Автор Тема: Dreambox. Невже так все важко?  (Прочитано 5033 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Dreambox. Невже так все важко?
« : 19:56:11, 09 Січня 2010 »
Щось все котиться десь в одне місце,чим далі тим всі прошивки на всі тюнера якісь дебільніші,остання на самсунг наприклад ком порт відключає,і треба ключі пультом вводити,дрімбокси 500і взагалі апарати для спілкування програмістів,міліони іміджів ні на один нема докладної інструкції софти для німців,щоб його заставити працювати хоча б як глобо ,про русифікацію взагалі не хочеться говорити пів меню англіцьке пів російське,тиждень гримався щоб запрацював інтер з кріптоворком,а про підключення до інтернету  WIFI з сіткою з 100нею компів взагалі мовчу,або тюнер або нет,на стронги за останні два роки взагалі нічого пристойного,опенбокси теж якась туфта переписуються порядкові номери прошивок,теж саме глобо ,невже все - про сат тв треба забувати?

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #1 : 20:55:11, 09 Січня 2010 »
"опенбокси теж якась туфта переписуються порядкові номери прошивок,теж саме глобо"
бо вже дійшли до вершин досконалості  :2funny:
і на щось більше нема грошей і ентузіазму  :2funny:
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #2 : 05:23:01, 10 Січня 2010 »
Просто все дыйшло до певноъ точки,можна сказати до досконалості.Дальше новий єтап ХД телебачення. Нові тюнера , інший підхід до перегляду. В основному все з допомогою інтернету.
А про дрими не треба так категорично.Це просто супер тюнер.Його треба полюбити і потім вивчити.Хто користувався ще д-боксами той мене зрозуміє. Це взагалі апарати з широчезним полем діяльності. А російська мова там взагалі ставиться в кілька секунд,- правда за наявності інтернета
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #3 : 06:56:49, 10 Січня 2010 »
Цитувати
опенбокси теж якась туфта переписуються порядкові номери прошивок
Я б не був настільки критичним, про всі лінійки Опенбоксів не скажу, а ось ПЗ 5 лінійки доведено просто до ідеалу, все що треба в ньому є і ось недавно порнушку з НВ 13Е в ВІА 2.6 добавили  :2funny: :2funny: :2funny:, БІСС шара працює, деякі офіційні карти доступу ця лінійка підтримує (Радуга, Віва, 3К), що ще мажна хотіти від цього заліза, по моєму і так для нього забагато !!!
Цитувати
Просто все дыйшло до певноъ точки,можна сказати до досконалості.Дальше новий єтап ХД телебачення. Нові тюнера , інший підхід до перегляду. В основному все з допомогою інтернету.
Це правда !!! Появилися відносно дешеві ХД приймачи Оптікум/Ортон 9500ХД, які окрім перегляду з допомогою цьоці Шури, також підтримують деякі офіційні карти доступу, наприклад карта доступу П+ (Індето 2.0) !!! Цим же виробником випущена нова лінійка приймачів, в склад якої входять комбіновані DVB-S/S2 & DVB-T приймачи, що особливо актуально у звязку з впровадженням в Україні наземного цифрового телебачення в форматі DVB-T/mpeg4. Так що не все так погано як на перший погляд видається !!! Звичайно трохи апатії в цьому відношені дають три українські офіційні САТ ТВ провайдери - пропонуючи споживачам замість якісного і необхідного продукту - металолом, маразм та лохотрон, але то пусте - головне зберігати спокій і не піддаватися на провакації з їхньої сторони !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Цитувати
А про дрими не треба так категорично.Це просто супер тюнер.Його треба полюбити і потім вивчити.Хто користувався ще д-боксами той мене зрозуміє.
Апсолютно підтримую !!! До нього просто треба трохи звикнути !!! :2funny: :2funny: :2funny:
« Останнє редагування: 06:59:08, 10 Січня 2010 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #4 : 07:28:59, 10 Січня 2010 »
Цитувати
Його треба полюбити і потім вивчити
Його треба вивчити і потім полюбити derisive.gif
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #5 : 09:28:35, 10 Січня 2010 »
От я його й вивчав майже два тижні, і не китаєць тому що з бомбою не було проблем до іміджу еволюшин русифікатора взагалі не знайшов,геміні більше половини англійський,плі один більш менш русифікований,і лише один є в неті з фаршем який можна залити через компорт,якщо просканити в автоматі  дракона тормозить і висне,якщо я підключений до нету дрім матюкається і не конектиться ,щоб залити ключі треба відключати інет,а то завжди знаходиться конфліктний айпі,я розумію що якщо взяти шару він її буде сам тягнути,але я підхожу с того боку що кліенту порекомендували цей тюнер він купив і попросив прошити щоб він працював як наприклад як глобо,софтками для нього якщо з інтером то без крипто,якщо з крипто то без інтеру,сам редагував і робив свій,та після вимикання з розетки чомусь на транспондері крипто корекція помилок сама перескакувала з 5\6 на 3.4 на транспондері 12111, це тюнер не для рядового користувача,на рахунок останніх просто згадайте коли був взломаний віакцес,награ сека що міг дивитися кліент і програмісти не давали передиху нікому,завжди щось придумували на видуманий захист,автороли ,апдейти і т.д. я розумію і тих хто мені тут хвалить дріми ,опени та чи порівнюють вони їх з другими тюнерами чи мають вони з ними справу?на рахунок хд теж розумію запросити до себе знайомого щоб він офігів він картинки,а ви порахуйте скільки якісних моделей є для відтворення цього хд,скільки вони коштують в що обійдеться вся ця байда і на кінець що ви запропонуєте дивитися в цьому форматі клієнту моду,та спорт,не дуже велика ціна за такі понти? отож я й говорю що нема іскри яка була колись,остання робота була маріо яка підняла настрій тисячам користувачів самсунга,а далі сірі буднію

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #6 : 09:50:14, 10 Січня 2010 »
nico2 перш за все необхідно зрозуміти, що тут ми маємо справу не з звичайною прошивкою, а з операційною системою. По друге Інтер в ніякому крипто не кодується, система кодування даного телеканалу - Бісс.
Власники dreambox-ів  це задоволені своїм вибором користувачі. Більшість з них це люди, які свідомо вибрали даний приймач, а не ті яким "впарили". Іміджі до даних девайсів ретельно відшліфовані, інше питання у їхніх модифікаціях.
Вам моя порада, для початку встановіть імідж Nabilosat Darkstar 2 , налаштуйте вірно мережу(у вас надіюсь не 255 клієнтів нету), а далі помаленьку розбирайтесь. Квапитись немає потреби :)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #7 : 11:35:33, 10 Січня 2010 »
"софтками для нього якщо з інтером то без крипто,якщо з крипто то без інтеру ", цікаво де я писав про інтер в крипто,добре переведу йде або порнуха інтера нема або інтер і порнухи нема,використав Dreambox_key_ANTR@G_Up1_08.01.zip,тюнер треба було прошити шефу доньки возитися з ним більше нема бажання,а кліенту треба щоб підключив і дивився і могла користуватися дружина,вивчивши його глюки мало вірю в його практичність,набіло теж шив ,клієнтів десь біля 200 може й більше суть в тому що всі  не сидять одночасно в неті ,а як виберу айпішник то він може зявитися на протязі декількох хвилин та в кліента він використовуеться як звичайний тюнер так що дякую за поради є вже на форумі новачок який мучається з дрімом,якраз читав про його проблеми

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #8 : 12:12:02, 10 Січня 2010 »
Цитувати
як виберу айпішник то він може зявитися на протязі декількох хвилин
Це як ???? Який спосіб доступу до мережі Інтернет та яке обладнання використовується ???
« Останнє редагування: 12:18:33, 10 Січня 2010 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #9 : 12:20:33, 10 Січня 2010 »
Чому ж тоді у мене працює? у вас просто піди на каналах інші.. почитайте форуми як самому додати бісс ключ в софткам. І ніяких питань не буде...Дрім це саме той тюнер де потрібно попрацювати і читати, а не тільки закинути готовий дамп і віддати тюнер клієнту  :2funny:

PS: Якщо із бомбою небуло проблем, то це не означає, що у вас 100% оригінал  ca.,
PSPS: Повністю згідний із Арчи  *-A
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #10 : 13:38:54, 10 Січня 2010 »
Цитувати
"софтками для нього якщо з інтером то без крипто,якщо з крипто то без інтеру "
А самому Софткам під себе поправити не доля? :2funny:
 У дрімах ключі редагувати простіше ніж в будь-яких інших приймачах. derisive.gif
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #11 : 16:06:17, 10 Січня 2010 »
хлопці читайте уважніше
Цитувати
сам редагував і робив свій,
все працює,але в порівнянні хоча б з глобо,невже не можна було зробити правку з пульта на такий крутий тюнер,щоб коли кліент позвонить можна було пояснити йому самому як це зробити ,інтернет роздається антеннками WIFI Nanostation-2 кому цікаво може почитати в неті є інформація

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #12 : 16:11:18, 10 Січня 2010 »
не має ніяких проблем з редагуванням ключів!  в більшості іміджів присутній тотал-командер!якщо так часто міняєте ключі, можна з інтернету обновлять! я взагалі не бачу ніяких проблем! ВСЕ ПРОСТО

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #13 : 16:31:48, 10 Січня 2010 »
мабуть треба писати по три слова ,ніхто уважно не прочитав про що саме я , а намагається привити мені любов до дріма,та не для мене має бути пристосований тюнер бо він не мій а для клієнта який лише хоче натискати на кнопки і дивитися

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Dreambox. Невже так все важко?
« Відповідь #14 : 16:53:11, 10 Січня 2010 »
тоді ставте клієнтам глобо, опенбокси а не тюнера з системою лінукс ! тут на перший погляд важко,а насправді все дуже просто, хто користується дрімом наврят схоче користуватися глобо,та іншими

 

Торгова марка "Опенбокс" - все що ви про неї думаєте... обговорення.

Автор slavonРозділ Openbox

Відповідей: 83
Переглядів: 21333
Остання відповідь 18:30:16, 22 Жовтня 2010
від Арчи®
Dreambox 800 та проблема "Сервіс не знайдено (SID не знайдено в PAT)"

Автор OgirokРозділ Dreambox

Відповідей: 2
Переглядів: 4834
Остання відповідь 17:19:01, 26 Серпня 2010
від v22
Все про нуль-модемний кабель(вирішення проблем,пов"язаних з ним)

Автор Ігор ГорбусьРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 54
Переглядів: 24584
Остання відповідь 18:55:33, 07 Липня 2011
від slavon
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них

Автор vampirРозділ AF-XX18

Відповідей: 386
Переглядів: 114840
Остання відповідь 08:08:40, 23 Листопада 2015
від vasjabr
Homecast S8000 CIPVR і все, що з ним пов'язане !

Автор Ігор ГорбусьРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 2
Переглядів: 2677
Остання відповідь 19:23:43, 19 Жовтня 2008
від satgsm