Автор Тема: Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..  (Прочитано 2349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Не знаю..напевно мене не всі сприймуть серйозно,а можливо скажуть-щось у товарища з головою..але..от довго крутиться в голові ідея про виготовлення своєї власної,української антени..я в пошуках італійської гібертіні -втратив уже надію ,що буду колись мати щось такого типу..
То можливо спробувати всім загалом налагодити виготовлення щось подібного у нас?
У нас же колись виготовлялись якісні антени,напевно ще залишились і матеріали і спеціалісти,а головне ентузіасти?
До мене часто заходить старший чоловік,його багато хто знає у нас в Тернополі,і  з радістю і гордістю розповдає годинами, як він на колінах,колись років двадцять назад самостійно виготовив антену..
От така дурня крутиться у мене в голові...:D

Відсутній Vasyl_G

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +10/-0
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #1 : 08:33:02, 23 Травня 2007 »
Чому дурня це непогана ідея почати прибутковий бізнес

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #2 : 08:43:17, 23 Травня 2007 »
Я про бізнес думаю якраз в останню чергу...ідея крутиться в тому,що у нас фактично на українському ринку не має якісної АЛЮМІНІЄВОЇ антени на шквалт щось подібного італійської гібертіні і типорозміром 0,95-1,05м що була б ефективною в любому варіанті і в тому числі і на мотопідвіс..ми колись з Гошею пробували таку заказати в Італії через перевізників..нажаль передали нам не її а зовсім іншу..
Я не думаю,що може виникнути складність власне в виготовленні,тут звичайно одному не підняти такий проект..але гуртом-напевно можна було б..колись,як я був ще молодим,ми теж робили все і своїми руками..теж у нас в Тернополі колись були в ходу "підпільні" антени,саморобні поворотні системи...і тюнери самі паяли,і конвертори пробували виготовляти..:D
більше того..у нас так склалось нині на Україні,що кожен пп може запросто заказати в Китаї контейнер з неякісними тюнерами і під любий розкрученний бренд,з власної назвою.....а чому б не подумати про якісний тюнер?уже нового формату?
Власне ідея нарисовується про створення акціонерного товариства по реалізації "дурних" ідей!:D

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #3 : 12:21:29, 23 Травня 2007 »
почнемо з того...хто знає як отримується офсетна антена?
я от читаю-читаю теорію на одному російському ресурсі - і все рівно не можу толком вїхати :confused:

це не просто кусок прямофокуски...і математика там дуже складна...для мене принаймні ;)
The things you own they end up own you

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #4 : 13:00:51, 23 Травня 2007 »
Я думаю що "на коліні" таку антену не зробеш , треба мати спеціальне обладнання .
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #5 : 13:56:22, 23 Травня 2007 »
так обладнання вартує гроші і нині чималі..тому і тема трохи дурнувати..одному це не підняти-хіба в спілці з іншими "ідіотами"..:D
Але погодьтесь..ідея то класна..:D
Звичайно загал це сила..один міг би робити в себе зеркало в регіоні,інший штампував би кріплення...а як пішло б добре то можна було б підняти і виготовлення самих тюнерів..причому не готові отримувати з Китаю,а заготовки-наприклад, плати налаштовані в розборі,окремо коробки...що там потім скрутити?

Відсутній Gmm

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Рейтинг: +25/-0
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #6 : 14:10:23, 23 Травня 2007 »
Ось певна інформація по виготовленню сат-антен
U2C Denys H.265
Aura HD
NAS D-Link DNS320

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #7 : 14:10:48, 23 Травня 2007 »
вік

шоби щось робити треба у тому розумітися...причому добре...я знаю де ви працювали - тому щодо вас у мене сумнівів нема...а інші?..
скажу за себе - теорію не знаю...а з неї все починається, якщо ви хочете робити тарілки
The things you own they end up own you

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #8 : 14:17:58, 23 Травня 2007 »
В нас був чоловік в Тернополі..напевно старожили пам"ятають тернопільські офсетні антени 1.35м..так от він штампував колись в себе сам..вакуумним способом..нажаль недавно помер...я памятаю ми купували в нього їх по "нормальним" цінам..нефарбовані..а скільки ж пофарбувати антену і досить просто в свому ж дворі!!Підняти ж нині те що вже впало дуже важко і на нинішній час страшенно дорого..але і тема не просто щось робити ,а якісне!!Використовуючи найкращий досвід в цьому плані..

Відсутній sps2000

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +12/-0
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #9 : 18:28:02, 23 Травня 2007 »
Цитата: vic;7956
плати налаштовані в розборі,окремо коробки...що там потім скрутити?


Я пропоную навіть не в коробки скручувати, а робити модулі для вбудовуавння в ТВ :) В багатьох сучасних апаратах реалізовано прийом DVB-S/Т/С, але на жаль в основному можливості цих модулів дуже обмежені, а іноді навіть убогі. Було б прикольно ставити в телевізор плату, а на панель виводити слот для карти і компорт/RJ-45 роз"єм!:D

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #10 : 19:57:11, 23 Травня 2007 »
Ідея теж непогана..у нас багато телевізорів нині збирається на Україні..але все таки я прихильник окремого тюнеру..звичайно це повинен бути тюнер з можливістю перегляду хдтв каналів..а вже моя справа-купувати дуже поки що дорогий телевізор чи дивитись аби як (але таки дивитись) на старому..собівартість такого тюнеру десь коло 100уо..для прикладу-НТВ+ пропонує "нечто" десь так за 600уо..

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #11 : 21:56:08, 23 Травня 2007 »
Цитата: Dirty;7947
почнемо з того...хто знає як отримується офсетна антена?
я от читаю-читаю теорію на одному російському ресурсі - і все рівно не можу толком вїхати :confused:

це не просто кусок прямофокуски...і математика там дуже складна...для мене принаймні ;)

повинен в мене бути журнал  де про то гарно написано ,постараюсь найти,а так по пам"яті ,то офсетка не що інше як вирізаний кусок від параболічної антени .
Це якщо взяти нашу "любиму" 0.85 прикласти до параболічної то повний розмір її мав би бути біля 5-ти метрів
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #12 : 22:07:39, 23 Травня 2007 »
та це всі знають...
а от чим вирізаний? як? по яким правилам?
The things you own they end up own you

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #13 : 21:18:17, 25 Травня 2007 »
наткнувся на форумі альяно на тему Эх бредовая идея..... Сделать самому тарелку!

для перегляду реєстрація не потрібна :cool:


ви гляньте як назви тем схожі :D
The things you own they end up own you

Відсутній student_stas

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 37
  • Рейтинг: +3/-0
  • яд
Дурна ідея,звичайно,але чому б ні..
« Відповідь #14 : 01:07:26, 28 Травня 2008 »
А в мене є ідея: сфокусувати в один конвертет (TWIN) 90-80-75*, поставити Н-V (який передає дві поляризації по одному кабелю) та підключити петлею безліч тюнерів!!!

 

Чому не працює прошивка FX 6600

Автор sasha19722201Розділ AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Відповідей: 1
Переглядів: 2602
Остання відповідь 00:52:46, 19 Червня 2008
від VOLODYMYR
Чому не зберігаються біси????

Автор LibertaРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 1
Переглядів: 1852
Остання відповідь 12:20:09, 12 Червня 2010
від fox-taras
Піктограмка (V) Viaccess зеленіє, але картинки нема

Автор OgirokРозділ Dreambox SD

Відповідей: 6
Переглядів: 2019
Остання відповідь 17:57:30, 17 Жовтня 2010
від Ogirok
Openbox x600 сигнал бачить, але не показує

Автор sasha19722201Розділ AF-XX18

Відповідей: 5
Переглядів: 2696
Остання відповідь 11:15:12, 10 Листопада 2016
від clott