Автор Тема: Можливе завантаження образу DM500S з Slackware/Knoppix/SUSe/т.п. ?  (Прочитано 2097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Art7PK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +10/-0
Купив попередньо налаштований на українські та російські програми DM500S з встановленим ruDREAM китайський Dreambox DM500S. Такий вибір зробив тому що: 1- наші торгаші собі заберуть оригінал а мені продадуть ту ж дешеву китайську копію, за ціною оригіналу, з своїми "оригінальними" голограмами, 2 - в китайську коробку можу вільно лізти з паяльпиком а в оригінал треба ще рік чекати поки гарантія закінчиться :)))
  Тепер про мої муки. Саме перше, я не маю Вінди і не знаю чи виручить мене wine та навідь його не дуже хочу ставити. Чи можливо підкинути файл через послідовний порт з під Lunux-a?  
   Опишу мою проблему, щоб не писали лишнбого або зразу направили мене на потрібну сторінку.
   Я хотів поміняти букети, для цього стягнув їх з інету і дещо поредагував
вкинув їх в /var/tuxbox/config/enigma, попередньо видаливши ті що там були, і ще вкинув satellites.xml у /var/etc  і перезавантажив dreambox.  Яке було моє здивування, бо на місті моїх букетів після перезавантаження стояли знову видалені мною букети. Я так розумію це фішка jffs2?
  День подовбався і відложив, почав пробувати запис, не можу знайти DVR. Зробив резервні копії за допомогою засобів самого ruDREAM i там була фішка "Обнулити флеш повернутися до заводських налаштувань" виконав, після чого з'явився DVR , правда я ним так нічого і не зміг записати, і зникли всі букети. Засобами ruDREAM пересканував всі супутники мені доступні, зявилися два букети favorites i last scan. І в пешому було створено, практично один зпотрібних мені букетів, тільки хотілось щоб він був "DEUTSCH" а не "улюблені". Тому я став думати що маю горбатий або перехитрований софт. Почав дивитися в сторону Gemini. Скачав Gemini_350_DM500_streamts_fix_15042007.img з    http://www.dreamboxworld.org/dbw/dm500/  телнетом через NFS закинув його в /tmp, пультом вибрав "Завантажити Cromfs+Jffs2" На екрані зявився градусник "Не виключайте йде стирання" Після цієї операції з'явився градусник "Іде завантаження образу" і по закінченню Dreambox перегрузився. Правда в налаштуваннях залишилися букети з нінецькими програмам і все це було б дуже гарно але, тепер я не можу зайт телнетом ось що з цього виходить:
% telnet ann                                                                                                                   21:28
Trying 192.168.1.2...
Connected to ann.
Escape character is '^]'.

**************************
*                        *
*   The Gemini Project   *
*                        *
**************************

welcome on your dreambox! - Kernel 2.6.9 (21:45:55).

dreambox login: root
login: no valid shadow password
Connection closed by foreign host.
zsh: 1716 exit 1     telnet ann
Наскільки я розумію в мене залишився єдиний варіант підкинути образ через ttyS, а я поки  що не доганяю як це зробити, ще раз повторю, що вінди не маю а йти до віндузятників якось не пасує :)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Можливе завантаження образу DM500S з Slackware/Knoppix/SUSe/т.п. ?
« Відповідь #1 : 21:41:20, 01 Червня 2007 »
Мені так видається,що у вас просто не стандартний пароль dreambox ,а якийсь інший...можливо хто з користувачів цим іміджем теж зіткнувся з ці\ю проблемою...можливо щось типу Gemini потрібно набирати..особисто я користуюсь лише рудрімами...нажаль до комерційного не дожився поки що..користуюсь хакнутими..

Відсутній Art7PK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +10/-0
Можливе завантаження образу DM500S з Slackware/Knoppix/SUSe/т.п. ?
« Відповідь #2 : 22:33:46, 01 Червня 2007 »
Відповідь прийшла в муках :) , я ніби десь про це і читав, та за декілька днів перелопатив кучу непотрібної інфи тому може і головне пропустив. Я обнулив налаштування за допогою чарівної опції "Faktory reset" в меню "Expert setap" і маю щастя, захожу telnet-ом з стандартним паролем через ethernet і відпала необхідність використовувати послідовний порт. Хоча  мало чого може статися в майбутньому тому тему не закриваю, бажано простудіювати її далі.

Відсутній Art7PK

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +10/-0
Можливе завантаження образу DM500S з Slackware/Knoppix/SUSe/т.п. ?
« Відповідь #3 : 22:48:29, 01 Червня 2007 »
Linux - не може бути комерційним, навідь джерельні коди дешифратора enigma доступні з cvs тому качай без зазрєнія совісті і весело став і дякуй розробникам чито ruDREAM-а, чи іншим за халяву :)

 

Китайський DM500S: після перезавантаження пропадає лан

Автор kovallРозділ Dreambox SD

Відповідей: 26
Переглядів: 6174
Остання відповідь 13:19:32, 31 Серпня 2010
від Android-80
Як змінити конфігурацію супутників на DBox-2, DM500S...

Автор bodyanРозділ Dreambox SD

Відповідей: 7
Переглядів: 3558
Остання відповідь 13:49:21, 20 Серпня 2014
від slavon
Quick EPG Import - плагін для швидкого завантаження ЕПГ для exUSSR каналів

Автор bodyanРозділ Плагіни

Відповідей: 12
Переглядів: 9763
Остання відповідь 17:13:40, 28 Грудня 2017
від oleh61
Power-Board Enigma VX (DM500S)

Автор bodyanРозділ Dreambox SD

Відповідей: 11
Переглядів: 8747
Остання відповідь 14:58:10, 28 Квітня 2013
від ioan
DM500S - список каналів

Автор OgirokРозділ Dreambox SD

Відповідей: 1
Переглядів: 2070
Остання відповідь 12:16:06, 20 Січня 2011
від roger5000