Приймачі DVB-S/S2 > 7010A, 7100A, 7010

Реанімація

<< < (12/34) > >>

oldmi:
Привіт всім! Не доводилося-чи кому-небудь реанімувати GLOBO 7010c-1ci? Поділитеся досвідом, не можу врубитися чому прога не бачить ні процесор ні флешку  *-R

zioom:

--- Цитата: oldmi від 22:54:01, 03 Листопада 2008 ---Привіт всім! Не доводилося-чи кому-небудь реанімувати GLOBO 7010c-1ci? Поділитеся досвідом, не можу врубитися чому прога не бачить ні процесор ні флешку  *-R

--- End quote ---
Переведи процесор в режим DEBUG.

lwm:
Добрий вечір. Є така проблема. прошивкою 1.4.03 убив глобака 7010а.жтагом пробував заливти все і лоадер і дампи  а табло темне/все записує без помилок /. Нести на смітник?

Rostyk.07:
На смітник нести не треба!!! :uglystupid2:Дивись чи той дамп залив чи він без помилок прошився і законектився,і насамперед БП.

lwm:
дампи заливав два один з форума один з робочого тюнера.все законектилось і після запису 100% видає готово

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version