Автор Тема: Україна.Перехід на цифру..  (Прочитано 4630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3034
 • Рейтинг: +38/-5
Україна.Перехід на цифру..
« : 02:21:11, 05 Червень 2007 »
Кінець ефіру

До 2015 року українським телекомпаніям доведеться побудувати ретрансляційну мережу цифрового ТБ вартістю 1,9 млрд грн або піти з ефіру

 В інтерв’ю Контрактам Ігор Курус, перший заступник голови Національної ради з питань телерадіомовлення, розповів про те, що

1) до 2015 року Україна зобов’язалася перейти на DVB-T

2) телеглядачам перехід на «цифру» коштуватиме щонайменше $50

3) частоти цифрового ТБ, «тимчасово» отримані CDMA-операторами, теоретично не завадять розгортанню «цифри»

З січня 2007 року Нацрада перестала видавати нові ліцензії на аналогове ефірне телемовлення — вичерпано відповідні частоти?

— Не зовсім так. Відповідно до міжнародних договорів з 1 січня 2007 року ми зупинили процедуру прорахунку (процес безконфліктного «вписування» частоти мовлення в уже існуючі. — Прим. Контрактів) аналогових телевізійних частот. Тож ліцензування аналогового ресурсу припинено, крім випадків, коли частота вже прорахована, але телерадіокомпанія не встигла отримати на неї ліцензію.

Ви маєте на увазі угоду про цілковитий перехід на цифрове ТБ до 2015 року, яку Україна підписала рік тому на конференції з радіозв’язку в Женеві?

— Саме так.

Наскільки реальним є виконання цього завдання?

— Більш ніж реальним. Нам просто нікуди подітися. Женевський план, ініційований Міжнародною спілкою електрозв’язку, передбачає цілковиту заміну аналогового мовлення на цифрове. До 2015 року за кожною країною заброньовано певний частотний ресурс. Україна отримала право на використання 8-10 цифрових частот, що дозволяє транслювати від 40 до 50 цифрових телеканалів. Якщо до 2015 року ми ці частоти не освоїмо, вони будуть виставлені на вільні торги, їх куплять сусідні країни — Польща, Словаччина, Чехія, Росія та інші.

Наведу приклад: у Львові державна телерадіокомпанія працює на 12-му каналі. За Женевським планом, у 2015 році цей канал відійде Польщі під цифрове телебачення. Якщо до цього моменту ми не переведемо львівську ТРК на іншу частоту, вона просто перестане існувати.

У 2006 році ви видали перші експериментальні цифрові ліцензії на Київ та область — мовлення вже ведеться?

— З чотирьох ретрансляційних компаній, що отримали ліцензії, працюють лише дві — на 51-му і 64-му каналах: відповідно ЗАТ «Українська цифрова телемережа» і «Гамма-консалтинг».

Київський експеримент засвідчив, що в цьому проекті не зацікавлені телекомпанії. І їх можна зрозуміти. По-перше, оператори програмних послуг, які отримали ліцензії, поки що не створили ринку. Приміром, у Києві доступ до цифрового ефірного телебачення є приблизно у 100 абонентів. При цьому, щоб потрапити до цифрового пакета, канали повинні щомісяця платити кілька тисяч гривень, чого вони зі зрозумілих причин робити не хочуть. По-друге, прихід «цифри» видозмінить рекламний ринок. В ефірі збільшиться кількість каналів, відповідно зменшиться рекламна частка кожної телекомпанії. Тому ТРК, які, умовно кажучи, контролюють третину рекламного ринку, не бажають зменшувати свою частку до 20%.

Проте якщо телевізійники й надалі відмовлятимуться від переходу на цифрове мовлення, то у 2015 році вони втратять частоти, на яких сьогодні ведуть мовлення. Передусім у прикордонних регіонах — 100-120 км від кордону. Особливо це стосується західних областей, які межують з європейськими країнами.

Скільки потрібно витратити телекомпаніям для цілковитого переходу на цифрове ТБ?

— Стратегію переходу на цифру ще не розроблено. Тому сьогодні складно сказати, цифрове телебачення впроваджуватиметься за рахунок державних грошей, коштів комерційних структур чи спільними зусиллями. Загалом для цілковитого переведення українського телебачення у цифровий формат, за нашими підрахунками, необхідно вкласти 1,9 млрд грн, з яких понад 40% піде на придбання і монтаж нових передавачів.

Але найскладніший процес — організація доступу користувача до цифрового сигналу. В Україні 19 млн домогосподарств. З них 30% — малозабезпечене населення, якому не по кишені декодери (приймачі цифрового сигналу) вартістю від $50 або нові телевізори, що підтримують стандарт DVB-T (Digital Video Broadcasting Terrestrial — наземне цифрове мовлення. — Прим. Контрактів).

Як питання фінансування вирішують в інших країнах?

— Кожна країна застосовує різні схеми. Наприклад, у Фінляндії міжнародний підрядчик власним коштом (і за право на подальшу ретрансляцію. — Прим. Контрактів) розгорнув мережу передавачів по всій країні. А держава дотаціями допомогла населенню з декодерами.

У Франції працює приблизно така сама схема.

Німеччина побудувала кілька експериментальних зон у таких великих містах, як Берлін і Франкфурт. Деякий час телеканали вели мовлення у цифровому й аналоговому форматі одночасно, а з 2004 року аналоговий ресурс відключили. Зараз ці міста цілковито оцифровані.

Як бути з українськими CDMA-операторами, які працюють сьогодні на частотах у діапазоні 800 МГц, призначених для цифрового телебачення?

— Ліцензії телекомунікаційним компаніям видає Нацкомісія з питань регулювання зв’язку. Кому і на яких підставах, мені не відомо. Це питання не в нашій компетенції. Але навіть якщо CDMA-оператори заберуть частину ресурсу телевізійників, думаю, за рахунок стиснення сигналу телевізійна індустрія зможе розвиватися без перешкод. У Європі працює стандарт Mpeg 2, при використанні якого аналоговий канал вміщує п’ять цифрових. Уже тестується формат Mpeg 4, що дозволяє вмістити в один канал десять програм. Ці технології розвиватимуться далі.

Цифровий ефір для користувачів буде платним?

— Поки що сказати складно. Оскільки цей формат дозволяє надавати супутні послуги, наприклад, платні канали або відео на замовлення, більшість пакетів, вочевидь, будуть платними. Але, напевно, буде створено і пул безплатних послуг.

Тобто з розвитком цифрового телебачення операторам кабельного ТБ доведеться піти з ринку?

— Це хибна думка. Як показує досвід європейських країн, їм нічого не загрожує. Певний відплив споживачів є, але не такий великий, щоб це кардинально впливало на роботу кабельних операторів.

Ефірна «цифра» за всіх переваг має обмеження у кількості програм. На одній частоті може працювати п’ять — десять цифрових телеканалів (40-50 при повному використанні частот, відведених під DVB-T). Абонент, який дивився по кабелю 100-150 програм, захоче дивитися їх і надалі. У цьому сенсі кабельникам більше загрожують місткіші супутникові цифрові технології.

Відсутній Dr.Charger

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 13
 • Рейтинг: +10/-0
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #1 : 19:31:24, 24 Червень 2007 »
Тож гайда купувати гібридні компютерні тв тюнери ;-]

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3034
 • Рейтинг: +38/-5
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #2 : 13:07:09, 26 Липень 2007 »
«Цифра» під загрозою

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення стурбована намаганнями Міністерства транспорту і зв’язку затвердити програму з розвитку та впровадження цифрового мовлення.

Про це 25 липня на брифінгу повідомив перший наступник голови Нацради Ігор Курус: «На нашу думку, проект державної програми Мінтрансзв’язку розроблений не фахово. Крім того, що він несе збитки для бюджету, ми взагалі можемо не розбудувати цифрове телебачення в Україні». Основні занепокоєння, за його словами, викликає те, що програма запропонована Міністерством транспорту і зв’язку, приділяє увагу лише розповсюдженню цифрового сигналу і не бере до уваги виробництво продукту і його доступність для споживача.

Проект Міністерства транспорту та зв’язку із запровадження цифрового мовлення передбачає фінансування впродовж 8 років – до 2015 року – у сумі 2,9 мільярди 985 мільйонів гривень. Ігор Курус переконаний, що ці кошти будуть використані неефективно: «На сьогодні в державній програмі врахований лише 21% від усієї суми видатків і заходів для впровадження цього проекту».

За його словами, у програмі міністерства 1,7 мільярда гривень відводиться на побудову веж концерну РРТ (будівництво однієї вежі коштує 22 мільйони гривень); водночас, за підрахунками Нацради, таких веж потрібно будувати не 400, а лише 65. Також Ігор Курус наголосив на тому, що програма міністерства не враховує коштів на виробництво програм: «Для прикладу, на виробництво програм НТКУ у 2006 році виділено 109 мільйонів гривень. Тобто для цього проекту на виробництво та розповсюдження програм потрібно близько 8,8 мільярдів гривень».

Для того, щоб споживач міг отримати цей продукт, потрібні спеціальні цифрові перетворювачі. За даними Нацради, на сьогодні в Україні є 15 мільйонів домогосподарств із телеприймачами, з яких 10 мільйонів приймають телебачення з ефіру.

«Це означає, що якщо ми виключаємо аналогові передавачі і включаємо цифрові, майже 65% населення не отримає доступу до телебачення, якщо вони не будуть забезпечені цифровими приймачами. Тобто або вони мають придбати цю техніку самі, або це потрібно зробити державі. Це говорить про те, що урядовий проект програми дозволяє створити мережу розповсюдження сигналу, але не відповідає на запитання: де взяти гроші для того, щоб цей сигнал дійшов до споживача», - зазначає пан Курус. Якщо ж сигнал буде не доступний для споживачів, жоден телеканал не платитиме за його розповсюдження.

Саме тому Нацрада розробила власну програму запровадження цифрового мовлення, яку, за словами Ігоря Куруса, Міністерство поки ігнорує. Сума затрат цієї програми складає 2 мільярди гривень.

Зокрема, якщо Мінтрансзв’язку планує використовувати приймачі стандарту MPEG-4, які коштують140-150 доларів за одиницю, то Нацрада пропонує послуговуватись стандартом MPEG -2, які є утричі дешевшими і не поступаються за основними показниками.

Крім цього, за словами Ігоря Куруса, у програмі міністерства йдеться про використання лише одного мультиплексу, тобто держава планує освоювати лише одне з 8 частотних покриттів, які наданні Україні відповідно до Женевського договору 2006 року: «Держава має захистити свій частотний ресурс, бо він відійде іншим країнам-сусідам».

Так само Національна рада переконана в тому, що проект із запровадження цифрового телебачення є доволі дорогим і потребує великих капіталовкладень, які не може в повному обсязі покрити держава. Саме тому Нацрада пропонує з державного бюджету фінансувати лише окремі напрями проекту - «такі витрати, як прорахунок частотного ресурсу, дослідницькі роботи та стандартизацію, підготовку спеціалістів, добудову веж, приймальне обладнання для соціально вразливих верст населення». Для добудови решти мультиплексів Нацрада пропонує залучати додаткові інвестиції, які можуть надавати українські та іноземні компанії, які займаються розвитком цифрового телебачення, та концерн РРТ.

Також Ігор Курус зазначив, що Нацрада намагатиметься досягти порозуміння з Мінтрансзв’язку, а якщо це їй не вдасться, готова звернутись до Ради національної безпеки та оборони.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3034
 • Рейтинг: +38/-5
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #3 : 13:08:26, 26 Липень 2007 »
Про непогодження Національною радою
Добавлено: 26 июля 2007


25 липня в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбувся брифінг з приводу затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні.

У брифінгу взяли участь перший заступник голови Національної ради І. Курус, член Національної ради А. Мирошніченко, керівник апарату Національної ради С. Крушановський.
Ігор Курус повідомив журналістів про причини непогодження проекту державної програми впровадження цифрового мовлення, запропонованого Міністерством транспорту і зв’язку до затвердження Кабінету Міністрів України.
Перше, на чому наголошував перший заступник голови Національної ради, – цей проект є необґрунтованим, друге – у ньому не враховані потреби незахищених верст населення при переході на цифрове мовлення, третє – проект не враховує всіх можливих технологій передачі сигналу.

Зокрема, він звернув увагу, що передбачене проектом програми будівництво 400 – 450 веж до існуючих у концерні РРТ (що становить 57,6% вартості всієї програми) є недоцільним, оскільки науково-дослідні роботи, виконані на замовлення Національної ради, підтверджують необхідність побудови лише 65 веж у встановлених координатах.
Ігор Курус заявив, що питання щодо затвердження Державної програми впровадження цифрового телерадіомовлення в Україні має бути винесене на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Відсутній usb22swl

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 256
 • Рейтинг: +123/-30
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #4 : 13:47:06, 26 Липень 2007 »
Вони там будуть сперечатись - хто кіко вкраде. А потім не встигнуть все замутити до 20015 року. І залишимось біля розбитого корита.
Міністерство транспорту і зв’язку спеціяльно просять багато грошей, щоб можна було б більше вкрасти. А Національна рада з питань телебачення та радіомовлення думає, якщо ми не вкрадем то і ви не крадете. Ось і сперечаються.

Відсутній NAZAR

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 307
 • Рейтинг: +130/-14
 • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #5 : 16:43:08, 26 Липень 2007 »
Цитата: usb22swl;14025
Вони там будуть сперечатись - хто кіко вкраде. А потім не встигнуть все замутити до 20015 року. .

До цьго року вже й людей на цій поланеті не буде. А щодо цифрового телебачення то тут і робити нічого не треба-аби лише не заважали-хто захоче-сателітарку сам встановить і буде дивитись.Так їм  треба кодірувать-мать би їх тричі!!! А все вище сказане-це привід для вибивання грошей із бюджету з метою розкрадання їх.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній usb22swl

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 256
 • Рейтинг: +123/-30
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #6 : 17:22:29, 26 Липень 2007 »
Так чи інакше, а зайняти частоти потрібно.

Відсутній vic

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 3034
 • Рейтинг: +38/-5
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #7 : 13:10:51, 28 Липень 2007 »
Нацрада оцінює вартісь введення цифрового ТБ в Україні у 2 млрд грн.

Концерн РРТ і Національна рада з питань телебачення та радіомовлення не можуть дійти згоди в схемі впровадження цифрового мовлення в Україні. Нацрада оцінила введення цифрового ТБ в Україні у 2 млрд грн. - при використанні цифрових передавачів стандарту MPG2. В свою чергу РРТ просуває програму, в якій фігурують втричі дорожчі передавачі і розробка всього одного мультиплексу.

«Ринок цифрових приймачів по сьогоднішніх розцінках оцінюється в 1,9 млрд грн, - повідомив перший заступник голови Нацради Ігор Курус на брифінгу в Києві 25 липня. - Йдеться про передавачі стандарту MPG4, на якому в своїй програмі наполягає Мінтрансзв’язку. В середньому такий передавач коштує $140-150 за одиницю. Такий проект програми призведе до того, що, створюючи мережу розповсюдження сигналу, ми не матимемо де взяти гроші, щоб цей сигнал був доставлений до споживача».

В державній програмі ідеться тільки про розробку одного мультиплексу. «Це означає, що після 2015 р., якщо іти логікою Мінтрансзв’язку, Україна втратить 7 частотних покриттів, які відійдуть нашим сусідам, - сказав пан Курус. - Якщо ми зробимо тільки один мультиплекс, то в 2015 р. в Україні залишиться 10 програм, а не 50-100, які позволяє цифрове телебачення. Якщо на ринку не буде створено приймальних систем і глядачі не зможуть дивитися програми цифрового телебачення. Поширення на одному покриттю буде коштувати РРТ близько 40 млн грн. на рік».

Нацрада розробила власний варіант впровадження цифрового телебачення, однак поки що Мінтрансзв’язку його ігнорує. Нацрада запропонувала схему впровадження цифрового мовлення, згідно якої три мультиплекси будуть в стандарті MPG2 (для соціально незахищеного населення), а один – в MPG4 (для більш забезпеченого населення).

В запропонованій ними програмі фігурують втричі дешевші передавачі стандарту MPG2 – $30-50. Вартість декодерів стандарту MPG2 коштує $10-20, а MPG4 – $20-25. Зі слів пана Куруса, Нацрада сподівається знайти спільне рішення з концерном РРТ.

Відсутній yura-lvov

 • Користувач
 • **
 • Повідомлень: 64
 • Рейтинг: +33/-4
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #8 : 16:21:26, 04 Лютий 2010 »
Уряд планує у 2010 році впровадити цифрове телерадіомовлення на всій території, пише Урядовий портал. Презентація проекту експериментального цифрового ефірного телерадіомовлення у дев'яти обласних центрах України відбулась 4 лютого 2010 року в студійному комплексі Кабінету Міністрів України. Відеоміст об'єднав усі області України. Дніпропетровськ, Львів, Чернігів, Вінниця, Запоріжжя, Сімферополь, Миколаїв, Тернопіль та Ужгород - обласні центри, куди відсьогодні прийшло цифрове телебачення - наочно продемонстрували готовність до переходу на «цифру».

 «Принципова позиція уряду - громадяни повинні отримувати цифровий сигнал абсолютно безкоштовно», - заявив перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов під час презентації цифрового телерадіомовлення. Він наголосив, що вже сьогодні у тестовому режимі громадяни дванадцяти областей можуть приймати безкоштовний цифровий сигнал.

 

За словами Олександра Турчинова, перехід до нового телевізійного стандарту - це перший крок до демонополізації ринку цифрового телебачення та до нової якості телепрограм.

 

«За допомогою звичайної антени та спеціального пристрою, ТВ-тюнера, громадяни зможуть дивитись до 70 каналів, безкоштовно», -  поділився перший віце-прем'єр-міністр.

 

Також він зазначив, що розробкою дешевих ТВ-тюнерів займається українське науково-виробниче об'єднання «Меридіан».

 

Крім того, за словами Турчинова, уряд розглядає програму безкоштовного, чи за мінімальну ціну, встановлення ТВ-тюнерів для незахищених верств населення.

 

Як повідомляла ТК, Міжвідомча рада з координації здійснення заходів щодо впровадження цифрового телерадіомовлення під головуванням першого віце-прем'єра Олександра Турчинова вже підтримала пропозицію Державної адміністрації зв'язку про початок тестової експлуатації мережі цифрового телерадіомовлення в дев'яти містах (Дніпропетровськ, Львів, Чернігів, Вінниця, Запоріжжя, Сімферополь, Миколаїв, Тернопіль та Ужгород). Нагадаємо, дев'ять передавачів уже встановлені Концерном радіомовлення, радіозв'язку і телебачення разом з НВП «Квант-ефір» і ВАТ «Укртелеком».

 

Натомість у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення до цього рішення поставилися критично, наголосивши, що законодавство не дає жодних підстав Концерну РРТ самочинно запускати передавачі. В.о. голови Нацради Андрій Мирошніченко також повідомив, що Нацрада отримала запит від Генеральної прокуратури України, яка розглядає матеріали щодо безліцензійної спроби запустити дев'ять цифрових передавачів і щодо ознак зловживання монопольним становищем Концерном РРТ.

 http://www.telekritika.ua/news/2010-02-04/50909

Відсутній fox-taras

 • Старожило
 • ****
 • Повідомлень: 468
 • Рейтинг: +2606/-6
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #9 : 18:12:38, 15 Жовтень 2011 »
Цитувати
DVB-T2: катастрофа приходить, звідки її нечекали!!!В данный момент в Украине заканчивается строительство сети цифрового эфирного телевидения, которая имеет все предпосылки стать для своего времени одной из лучших в мире. Выбран самый лучший стандарт вещания, закуплено и смонтировано самое лучшее оборудование для него, давно утверждена (и никогда не подвергалась никаким сомнениям!) единственно логичная в данном случае бизнес-модель, при которой вещание должно вестись открыто и бесплатно, приёмное оборудование — производиться без ограничений любым производителем в рамках технических стандартов DVB, а оплачиваться строительство и обслуживание вещательной сети будет телеканалами, получающими, в свою очередь, доходы с рекламы.

Мы радовались, что хоть что-то в нашей стране наконец-то делается по уму, с гордостью читали новости западных профильных СМИ о том, что в Украине вот-вот стартует наисовременнейшее телевизионное вещание, перейти на которое Европа ещё только планирует в будущем. Немного омрачил ситуацию не совсем прозрачный конкурс на получение каналами лицензий на вещание в цифровой сети, но его «коэффициент непрозрачности» был в пределах нормы для сегодняшней Украины — в целом, результаты оказались приемлемые, могло быть гораздо хуже.

И тут, словно гром среди ясного неба, появляется новость: Нацрада рекомендовала «Зеонбуду» закодировать сигнал. Что это значит? А это значит то, что кто-то очень коррумпированный придумал себе новую схему наживы: вместо свободного рынка приёмного оборудования для DVB-T2 заставить всех использовать только ресиверы подконтрольных ему производителей, которые будут платить этому «кому-то» за каждый такой ресивер. Помимо того, что ресиверы подорожают на сумму «мзды», отсутствие свободного рынка, при котором в Украине можно было бы использовать любой ресивер стандарта DVB-T2, произведённый для любой страны, приведёт к ещё большему удорожанию оборудования.


Но самое страшное то, что при такой схеме не будет возможности использовать CAM-модули для телевизоров, имеющих встроенный тюнер DVB-T2. А это значит, что даже к телевизорам, изначально поддерживающим DVB-T2, всё равно придётся докупать пресловутый ресивер по несвободной цене. Почему не будет CAM-модулей? Всё очень просто: по формулировке Нацрады, система условного доступа нужна якобы для недопущения на рынок Украины «некачественных ресиверов». А ресиверы со слотами для CAM-модулей ведь тоже могут быть такими же «некачественными», как и обычные, потому что интерфейс этих модулей — это тоже открытый стандарт, использовать который может кто угодно. Соответственно, у тех, кто покусился на свободу эфирного ТВ в Украине, нет никакой мотивации допускать появление CAM-модулей к «своей» системе кодирования.

Надо сказать, что сама формулировка «некачественные ресиверы» является феерическим нонсенсом, потому что существует стандарт DVB-T2 (признанный европейским стандартом EN), и если ресивер ему соответствует (то есть всё работает, как надо), и он сертифицирован в Украине на соответствие нормам электробезопасности и электромагнитной совместимости, то этот ресивер по определению является достаточно качественным. А если не соответствует — значит, его можно возвращать производителю в соответствии с условиями гарантии и законом о защите прав потребителей. И никакое шифрование сигнала ничему здесь не поможет — наоборот, приведёт к тому, что пиратство и «левак» зацветут буйным цветом.

Я очень надеюсь, что эта чудовищная по своей глупости или наглости рекомендация будет отменена, но просто отменить её будет теперь недостаточно. Слово — не воробей: доверие производителей и поставщиков оборудования уже подорвано, они теперь будут воздерживаться от завоза больших партий дешёвых ресиверов (а при закупке маленькими партиями ресиверы не могут быть дешёвыми). В кодировании основного сигнала сети «Зеонбуд» не заинтересован никто, кроме самого «автора» этой идеи и тех, кого он смог подкупить. В этом не заинтересованы ни каналы, ни зрители, да и сам Зеонбуд при такой схеме явно получит гораздо меньше, так как абонбаза у кодированной сети будет в разы меньшей, чем при открытом вещании, вследствии чего каналы задумаются, целесообразно ли им плалить столько денег за распространение сигнала.

Я не обвиняю Нацраду в коррупции. Я допускаю, что на членов Нацрады было оказано давление. Но это всё равно их не оправдывает: в данной ситуации надо было «грудью лечь на амбразуру», чтобы защитить своё детище от таких ужасных посягательств. За такое надо отправлять в отставку, но проблема в том, что отмывать Зеонбуд от этой грязи нужно как можно скорее, пока грязь глубоко не въелась, а по-настоящему оперативно ликвидировать последствия этой «техногенной катастрофы» может только существующий состав нашего глубокоуважаемого регуляторного органа.

Автор: Александр Дзюбенко на 15:40
« Останнє редагування: 18:38:56, 15 Жовтень 2011 від SashaTv »
телефон-0501507602
skype- fox-taras
гуртова продаж супутникового обладнання

Відсутній DiD /7AHAC

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 923
 • Рейтинг: +445/-6
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #10 : 20:26:08, 15 Жовтень 2011 »
Черговий раз пробують згвалтувати нашу Конституцію...
... Дердава гарантує вільний доступ своїм громадянам до інформації... мдееееее :uglystupid2:
ну і зволочі  >:(
Ось така от х***я малята...

Відсутній Остап

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 819
 • Рейтинг: +397/-16
 • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #11 : 12:15:17, 16 Жовтень 2011 »
Виходить що вирішив хтось чи група людей цю справу монополізувати це все діло.Непоганий апетит у когось , і тим самим забрати чи відняти право вибору у людей.Думаю що це не правильно і тут доречно би було то діло оголосити як кримінальне і наказати винних допоки ще не прийняли закон щодо монополізації довгоочікуваного супер прибуткового DVBt-2.

Відсутній SashaTv

 • Глобальний модератор
 • *****
 • Повідомлень: 1091
 • Рейтинг: +1571/-0
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #12 : 13:37:19, 16 Жовтень 2011 »
Причина виникнення даної рекомендації Нацради невідома/зауважу-не рішення/.Адже згідно умови ліцензії виданої Зеонбуду:умови розповсюдження програм – у відкритому вигляді.Та й в умовах конкурсу на отримання ліцензії на мовлення:
Цитувати
1. Стислі відомості про вільні канали мовлення:
Загальна кількість вільних каналів (програм) мовлення багатоканальних телемереж   – 28, в тому числі:
Додаток до РІШЕННЯ № 822
РІШЕННЯ № 1724-№ 1727
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній SashaTv

 • Глобальний модератор
 • *****
 • Повідомлень: 1091
 • Рейтинг: +1571/-0
Україна.Перехід на цифру..
« Відповідь #13 : 12:00:50, 17 Жовтень 2011 »
Всеж-таки перегляд цифрових каналів буде безкоштовним:
Цитувати
забезпечити встановлення на головній станції мультиплексування у м. Києві системи умовного доступу (САS) сигналу загальнонаціональної цифрової телемережі за рахунок власних коштів, з обов’язковим дотриманням ліцензійних умов про надання населенню можливості відкритого і безкоштовного прийому 32 телепрограм.
Буде застосуване закриття безкоштовних каналів кодуванням , тобто  трансляції Free-to-view.Найпростіше-це,можливо, кожний приймач буде мати свій ID/тобто реалізовано програмно/.Так як плануєтся в Росії-малоімовірно/ Відповідь #2/.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній Остап

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 819
 • Рейтинг: +397/-16
 • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!

 

"MTV Україна"

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 9
Переглядів: 2338
Остання відповідь 22:58:45, 17 Січень 2008
від miko
ICTV, CTБ, Новий, ТРК "Україна"

Автор aquaРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 32
Переглядів: 9400
Остання відповідь 16:16:39, 08 Квітень 2008
від Ігор Горбусь
Україна через 4 роки запустить власний супутник зв'язку

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 5
Переглядів: 1606
Остання відповідь 14:01:13, 31 Серпень 2007
від slavon
Україна офіційно обрала стандарт мовлення

Автор romirebРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 83
Переглядів: 23806
Остання відповідь 13:15:14, 23 Жовтень 2013
від slavon
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 5838
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютий 2009
від SERS3333