Автор Тема: Digital-6100: на табло 8888.  (Прочитано 4407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #15 : 11:22:54, 03 Вересня 2010 »
якщо не помиляюсь 8888 показує на аріоноподібних тюнерах

Я бачив 8888 і на Глобах серій 3ххх-6хххх. В основному - пошкоджений блок живлення і занижені напруги на ньому.

а в кого є jtag на Digital-6100

Та на цьому форумі процентів у 50 населення вже є  :2funny: Ну може трохи менше, нехай 40%. Резисторні, мікрушні, всякі...
« Останнє редагування: 11:25:09, 03 Вересня 2010 від Yaro »
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній peta

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +2/-0
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #16 : 16:17:01, 04 Вересня 2010 »
 у 50 населення вже є  а у мене нема jtag на Digital-6100 якщо вам не важко то виложіть >:(

Відсутній fox-taras

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 419
  • Рейтинг: +2606/-6
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #17 : 16:28:47, 04 Вересня 2010 »
у 50 населення вже є  а у мене нема jtag на Digital-6100 якщо вам не важко то виложіть >:(
то що тобі потрібно схема jtagа чи дамп для прошивки .
телефон-0501507602
skype- fox-taras
гуртова продаж супутникового обладнання

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #18 : 16:35:22, 04 Вересня 2010 »
Тут дамп Globo 5000,а тут схема JTAG.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #19 : 19:26:37, 04 Вересня 2010 »
у 50 населення вже є  а у мене нема jtag на Digital-6100 якщо вам не важко то виложіть >:(

А як накажете викласти вам фізичний ЖТАГ тут, на форумі?   :2funny: Поштою можна, а от готовий ЖТАГ приєднати файлом ну ніяк не можу  :2funny:
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній gorich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Рейтинг: +455/-0
Digital-6100: на табло 8888.
« Відповідь #20 : 19:30:59, 04 Вересня 2010 »
у мене джитаг один на всi випадки :2funny:
купив на радiоринку за 5-6 баксiв.....
просто шлейфи перекидую....
успiхiв An14

 

Допоможіть проблема з Digital 5000 DVB-S/DVB-T

Автор sbirchukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 5
Переглядів: 6277
Остання відповідь 06:55:17, 15 Травня 2011
від sbirchuk
Tiger Х100 HD Dolby Digital AC3 - прошивка, список каналів, ключі

Автор СлаваУкраїніРозділ Tiger

Відповідей: 10
Переглядів: 20249
Остання відповідь 07:19:54, 08 Січня 2019
від basaraba
Ремонт БЖ Digital Satellite Receiver 4100C на ШІМ Viper 32A.

Автор ДжонсонРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 4
Переглядів: 4580
Остання відповідь 16:56:53, 05 Травня 2018
від Джонсон
Програми для роботи з Globo, Digital, Opticum, Orton

Автор WeresenРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 5
Переглядів: 6222
Остання відповідь 20:19:44, 13 Травня 2013
від Hurkot
Globo/ digital/ opticum 3000,40........ і DiSEqC 8x1

Автор vasyokРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 3835
Остання відповідь 10:25:15, 28 Липня 2010
від slavon