Автор Тема: Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?  (Прочитано 2738 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній omega

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
На свою голову порадив кумові дрім 500,перший вийшов з ладу за 2 місяці роботи,в ремонті по гарантії вже два місяці.Другий попрацював місяць і теж здох.
Сиптоми - не реагує на ком-порт,не світиться індикація,коротше - мертвий. Міряв напругу на блоці живлення - нормально.Напруга на флешку 3,3в приходить. Може хто підскаже де ще копати? Бо як по гарантії то знову надовго.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #1 : 09:48:22, 20 Травня 2007 »
В принципі є тут багато майстрів..є у нас чудовий сервіс-центр по ремонту дрімів500 ..проблема напевно в тому,що ви висилаєте не напряму в сервіс-центр,а через жменю посередників!!!!От ваш тюнер і "катається" понад місяць, а то й два по всій Україні...
Ще один ньюанс,котрий виникає під час гарантійного ремонту-відсутність деяких комплектуючих,поскільки китайці постійно щось вдосконалюють в схемі...навряд чи ви самостійно дістанете комплектуючі..а з гарантії можете "спригнути"..
Ще один ньюанс--відсутність схем і документації....
Ще один ньюанс--практично 100 відсотковий брак..тому збирається велика кількість ремонтів в сервіс-центрі!!
Деякі ньюанси по ремонту дрімів500 дещо описав Драйвер на форумі Віталія Сліпченка.....можливо їх варто тут узагальнити...
Дещо по ремонту є в темі Сервіс центри..

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #2 : 10:09:16, 20 Травня 2007 »
omega
скажіть, будь ласка, де ви того дріма купляли - шоби всі знали продавців, які дурять з гарантією

Цитата: vic;7487
практично 100 відсотковий брак


та ви що!
як же це в людей ті дріми ще роблять???
The things you own they end up own you

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #3 : 10:27:20, 20 Травня 2007 »
Dirty ..Єдиний сервіс-центр по ремонту знаходиться в м.Рівному..
Продавці ж нам відомі..це Гефест і Армен з Запоріжжя...якщо в Армена тюнери ще більш-меньш....то..хоча не хочу поганого ні про кого говорити-люди зробили чудовий сервіс центр..А от що далі відбулось...а вже всі кому не лінь почали таскати дріми з Китаю по 50-60уо!!!
З приводу сарказму..в мене тюнера працюють десятками років і не памятаю,щоб щось поламалось...
Деякі партії дрімів працюють в деяких людей і до нині..і в тому числі у мене особисто..маю аурум-теж паше день в день не ломається..
А от чим далі пішло в ліс тим страшніше стало жити у світі....одним словом  ,різно впала якість ..і взагалі...не від доброго життя люди почали шукати альтернативу в вигляді ай пі боксів і інших ...
Добавлю..є ще багато ньюансів,коли людині продають дорогий тюнер,а от про всю решту "дороговизну" чомусь забувають...самий найдешевший конвертор йде в рух,самий гірший кабель,саме найдешевше,а хто ставив хоча б стабілізатор напруги?
Дуже багато поломок виникає на базі низької компетентності продавців-клієнтів..мені часом передавали на ремонт тюнер з запискою--раз в три дні появляється повідомлення на екрані-сервіс не знайденний!!пише в записці-брак!!
Чи частина каналів з 36град не йде!!!
Бувають випадки,коли приходить тюнер--не бачить сигналу...включаю..бачить..відправляю на ремонт..ти що???мені кажуть там...???
А бувають банальні випадки...коли людина колись брала тюнер за 250уо,а тепер почула.що його можна купити за 120.....просто тупо його жарить...і що будете судитись?

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #4 : 10:29:07, 20 Травня 2007 »
Цитата: Dirty;7488
omega
скажіть, будь ласка, де ви того дріма купляли - шоби всі знали продавців, які дурять з гарантією



та ви що!
як же це в людей ті дріми ще роблять???


ті що зараз продають - краще не купляти, сам такий маю, міняти не хочуть, треба відправляти в ремонт...:(
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #5 : 10:34:24, 20 Травня 2007 »
Добавлю..ми в себе просто тупо відмовились від встановлення дрімбоксів!!!!
рано чи пізно тюнер в людей виходить з ладу!!а буває ж ..через пару хвилин роботи!!!
Напевно ж,що люди купують дорожчі тюнери не самі найбідніші..тому тут потрібно шукати альтернативу китайським підробкам......і собі і людям--дешевше!!

Відсутній omega

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Рейтинг: +10/-0
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #6 : 22:08:24, 20 Травня 2007 »
Кум професійно займається ремонтом блоків автомобільної автоелектроніки,деякі комплектуючі і зі штатів привозили,та й сам я більше двадцяти років ремонтом імпортної техніки.Але в незнайомий апарат так просто не полізу - мало часу і вихідніх данних.Тому й хотілось поспілкуватись з майстром по ремонту саме дрімів (сервіс центру).В самого останній дрім з нового року працює,от тепер і думаю - а коли ж він теж гавкне? :)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Чи бувають на форумі майстри по ремонту дрімів?
« Відповідь #7 : 22:15:19, 20 Травня 2007 »
Я радив вам звязатись по питанню ремонту дрімів з Драйвером на форумі Віталія Сліпченка..дещо підкаже..тут є пряме посилання на його форум(перше по списку)
Я б радив звичайно віднестись до вашого дріма надзвичайно поважно--хоча підібрати конвертори з мінімальним струмом споживання..обовязково поставити захист -хоча б стабілізатор напруги....

 

Підкажіть орієнтовну вартість ремонту Globo 6000

Автор ДімичРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 26
Переглядів: 8072
Остання відповідь 07:15:42, 15 Вересня 2015
від arrows
Варіант ремонту запалювання в настінних котлах

Автор romashkinРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 4
Переглядів: 1273
Остання відповідь 17:53:55, 07 Листопада 2008
від serg71
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.

Автор vicРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 479
Переглядів: 79733
Остання відповідь 11:16:13, 19 Серпня 2015
від Ігор Горбусь
Земляки, допоможіть по ремонту Samsung S-300V.

Автор kovallРозділ Samsung

Відповідей: 24
Переглядів: 8422
Остання відповідь 07:04:23, 17 Вересня 2009
від sasha1968
Питання ремонту eurosky8004 Ali 3329c

Автор bob igorРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 10
Переглядів: 4902
Остання відповідь 19:09:33, 21 Грудня 2009
від MIROSLAV