Автор Тема: Обговорення Eurosat DVB-8004  (Прочитано 54586 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #30 : 09:40:51, 29 Червня 2007 »
Ну тут хто як розуміє комерцію...якщо ти маєш особисто сертифікат на даний тюнер евросат то будь-ласка виклади..якщо ні..то це не комерція називається .а контрабанда..і хтось з продавців на базарах вимушений буде дати в лапу провіряючим органам...якщо мова ведеться про сам софт-це тема форуму..а якщо йде мова про саме залізо--то це інша тема..я вже розніс на дві теми про цей тюнер..тому тут в даній темі-пишіть все що можна...комусь можливо цікаво...особиста моя думка про тюнер:я б собі такого не купив і своїм близьким і знайомим не порадив..якщо цікава моя думка..В мене особисто не такий класний телевізор як в Тосата тому "якість" різних дешевих тюнерів видно відразу..і гіршу якість-дивитись не хочеться..

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #31 : 09:52:00, 29 Червня 2007 »
vic
Вашу думку почули, а от Ви ніби читаєте між рядків... Дуже прошу - не пишіть більше ті цій темі!!!
Мета моя - донести до людей нову модель тюнера, який не шкода буде поміняти за рік-два, якість якого дуже непогана при смішній ціні. Адже вибрати шось нове, варте уваги зараз дуже тяжко.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #32 : 10:00:39, 29 Червня 2007 »
Denja..якщо ви власне про сам тюнер говорите,то єдва шляхи:
1.Придбайте сертифікат на данний тюнер
2.Купіть права на софт і т.д...і т.п...
3.Організуйте сервіс центр на Україні
4.Заключіть потім договори з укр.каналами,котрі будуть чи планують транслюватись через сат..
потім будемо говорити про рік-два..
.по моїм прикидам..тут два-три місяці відіграють вирішальну роль в появі укр.пакетів..і дуже важливо не помилитись в виборі тюнера!!!!!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #33 : 10:09:58, 29 Червня 2007 »
Ви просто не читаєте, що я пишу. Мені глибоко всерівно, що твориться на базарах, ліцензії, фігензії,...  Я ще раз кажу є тюнер з якого зробили чи досі роблять по якихось причинах ТЮНЕР НОН-ГРАТО, мені дана ситуація неприємлема оскільки будь-який тюнер має право на життя, а як хто заробляє гроші мені по цимбалах. Я ж намагаюсь допомогти простим користувачам розібратись з даним приймачом як і з будь-яким іншим що до чого, а тут я бачу гру в одну сторону, тобто проти даних приймачів.

Ситуація з даним тюнером просто дискредитує  форум як демократичний

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #34 : 10:20:18, 29 Червня 2007 »
bodyan
Підтримую на 100%
vic
Задумайтесь, Ви задалеко вже зайшли.
П.С. Про які сертифікати чи права Ви говорите, Я абсолютно немаю ніякого прибутку з продажу цих тюнерів.
П.П.С. Потріть половину своїх постів - одні повторення, читати їх всім непотрібно.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #35 : 11:08:49, 29 Червня 2007 »
bodyan правий...це зовсім нормальний тюнер з великими можливостями,Вік може вже хватить його поганити ???
Apple TV4

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #36 : 12:01:24, 29 Червня 2007 »
Мені як цимбалісту теж все одно...я данним тюнером не користуюсь і в руки його мені бридко взяти навіть..я чітко усвідомлюю всі наслідки його розповсюдження і його як технічної так і софтової підтримки--зламайється-в огонь..
Поскільке я багатьох на форумі знаю особисто то напевно мав право застерегти від помилок і втрат фінансових..щоб потім ніхто не говорив-чому не застеріг!!!!
Ще раз повторюся тезисно!!!
1.Не тюнер балалайкає різні кодування,а емулятор!!!
2.Те що каже данний тюнер,це не красота данного тюнера,а дань фірмі Елекс,котра купила не алго на  данний тюнер а зробила китайську підробку на ехолінк....рано чи пізно,але довго балалайка грати не буде..потім будете чухати потилиці чому так!!!
3.Крім данних тюнерів-данні канали відкриваються поки що і здопомогою різноманітних карт піратських і модулів..можна навіть зробити по ним фак...Картою в принципі такою можна буде потім взимку зішкрябувати сніг з вітрового шкла авто...тюнером..проблематично...
4.Я розумію в принципі продавців дрібних обладнання..побавиться такий чоловік і продасть за такі смішні гроші 35уо потім комусь на село під відкриті канали.але ж не забуваємо,що наш форум-це не форум фарцу але його читають і звичайні користувачі,котрі можливо клюнуть на якусь можливість хаку,але що ж вони робитимуть з таким потім!!!!Що купувати новий????
5.Завжди потрібно поводити себе адекватно ситуації..тобто,думаймо і про ближніх своїх,котрим це хакерство до одного місця і ще раз повторюся,можливо дехто не розуміє що таке саттб:

1.САТТБ дає можливість якісно переглядати деякі канали,котрі вам подобаються чи потрібні!!!
2.Переглядати можна гарантовано потрібні вам канали з допомогою офіційних карт чи деякий час з допомогою піраттехнологій чи кардшарингу!!Просто не потрібно забувати,що деколи піраттехнології вартують дорожче, ніж  абонплата за офіційний перегляд!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.Масса каналів котрі нині йдуть відкрито-транслюються через супутник власне для ефірних і кабельних операторів і ніяк для нас -власників саттб систем!!!!Для нас існують платні платформи типу НТВ+,НТТ і т.д...от на них і потрібно орієнтуватись в першу чергу і до них можна ставити любі претензії типу і чому і як!!!!!!!!!!!!!!!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #37 : 12:19:08, 29 Червня 2007 »
Цитата: vic;11076
...тюнером..проблематично...

Ну чому ж, будь-який приймач можна використовувати як простеньке радіо.

А по темі: перечитуючи пости в цій віточці в мене склалась думка що даний приймач вартує поза 1000$. Про що ми сперечаємось????
Вийшов Глобо 7010CR - відставання відео-аудіо непідається будь-якій критиці, та нічого з цим усе нормально, ніхто нікого. З цим приймачом ситуація чомусь інша, хоча працює, показує цілком нормально як на такі гроші(ще раз кажу час усе розтавить по своїм полицям) проте працює.
Наскільки я бачу справа навіть не в тому чи він показує, софт і т. д. просто тут він "неугодний". Мені дуже неприємно і прикро за такий стан речей який склався на форумі.

В даній темі йде не Обговорення Eurosat DVB-8004 , а тупо парафінення даного приймача, коли взагалі занадто рано щось казати

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #38 : 12:26:59, 29 Червня 2007 »
Для мене особисто критерій один якості любого тюнера:чи я б собі в дома такий поставив чи ні!!!!
Ну невже люди добрі ви купуєте в магазині черствий хліб,м"ясо з хробами і т.д. ради того що воно трохи дешевше????Упевненний,що ні!!!Тоді чому ми один одного переконуємо,що дешевше краще??Чим власне???Тухлістю своєю??Безперспективністю власне у нас на батьківщині?

Відсутній Generator

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 156
  • Рейтинг: +172/-0
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #39 : 12:27:31, 29 Червня 2007 »
Цікаво звісно.... Думаю, що vic правий :) і треба цю тему перетворити на кшталт "Чому мені неподобається тюнер євросат" і написАти тут все хто знайде в ньому поганого. Можна я перший?

Тюнер несертифікований, виробник тюнера невідомий, інструкція на москальській мові... Взагалі це все те що стримує українського споживача придбати даний прилад. Але цей споживач до холери таки хоче дешево та сердито, навіть незнаю що з цим робити (клієнт завжди правий).
Сам бачив, що в більшості випадків клієнт хоче дешеву річ, хоча йому стараються запропонувати якісний аппарат, з українською підтримкою і тд....
Пропоную також бойкотувати любі теми про даний тюнер на даному форумі, бачу, що це визиває лише негативну реакцію зі сторони наших коллег.

ПС. Программний злом алгорітмів кодування вже давно присутній на тіньовому ринку і не треба на цьому робити якісь теми, там крутяться набагато більші гроші і набагато складніші взаємовідносини....

Удачи
Good luck

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #40 : 12:36:43, 29 Червня 2007 »
Для мене теж парадокс той,що клієнт хоче найдешевше...можливо як вкусить то ця дурня скоро відійде..така річ як саттб купується ж не разово і не на один день і встановлення її вартує певних грошей  і часу..тому напевно з появою якоїсь культури чи розуміння ця проблема дешевості відійде на задній план і постане поняття якості і офіційності!!
А от питання до generator :чи не могли б ми щось таке подібне замутити у себе на Україні..звичайно не безкоштовно...алго то можна купити..його якось потрібно втілити в життя ..і саме головне...яку базову модель тюнера можна обрати?Моя думка-краще сертифіковану....

Відсутній Андрій СатГейт

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 241
  • Рейтинг: +25/-0
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #41 : 17:40:28, 29 Червня 2007 »
Показує те що іншим не під силу,дешево коштує(якщо раптом перестане показувати),не ламається, - що ще терба!!?розвели тут демагогію

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #42 : 18:05:06, 29 Червня 2007 »
Яж про те саме! ціна і якість супер

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #43 : 19:08:15, 29 Червня 2007 »
так бий відразу написали-) і небулоб ніяких спор:)
Apple TV4

Відсутній satlviv3

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Рейтинг: +12/-0
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #44 : 06:47:02, 01 Липня 2007 »
Любий друже generator, чого ти так накинувся на цей тюнер?
Інструкція на москальскій мові, так я пам"ятаю часи,досить не давно до речі, що для глобо сам особисто знаходив в неті інструкцію і роздруковував щоб люди змогли хоч якось розібратись. І вона була 100% на російській мові. Тюнер не сертифікований, а за такі гроші ти щей сертифікат отримати захотів.? Да в тих же мега-супер маркетах такий хлам тулять, щей дурять не досвідченого покупця.(на рахунок цього я би міг тобі стільки росказати, але не про це розмова) Питання про виробника, тут я взагалі не знаю що тобі і сказати, повторююсь, ти що хотів за такі гроші?  Ти забув про тих людей які збирають на те щоб поставити собі супут.тел. пару місяців і різниця в 50грн для них дуже суттєва а ти ім починаєш пояснювати про переваги тюнера с картрідером,
просто смішно.
До речі інтернет вони ніколи не бачили і не знають що це такє.
І таких людей дуже багато.
А цей тюнер я взагалі тільки взяв потестити, тому як є прихильником фергусонів , серед них браку меньше.І до перепадів напруги нормально відносяться( по селах ставити просто супер)
А на данний момент ЕВРО відкриває більше і евроспорт в тому числі.
І це аргумент. До мене позвонили тільки за один день п"ять клієнтів і спитали чому в нього на АФ_6318 не йде евроспорт, а в знайомого на ЕВРО за 45уюе показує, і що відповісти.
І тільки ми здогадуємось що це рекламний трюк, і поганий тюнер, і щей до того не має інструкціЇ на рідній мові. А людям на це .......
Але це моя думка.
DREAMBOX-500S DREAMBOX-800HD PVR TT BUDGET-1401 75e-30w

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9692
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11994
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10658
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9802
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6792
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc