Автор Тема: Перегляд Українських каналів в Канаді ,чи можливо таке?  (Прочитано 4379 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Не секрет що багато наших земляків розкидано по всьму світі.Недавно позвонив знайомий і задав таке запитання .І я не був готовий дати відповідь.Пошукав трохи по інтернету, і чесно кажучи не дуже щось знайшов.
Не все у них так просто .Наприклад :Русское только в Штатах на Echostar, а покупать эту подписку в Канаде - нелегально! $5000 штраф + запись о криминале, ну или посидеть можно годик. Оно надо так смотреть ТВ ???
Взято звідси
http://www.1tvrus.com/f/index.php?showtopic=537
Цікаво почути тут у нас хто шо конкретне знає по цьому поводу.Чи реаль взагалі там зловити сигнал з спутника з ураїнсько-російськомовними каналами.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній DVBDSN

  • alexvia2.6
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 161
  • Рейтинг: +340/-5
Онлайн тв .  Інтернет у них якісніший та й дешевший . 
PS: даний пост захищений бабками ворожками в 5-му поколінні, модерування поста призведе до 7 років жорсткої діареї.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Судячи по карті покриття супутників Sirius, Amos , Hellas Sat-перегляд в Канаді на сателітарну антену неможливий.
« Останнє редагування: 10:55:59, 31 Січня 2010 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній oleho

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2236
  • Рейтинг: +3461/-3
Канал Інтер+ з пакета DISH Network, та всьго за $14.99 в місяць.  :2funny:

Пам`ятається що і 1+1int теж вів трансляції на Америку, а от яким чином - не пригадаю.  ca.,

Ось, знайшов...

Як ми вже повідомляли раніше, канал 1+1 International відновив своє мовлення в США. Відтепер наші глядачі знову можуть оформити передплату на канал на сторінці нашого IPTV партнера - Best Russian TV , яким оперує компанія ConnecTV. Глядачі в Канаді також можуть скористатись цією послугою. Ми раді, що знову повернулись на ваші екрани в Америці.

http://int.1plus1.ua/ukr/

Цитувати
До останнього часу фактично єдиною можливістю дивитися укр ТБ в Канаді були Інтернет потоки з України від каналів 5, СТБ, 24, 1+1. Майже все це безкоштовно, але я користуюся переважно платним http://www.ukrainatv.com які мають сервер тут у Півн Америці, а значить безперебійне відео і добірку програм, яка мене влаштовує. Безперечні переваги такого offline Інтернет ТБ - можеш дивитися у зручний час, сам вибираєш яку програму дивитися яку ні і дешево 9$/міс.

Зараз, буквально останні місяці, почали з"являтися пропозиції дивитися укр. ТБ через Інтернет але на телевізорі ч-з приймач (+99 $). Це напр. останній який я знайшов http://www.overseatv.com Я буквально вчора дивився таке але від іншої компанії з набором 7 укрю канлів + 7 російських за 30 доларів на міс. в українському магазинв в Едмонтоні з набором, якість цілком задовільна і дуже зручно. Але... жодний канал (!) не є комфортно україномовним. Постійно попадаєш на якісь російські серіали які тут в Канаді просто шокують. Я не розумію,.. ті, хто займаються цим бізнесом, вони що не розуміють що "совок" і "українець" це в Канаді різні речі?.. Коротше я чув багато відгуків від українців, що естетично не можуть підписатися на такий сервіс. На www.ukrainatv.com це розуміють.

Отже, якщо маєш швидкісний Інтернет то телебачення з України дивитися можна вже сьогодні.



 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 66289
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Open SX1 HD, Open SX1 Dolby Audio - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 132
Переглядів: 101909
Остання відповідь 09:54:08, 15 Травня 2022
від Astronomy
U2C Denys H.265, uClan Denys H.265 Pro - прошивка, список каналів, ключі

Автор aprilРозділ U2C

Відповідей: 273
Переглядів: 169696
Остання відповідь 16:41:01, 02 Січня 2023
від Grek_66
GI HD Slim 2/Gi HD Slim 2+ - прошивка, список каналів, ключі

Автор Супутникове ТелебаченняРозділ GI HD Slim, GI HD Slim Plus

Відповідей: 13
Переглядів: 14067
Остання відповідь 07:22:58, 09 Грудня 2018
від spiker2003
GI HD Slim 2 і GI HD Slim 2+ - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 17
Переглядів: 34534
Остання відповідь 14:08:07, 02 Серпня 2019
від Funt