Автор Тема: Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR  (Прочитано 21667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Присутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1989
  • Рейтинг: +2098/-80
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #15 : 16:32:57, 18 Жовтня 2010 »
satfanrv!! Ви бачиле  це чудо-юдо в очі(Openbox S9 HD)??

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #16 : 16:56:08, 18 Жовтня 2010 »
Його бачили "в очі" тільки співробітники СС.
Повністю кажуть що його покажуть на виставці.
Але я привів тільки тех. характеристики цього ресу.
Причому як ви напевно побачили,без жодної реклами,як відповідь на питання. ca.,

Присутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1989
  • Рейтинг: +2098/-80
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #17 : 17:12:51, 18 Жовтня 2010 »
тоді що ви тут доказуєте ,якщо це тюнер преміум класа, то це його можуть позволить люди з більшими заробітками,і в яких є комютер чи ноут! тоді  клавіатура просто так для понтов , тіпа наворот,сс ще там мікроволновку забули припаять! ви тут розхвалили цей тюнер а самі його не бачилиі не крутили!
P.S   і не треба рівнять майбаха(дрім) з жигулем(опен) вони не рівняються
« Останнє редагування: 17:38:29, 18 Жовтня 2010 від Astronomy »

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #18 : 17:20:49, 18 Жовтня 2010 »
Ок
До виставки 1 доба.
Побачимо :)
Після неї поділимось враженнями. :2funny:

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #19 : 17:28:32, 18 Жовтня 2010 »
Ну припустим я можу порівнювати що хочу з чим хочу.

Я написав "прирівнювати", так як прозвучала фраза "дешевше аналогічного Дрімбоксу", що нам ніби натякає, що Опен це той же дрім, тільки за менші гроші :2funny: Порівнювати вам ніхто не забороняє.

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #20 : 17:43:51, 18 Жовтня 2010 »
Та я не проти Дріму. :2funny:
У самого були 3 моделі.
Просто є приймачі певного класу,якщо хочете їх називають Hi End класу,туди належать і Ваш улюблений і мій майбутній. Так само є приймачі економ класу,бізнес класу і т.д.
Я аж ніяк не "прирівнював" Ваш улюблений Дрім ні до якого іншого. :2funny:
Всього навсього(якщо Ви не зрозуміли)я мав на увазі приналежність обидвох приймачів до однієї певної маркетингової групи.
А вони таки входять до однієї класифікаційної групи,суто по технічних характеристиках,бо для Дріму ще якоїсь окремої класифікації(суто створеної для нього,єдиного і неповторного) поки що не придумали.

 ca., :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
« Останнє редагування: 17:48:22, 18 Жовтня 2010 від satfanrv »

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #21 : 18:38:05, 18 Жовтня 2010 »
Я от теж ніяк не розумію як опена можна прирівнювати до всім відомого дріма? :o Давайте глянемо на модельні ряди обох:
Дріми - 7000, 7020, 5620, 7025, 500,  600, 800HD, 500HD ну і 8000 :2funny:
Опен - 100, 300,8*0, 500, 7*0, S5/S7/S8/S9.
    Дріми до сьогоднішнього дня працюють справно і бездоганно починаючи з перших 70**-их, а саме головне, що клієнт забезпечений ПЗ і дивиться теж саме, що на останніх моделях інших виробників і навіть більше - завдяки ліноксу та інтузіастів... O0
   Опен почав історію з сотої моделі, яка напевно сама вдала, бо апарати працюють і до сьогодні. Далі всім відома 8*0, але і вона вийшла трохи "стрьомна". З однієї сторони супер підтримка, а з іншої "галімий брак"(хто ставив "вагонами" нехай згадає масову заміну материнок через пістони). Потім пішли клони і одразу апдейт 8*0-ої серії(Чорні морди) після чого і кидок клієнтів зі зміною ПЗ. А саме смішне, що на форумі СС глобо вважався металоломом через відкази блоків живлення, а опен Х800 був самим кращим апаратом. І тут пішла нова серія 5*0-а. В перших партіях апарати вмирали не дочекавшись гарантійного терміну :-Р От Вам і економія. Всім відомий бренд, який прирівнюють до дрімів,-економить на конденсаторах.
Далі пішли каліки по космічним цінам, а саме серія 700-а. І тут опен вирішив вийти на ринок HD, почавши штампувати серію S. Але серія не так гарно продається як планувало керівництво SS. А все через багато факторів одним з яких є неправильна цінова політика!

ЗІ. Опену є інші реальні конкуренти - глобо, космосат, но ніяк не ДрімМультимедія,Стронг,Хумакс і т.д. І не потрібно скакати вище голови! O0 ca.,

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #22 : 18:56:35, 18 Жовтня 2010 »
satfanrv, про які класи йде мова? Опен "внє" конкуренції. Економ клас: ортон-глобо 4**0, стронг 620* і т.д. Середній клас - азбокси, інтерстари, айпібокси і т.д. З ким конкурує опен при своїй ціновій(неправильній) політиці? Хіба що з учасниками на свому форумі :2funny: *-A Скажу одне, що марка опенбокс відходить у минуле(відмирає як мамонти). Для них один вихід це зробити якусь бомбу, але не софтову, як це у них прийнято, а щось цікаве. Наприклад HD апарат економ класу з нормальним софтом, підримкою відомих відеоформатів,емулятором,езернетом для "шаріка" і ціною в 200 вічнозелених. Все решта клієнтів не цікавить, тай мені воно нах... не потрібно. :2funny:

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #23 : 19:05:19, 18 Жовтня 2010 »
А що тут так вся еліта форуму(модери,глобали) враз збіглася? :-Р :2funny: :2funny: :2funny:
Я що,когось нехотячи зачепив? :-Р :-Р :-Р
Це що,тема про всі моделі Опенбокс?
А мені здавалось суто по S9.
Я навпаки ні в чому і нікого не збираюся переконувати(тобто флудити не по темі derisive.gif).
Ваше право мати свою думку,в мене своя.
Засвідчили кожен свої погляди в черговий раз і ОК.
 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #24 : 19:34:59, 18 Жовтня 2010 »
Взагалі то Адмін-група даного форуму не є якоюсь елетою! Ми є звичайними людьми як і Ви, лишень на форумі маємо трохи більше прав. Більшість з нас любителі сат ТБ вже багато років, а дехто починав ще з аналогів. ca., Реально сат індустрія почала обширно розвиватись останні 10 років і багато пам"ятає розвиток компаній з самого початку їх створення, про що вище і писалось.
   Так ніхто не ображається ні на кого, ми всі тут гарно дискусуємо, адже форум і створений для таких цілей.
   Що сказати про S9 ??? :o Його ніхто не бачив, не тестував і т.д. Но, заявив, що преміум-клас, а з цього маємо, що ціна не менше 500 баксів. Ніякої "фішки" я не бачу.
   Нарізі в тесті новий стронг HD(dvbS2) з езернетом, підтримкою відео(матрьошка,дівікс),Ему+шарік, якість Стронга і ціна 150-200 вічнозелених. Більше про нього немаю права розповідати до виставки :-Р Ось це фішка. Ось це для народу, а що з того опена S9 ??? :o

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #25 : 19:37:46, 18 Жовтня 2010 »
Коротеш братва китай зробив опен С9 підробку, потім переменував в скайбокс нормальний бюджетний тюнер з якісною картинкою ХД.

А тут роздулу вже таку тему що докучі не вяжется, опен завжди був дорогим тому що треба відвалити при покупці 20% тіки за назву.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #26 : 19:39:58, 18 Жовтня 2010 »

Якщо знаєте то підкажіть раз вже вас це зачепило. 
По третє.
Цитувати
Я Вас прошу, залиште Дрім в спокої
Я Вас також прошу,залишіть Опен в спокої. :2funny:

P.S.Я не співробітник СС якщо Вам це цікаво.

satfanrv, не в обіду, але Ви нагадуєте мені всім відомого алекса1986... :)
тьюнера ще ніхто не бачив, а ви приводите тех. характеристики..,  якщо ви не співробітник, то значить піарщик.., що тут ще казати..
СС про HD тьюнери треба було думати ще 2 роки назад, коли тільки но починався попит, тоді б вони свою нішу в цьому плані заняли б, но вони спромоглися тоді тільки на Опена Х790, якого зараз зробили брендом - цікаво хто скільки їх поставив.., лічно я аж 1 шт., бо при такій ціні вже краще HD взяти..
І що би там крутого не представляв S9, передбачу, що коли ціна буде вища 250 у.е клієнтам будуть братися китайські дріми..- дешево і сердито.. derisive.gif
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #27 : 19:41:54, 18 Жовтня 2010 »
Взагалі то Адмін-група даного форуму не є якоюсь елетою! Ми є звичайними людьми як і Ви, лишень на форумі маємо трохи більше прав. Більшість з нас любителі сат ТБ вже багато років, а дехто починав ще з аналогів. ca., Реально сат індустрія почала обширно розвиватись останні 10 років і багато пам"ятає розвиток компаній з самого початку їх створення, про що вище і писалось.
   Так ніхто не ображається ні на кого, ми всі тут гарно дискусуємо, адже форум і створений для таких цілей.
   Що сказати про S9 ??? :o Його ніхто не бачив, не тестував і т.д. Но, заявив, що преміум-клас, а з цього маємо, що ціна не менше 500 баксів. Ніякої "фішки" я не бачу.
   Нарізі в тесті новий стронг HD(dvbS2) з езернетом, підтримкою відео(матрьошка,дівікс),Ему+шарік, якість Стронга і ціна 150-200 вічнозелених. Більше про нього немаю права розповідати до виставки :-Р Ось це фішка. Ось це для народу, а що з того опена S9 ??? :o

Іто для когось це трошки за дорого для наших громадян, нетакі великі доходи вних щоб купувати реси по 200 уе а тут вилітає компанія опен яка придлагає 500 уе рес :o :o :o, тіпа беріть шара абсурд.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній satfanrv

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +8/-2
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #28 : 19:53:05, 18 Жовтня 2010 »
Хлопці,дуже дякую за рекламу нового Опенбоксу.
Насправді дякую. *-I
Тому що стільки серйозних дядь враз кинулося робити антирекламу ще не вийшовшого в продаж продукту,то це щось таки значить... :-Р
Значить небайдужі таки :2funny: :2funny:
Ну на рівному ж  місці створюєте інформаційний привід. *oohaa* *oohaa* *oohaa* *oohaa*
Бо антиреклама то також реклама.
То хто ж піарщик? ca.,
 O0 :2funny:

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Чутки стосовно Openbox S9 HD TWIN PVR
« Відповідь #29 : 19:57:23, 18 Жовтня 2010 »
Я що,когось нехотячи зачепив? :-Р :-Р :-Р

Та все нормально, звичайний холіварчик :2funny: Ну як Плазма vs ЖК, Лівий руль vs правий руль, Дизель чи бензин, The Beatles vs The Rolling Stones  :2funny: :2funny: :2funny:

 

[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 6406
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 9584
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Прошивка для приймачів Openbox X-730, X750, X770, X790 CIPVR

Автор bodyanРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 125
Переглядів: 66400
Остання відповідь 15:52:24, 07 Березня 2012
від ioan
Свіжі прошивки для Openbox SX4Base/SX4/SX6/SX9/SX9Combo

Автор bodyanРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 12
Переглядів: 17045
Остання відповідь 19:18:04, 23 Лютого 2019
від arrows
Список каналів і ключі для Openbox Х730, Х750, X770, Х790

Автор bodyanРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 9
Переглядів: 14346
Остання відповідь 07:23:19, 19 Червня 2018
від malyshka