Автор Тема: Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)  (Прочитано 410469 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній gubar.kdt

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
  • Юрій
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #180 : 18:49:37, 10 Березня 2011 »
добавте ще будь-те добрі ABS derisive.gif O0

Відсутній Vitaliy167

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Рейтинг: +40/-3
  • Постійний користувач
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #181 : 15:57:08, 11 Березня 2011 »
Хтось просив Дамп.Беріть ORTON 4100C_1.3.55emu_Hotbird_Sirius_Amos_Thor_Astra31,5_EutelSat36_Hellasat39_Turksat42_Intelsat45_Express53_Intelsat60_Intelsat66_Lmi75_Intelsat85,2-OK.Все оновлено-Відсортовано+Фаворити+оновлені ключі ,,SECA,,за БЕРЕЗЕНЬ КВІТЕНЬ для пакету MEDIATECH{Amos 3.5*E}Та RAI{Hotbird 13*E} Вписані ключі ,,IRDETO,,за БЕРЕЗЕНЬ місяць на пакет,,Bulsatcom 39*E,,.Все оновлено та нічого лишнього нема.Всі ключі присутні FULL OKEY.Змінено лого МЕНЮ та РАДІО.Дісеки виставляйте під свої ресивери. O0 An14 ca.,
VitaliSat    vitali.nosa77@gmail.com

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #182 : 19:21:28, 11 Березня 2011 »
В цій темі ТІЛЬКИ дампи і софти! Обговорення ведеться у іншій темі!
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній pirotehnick

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +9/-1
  • Globo4100c, U2C A1ternativa, U2C Denys H.265
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #183 : 16:20:18, 12 Березня 2011 »
добавте ще будь-те добрі ABS derisive.gif O0
Заповнюйте порожнє. Спустошуйте повне. І чешіть там, де чешеться

Відсутній pirotehnick

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +9/-1
  • Globo4100c, U2C A1ternativa, U2C Denys H.265
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #184 : 08:47:58, 13 Березня 2011 »
Дамп Globo_3329C. 1.3.71_EMU.
Заповнюйте порожнє. Спустошуйте повне. І чешіть там, де чешеться

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #185 : 19:38:05, 13 Березня 2011 »
Мій дамп з фаворитами на 4w/5e/13e/75e/90e зроблено на базi ПЗ 1.3.71 завантажувач 1.0.6
В кінці спику прописані ABS1 (75*) i Ямал (90*) кому потрібно то добавте у фаворит.
З останіми змінами каналів та ключів на даний момент , також змінене лого  O0
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #186 : 15:51:35, 24 Квітня 2011 »
мій дамп на 5 супутників 4W+5E+13E+36Е+75Е, софт 1.3.69 канали в фаворитах за жанрами, все зайве видалено, ключі від 24.04.2011р.

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #187 : 06:46:32, 30 Квітня 2011 »
Для Globo-4100C і клонів.
- Софт-1.3.71.startrack завантажувач 1.0.6.
- Дамп на 5 супутників-4W +4.8 E +13 E +75 E +90 E.
- Порти виставляємо під свій приймач
- Порти за замовчуванням: Порт 1 = Astra 4.8E, Порт 3 = Amos 4w, Порт 2 = Hotbird 13E, Порт 4 = ABS 75E
- Перші в списку-Російськомовні
- Додані робочі ключі на 29.04.11.
- Без фаворитів
- Канали на кирилиці
- У списку прісудствуют канали пакетів ВЕСЕЛКА
- З годинником
- Залишив тільки на мій погляд рейтингові зарубіжні канали (всього 240)
- Лого на завантаження, радіо

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #188 : 11:25:28, 06 Травня 2011 »
мій дамп на 5 супутників 4W+5E+13E+36Е+75Е, софт 1.3.71 канали в фаворитах за жанрами, все зайве видалено, ключі від 06.05.2011р.

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #189 : 08:48:04, 07 Травня 2011 »
Дамп: MADI на 06.05.2011

- Для Globo-4100C і клонів.
- Софт-1.3.55.YUMATY завантажувач 1.0.6.
- Дамп на 3 супутників-4W +4.8 E +13 E
- Порти виставляємо під свій приймач
- Порти за замовчуванням: Порт 1 = Astra 4.8E, Порт 3 = Amos 4w, Порт 2 = Hotbird 13E
- Перші в списку-Російськомовні
- Додані робочі ключі на 06.05.11.
- Telespazio Hungari-key-червень, травень Rai - key-червень, травень!
- Без фаворитів
- Канали на кирилиці
- З годинником
- В кращих традиціях меню від YUMATY
- Лого на завантаження, радіо

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #190 : 22:01:22, 10 Травня 2011 »
Дамп_Globo 4100C (ALI3329C) 4 +5 +13 +75 10.05.2011 від RATVOD
ПЗ: Star Тrack ALI3329C led emu 1.3.71 Завантажувач 1. 06
Додано:
зміни до списку каналів і файли ключів, актуальні в даний час.
Годинники працюють
Кодування BISS, MediaGuard, CruptoWorks - ОК
Впорядковано: Україна - російськомовні канали розподілені за жанрами.
Канали з Amos 2 / 3 (4.0 ° W), Sirius 4 (4.8 ° E), Hot Bird 6/8/9 (13.0 ° E) - на початку списку All Satelite,
канали з ABS 1 (75.


Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #191 : 07:03:24, 11 Травня 2011 »
DUMP1.3.32EMU GLOBO3329C завантажувач 1.0.6
4 * W +5 * E +13 * E +53 E +75 E +90 E
Годинник У ST-BAY НЕ ПРАЦЮЄ!
Фаворити
Telespazio Hungari AU, RAI Кey-травень, червень!
VIASAT-AU!
BISS-(1 авто (Формула1)) OK!
Добавлені канали щодо до змін у мовленні!
ДЛЯ (Telespazio Hungari) код вводити кожного місяця з пульта не треба-працює автоапдейт!


Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #192 : 17:36:53, 28 Травня 2011 »
 Список на 16 супутників-4W +1 W +4.8 E +13 E +16 E +19 E +31 E +36 E +39 E +42 E +53 E +60 E +66 E +75 E +85.2 E +90 E.
- На всі 16 супутників оновлені транспондери і список каналів на 27.05.11
- Порти виставляємо під свій приймач
- Перші в списку-Російськомовні
- Без фаворитів
- Канали на кирилиці
- список заточений під мотор
- У списку присутні канали пакетів ВЕСЕЛКА

Відсутній Ryslan_ice

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 62
  • Рейтинг: +52/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #193 : 14:23:23, 03 Червня 2011 »
Мій дамп на 3 супутника з фаворитами на загружчику 1.0.6 все посортовано як по супутниках так і по фаворитах.

Відсутній pr0fi

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +30/-1
Дампи. Софти користувачів 4100c (ALI3329С)
« Відповідь #194 : 10:41:06, 04 Червня 2011 »
дамп на 5 супутників 4W+5E+13E+36Е+75Е, софт 1.3.76 канали в фаворитах за жанрами, все зайве видалено, ключі від 04.06.2011р.

 

Тільки софти до 3000-6010(Only Software for 3000-6010) !!!

Автор gotsanyukРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 27
Переглядів: 45988
Остання відповідь 21:16:12, 31 Травня 2019
від vasjabr
Продам Opticum 9500, Opticum 4100C, 4ORTON 4060 CX + карта Xtra TV.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 6
Переглядів: 8146
Остання відповідь 08:11:37, 11 Листопада 2011
від vitivan
Софти для 7010A (ALI3329B). Тільки файли.

Автор bodyanРозділ 7010A, 7100A, 7010

Відповідей: 13
Переглядів: 14728
Остання відповідь 05:32:25, 28 Березня 2014
від iva3
Софти ver 3329B( 1.3.7). Eurosat DVB-8004

Автор bodyanРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 1
Переглядів: 24470
Остання відповідь 14:36:56, 28 Грудня 2017
від bodyan
Софти для HUMAX FOX та АСЕ.

Автор radiohamРозділ Humax

Відповідей: 19
Переглядів: 24975
Остання відповідь 14:33:14, 14 Червня 2014
від Astronomy