Автор Тема: як заставити звіра печатати LEXMARK Z45  (Прочитано 1552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній cheater2

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 90
  • Рейтинг: +10/-8
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« : 17:05:59, 02 Листопада 2009 »
Ось дістався мені принтерок такий - заправив картридж, а він не друкує, ну друкує але невидимою краскою!!!я його вже і промивочкою призгав, краска із дюзів капає, а він не печатає!!!ХЕЛМ!!!ХЕЛМ!!!уже і розібрав почистив помив а він не слухає!!!

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #1 : 17:30:24, 02 Листопада 2009 »
так може сам картридж неробочий,тоды ти йому нічого незробиш
чорнило знизу хоть виходить?
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній bich8

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +17/-0
  • A fructibus arborem aestima
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #2 : 17:31:38, 02 Листопада 2009 »
форум по ремонту струйників - http://www.forum.resetters.com                                                                                                                             
але як на мене шкода на цей принтер часу і викинутих грошей.     Купи кенон мп 140 за 60 зелений постав бпч - і друкуй хоч 200 фото в місяць - я так в себе в місті багатьом наклав ці мфу - ні одного отказу за деякі більше року........

Відсутній bich8

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +17/-0
  • A fructibus arborem aestima
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #3 : 17:37:36, 02 Листопада 2009 »
так може сам картридж неробочий,тоды ти йому нічого незробиш
чорнило знизу хоть виходить?


так він і пише -    краска із дюзів капає, а він не печатає!!!ХЕЛМ!!!ХЕЛМ!!!уже і розібрав почистив помив а він не слухає!!!         !!!!

Відсутній cheater2

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 90
  • Рейтинг: +10/-8
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #4 : 18:04:54, 02 Листопада 2009 »
Та я б то з радістю купив так от наше бідне казначество не виділяє на це кошти от приходиться діставати із складу разне гафно))))краска то капає із дюз та навіть добре капає а от не друкує!я от думаю можливо щось із отею дрочілкою шо дюзи збуджує))))а картриджів до нього в нас там повно, я вже 2 спробув - тому і думаю що діло не в картриджах!та і що йому може бути, якби засох то хоча б полоски були а так геть нічого!!!

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #5 : 18:07:49, 02 Листопада 2009 »
bich8  підкажіть можливо більше мали з ними справу у мене мп 190 він може друкувати з одним тільки картріджем чи ні..? я шось пробував там в настройках але нічого не вийшло в мене є хевлет пакер старий ( купував б\у) то він собі з одним чорним робить друкую для роботи деякі пару листочків. а вот кенон шось нерозумію.( вибачте за те шо питення не зовсім по темі ) але чекаю відповіді .
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній bich8

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +17/-0
  • A fructibus arborem aestima
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #6 : 19:37:31, 02 Листопада 2009 »
)а картриджів до нього в нас там повно, я вже 2 спробув - тому і думаю що діло не в картриджах!та і що йому може бути, якби засох то хоча б полоски були а так геть нічого!!!

то що капає - то не значить що картрідж добрий - зазвичай ми купляли нові картр. - ставили і все працювало. Дюз и можливо і добрі а от сам чіп, або контакти могли перегоріти, а можливо, але малоймовірно і на принтері несправність.

Відсутній bich8

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +17/-0
  • A fructibus arborem aestima
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #7 : 19:39:53, 02 Листопада 2009 »
bich8  підкажіть можливо більше мали з ними справу у мене мп 190 він може друкувати з одним тільки картріджем чи ні..? я шось пробував там в настройках але нічого не вийшло в мене є хевлет пакер старий ( купував б\у) то він собі з одним чорним робить друкую для роботи деякі пару листочків. а вот кенон шось нерозумію.( вибачте за те шо питення не зовсім по темі ) але чекаю відповіді .

Не буде 190 друкувати з одним картріджем. :)

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #8 : 22:10:49, 02 Листопада 2009 »
шкода шо не буде...
в мене теж картрідж з виду нормальний був і з нього як його тряснути виходило чорнило але прінтер каже шо він не справний. прийшлося купувати інший.. але чому він став не справний то для мене загадка  друкував... виключив прінтер потім через неділю включив а він каже шо картрідж не робить і нехоче друкувати. вот ше й одне тепер знаю шо то трохи хрено..во коли прінтер з одним картріджом не працює мусово купувати викидати гроші ...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній cheater2

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 90
  • Рейтинг: +10/-8
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #9 : 17:24:28, 03 Листопада 2009 »
андрій тобі що впадло зробити нову тему???от нелюблю наглих людей!!!шоб він тобі згорів той срач!!!криві руки то і не пичатає))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Обережніше зі словами!!! і майте повагу до всіх.  *-U
« Останнє редагування: 20:04:53, 03 Листопада 2009 від gotsanyuk »

Відсутній bich8

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Рейтинг: +17/-0
  • A fructibus arborem aestima
як заставити звіра печатати LEXMARK Z45
« Відповідь #10 : 16:05:09, 04 Листопада 2009 »
шкода шо не буде...
не працює мусово купувати викидати гроші ...

кажу ж купіть картріджі нові сл41 і пж40 оригінальні (там теж свої нюанси є) купіть за 22 доляри безперебійну подачу чорний ворлд вай фірми краску теж цієї фірми підключіть і буде мінімум 2 роки прайювать залежить від того як за ним доглядати!