Автор Тема: Підключення дисеків на всякий смак!  (Прочитано 4486 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #15 : 20:46:21, 05 Вересня 2011 »
VANOS По моєму Ваш клієнт -  або тупий піжон, а скнара. :2funny: Якщо якісь 2 з 3 приймачів будуть дивитися не часто - то можна 2 підключити в каскад, через ВЧ вихід першого на ВЧ вхід другого...  ca.,

Дякую, але цей клієнт це я сам. А така байда в мене на роботі, а ті два приймачі дивляться постійно і не дай боже щоб щось сталося з тюнерами.
Буду експериментувати, якщо щось получиться відчитаюсь. От тільки з відпустки вийду. :) :) :)
Да нічого не получиться. Всі варіанти вам вже описано. Так і скажіть, що вам в падлу щось міняти, а тим більше конвертори по тій причині, що нові коштують грошей, а старі діти нікуди. Їх міняти відсили десять хвилин, невже це так критично. то виберіть час коли на всіх каналах профілактика (ПОНЕДІЛОК) і міняйте хоть пів дня.
P.S. Я в шоці. Жесть яке "упрямство". Вибачте за каламбур. >:(

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #16 : 19:45:45, 08 Вересня 2011 »
Да нічого не получиться. Всі варіанти вам вже описано. Так і скажіть, що вам в падлу щось міняти, а тим більше конвертори по тій причині, що нові коштують грошей, а старі діти нікуди. Їх міняти відсили десять хвилин, невже це так критично. то виберіть час коли на всіх каналах профілактика (ПОНЕДІЛОК) і міняйте хоть пів дня.
P.S. Я в шоці. Жесть яке "упрямство". Вибачте за каламбур. >:(

Дякую за каламбур. Повністю з Вами згоден. Але як писав вище. Лізти до обладнання і щось там міняти каатегорично заборонено, якщо б це було не так проблем ніяких. В мене конвектори і нові і не нові твіни є і діло тут не в фінансах, а в тому що потрібен самий безболісний варіант і бажано без наслідків для працівників під час там всяких перевірок. Між іншим тарілочки так класно закріплені що без спеціального висотного спорядження не добратися.
Тож поки що дякую. Скоро виходжу на роботу буду експериментувати.

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #17 : 21:36:28, 08 Вересня 2011 »
VANOS, потім будьте ласкаві відписатися що вийшло і як, бо дуже цікаво. Вдачі вам ca.,

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #18 : 07:26:20, 09 Вересня 2011 »
Цитувати
Дякую за каламбур. Повністю з Вами згоден. Але як писав вище. Лізти до обладнання і щось там міняти каатегорично заборонено, якщо б це було не так проблем ніяких.
Так, поясніть, Вашому, як на мене досить "тупорилому" начальству, що лізти туди і міняти конвертори, з прокладкою 3 (і може 4) антенного фідера прийдеться і нічого тут не попишеш !!! Чи Ви там "ніхто" і звати Вас - "ніяк"  ???

Р.S. Цікаво що це за  фірма що там народ на роботі постійно дивиться ТВ і навіть на короткий відрізок часу відірватися від цього не може ???  :2funny: :2funny: :2funny:
« Останнє редагування: 07:33:37, 09 Вересня 2011 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній oleg_lezha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Рейтинг: +258/-0
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #19 : 08:09:48, 09 Вересня 2011 »
Р.S. Цікаво що це за  фірма що там народ на роботі постійно дивиться ТВ і навіть на короткий відрізок часу відірватися від цього не може ???  :2funny: :2funny: :2funny:
Здається мені, що це ресепшен фірми-автодилера,чи СТО з великою кількістю підйомників.
4W+4.8E+13E+36E+75E
uClan B6 FullHD Metal,Orton 4160CX+,Strong4402(2Mb)

Відсутній arrows

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 815
  • Рейтинг: +849/-713
  • 修理業者
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #20 : 19:51:22, 09 Вересня 2011 »
Оце і мені цікаво, хто там, що там і як вони вирішать ці проблеми. Хоч пальці в двері закладуй, один х..... по другому НІ ЯК (НЕ КАК :2funny: :2funny: :2funny:)

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #21 : 18:40:21, 13 Вересня 2011 »
Ну все здаюсь. Робоче моє місце це телевізійна вежа. А приймальне обладнання належить телекомпаніям. І якщо на даному телеку повинен бути Інтер так він там і повинен бути (хоча б на час перевірки :2funny: :2funny:). І начальство в принципі тут не причому воно йому не потрібно.  І працюю я там не один так що відповідати прийдеться всім, і як каже головний інженер фінансове покарання саме те що потрібно щоб засвоїти урок.

Частково питання вирішив, хоча сам поки що не врубався.
Розповім пізніше.
 *-P *-P *-P

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Підключення дисеків на всякий смак!
« Відповідь #22 : 21:45:20, 22 Вересня 2011 »
Як і обіцяв викладаю схему підключення, тобто як я вирішив дану проблему. Чому вийшло так ще не розбирався. Перший тюнер(DVB1) являє собою Опен800, і на виході була присутня постійна напруга, тому прийшлосяся зробити розвязку через конденсатор(С), інший тюнер всеж більш професійний тож такої проблеми з ним не було.
Викладаю схему, чекаю аналізу та критики.
Вибачаюсь за якість, часу обмаль.

 

Правильне підключення трьох ресиверів на одну антену.

Автор KomelektronРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 22
Переглядів: 5913
Остання відповідь 19:33:39, 11 Жовтня 2018
від BodiaK
Схема підключення Jtag до Openfoxa 6000 ?

Автор tosatРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 1
Переглядів: 2660
Остання відповідь 06:37:28, 08 Квітня 2007
від Generator
Підключення телевізора через LNB (LOOP) OUT

Автор BlackbotРозділ Dreambox

Відповідей: 6
Переглядів: 6294
Остання відповідь 08:51:58, 24 Лютого 2011
від Blackbot
Samsung 9500 підключення позиціонера

Автор kapitoshkaРозділ Samsung DSR-9500

Відповідей: 3
Переглядів: 2375
Остання відповідь 16:31:51, 10 Лютого 2011
від oleho
Підключення компа через мережу

Автор oleh61Розділ VU+ Zero4k/Uno4K SE/Solo4k/Uno4k/Solo2/Solo SE/Zero/Duo/Solo/Uno/Ultimo

Відповідей: 3
Переглядів: 4461
Остання відповідь 07:11:19, 05 Травня 2012
від oleh61