0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
"Дісек" і його "Стандарти"
Автор DiD /7AHACРозділ Практика встановлення антен. |
Відповідей: 8 Переглядів: 5227 |
від nico2 |
|
Тюнер Xtreme 6318: подивіться його фото і розтолкуйте |
Відповідей: 1 Переглядів: 2062 |
від Мішаня |
|
Великий дісек від євросат і його робота з Дрімбоксом
Автор oleg1981Розділ Різні технічні рішення |
Відповідей: 3 Переглядів: 2144 |
від tosat |
|
SAB 3000.Що за тюнер?І чим його шити?
Автор sazanРозділ Інші приймачі з Ему |
Відповідей: 1 Переглядів: 3521 |
від jvpx |
|
ErrF у Strong 4402 що це таке і як його виправити |
Відповідей: 14 Переглядів: 5894 |
від ioan |