Автор Тема: Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA  (Прочитано 11649 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній caver

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +11/-0
  • let's go to Mushkarova yama
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« : 19:56:36, 28 Травня 2007 »
Сьогодні я теж спробував підібрати заміну старому нейтрино. Запропонована Вами версія мені сподобалась. Але у мене конвертори підімкнені на інші входи перемикача і змінювати комутацію мені б не хотілось. Коли я замінив в налаштуваннях антени номери входів і назви супутників, то у мене стали недоступні деяки програми (HB_13) з ваших фаворитів. у мене така нумерація   Хотбірд_13 W4_36 Сіріус_2,3 Амос_4
Чи існує редактор букетів чи потрібно пересканувати супутники і створити свої фаворити?
Дякую

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #1 : 20:06:51, 28 Травня 2007 »
Тут у вас проблема не в нумерації входів,а в зміщенні частот ВЧ блок вашого тюнера-конвертора..єдине що може спасти -ще раз пересканувати пакети,котрі у вас "не йдуть"..підібравши зміщення на плюс чи мінус ..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #2 : 20:09:32, 28 Травня 2007 »
Це Дбокс і тут така проблема  конвертора грають важливу роль при Енігмі і при нетріно! вони затачуються під конвертора( це провірено на багатьох приймачах) В МЕНЕ нЕЙТРІНО УЖЕ СТОЇТЬ ПІВ РОКУ і жодних проблем  поставвиш на інший конвертор і починається гімарой! В енігмі теж наблюдається така сама біда (було провірено на трьох тюнерах)
але це того стоїть !!!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #3 : 20:23:02, 28 Травня 2007 »
Ще добавлю хотя я фанат Нейтріно( я все відстроїв що практично мало вішається) но Енігма переплюнула всі мої сподівання!

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #4 : 19:39:36, 10 Червня 2007 »
llpit!що нового в іміджі???

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #5 : 10:53:54, 13 Червня 2007 »
Nokia Dbox2 Avia 500.прошився без проблем,все працює гарно А от сьгодні попав до мене мій колишній Nokia Dbox2 Avia 600.і щось не хоче шитись- хіба для нього потрібний інший? я вже щось призабув.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #6 : 11:03:01, 13 Червня 2007 »
Так само шиється-один до одного..єдиний ньюанс-трохи "важче" авіа600 конектиться..незнаю чому але в мене завжди шився складніше-приходилось підключати його напряму,а не через свіч(напряму-потрібен тоді кабель кросовер!!!)...пробуй багато раз -з першого може не піти..можеш провірити чи пінгується даний тюнер?

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #7 : 12:20:34, 14 Червня 2007 »
поставив сьогодні  PB-2xI-ENIGMA-JFFS2-ONLY_V_5.0.3  вроді би все вийшло добре  але тепер маю пару питань допоможіть розібратися що і для чого там в папках знаходиться  в папці bin я так зрозуміс стоять емулятори  то значить в подальшому їх там і треба міняти на новіші...???
і ще їх аж 6 штук стоїть camd  camd2  cs2   mgcamd   newcs-camd2  
 newcs-camd2-cs2      можливо які не потрібні то можна стерти ... і як на пульті продивитися який емулятор  зробити сброс ему  раніше в мене була синя кнопка а зараз не можу знайти яка...  я  хочк попросити в кого стоїть цей імідж щоб ви поділилися досвідом що там як міняти як настроїти   тут по емуляторах читав що є новий щоб дивитися премеру  підкажіть як в цьому іміджі зробити щоб працювала... і ще вийшов новий мжкамд 1.23  там щось про тпс треба прописати  то куди саме треба прописати...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #8 : 13:30:26, 14 Червня 2007 »
скажіще ще як що я замінив старий ключ на новий я раніше робив в папці var та temp   а тепер я тільки ключі знайшов в папці var  keys   як що їх більше ніде немае то достатньо тільки там буде поміняти чи ще десь в якійсь папці вони знаходяться   як що вже ми замінили на новий ключ то як зробити перезагрузку мжкамда... я вже вроді знайшов як викликати настройки  довго тримати синю кнопку то вискакує вікно  там є телетекст і про емулятори але на англійській мові точно не розбираюся (не хочеться збити чи зробити гірше) зараз на даний час кодовані показують але на амосі не працюють мінімаксхунгарі хотів попробувати поміняти ключ чи що треба зробити...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #9 : 13:58:28, 14 Червня 2007 »
Щодо редагування ключів: ключі, які можна редагувати знаходяться у папці /var/keys/ у файлі SoftCam.Key. Редагування даного файлу виконується будь-яким текстовим редактором, "Блокнот(Notepad)" наприклад.

Після будь-якого редагування ключів, обовязково необхідно перезавантажити емулятор
[/SIZE][/COLOR]
Надіюсь, Ви не запитаєте, а що тут і як з цим для себе Ви повинні самі уже розібратись:)

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #10 : 14:07:32, 14 Червня 2007 »
вибачайте але мушу запитати  я не дуже поняв як перезагружати емулятор  раніше писало по простішому  менше всяких було настройок а тут я нічого не понімаю  і ще я в попередньому запитанні запитував  емуляторів стоїть  аж 6 штук стоїть camd camd2 cs2 mgcamd newcs-camd2
newcs-camd2-cs2 можливо які не потрібні то можна стерти ... і ще по поводу того щоб можна було переглядати премеру що робити. ще пишуть що новий мжкамд на ТПС вийшов там пишуть що ще треба щось прописати  а куди треба  підкажіть будьласка...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #11 : 21:26:47, 14 Червня 2007 »
а в мене айпі вийшов 192.168.0.2      
щоб зробити перезагрузку ему то треба довше потримати синю кнопку на пульту  та зробити camd-reset...??? так... а що таке Emu Management ( я так думаю що це якісь настройки для ему) там ще є save emu / save ucode / Em info   для чого і за що відповідають ті кнопки... і ще хотів запитати  на амосі повинні працювати  канали з пакету хюнгарі ( можливо не правиль написав  вибачайте)...  і ще в мене стоїть аж 6 емуляторів  непотрібні можна стирати чи ні...
Плагіни:    що з них кожен робить де про це можна почитати...
-tuxcomander
-satfinder...
ще ви пишете що мжкамд 1.23  показує премеру ТПС   то ви новий файл виклали з тим новим мжкамдом...???(маю на увазы цылий ымыдж)  як що я замыню на новий мжкамд 1.23  щось мены ще в якихось файлах треба добавляти...  буду дуже вдячний за выдповыдь...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #12 : 10:09:43, 15 Червня 2007 »
Цитата: andreytm;9997

Плагіни:    що з них кожен робить де про це можна почитати...
-tuxcomander
-satfinder...

Андрій не варто загладати тільки до однієї теми, тут ще й інші, які створені, якраз для Вас.
 Тема плагінів
Цитата: andreytm;9997
ще ви пишете що мжкамд 1.23  показує премеру ТПС   то ви новий файл виклали з тим новим мжкамдом...???(маю на увазы цылий ымыдж)  як що я замыню на новий мжкамд 1.23  щось мены ще в якихось файлах треба добавляти...  буду дуже вдячний за выдповыдь...

Якщо написано, що все Ок значить все Ок і непотребує Вашого втручання.:)
Цитата: andreytm;9997
щоб зробити перезагрузку ему то треба довше потримати синю кнопку на пульту та зробити camd-reset...??? так...

Щодо перезавнтаження ЕМУ, Ви все правильно зрозуміли. Менеджера ЕМУ, то тут Ви маєте змогу вибрати безпосереднеьо Емулятор, отримати інформацію про нього...

Боюсь, чогось лишнього написати, а то Ви чогось уткнете, що понесе знову купу лишніх очевидних запитань:D

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #13 : 13:27:02, 15 Червня 2007 »
Так і не вдалось прошити мій 600-тий по мережі,прийшлось поступити іншим чином,закинув імідж в папку temp,перейменував його  в root.cramfs, тоді в настройках вибрав ручне оновлення,ну а дальше по підказках,дочекавсь пока тюнер не запропонував перегрузитись,нажав ок і все.Лишилось навести порядок з папками фаворитів і дісеками
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Обговорення іміджу PB-2xI-ENIGMA
« Відповідь #14 : 14:39:41, 15 Червня 2007 »
підкажіть  що означають ці написи ( поставив ту нову енігму 5.0.4) що виклав БОДЯ вище ))  інфо панель як переключаеш канал то внизу пише Device:root   size:7.8M   Free:380.0 K   used:7.4M  sі в кінці полоска 95%. це можливо про память тюнера що повна 7 мегабайт а осталося 380 кілобайт  так я правильно зрозумів... якщо 380 кілобайт осталося то не замало буде  можливо щось стерти  чи і так буде працювати...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9604
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11904
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10554
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9704
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6784
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc