опену Х590 + Х790 + дешевий ДВД плеєр 5 річної давності ???? Де підтримка в даного приймачу DVB-S2/mpeg4 хоча б в СД форматі ???
Славік.
Фірма провела розрахунки що на даний час S1 без Mpeg4 буде продаватися,є попит в населення з заробітками нижче середніх в зв"язку з кризою(на "бабців" з глухих сіл з доходами в цифрі "0" фірма,як я писав,розрахунок не робить,хоча тепер і вони зможуть купити цей тюнер якщо захочуть кращої якості). :2funny:
Зараз додати Mpeg4 привело би до подорожчання тюнеру і це стало би неприйнятним для цієї цінової категорії.
В майбутньому з"явиться більший попит в даної  категорії населення--такий тюнер вийде,тим більше запроектувати його не буде важко,бо як я писав,це повністю власна розробка фірми.

Що ж стосується нового С9 то приймач звичайно за технічними характеристиками крутий, але це по ціну буде скоріш верхній ціновий діапазон, бо С8 коштує 440$, а цей С9 буде коштувати на рівні Дріма 800 (оригіналу) доларів так 600, а може більше.

На це тобі відповів Кореєць.

Де СС аналог Ортона Х403ХД чи Аріва 100/200 ???
Де комбіновані приймачи від СС на зразок Ортона ТС 9600ХД чи Skygate HD-PLUS - DVB-S2/DVB-T ???????
Висновок: представлена та наявна на сьогодні лінійна приймачів в ТМ Опенбокс зовсім не представлена DVB-S2/mpeg4 приймачами нижнього цінового діапазону, також в компанії СС не має моделей комбінованих приймачів  DVB-S2/mpeg4 & DVB-T (DVB-C) нижчого і середнього класу. Як на мене це досить сумно - бо в конкурентів таких моделей більш ніж достатньо. Розробкою даного класу приймачів треба було займатись ще 1-2 роки тому.  Сумно панове !!! ca.,
   
ОпенS5 це апарат DVB/S2 нижчого цінового діапазону.
Поки що так,бо здешевити,означає втратити якість.
Це не виключено в подальшому.
« Останнє редагування: 11:51:04, 21 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Для бабців з доходом як ви написали 0, ОРТОН 4100с іто дорого ви хоть думайте що кажете!

Вони ніколи собі цього не зможуть дозволити. *-I
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Я взагалі не розумію для чого СС випустили цей С1, не розумію хоч вбийте мене...
Якщо для шарінгу як конкурента Дріму 500С китайському, то це як на мене не дуже вдала ідея. приймач такого класу як С1 потрібно було випускати ще років 2-3 назад, замість лінійки Х5х0 - тоді б це була бомба. А зараз не бачу жодного сенсу.
« Останнє редагування: 12:44:41, 21 Жовтня 2010 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
"Умом росію не понять" так і тут ,зате поросилали своїх шпіонів по різних форумах на нашому теж присутній ,які розказують казочки діда панаса, про їхні розробки і технології !яким не має рівних в світі,оце їхня політика
« Останнє редагування: 13:29:56, 21 Жовтня 2010 від Astronomy »

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Для бабців з доходом як ви написали 0, ОРТОН 4100с іто дорого ви хоть думайте що кажете!

Вони ніколи собі цього не зможуть дозволити. *-I
Так і не потрібно,хто заставляє :-Р

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
"Умом росію не понять" так і тут ,зате поросилали своїх шпіонів по різних форумах на нашому теж присутній ,які розказують казочки діда панаса, про їхні розробки і технології !яким не має рівних в світі,оце їхня політика

Круто сказано--"шпіон","піарщик"...
 :2funny:
"Одна домашня тваринка" гавкає -- караван іде. ca.,
Як би дехто не хоронив,але,але... :2funny:


 

Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6788
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc
Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3807
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Софти(Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Globo 4100c

Автор gotsanyukРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 10
Переглядів: 11273
Остання відповідь 09:38:37, 29 Липня 2015
від bodyan
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX

Автор bodyanРозділ 4060CX

Відповідей: 7
Переглядів: 20910
Остання відповідь 09:37:58, 29 Липня 2015
від bodyan
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15105
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj