Автор Тема: Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)  (Прочитано 410426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній RIZIK

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 255
  • Рейтинг: +1173/-7
  • Волочиськ
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #150 : 16:40:08, 19 Січня 2011 »
Мій дамп 4W/5E/13E+36E (NTV+) з фаворитами на софті 1.3.24 (небесна шара по протоколу TWIN)
З отаніми змінами на даний момент
Вибір протокола твін:
9339 - card share - SSSP *-A *-A *oohaa*

Відсутній gubar.kdt

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
  • Юрій
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #151 : 19:34:37, 22 Січня 2011 »
Скиньте будьте добрі дамп на чотири супутники 4W/5E/13E/75Е.  derisive.gif :)

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #152 : 14:20:43, 23 Січня 2011 »
Моя версія дампа з фаворитами на 4w/5e/13e/75e/90e зроблено на базi ПЗ 1.3.55 завантажувач 1.0.6
В кінці спику прописані ABS1 (75*) i Ямал (90*) кому потрібно то добавте у фаворит.
З отаніми змінами на даний момент
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній maruk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +12/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #153 : 05:39:33, 24 Січня 2011 »
помилка проги вирубується тюнер на каналі одеса

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #154 : 08:08:09, 24 Січня 2011 »
Перевір своє залізо ніякої помилки нема  :knuppel2:
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній maruk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +12/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #155 : 05:59:48, 25 Січня 2011 »
твоїм дампом перепрошив за 23 число  все в нормі і не глючить

Відсутній Winnn

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +1/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #156 : 10:37:27, 26 Січня 2011 »
Цей дамп з годинником чи без?
Тюнер Q-SAT ST-08(ALI3329c). Loader 1.0.6.
Супутники: Amos 4w, Astra 4.8E, Hotbird 13E.
AMD AthlonII X4 620,DDRII 4GB,HDD 500GB,Win7Ultimate 64bit.

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #157 : 10:55:28, 26 Січня 2011 »
з годинником
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній Winnn

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +1/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #158 : 12:19:20, 27 Січня 2011 »
В мене 3 супутника, чи підійде мені дамп за 23 число
Тюнер Q-SAT ST-08(ALI3329c). Loader 1.0.6.
Супутники: Amos 4w, Astra 4.8E, Hotbird 13E.
AMD AthlonII X4 620,DDRII 4GB,HDD 500GB,Win7Ultimate 64bit.

Відсутній miko

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 260
  • Рейтинг: +332/-9
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #159 : 12:25:02, 27 Січня 2011 »
В мене 3 супутника, чи  мені дамп за 23 число
а який загрущик?підійде

Відсутній Winnn

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +1/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #160 : 12:28:08, 27 Січня 2011 »
Загружчик 1,03, але мені відписували, що можна ставити любим загружчиком, але не нижче 1,03
Тюнер Q-SAT ST-08(ALI3329c). Loader 1.0.6.
Супутники: Amos 4w, Astra 4.8E, Hotbird 13E.
AMD AthlonII X4 620,DDRII 4GB,HDD 500GB,Win7Ultimate 64bit.

Відсутній BRISNIK

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +101/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #161 : 17:12:38, 28 Січня 2011 »
Дамп від hmura за 23 число повністю  працездатний завантажуй його разом з завантажувачем 1.0.6 і все буде гаразд.ПЕРЕВІРЕНО!!!

Відсутній Winnn

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +1/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #162 : 07:51:16, 29 Січня 2011 »
Де взяти завантажувач 1,0,6? А такий підійде ALIMUPG610 для дампа за 23 число?
Тюнер Q-SAT ST-08(ALI3329c). Loader 1.0.6.
Супутники: Amos 4w, Astra 4.8E, Hotbird 13E.
AMD AthlonII X4 620,DDRII 4GB,HDD 500GB,Win7Ultimate 64bit.

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #163 : 08:17:54, 29 Січня 2011 »
Завантажувач 1.0.6 в дампi
А завантажувати дамп любою прогою для завантаження п/з для даноi лiнiйки тюнерiв
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній KYJIAK

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 156
  • Рейтинг: +374/-3
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #164 : 11:06:48, 29 Січня 2011 »
Мій дамп на дракона.Зручний тим що при маленькій картинці курсор вліво та в право не працює.І менше дзвінків по телефону.Рекомендую..
Ф.Ніцше
Ніколи не сперечайся з дебілом, він спочатку опустить тебе до свого рівня, а потім задавить своїм досвідом.

 

Тільки софти до 3000-6010(Only Software for 3000-6010) !!!

Автор gotsanyukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 27
Переглядів: 45979
Остання відповідь 21:16:12, 31 Травня 2019
від vasjabr
Продам Opticum 9500, Opticum 4100C, 4ORTON 4060 CX + карта Xtra TV.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 8143
Остання відповідь 08:11:37, 11 Листопада 2011
від vitivan
Софти для 7010A (ALI3329B). Тільки файли.

Автор bodyanРозділ 7010A, 7100A, 7010

Відповідей: 13
Переглядів: 14725
Остання відповідь 05:32:25, 28 Березня 2014
від iva3
Софти ver 3329B( 1.3.7). Eurosat DVB-8004

Автор bodyanРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 1
Переглядів: 24469
Остання відповідь 14:36:56, 28 Грудня 2017
від bodyan
Софти для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор radiohamРозділ Humax

Відповідей: 19
Переглядів: 24969
Остання відповідь 14:33:14, 14 Червня 2014
від Astronomy