Автор Тема: FAQ! - Що... Як... Куди...  (Прочитано 8518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« : 10:02:00, 23 Березня 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Оновлення ПЗ на приймачі Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600) через порт USB

   Для отримання додаткових можливостей ресивера, в точності емулятора, шарінг і роботи з офіційними картами доступу необхідно використовувати програмне забезпечення, що містить у назві скорочення _full_. Літери _mcas_ в назві прошивки говорять, що в ній міститься підтримка шарінга і працює з картами доступу через MultiCAS, в точності з офіційними картами Conax, а _cyfra_ - розрахована на підтримку оригінальних карт доступу для кодування Seca / Mediaguard. Якщо у вас приймач Globo HD 9600 з одним тюнером DVB-S2, то для нього використовуються прошивки з літерами _fs2_. Якщо Globo HD TS 9600 з двома тюнерами DVB-S2 і DVB-T, то використовуються прошивки з літерами _fcombo_. Файл прошивки для приймача має розширення - *. upd.

Прошивки для приймача можна завантажити тут:
Софти

   Спочатку необхідно відформатувати флешку або інший накопичувач на комп'ютері у файлову систему FAT 32 і записати на неї в корінь диска потрібну вам прошивку. Також відформатувати накопичувач можна в приймачі, якщо зайти «Меню -> Мультимедія -> Властивості HDD -> Форматування». Потім флешка (накопичувач) підключається в USB роз'єм приймача, який розташований ззаду апарату. На приймачі заходимо в меню оновлення ПЗ, для цього натискаємо кнопку «Menu», вибираємо за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» рядок «Система» і натискаємо кнопку «OK» або «праворуч» для активації додаткового підменю.



   У цьому меню за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» вибираємо рядок «Оновлення. ПЗ »і натискаємо кнопку« OK ». Після чого приймач відобразить вміст кореня флешки (накопичувача).



   Призначення додаткових кнопок цього меню: «червона» - відображає тільки файли з ПЗ для завантаження в приймач, «зелена» - відображає списки каналів, «жовта» - дозволяє зберегти список каналів на флешку (накопичувач), «синя» - відображає файли з ключами для емулятора. За допомогою кнопок «вгору» / «вниз» вибираємо прошивку, яку хочемо завантажити в приймач і натискаємо кнопку «OK». На екрані з'явиться повідомлення: Actual Software: 03.05 (версія поточної прошивки: 03.05), New Software: 03.07 (версія нової прошивки: 03.07), Do you want to processed? (Ви бажаєте продовжити?). На це повідомлення відповідаємо ствердно, вибравши за допомогою кнопок «вправо» / «вліво»> OK <і натискаємо кнопку «OK».



   Спершу приймач зробить стирання старої прошивки з відображенням відсотків виконання операції.



   Потім почне запис нової.



! Під час стирання і запису прошивки не слід вимикати приймач та виконувати інші дії, так само бажано, щоб в цей час приймач був підключений через безперебійний блок живлення. Так як передчасне відключення живлення приймача зашкодить його програмне забезпечення, і тим самим виведе з ладу апарат.

   Після завершення завантаження ПО приймач самостійно перезавантажиться і буде готовий для подальшого використання.

! Перед завантаженням нової прошивки в приймач рекомендується зберегти ваш список каналів на USB накопичувач, це дозволить після перепрошивки апарату швидко їх відновити.

! Якщо у вашому приймачі встановлено завантажувач версії 4.02 (можна подивитися при рестарті приймача або в Меню -> Система -> Інформація), то перед завантаженням прошивки версії 3.07 необхідно його оновити до версії 4.03. Оновлення завантажувача (буту) проводиться аналогічно зміні прошивки приймача.



Сканування каналів

   Для сканування ефірних цифрових каналів у стандарті DVB-T, необхідно спочатку підключити до входу ANT IN ефірний антенний кабель. Після цього зайти на приймачі Globo HD TS 9600 в меню, вибрати за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» рядок «Інсталяція», потім натиснути кнопку «праворуч» або «OK» і вибрати в додатковому підменю одну з рядків «Автоматичний пошук ( ефірний) »- якщо ви не знаєте частоти цифрових передавачів каналів DVB-T. Або« Ручний пошук (ефірний) »- якщо ви знаєте частоти передавачів і підтвердити натисканням кнопку« OK ».



   У меню, вказуємо «Регіон» - «Європа», у разі використання ручного пошуку вибираємо в «Канал ВЧ» - номер каналу, на якому здійснюється передача цифрових каналів, у «Діапазон пошуку» можна вказати які канали будуть скануватися - все, відкриті або закодовані і в «Логічний канал» - вибираємо «Увімк.», якщо оператор використовує логічне сортування каналів. Після завершення налаштувань натискаємо червону кнопку для сканування каналів.


   Для сканування супутникових каналів у стандартах DVB-S/DVB-S2, необхідно підключити кабель від супутникової антени до входу LNB IN. На прикладі розглянемо сканування каналів з супутника Eutelsat W4 36E. Заходимо на приймачі Globo HD TS 9600 в меню, вибираємо за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» рядок «Інсталяція», потім натискаємо кнопку «праворуч» або «OK», вибираємо в додатковому підменю рядок «Ручний пошук (супутник)» та натискаємо кнопку «ОК». C допомогою кнопок «вгору» / «вниз» вибираємо супутник «[36,0 E EUTELSAT SEASAT]».



   Після цього натискаємо кнопку «OK» для вибору цього супутника.



   Далі натискаємо «зелену» кнопку для редагування параметрів супутника.



   У якому:
«Живлення LNB» - включає автоматичне, 13V (вертикальна поляризація), 18V (горизонтальна поляризація) або відключає живлення конвертора;
«Частота LNB» - вказується частота гетеродина конвертора, в нашому випадку використовується Ku конвертор для кругової поляризації, тому вибираємо значення «10750 / 0». Для універсальних Ku конверторів для лінійної поляризації необхідно буде поставити «9750/10600»;
«Tone Burst» - вибирає тональну посилку, залишаємо - «Автоматично»;
«DiSEqC 1.0» - у разі, якщо конвертор для прийому супутника 36E підключений через дайсек 1.0/2.0, то вказуємо номер порту, до якого він підключений;
«DiSEqC 1.1» - у разі, якщо конвертор для прийому супутника 36E підключений через дайсек 1.1, то вказуємо номер порту, до якого він підключений.

   Кольорові кнопки пульта дозволяють: «червона» - після зазначення всіх налаштувань просканувати канали з супутника, «зелена» - сканувати канали з обраного транспондера, «жовта» - перейменувати назву супутника, «синя» - зробити настройки мотопідвісу через протоколи: DiSEqC 1.2 або USALS .



   Після цього натискаємо з меню редагування параметрів супутника «червону» кнопку, вибираємо в відкритому повідомленні: «Діапазон пошуку» - всі канали, відкриті, закодовані або тільки телевізійні, в «Мережний пошук» - відключаємо цю функцію і для сканування каналів натискаємо «червону» кнопку.



   Після закінчення сканування каналів, ресивер запропонує їх зберегти.

! У випадку, якщо необхідно додати в прошивку відсутні транспондери, для цього після вибору супутника «[36,0 E EUTELSAT SEASAT]» натискаємо «жовту» кнопку і потрапляємо в меню транспондерів.



   У якому натискаємо «зелену» кнопку і додаємо необхідні параметри.




автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #1 : 10:18:55, 23 Березня 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Налаштування шарінга через Ethernet порт приймача:

! Для того, щоб скористатися переглядом каналів через шарінг на приймачі, необхідно завантажити в нього прошивку з маркуванням _full_. Також приймач повинен бути підключений через комп'ютерну мережу до роутера або іншого пристрою (ADSL-модем з функцією роутера та ін) для виходу в інтернет.

   Спочатку необхідно провести налаштування мережевої карти приймача. Для цього з меню вибираємо за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» рядок Мультимедія і натискаємо кнопку «праворуч» або «OK» для активації підменю, після цього вибираємо рядок «Мережа» і натискаємо "OK".



   У меню,, якщо використовується роутер або ADSL-модем з включеним DHCP сервером, вибираємо в рядку «DHCP» - «Вкл» і приймач автоматично отримає необхідні настройки мережі.



   В іншому випадку необхідно буде прописати їх вручну. Для цього у відповідних полях ввести:
«IP адреса» - привласнити вільний IP адрес приймача;
«Маска підмережі» - вказати використовувану маску підмережі;
«Шлюз» - вказати IP адрес роутера чи ADSL-модему з функцією роутера;
«DNS 1st» - ввести перший сервер доменних імен провайдера;
«DNS 2nd» - запровадити, якщо є, другий сервер доменних імен провайдера.

   Після завершення редагування натискаємо червону кнопку для збереження введених даних.

   Далі переходимо до прописування параметрів сервера кардшарінга. Для цього спочатку при перегляді каналу натискаємо кнопку «Menu» і чотири або більше разів кнопку «8» до зникнення в лівому нижньому кутку написи Меню.



   Потім вибираємо за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» в меню рядок «Мультимедія», натискаємо кнопку «праворуч» або «OK» і бачимо що з'явилися додаткові рядки в підменю.



«Уст. серверу »- вводяться параметри сервера кардшарінга, при підключенні через Ethernet порт.
«Home Server» - дозволяє розширити оригінальну карту на декілька приймачів.
«Послід. налаштування »- налаштування послідовного порту для реалізації кардшарінга через Com порт.

   Далі вибираємо рядок «Уст. сервера »і натискаємо кнопку« OK ».



   Після цього вибираємо довільний рядок з написом «Пустий» і натискаємо кнопку «OK». У даному меню можна ввести до 8-ми різних серверів або 8-м різних портів одного сервера.



   У меню, сервера кардшарінга вказуємо:
«Активний» - вибираємо «Почати» для активації параметрів сервера, для вимикання необхідно вибрати «Зупинка»;
«Server» - задаємо протокол роботи емулятора, в нашому випадку - «NewCAMD» (додатково можна використовувати «CCCAMD»);
«Адреса» - вводимо адресу сервера кардшарінга, підтримується уведення як IP, так і доменного імені сервера;
«Порт» - вводимо порт сервера кардшарінга;
«ID» - вводимо логін користувача на сервері кардшарінга;
«Пароль» - вводимо пароль користувача на сервері кардшарінга;
«DES» - вводимо DES-ключ сервера кардшарінга.

   Після введення всіх необхідних параметрів, натискаємо червону кнопку для збереження даних, потім натискаємо кнопку «Menu» і на запитання - «Ви хочете зберегти зміни?» Вибираємо «OK».

У разі безпомилкової вказівки параметрів сервера кардшарінга, можна буде приступити до перегляду каналів.



   Стан роботи приймача з сервером кардшарінга можна подивитися, якщо на пульті натиснути кнопку «MODE».





Завантаження та редагування ключів:

! Для того, щоб скористатися переглядом каналів через використання доступних ключів, необхідно завантажити в приймач прошивку з маркуванням _full_.

   приймач Globo HD TS 9600 підтримує завантаження стандартного файлу з ключами Softcam.key, який використовується в приймачах з ОС Linux спільно з емулятором Mgcamd. Для цього необхідно його скопіювати в корінь флешки (накопичувача) і далі слідувати інструкції по оновленню ПЗ в приймачі.

 Для редагування ключів в приймачі повинно бути активоване приховане меню. Як це зробити - розглянуто в описі налаштування шарінга - через код Menu + 8888.

   Після активації прихованого меню в приймачі, необхідно на пульті натиснути кнопку «HELP», стоячи на довільному каналі, для входу в редактор ключів.



   Щоб додати нового ключа необхідно за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» вибрати потрібне нам кодування і натиснути червону кнопку.



   У рядок «Оператор» вводиться ідент каналу, який можна взяти з файлу SoftCam.Key. А в рядку розташованому нижче, вводиться сам ключ, шляхом переходу на неї і натиснення «синьої» кнопки. Для кодування Biss вводиться два рази один і той самий ключ. Після введення ключа необхідно натиснути червону кнопку для його збереження. Для редагування ключа необхідно вибрати потрібне нам кодування, потім натиснути кнопку «праворуч» / «ліворуч» для переходу до ключів і вибравши ключ, натиснути «синю» кнопку для редагування, в завершенні натискається «червона» кнопка для його збереження.

   Натиснення «зеленої» кнопки дозволяє виконати скидання ключів до того виду, який містить сама прошивка.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #2 : 10:37:13, 23 Березня 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Використання функції PVR приймача:

   Для реалізації функції запису в приймачі Globo HD TS 9600 необхідно підключити зовнішній накопичувач до USB порту, розташованого на звороті апарата. У даній моделі, на відміну від приймача Globo 9500 HD PVR доступний тільки один USB порт без додаткового USB роз'єму живлення. Але як показала практика використання приймача, в більшості випадків роз'єм забезпечує достатній струм для повноцінного використання USB вінчестерів без застосування зовнішнього і додаткового живлення через USB роз'єм, чим не може похвалитися приймач Globo 9500 HD PVR.

   Перед застосуванням USB накопичувача необхідно подбати, щоб він мав файлову систему FAT32, з якою працює приймач. Для цього накопичувач можна відформатувати як на комп'ютері, так і в самому приймачі «Меню -> Мультимедія -> Властивості HDD -> форматування», тільки перед самим форматуванням приймач запитає пароль, який за замовчуванням має значення - 0000.



   Також щоб дізнатися, які типи запису підтримує ваш накопичувач, необхідно подивитися його швидкісні характеристики, які розташовуються в «Меню -> Мультимедія -> Властивості HDD -> Швидкість HDD». Наприклад, мій USB вінчестер має швидкість - 21,476 Mb / s і може використовуватися для запису HD каналів і TimeShift.



   Також стандартна флешка на 4 Gb має швидкість - 7,562 Mb / s і може використовуватися для запису SD і HD каналів, що було перевірено на практиці, хоча приймач видає висновок - запис неможливий.
 


   Запис каналів на зовнішній USB накопичувач можна виконати, використовуючи декілька доступних варіантів.

   Прямий запис. Для цього типу запису при перегляді обраного каналу необхідно натиснути на пульті кнопку «REC» і задати час: Current Event (Поточна подія), можна вибрати час запису до 3-х годин з інтервалом в 10 хвилин або задати час запису вручну. Для зупинки запису необхідно натиснути кнопку «STOP» і підтвердити угоду натисканням кнопки «OK».



   Запис через EPG. Для цього типу запису необхідно натиснути кнопку «EPG», вибрати потрібну нам передачу за часом і натиснути червону кнопку. Запис буде додано до списку завдань.



   Запис через список завдань. Для цього типу запису необхідно зайти в «Меню -> Мультимедія -> Список записів» натиснути «жовту» кнопку і ввести необхідні параметри для запису: дату, час початку, час завершення, тип каналу, назва каналу і режим.



   Щоб переглянути зроблені записи на приймачі, необхідно на пульті натиснути кнопку «FILE LIST», за допомогою кнопок «вгору» / «вниз» вибрати запис, що цікавить і натиснути кнопку «OK» для її відтворення. За допомогою кнопок «REW» і «FF» можна зменшити або збільшити швидкість відтворення в 2, 4, 8 і 16 разів. Для виходу з режиму відтворення запису необхідно натиснути кнопку «EXIT».



   Під час запису каналу на приймачі одночасно можна вибрати для перегляду і інший канал, що транслюється з того ж самого транспондера. Доступні для перегляду канали будуть мати назви, виділені білим кольором, в той же час недоступні - сірим.





   Функція TimeShift. Для цього типу перегляду необхідно натиснути на пульті кнопку «PAUSE» і приймач перейде в режим паузи відтворення каналу. Для продовження перегляду каналу після зупинки необхідно натиснути кнопку «PLAY». Для відключення функції TimeShift потрібно натиснути кнопку "EXIT" або перейти на інший канал.



! Зроблені записи на USB накопичувачі мають розширення *. trp і розміщуються в папці MyRecord. Для конвертації записів на персональному комп'ютері, наприклад можна скористатися програмою - Aimersoft Video Converter, яка підтримує роботу з даним типом файлів.



Формат файлу з ключами для завантаження в приймач Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600):


   Довелося зіткнутися з тим, що у багатьох користувачів не виходить завантажити ключі для кодування BISS в приймач, шляхом завантаження файлу з ключами через USB накопичувач. Тому, для вирішення цієї проблеми розглянемо детальний зміст файлу і підтримувані їм функції. Готовий зразок файлу Softcam.key з ключами для перегляду можна завантажити тут: http://sat-ukraine.info/index.php?topic=6858.0

! Даний файл краще редагувати редактором, який розуміє лінуксовий формат рядків, наприклад - UltraEdit. Також якщо на початку любого рядка стоїть знак; то ця стрічка є коментарем і приймач її не буде розглядати.

   На початку файлу містяться рядки, які дозволяють завантажувати настройки сервера кардшарінга в приймач. Для протоколу CCCamd необхідно прописати рядок і не забути прибрати знак коментаря;:
C: sharing.dns.org 20210 Login Password
де:
С: - вказує використання протоколу CCCamd;
sharing.dns.org - адреса сервера кардшарінга;
20210 - порт сервера для протоколу CCCamd;
Login - ваш логін на сервері кардшарінга;
Password - ваш пароль на сервері кардшарінга.
У разі застосування захищеного режиму протоколу CCCamd, замість C: у файлі вказується P:.

   Для протоколу NewCamd необхідно прописати рядок і не забути прибрати знак коментаря;:
H: sharing.dns.org 40000 Login Password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
де:
H: - вказує використання протоколу NewCamd;
sharing.dns.org - адреса сервера кардшарінга;
40000 - порт сервера;
Login - ваш логін на сервері кардшарінга;
Password - ваш пароль на сервері кардшарінга;
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 - DES ключ використовується на сервері.

! Після завантаження параметрів сервера кардшарінга через файл з ключами, необхідно буде активувати використання самого сервера.
   Щоб завантажити налаштування декількох серверів або кілька портів одного сервера, необхідно буде прописати декілька рядків із різними параметрами, наприклад:
H: sharing.dns.org 40000 Login Password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
H: sharing.dns.org 40005 Login Password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

   BISS ключі в цей файл прописуються в наступному форматі:
X 2600 svcid (4byte) video pid (4byte) key (16byte)
де:
X - вказує тип використовуваного кодування BISS;
2600 - ідент кодування BISS;
svcid (4byte) - сервіс Айді каналу (SID) - 4-е байта;
video pid (4byte) - відео пид каналу (VPID) - 4-е байта;
key (16byte) - BISS ключ каналу, вводиться два рази.

! SID та VPID каналу можна дізнатися на сайті lyngsat.com, тільки необхідно враховувати, що на сайті вони вказуються в 10-ричном форматі, а у файлі необхідно вказувати в 16-ричном форматі. Перекласти значення можна за допомогою калькулятора, що входить до складу ОС Windows, якщо вибрати інженерний режим.



Налаштування приймача Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600) в якості домашнього сервера кардшарінга:

   Перед виконанням процедури налаштування параметрів сервера, в приймачі повинна бути встановлена ​​прошивка з підтримкою шарінга, і активовано приховане меню через Menu + 8888.

   Спочатку заходимо в «Меню -> Мультимедія -> Home Server».



   У цьому меню:
«IP адреса» - приймач відобразить використовуваний ним IP адрес;
«Router IP» - IP адрес роутера;
«Running State» - стан сервера, за замовчуванням він зупинений і для його запуску необхідно натиснути «жовту» кнопку на пульті;
«Порт» - за допомогою цифрових кнопок задаємо порт сервера, який буде використовуватися;
«Тип каналу» - вибираємо протокол сервера, у випадку NewCAMD - сервер зможе працювати з більшістю приймачів, що використовують цей протокол, у разі HomeService - сервер буде працювати тільки з ресиверами серії - Globo 9600;
«Auto Start» - дозволяє задати тип запуску сервера - вручну або автоматично (при включенні приймача);
«DES» - у разі застосування NewCAMD протоколу, дозволяє поставити унікальний DES ключ.

   Після вказівки настроювань сервера натискаємо "червону" кнопку для збереження параметрів і переходимо до прописування користувачів сервера, натиснувши «зелену» кнопку. У меню, вибираємо порожню рядок і натискаємо кнопку «OK» для завдання параметрів користувача.



   У якому в рядку «ID» задаємо логін користувача, а в «Пароль» - його пароль і натискаємо червону кнопку для збереження введених параметрів. MAC адреси користувачів і фільтри будуть доступні для редагування тільки після підключення їх до сервера. приймач дозволяє задати до 32-х користувачів сервера.

   Після того, як завершені всі налаштування, натискаємо «жовту» кнопку для запуску сервера.



   У цей момент, якщо натиснути «синю» кнопку, то можна побачити всіх підключених користувачів до сервера.

! Версія прошивки 3.05 підтримує роботу тільки з оригінальними картами для кодувань Conax і Seca / Mediaguard. Причому при виборі протоколу NewCAMD, буде працювати тільки одна карта у верхньому картоприймачі, в той час з протоколом HomeService - працюють обидві карти.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #3 : 10:51:06, 23 Березня 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Редагування каналів на комп'ютері:

   На даний час для редагування каналів, збережених на USB накопичувач з приймача (Меню -> Система -> Оновлення ПЗ -> жовта кнопка), на персональному комп'ютері можна скористатися програмою SetEditVenton. Дана програма є комерційним продуктом німецької фірми SetEdit і дозволяє в ознайомлювальних цілях відредагувати до 20 каналів, у разі перевищення кількості каналів - програма видасть попередження, що перевищений ліміт і зникне можливість збереження списку відредагованих каналів. Якщо у вас немає бажання купувати цю програму, то за допомогою програм, що перехоплюють лічильники, виконувані в пам'яті комп'ютера, наприклад - Memory Doctor, можна обнуляти кількість залишилися каналів для редагування, які будуть відображатися в заголовку програми. Або - вчасно зберегти список каналів, після перезавантажити програму і продовжити редагування.



   Управління в даній програмі виконано на досить інтуїтивному рівні. Для редагування параметрів: супутника, транспондера, каналу, оператора або фаворитний групи досить двічі кликнути лівою кнопкою мишки і у вікні, внести зміни. Для редагування фаворитних списків або порядку розташування каналів - необхідно просто перетягнути вибраний канал у потрібне місце.

   Після завершення редагування, необхідно зберегти зміни в файл і з допомогою USB накопичувача завантажити його в приймач через опцію оновлення ПЗ.

! Даний редактор некоректно відображає назви каналів в кирилиці.



Відновлення приймача Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600) через Com-порт з неушкодженим завантажувачем:


! Дану методику використовувати тільки для відновлення приймачів, у разі непередбаченого переривання завантаження прошивки в приймач через USB порт - випадкове вимкнення ресивера або пропажа електрики під час перепрошивки. У цьому випадку приймач буде нормально проходити стадію завантаження буту з відображенням на дисплеї - BOOT і зависати при подальшому завантаженні прошивки з відображенням на дисплеї - LOAD. Для оновлення прошивки і завантаження додаткових файлів - необхідно застосовувати USB флешки (накопичувачі).

   Для даної процедури знадобляться: нуль-модемний кабель з розпайкою: 2-3, 3-2, 5-5; персональний комп'ютер зі встановленою операційною системою Windows XP і Com-портом.

   Спочатку до відключеного з розетки комп'ютера підключаємо вимкнений приймач за допомогою нуль-модемного кабелю. Включаємо комп'ютер і приймач кнопкою ззаду, після завантаження комп'ютера запускаємо програму HyperTerminal, яка за замовчуванням розташовується в «Пуск -> Програми -> Стандартні -> Зв'язок -> HyperTerminal».
 


   Далі присвоюємо ім'я підключенню, наприклад - Globo і натискаємо кнопку «OK».
 


   Вибираємо номер Com-порту, до якого підключений приймач і натискаємо кнопку «ОК».
 
[/img]

   Потім прописуємо налаштування Com-порту.
 


   Вказуємо:
«Швидкість (біт / с)» - 115200;
«Біти даних» - 8;
«Парність» - Ні;
«Стопові біти» - 1;
«Управління потоком» - Ні.
Після введення налаштувань натискаємо кнопки «Застосувати» і «OK». Потім у верхньому меню програми HyperTerminal натискаємо «Передача -> Відправити файл».
 


   У вікні, в рядку «Протокол» - вибираємо «Z-модем з восст. після збою »і натиснувши на кнопку« Обзор »в рядку« Ім'я файлу »вказуємо шлях до файлу з прошивкою для приймача.



  Далі натискаємо кнопку «Відправити» і включаємо приймач за допомогою кнопки «Stand By» на передній панелі приймача. Після цього почнеться завантаження необхідного файлу.



   Також додатково процес завантаження буде дублюватися на екрані телевізора.
 


   Після закінчення завантаження прошивки приймач перезавантажиться і буде готовий для подальшого використання.

! Якщо приймач спочатку не хоче завантажувати прошивку, то спробуйте повторити процедуру завантаження. Також можна спробувати при завантаженні прошивки спершу натиснути на кнопку «Stand By» на передній панелі приймача, а потім включити живлення тумблером, розташованим ззаду апарату.

! У разі, якщо після успішного завантаження прошивки симптоми повторюються, то необхідно в приймач завантажити заводську прошивку без емулятора і підтримки оригінальних карт, наприклад - update_main_20100113_fcombo_3.11.upd.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #4 : 10:58:42, 23 Березня 2011 »
автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM


Як включити відображення часу на дисплеї приймача в режимі очікування:

   Дана функція з'явилася в прошивках, починаючи з версії 3.12. Для її активації необхідно зайти в «Меню -> користув. Встановлення -> Установки меню -> Показ часу »і вибрати значення« Вкл ».


Як прописати потрібні ідент для кардшарінга в приймачі:

   Для вказівки в приймачі використовуваних ідентов і версій кодувань на сервері кардшарінга, необхідно відредагувати файл з ключами NewCAMD_RUS_FILTER.key і після завантажити його в приймач за допомогою USB накопичувача. Причому в приймачі повинна бути встановлена ​​прошивка з вбудованим фільтром ідентов.

   У файлі з ключами піддаються редагуванню рядки:
H: tvdom.tv 10000 username password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
{{0500 023700} {0500 030600} {0500 040600}}

   Причому, якщо на початку рядка вказана крапка з комою - «;», то ця строчка закоментована, і приймач не буде її враховувати. Тому, для прописування потрібних параметрів необхідно видалити спочатку рядки крапку з комою, якщо вона там міститься.

   Для прописування протоколів кардшарінга у файлі з ключами зарезервовані три букви:
C: - використовується для протоколу кардшарінга CCCamd;
P: - використовується для захищеного протоколу кардшарінга CCCamd;
H: - використовується для протоколу кардшарінга Newcamd.

   Надалі зупинимося детальніше на протоколі Newcamd, так як він набув найбільшого поширення. Інші протоколи з причини своєї специфіки застосовуються в основному в Європі.

   Наприклад, сервер кардшарінга для каналів НТВ + використовує два ідент - 023700 (цей ідент застосовується для перегляду каналів стандартної чіткості) і 030 600 (цей ідент застосовується для перегляду каналів у високому дозволі). Тобто необхідний запис фільтра буде мати вигляд:

H: shara-address.tv 4000 username password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
{{0500 023700} {0500 030600}}

   де:
H: - вказується використовуваний протокол кардшарінга - Newcamd;
shara-address.tv - прописуємо адресу сервера кардшарінга;
4000 - вказуємо порт сервера для пакету НТВ +;
username - прописуємо ім'я користувача;
password - прописуємо пароль користувача;
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 - вказуємо застосовуваний DES-ключ;
{0500 023700} - вводиться ідентифікатор кодування - 0500, в даному випадку - Viaccess і 023700 - застосовуваний ідент для оператора НТВ +.

   Причому необхідно дотримуватися наведеного вище синтаксису запису і не допускати помилок.

   Для вказівки пріоритетного іденту, необхідно перемістити його на першу позицію. У даному випадку заданий пріоритет для SD каналів:
{{0500 023700} {0500 030600}}

   Якщо потрібно вказати пріоритет для HD каналів, то рядок приймає вигляд:
{{0500 030600} {0500 023700}}

   У випадку, якщо ви спільно з каналами НТВ + дивіться через кардшарінг і канали Тріколора, то тоді запис фільтра буде мати наступний вигляд:
H: shara-address.tv 4000 username password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
H: shara-address.tv 4005 username password 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
{{0500 023700} {0500 030600} {4AE1 000000}}

   де:
4000 - порт сервера кардшарінга для каналів НТВ +;
4005 - порт сервера кардшарінга для каналів Тріколора;
{4AE1 000000} - вводиться ідентифікатор кодування - 4AE1, в даному випадку - DRE-Crypt і 000000 - застосовуваний ідент для оператора Триколор ТВ.

   Редагування файлу краще проводити за допомогою редактора - UltraEdit. Відредагований файл записується на USB флешку, відформатовану у файлову систему FAT32. Після цього флешка підключається до USB порту приймача, в меню якого вибирається Система -> Оновлення ПЗ, потім натискається «синя» кнопка і вказується необхідний файл для завантаження в приймач. Після завантаження файлу з ключами, приймач автоматично перезавантажиться. Далі необхідно буде зайти в налаштування серверів кардшарінга і активувати сервер з прописаними параметрами через завантажений файл з ключами.

   Якщо фільтри ідентов прописані вірно, то їх можна побачити в спеціальному вікні приймача шляхом послідовного натискання кнопок - "MODE» і «синя», при перегляді довільного каналу.


автор: HEX-or
переклад: gotsanyuk / sat-ukraine - TEAM
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній wox-2

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Рейтинг: +0/-0
FAQ! - Що... Як... Куди...
« Відповідь #5 : 14:24:40, 12 Липня 2018 »
 *-P  [ gotsanyuk/b] допоможіть прошити ортон 9600,прошив прошивкою МІРАГЕ тепер ніяк не можу прошити на другу прошивку.

 

Ввід ключів BISS в Dreambox (SoftCam.Key) вручну. (FAQ)!!!!

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 15
Переглядів: 26201
Остання відповідь 07:14:00, 28 Вересня 2011
від slavon
Barry Allen - нове життя для DreamBox - FAQ

Автор gotsanyukРозділ АБетка для DM800 (Інструкції)

Відповідей: 1
Переглядів: 3669
Остання відповідь 22:11:24, 16 Лютого 2012
від gotsanyuk
FAQ для приймачів Technosat (Sat Integral)

Автор hmuraРозділ Technosat

Відповідей: 1
Переглядів: 4503
Остання відповідь 20:34:17, 26 Лютого 2011
від gotsanyuk
[FAQ] OsCam - інструкція по налаштуванню емулятора

Автор svidrakРозділ Oscam

Відповідей: 4
Переглядів: 18747
Остання відповідь 08:34:15, 11 Лютого 2022
від slavon
Atlas ASR 5000 (FAQ)

Автор hmuraРозділ Strong Atlas HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6057
Остання відповідь 16:51:06, 21 Серпня 2012
від sa3500