Автор Тема: Обговорення Eurosat DVB-8004  (Прочитано 54577 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #15 : 16:42:39, 28 Червня 2007 »
ТЮНЕР реально працює з нтв картою,тоді питається навіщо давати за опен дорожче,коли можна за ціж гроші купити два і ще на пиво лишиться?А брати щось дорожче бо може колись згодиться ,це дійсно нерозумно,скільки вже чекаєм на ту українску карту - і де вона? Ну і саме просте повний пакет нтв вартує 274 гривні а тюнер 200 гривень, то якщо я навіть 1 місяць подивлюсь на ньому шару ,можна рахувати що він себе окупив. в результаті на слідуючий місяь я матиму сумашечу єкономію,навіть без шари я ще зможу переглядати деякі канали а неоплаченою нтв картою хіба що зимою буду чистити скло від льоду в машині:D
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #16 : 20:59:24, 28 Червня 2007 »
vic
Для загальної інформації.
Поки невизначена ситуація з Куді і їх Глобами 7 серії - в продажі їх нема.
Лемберг - як все добре починалось... Так само несподівано і закінчилось... 60 % браку, який лікується пропайкою плати і ніжним постукуванням по платі. Навіть коли просять саме цей тюнер привезти - свідомо беру інший, шкода клієнтів.
Є ше аріони 1700 в продажу - теж купа браку...
Все, починається відмітка  після 40 у.е. - Фергусон, який теж чогось глючить і ... Чудо Євросат... з величезної партії один на заміну після невдачної перепрошивки. Тобто ставити іх можна без страху браку, чудовий софт, сетінги і ше купа приємних нюансів. Наступна лінійка починається з ф300 опенів. Різниця відчутна.
До останнього моменту в цьому сегменті ставив 7010, але після того, як в клієнта побавився Євросатом - був приємно вражений. Ставлюсь до цього з розумінням, але ситуація вимушує вибирати найкраще з того що лишилось.
Вік - не треба так різко бути проти нових віянь, навіть Гоша був приємно здивований Юзалсом - попробуйте і Ви. Потрібно звикати до нових моделей.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #17 : 04:32:54, 29 Червня 2007 »
Denja ви собі просто представте що я простий користувач САТТБ..
Тепер поглянемо на ситуацію з іншого боку..
От приміром до мене підійшов колега чи сусід і питає поради:який тюнер порекомендуєш, щоб купити і дивитись?Що йому я маю сказати?
1й принцип-ніколи не раджу ставити той тюнер,котрий нині щось відкриває і що завтра відкривати вже не буде!!Стараюсь рекомендувати власне такий варіант де буде щось хоч стабільно йти якийсь час..тому що в іншому варіанті--тюнер або летить в голову або більше вже не маю ніколеги ні сусіда!!!
2й принцип-завжди опираюсь на вітчизняного виробника і саме головне вітчизняну софтову підтримку!!!!Адже в такому разі можна просто подзвонити йому і вирішити масу проблем в присутності сусіда чи колеги..мовляв чув?завтра буде все ок!!
3й принцип-нарахунок карточних тюнерів ніколи не роблю ілюзій відносно західно -європейських програмістів,поскільки їм проблеми з російськомовними пакетами невідомі і не цікаві..тому в разі будь-якої зміни  тюнер виявляється живим трупом..знову ж таки завжди в практиці старався рекомендувати лише тюнера,котрими займаються російськомовні  програмісти--принцип той же-подзвонив і окреслив проблему-у відповідь-зараз виправмо софт!!
Я далеко не йду..пам"ятаю як мій знайомий з Рівного захотів трохи більше заробити на крутеликах..і в результаті поставив тюнера Фергюсон під карточку НТВ+...напочатку все було нічого..а от потім,коли НТВ+ змінило дещо в потоці ..то знайомий вимушений був за власний кошт все обладнання поміняти і переробити-адже там були і радіопульти і непроста розводка..пам"ятаю як він бідкався і ойкав в той момент..чому я не послухав твого 3го принципу!!!
З чисто любительської сторони теж не все однозначно..і я колись ходив по струї і нині маю багато чого з залізяк всяких і непотрібних вже нікому..а це в принципі викинуті гроші на вітер..якби сумарно скласти їх вартість..то напевно вже б купив би собі і дрім8000 і панель..а так сиджу тихенько і соплю..щоб жінка не почула..
Тому підходжу до
4й принцип-ніколи не потрібно робити того,що  являється халявним на перший погляд!!Краще відразу заплатити,ніж викидати гроші на вітер!!
Тому коли мене питають що нині купити,то говорю з впевненнісю в своїх словах-звичайно Нбокс польський за 26евро і платити за те що вам подобається:кому фільми,кому спорт,кому діскавері з анімалом..і головне і якісно і стабільно!!!Або наприклад модуль Триколор і матимете чудовий спокій!!
Ще один принцип..звичайно краще коли антена має можливість повертатись туди-сюди..але набагато краще таки стабільність і якість перегляду..адже як часом антеною не крути -не має можливості подивитись того що хочеш чи виникає необхідність..і в такі моменти часом хочеться взяти таку систему і побити на дрібні кусочки!!!
Ще вам наведу приклад з своєї повсякденності..
Приміром,плюнув я слюною на всі платні і халявні канали і скачав фільм з інету самий новий..Років 20ть назад напевно це визвало б величезну радість і фурор..нині я записав на ДВД викачаний з інету фільм і включив жінці-на дивись..чесно кажучи...не думав що таку негативну реакцію викличе якість піратського фільму...:mad: так що ..якість має нині важливе значення..

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #18 : 06:11:34, 29 Червня 2007 »
Якщо вже вибирати між Євросатом 8004 і цим, імхо, краще Євросат...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #19 : 06:20:10, 29 Червня 2007 »
Цитата: tosat;11049
Якщо вже вибирати між Євросатом 8004 і цим, імхо, краще Євросат...

Напевно що так..але є і інша сторона медалі..ти б особисто собі такий чи подібний агрегат поставив би додому і викинув би свій дрім7000?:D :D
А тим більше..порекомендував би свому другу чи сусіду?:D щоб в подальшому нажити "ворогів"..:D
скажу про себе..я тут з жінкою провів невеликий лікбез по саттб..винесли нам сусіди стілець на вулицю..погода чудова і от ми з жінкою почали розповідати що і як ми дивимось чесно і без всяких прикрас..в результаті на другий день всі практично сусіди під"єднались до кабельного тб..:D

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #20 : 07:04:08, 29 Червня 2007 »
Ну, чому ж, зараз я цей тьюнер поставив як додатковий та переглядаю ним польський пакет цифровий.., ключі, правда приходится з пульта деколи вводити, а так нічого.Як за такі гроші, то не шкода потім викинути...Крім того - Ти не представляєш, що у нас тут твориться, я просто був шокований - принесли мені прошлої неділі тьюнер EVO-700, (встановлював його недавно той магазин, що я в ньому колись працював) - так з кодованих каналів він показував тільки "Мегаспорт", та "1+1 Intern"...Що характерно, таких каналів як 10722 на Хотбірді, і взагалі тих кодованих, які б зараз мали показувати навіть в списку немає...Я був грішним ділом найшов його з допомогою пульта, так "канал закодирован", а Ти кажеш...:) Цей список свідомо так створено і клієнти спочатку навіть і не здогадуються, що зараз повинно показувати...Головне, що людям нашептали - тьюнер під карточку, і встановили за астрономічну ціну 750 грн, а зробити нормально не можуть, хоча для даного тьюнера також є непоганий ємулятор і його навіть хвалили в "Телеспутнику"...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #21 : 07:05:54, 29 Червня 2007 »
Vic! на рахунок підтримки софтів у Євросата все чудово,а Іван правильно написав навіщо
опенбокс(якого підняли до небес)!ціна дорога дуже ,нових ідей ніякий(купили б нано таблицю на секу) і запустили б пакет Cyfra+або Polsat!
те що показує глобо те і показує Опен

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #22 : 07:19:00, 29 Червня 2007 »
Так в тому і справа..я вже виписав це собі у правилах навіть..що "клієнту" не можна всього показувати що можна дивитись "піратським" способом!!!!Тому і втановлювальники мали рацію,коли таким чином поступили..
Існує два варіанти робити з так званними клієнтами:
1.Не показувати все що йде,а залишати лиш те що йде стабільно..тут може виникнути непотрібні розборки про так званну гарантію чи сервіс..не кожному таке до лиця!!І сам собі ради дати не можеш,то навіщо дратувати людей,котрі не тямлять про що ти говориш....та й хто буде ночувати кожен день у такого клієнта,щоб вводити щодень божий ключі з пульта,шукаючи їх десь в інеті..
2.Навпаки показувати все що йде і що щодень появляється в ефірі..але тут потрібно відразу оговорювати,що за це все потрібно платити..поскільки інет вартує гроші і ваш власний час для цього діла теж не коштує копійки!!!В результаті якщо порахувати по-людськи,то такий клієнт платить більше в місяць,ніж би він заплатив за офіційний перегляд!!
В такому разі звичайно продати крам практично неможливо!!

3.Є і ще один варіант роботи з клієнтом-це просто навчити користуватись тюнером,компом і інтернетом..в результаті ви отримаєте цікавого співбесідника,товарища,можливо друга..шкода просто,що таких людей одиниці..і це така рідкість!!!

Добавлю,бо коли писав не бачив відповіді..
З практики...колись до мене підійшов чоловік з тюнером Самсунг на Полсат з картою..в нього заблокувався тюнер,поскільки скінчилась проплата..Так от.він мені сказав слідуюче:каже чоловік..я в принципі купував тюнер,щоб дивитись польські канали,поскільки мотаюсь туди-сюди в Польшу і для мене це важливо..от він і купив тюнер з ему..якийсь час поляки дійсно йшли,але...потрібно було перешивати тюнер кожного тижня а то і через декілька днів..бігав каже як угорілий на базар на перешивку..дерли з нього по 20-30грн як з цапа...рахуєм сумарно..після того як прийшло прозріння,то каже,купив в Польші за 50 евро того Самсунга з трьохмісячною підпискою на базовий їхній пакет!!І вийшло йому сумарно платити в місяць(гарантовано!!) 30грн!!!тобто стільки,скільки він платив раз в тиждень базарникам!!!
І ще один з варіантів..чесно кажучи дуже приємно деколи буває,коли до вас заходить людина,котру ви колись навчили користуватись тюнером,інетом....і просто так приносить пляшку коньяка...мовляв дякую..я деколи в шоці від цього і довго не дохожу до себе..приємно..:)
А деколи,приходить чоловік з люттю на лиці і каже,що його прислали базарники як до останньої інстанції і коли в нього не почне показувати ICTV то він мовляв і зі мною щось зробить і тюнер поб"є на моїх очах..от так то...:D
Крім того,очевидно ще багато і інших речей просто не усвідомлюєте,що таке ,наприклад, гарантія,де того дідька просто поремонтувати,адже клієнт завжди правий,що таке на нинішній день навіть транспортні видатки!!що таке прокуратура,спілка захисту споживачів і т.д...і все в комплексі...:D :D :D
Якщо жити одним днем..а потім десь втікти..то можливо такий варіант гідний..якщо ж думати про перспективу..то самі одним словом вирішуйте..
Крім данних тюнерів існують також і піраткарти,модулі і інше начиння..чомусь всі остерігаються і бояться теми цієї і кожен вибирає звичайно оптимальний і надійний варіант..а варіантів маса!!:D

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #23 : 08:14:43, 29 Червня 2007 »
Вік, ти неуважно читаєш...:D  Думаєш, чому ці люди прийшли до мене..? По одній простій причині - у сусіда показує на Глобо більше ніж у них...І для чого тоді, питається в задачі, купляти новий тьюнер..? Щоб дивитись одні FTA канали та мати примарну надію на те що там слот під карточку? Все буде ясно з появою осінню "Віжн ТВ":) ...До речі, кабельним ТВ в нас не пахне - в основному приватні будинки, та ще купа людей проживають в селах - так що альтернативи супутникому ТВ у нас немає...
Тим з магазина я звонив, цікавився в чому  справа, нащо отримав відповідь:" це зараз такі тьюнера пішли, раніше були нормальні", хоча той ЕВО я зробив і все показує...А канали вони свідомо не шукали, а навіщо ? Щоб клієнт бачив, що вони не працюють..?
P.S. Якщо на то пішло, то чому в них не робив ТЕТ та ТРК Київ..?:(

Толік..вже тобі тут напишу..вибачай..от це і є власне проблема нашого нинішнього САТТБ і так званних клієнтів..колись купували тюнера і там була така то прошивка..показувало максимум на той день...зміни ж йдуть кожен божий день-сам же читаєш інет і бачиш..якщо самому бавитись з оновленням частот на супутниках і каналів..той появився ,а той пропав то вже і жити ніколи буде...дуже часті і деколи значні зміни на супутниках!!!Це очевидні речі....звичайно,що ніхто не хоче бавитись нині такими речами з клієнтом задурно,а клієнт шукає де дешевше...цілком очевидно,що ти особисто назвав їм або нижчу ціну або зробив це задурно...тому так і не інакше...:D
Я вже писав вище про своїх сусідів...якщо є альтернатива,де можна подивитись футбол наприклад нашої збірної(УТ-1),чи взагалі лише там українські канали(кабельне тб),то звичайно мало хто клюне окрім цінителів якості на тб....а де нема взагалі тб..то те що навіть йде на ФТА тюнері--за щастя...і тут  взагалі розмов не може бути..інша справа-це конкуренція,коли клієнт не розуміє про що ви балакаєте,а просто тупо рахує канали!!!Тут і є корінь зла...:D
З повагою Вік.
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #24 : 08:34:31, 29 Червня 2007 »
Опенбсокси заявлають шо скоро вони розбирутся в цій проблемі,і все це буде в них працювати-)
Apple TV4

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #25 : 08:37:52, 29 Червня 2007 »
Чесно кажучи..я з заздрістю дивлюсь на наших сусідів поляків..представ просто,що за пів року втановили вони понад 200 000 комплектів лише на платформу платну Н!!!а є ще в них Полсат і Цифра..гарантовано все показує і тверда на все гарантія...це я розумію як встановлення антен!!Все решту за звичай називається "халтуркою" з витікаючими звідси наслідками...
З своєї практики можу сказати слідуюче:
Хочете мати гарантію на власне залізо і не мати менінгіту то потрібно орієнтуватись на певні сервіс-центри..тему я таку вже підняв в Майстерні..особливо хочу акцентувати на певні процеси,котрі відбуваються нині в нашому ринку-нині вже ніхто не хоче давати гарантію на явний "труп"..якщо вам трусять,що рік гарантія-можна відразу починати сміятись...зміни на ринку саттб грядуть очевидні нині..
Це ваше святе право,що небуть мутити з вашим сусідом,земляком..я в такі ігри просто не хочу бавитись,поскільки бачу лише негативні результати..щоб спати спокійно і жити по совісті то звичайно працюю лише з нашими українськими фірмами,котрі дають реальну на сьогоднішній день гарантію:
Стронг,Київ
Опенбокс,Запоріжжя...
(добавте хто ще знає якісь фірми ,котрі мають і сертифікати на продукцію і гідні сервіс центри)
Непоганий сервіс був у Львові,Чернівцях..але....є маса ньюансів............
Одним словом ,я нікого ні в чому не агітую,кожен робить, як йому добре..
Але мене особисто не переконує даний тюнер,котрий завезли кияни фірма Елекс(біля Кардач),і котрий почали клонувати львівяни, як мавпи..а хто завтра з ПП почне їх ввозити-не знаю..кожен нині може...бардак в країні очевидний..можу лише вам сказати,що збирають його натому ж заводі і по тій же технології,що і славнозвісні пауксіси..хто їх знає -не вмирає...

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #26 : 08:48:23, 29 Червня 2007 »
Цитата: sat-pl;11060
Опенбсокси заявлають шо скоро вони розбирутся в цій проблемі,і все це буде в них працювати-)

Напевно і скорше всього так і буде..поскільки літо і спад попиту...напевно добавлять і ірдето2 Нова...а чому б ні..піратські технологію вільно продаються..правда ціна висока і кусається..але..якщо це підіймає обсяг продаж,то чому ні..

Відсутній BMG

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Рейтинг: +10/-0
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #27 : 09:00:09, 29 Червня 2007 »
Цитата: Astronomy;11055

опенбокс(якого підняли до небес)!ціна дорога дуже ,нових ідей ніякий(купили б нано таблицю на секу) і запустили б пакет Cyfra+або Polsat!

за нано надо деньги платить
предложения были ещё 3 года назад на всю секу2

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #28 : 09:21:33, 29 Червня 2007 »
Цитата: BMG;11063
за нано надо деньги платить
предложения были ещё 3 года назад на всю секу2

Ну так ты б написал бы Шурику или Генне ..что мол надо..а то сам видешь..какой тюнер ныне славен!!:D -дерьмо из Китая!!:D

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Обговорення Eurosat DVB-8004
« Відповідь #29 : 09:32:48, 29 Червня 2007 »
Просто смішно перечитувати дану тему. Я досі не зрозумів за що парафінять дані тюнера, ну є вони то й є, чи  у Нас тільки Опени мають право на вільне ходження, обговорення,(прям америкоси:))??? Ну тоді давайте почнемо парафінити усю лінійку Глобо чи ....

Чи наш форум відстоює якусь комерційну сторону? Якщо Так значить мені не місце на цьому форумі.

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9637
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11941
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10588
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9737
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6790
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc