Автор Тема: Грозозахист антени  (Прочитано 1509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

• Ветеран
  • Рейтинг: +38/-5
Грозозахист антени
« Відповідь #15 : 16:56:17, 25 Липень 2007 »
Я завжди стараюсь все повід"єднувати..тому ніколи і не мав проблем..тут все ж багато також залежить і від епіцентру "грози"..

Відсутній s0nya

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +10/-0
Грозозахист антени
« Відповідь #16 : 19:42:16, 25 Липень 2007 »
Тиждень тому в 16 годин під час перегляду телевізора згорів тюнер половина подвійного LNB та 2 канали дайсика. Перед цім вночі були сильні блискавки. Що це сильно наелектризоване повітря?

Відсутній Schumaher

• Новачок
  • *
  • Рейтинг: +120/-0
Грозозахист антени
« Відповідь #17 : 19:56:39, 25 Липень 2007 »
Ось і мені принесли в ремонт після гроз 2 глобо з накритими тюнерами, в одному випадку полетіло все(конвертори дайсік і тюнер).
Думаю що не варто прикручувати дайсік до самої антени, як я сам це робив і тільки зараз задумався... а більше контакту немає з самою антеною, хоча статика річ тонка...

Відсутній Ігор Горбусь

• Глобальний модератор
  • Рейтинг: +2855/-2
Грозозахист антени
« Відповідь #18 : 19:58:23, 25 Липень 2007 »
У мого кліента після гідного розряду блискавки неподалік згоріли три головки , дісек , тюнер не бачить сигналу , хоча канали і меню працюють нормально , і ще на тюнері стояв дисковий телефон , теж диманув !
Незрозуміло звідки пішов розряд , через телефон чи що ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Ogirok

• Модератор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +267/-0
  • Сайт міста Дубляни http://dubliany.info
Грозозахист антени
« Відповідь #19 : 20:00:50, 25 Липень 2007 »
До Шумахер:
Підтримую -  перемикач потрібно завжди ізольовувати, наприклад кріпити до стіни або  під пластикову банку

Відсутній SenSey

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +101/-1
  • Кривий Ріг - моє місто !
Грозозахист антени
« Відповідь #20 : 22:33:26, 16 Червень 2008 »
Ось і нас блискавка вчепила. В двух кліентів погоріли: голови, дайсіки, глобіки, та багато іншої техніки (холодильники, телевізори,...)  >:( Один кліент каже що блискавка вдарила в тарілку, але на тарільці видимих слідів немає...
Dreambox800 & OPENBOX x750PVR: 36E - 0.6m & 4W+1W+5E+9E+13E - 0.9m (Arrox) & 19E - 1.2m + Asus wl500gP (mpcs)
Globo 4100c: 4W+5E+13E - 0.9m & 75E Ku + 80E Ku + 90E Ku - 0.9m

Відсутній M1sha

• Старожило
  • Рейтинг: +159/-11
Грозозахист антени
« Відповідь #21 : 23:58:52, 16 Червень 2008 »
Ггг. На 9-ти та 5-ти поверхових  будинках по периметру металевий парканчик це  і є грозозахист, біда в тому, що  часто він не має заземлення, просто покрали металеву  полоску-зниження до землі, відломилась, перержавіла,от зверніть увагу. До цього  парканчика часто чіпляють кабельки єфірки,інет,сат тв Але блискавка розумна,її не обдуриш, вона через побутові прилади землю таки знаходить.Колись спостерігав розряд-блискавку ВСЕРЕДИНІ  однопід"їздного 9-ти поверхового будинку,на зхідцях. Металеві перила  мали в одному місці розрив в 2м, там і проскочив розряд, я тримався за перила нижче на 3м.- ніяких відчутів, зразу навіть не лячно.Напевно треба вдома  все перед грозою  роз"єднувати, а як гроза вже почалась, то нічого не чіпати.

Відсутній Ogirok

• Модератор
  • Ветеран
  • Рейтинг: +267/-0
  • Сайт міста Дубляни http://dubliany.info
Грозозахист антени
« Відповідь #22 : 18:29:42, 31 Серпень 2008 »
Маю випадок із влученням розряду в антену - оскільки виявилося, зі слів клієнта відразу після грози.
4 головки твіни можна викинути.
Дісеки ще не перевіряв.
З одного тюнера дим повалив. Другий вмикається, але каналів чомусь не знаходить, вірніше знаходить пару каналів з хотбірду.

Антена знаходилась на ліфтовій будці 10 поверхового будинку.

Відсутній дядя Міша

• Ветеран
  • Рейтинг: +3844/-10
  • Івано-Франківська обл
Грозозахист антени
« Відповідь #23 : 11:45:07, 13 Червень 2012 »
Хочу поділитися своїм гірким "досвідом"На тому тижні в сильну грозу біля хати вдарила блискавка. Результат: Перегоріла головка на 90*, гніздо дісека ,комутатор (12v) і блок живлення на компютері ..Вся техніка в хаті була виключена на кнопках але залишалася в резетках... Кабель був підєднаний до тюнера ч-з комутатор (12v).. Компютер і тюнер були зєднані нуль-модемним кабелем(для прошивки і перегляду шарінга)..Шкодую за свою безпечність яка влетіла мені в добру копійку.. Є чутки, що грози наробили багато бід і цей мій допис- як нагадування і застереження..

Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній sattv1

• Постійний користувач
  • Рейтинг: +32/-0
Грозозахист антени
« Відповідь #24 : 15:37:56, 13 Червень 2012 »
По своєму хазяйству розкажу що за декілька років було 4-5 випадків постраждалих від грози власників супутникових антенн. Ні одного разу не спостерігалось, щоб блискавка вдаряла в супутникову антенну) Один випадок був, що блискавка вдарила посеред вулиці (ніхто не бачив куди саме), бо по цій вулиці у кожного щось та й згоріло: телевізор, холодильник, тюнер. Інші випадки були тільки при попаданні блискавки в ТВ антенну, бо найвища точка до неба) А так-як власники були не завбачливі, не витягали штекер ТВ антени перед грозою з телевізора, то по ланцюгу горіло все - кабель ТВ антени, телевізор, кабельок до тюнера, сам тюнер, кабель до суп.антени, дісек, головки і навіть ДВД-програвач.

Відсутній VictorZ!

• Ветеран
  • Рейтинг: +289/-14
Грозозахист антени
« Відповідь #25 : 18:35:48, 13 Червень 2012 »
`Я так зрозумів, що від всього все одно не застрахуєшся, якщо сильна гроза і блискавка вдарила десь поруч. Сьогодні ходив до клієнта - перестав працювати шарінг минулого тижня після грози... Всі канали показують, крім платних.
Схема включення така: Укртелекомівський модем включений в свіч з wi-fi, далі в цей же свіч включений ортон403хд, кабель йде в іншу кімнату.
Результат: в свічі вигоріло 2 порти - той, що був включений модем і той, що тюнер. переставив в інші порти - інтернет запрацював ( модем виявився справний), а мережева карта в тюнері таки згоріла. Все було вимкнуто з розетки (за словами господаря).
Виходить, коли гроза, то треба все відключати, знімати і ховати чи в сейф, чи в холодильник   :2funny:
Логічно пояснити, чому тюнер вилетів, а модем ні - не вдається.....
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній МішаН

• Користувач
  • **
  • Рейтинг: +42/-0
Грозозахист антени
« Відповідь #26 : 20:39:16, 16 Червень 2012 »
реально показували люди як блискавка вдарила в тарілку враження я вам скажу невтішне все що залишилося від тарілки це купа металолому і гусак до стіни 9 поверх пряме влучення  >:(

Відсутній Snoop

• Ветеран
  • Рейтинг: +288/-5
  • Іграшки-низькі ціни
Грозозахист антени
« Відповідь #27 : 05:24:29, 17 Червень 2012 »
реально показували люди як блискавка вдарила в тарілку враження я вам скажу невтішне все що залишилося від тарілки це купа металолому і гусак до стіни 9 поверх пряме влучення  >:(
Цікаво б побачити фото!
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
GI 8120 HD: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній nico2

• Ветеран
  • Рейтинг: +1016/-12
Грозозахист антени
« Відповідь #28 : 06:06:28, 17 Червень 2012 »
З свого досвіду за останні роки помітив що найвища точка вже не є стовідсотковою гарантіею, в радіусі 500 метрів є і димоходи з громовідводом і тьохетажні будинки, але блискавка влупила в електролінію і вдесяти будинках вилетіло все, холодильники ,телевізори все що було в мережі,в мого друга два рази лупило в тарілку згоріло все ресивери вдалося оживити,а він живе практично в ямі між горами, мабуть і в природи вже виробляється  імунітет на технічний прогрес, адже електролінії виконані за всіма правилами, нормами держстандартів совка

Відсутній sergeny

• Старожило
  • Рейтинг: +172/-20
Грозозахист антени
« Відповідь #29 : 07:43:35, 17 Червень 2012 »
З адже електролінії виконані за всіма правилами, нормами держстандартів совка
:2funny: :2funny: :2funny:
ой розсмішили
незнаю як у вас а у нас >:( >:( >:(, які норми і стандарти??? В мене в магазині 250-265 вольт  :o
По району стан електромереж хреновий,сільська місцевість,якщо ше самі споживачі підтримують нормальний стан і наїжджають на рес то ше хоч стовби міняні і провода натягнуті.... Хоч тіж самі споживачі і....хто як хоче той так і підключається,і получається шо одна фаза загружена а на других 250
 Колись памятаю грозозахист був на всіх стовпах,але то я тільки памятаю,як пацаном був :2funny:

а на рахунок теми подивіться таке http://mss.in.ua/product483.html
чи отце   http://www.twist.com.ua/rus/TWIST_LGC_plus_RS485.html    і чи бачив хтось шось подібне для супутникового?
« Останнє редагування: 07:50:10, 17 Червень 2012 від sergeny »

Така проблема: в тюнерах Eurosky (2 штуки) немає сигналу з антени.

Автор OgirokРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 21
Переглядів: 10595
Остання відповідь 12:22:42, 17 Лютий 2015
від iva3
Ортон 4000с сполучення каналів сат антени і звичайних.

Автор kapitoshkaРозділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 7
Переглядів: 1989
Остання відповідь 16:21:16, 22 Грудень 2010
від kapitoshka
SatLink WS-6906 -прилад для настройки спутникової антени.

Автор suslicРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 22
Переглядів: 4772
Остання відповідь 18:17:54, 28 Квітень 2017
від man
Як запустити сигнал з ефірної антени у проектор по AV входу?

Автор OgirokРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 4
Переглядів: 1309
Остання відповідь 13:49:16, 30 Листопад 2007
від Android-80
Файна книга про антени всіх типів.

Автор zioomРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 6
Переглядів: 589
Остання відповідь 15:03:23, 21 Лютий 2011
від oleg_lezha