Автор Тема: Захист SAT-TV від грози  (Прочитано 3874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Захист SAT-TV від грози
« : 10:31:11, 08 Серпня 2009 »
Вчора ходив на виклик.Результат включеного тюнера в період сильної грози в одного клієнта перегоріла головка, гніздо дісека і вибило в меню установки дісека порт Хотбірда. До мого прихода, він два дні сам крутив тарілку, пррєднував і відєднував головки і дісек, шукаючи причину.: Чому не показує Хотбірд?
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #1 : 11:03:03, 08 Серпня 2009 »
а на перегорівшу головку можна глянути? *-I
- в карму
« Останнє редагування: 11:18:49, 08 Серпня 2009 від sat-pl »
Apple TV4

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #2 : 11:19:12, 08 Серпня 2009 »
самий кращий спосіб захисту від грози по відключать всі провода від тюнера  і тоді точно з тюнером буде все в порядку ,а головку чи дісек то не є глобальна проблема купити

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #3 : 11:51:09, 08 Серпня 2009 »
а на перегорівшу головку можна глянути? *-I
- в кармуНе можна. Можливо це результат крутанини кліента ще до мого приходу, він розказував як без дісека напряму підєднував кабея під напругою, щей доточував кусок кабеля без зєднувача(скручував в ручну) не виключаючи тюнер.
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній Oskar1

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 59
  • Рейтинг: +23/-3
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #4 : 14:45:34, 08 Серпня 2009 »
У мене рік назад від блискавки згорів тюнер Самсунг А300v, 5 головок, радіотелефон, модем, блок живлення. Короче все, що було включене, крім старого телевізора. Попала в провода на стовбах.

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #5 : 15:12:49, 08 Серпня 2009 »
Oskar 1, добре що ви мене підтримали, що є причини коли головки можуть перегарати. У мене це вже третій випадок: два по причині грози(блискавки), одна, по моїй вині, при підєднанні кабеля до головки напряму при включеному тюнері. У мене тарілки на трубах, це свого роду як заземлення для відводу розряду блискавки, але може виникнути ситуація як у вас збільшення напруги у мережі. Краще за все, у грозу, виключати споживачі з мережі, відєднувати кабеля.
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній toliktv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 243
  • Рейтинг: +304/-0
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #6 : 15:43:26, 08 Серпня 2009 »
Я ось недавно теж мав випадок- після грому ( блискавка бахнула прямо над домом клієнта) прийшлось поміняти всі головки, дісег, й кабель!! кабель клієнта був зашпакльований в стіні (євроремонт,але не в гофрі, й замінити неможливо,хіба що довбати стіну :)) показував КЗ . Розібрав розетку в кімнаті- все чорне... Так я запустив новий кабель по плінтусу низом,щоб не шкодити ремонт.
Й це все при тому, що по словах клієнта тюнер був повністю виключений ( вірю, так як я його не ремонтував, він після мого ремонту обладнання   працював).
Як захистить від грому- не знаю, не будемо ж ставити громовідводи...:)  Просто буває Фос-мажор.
VU+ZERO (-4W+5E+13E+9E+36E+75E)

Відсутній remax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +72/-7
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #7 : 17:49:22, 08 Серпня 2009 »
Такого вмпадку, напевно, в вас не було...
Так от, тюнер був вимкнений, була гроза, яка пошкодила головки та дисек, але тюнер робочий... Я так гадаю того, що таріль висіла на стовпу з виноградника, який в землю закопаний, можна сказати, повезло...

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #8 : 06:05:00, 09 Серпня 2009 »
В котре вже обговорювалась дана тема .Видно все забувається.Річ в тому що ніякий громовідвід неспасе вам радіоапаратури.Пряме його призначення відвести сильний розряд в землю і врятувати хату чи стирту соломи від пожару.В той же час сильний електромагнітний імпульс палить все довкола.Причому як йому схочеться ,ніякі закони тут недопоможуть.Візьміть просто проаналізуйте випадки і ви побачете що більше погоріло апаратури імено там де стоять громовідводи.
Кілька років тому теж близько біля мене в дерево попала блискавка.
Результат дуже плачевний. В мене перегорів тюнер а телевізор непострадав.В той же час в батьків згорів телевізор ,а тюнер лишився живий .Все від одної антени. Головки і дісеки непострадали,працюють до сьогодні.Тюнер відремонтувався а телевізор прийшлось викинути.Та це ще не все Під кришею стояла точка доступу до інтернету по вай-фай яка теж працює понині. Зато все що до неї було підключен вийшло з ладу, це свіч всі мережеві карти в двох компах і в ноутбуці .А ось в двох дрімах мережеві теж непогоріли.В сина згоріла акустика яка була до його компа включена,причому так що з однієї колонки дим пішов.Тоді й телефон з аоном накрився.В ощому таке враження що той "імпульс" літав по хаті і палив що йому до вподоби було :2funny:
 А тиждень перед тим страховичка прийшла і вмовила жінку майно застрахувати.Звісно ніяккої страховки ніхто неотримав.Просто тепер як приходить то я відразу посилаю її подальше
 Ось такка петрушка
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #9 : 17:55:31, 15 Серпня 2009 »
В основному згорає все те, що підключене в мережу.., причому кнопочні телефони горять з боку телефонної мережі, тьюнера і вся побутова апаратура від того, що підключені в електричну...
Теж пару років назад постраждав від грози - правда згорів тільки старенький кнопочний телефон та китайський домофон - мікроконтролер управління я переробив на логіку 561 серії, а м\с синхронізації до сих пір шукаю, та і у визивної панелі різкість пропала - в результаті купив фірменний новий COMMAX тепер вже нічого не горить.
До речі зараз є у продажу і "круті" кольорові домофони - перепрограмовуються на різні режими, мають можливість підключити 2 відеокамери зі звуком та дві без, також їх можна під"єднати до телефона та з допомогою пін кода відкривати замок.., само собою що в них присутня  память на 64 кадра..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Vetal999

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +31/-74
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #10 : 17:24:10, 19 Липня 2012 »
Після блискавки згоріли 2 головки шарп (три евроскай залишились цілі), тюнер Ортон9500, ДВД-ресивер... Під час грози все було вимкнене. :o
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній gorich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Рейтинг: +455/-0
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #11 : 20:41:41, 19 Липня 2012 »
недавно мав-три головки,павуки,мертві.....дісек цілий :2funny:
захист...хз...корпус на кронштейн....до кронштейна катанкою до контура......
а в принципі лотерея-одному з говновою системою гроза не робить нічого...другому(норм захист) випалюе майже все(з ососбистого досвіду)

Відсутній gorich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Рейтинг: +455/-0
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #12 : 20:43:08, 19 Липня 2012 »
а взагалі гроза це добре :)
на хлібчик з маслом заробляем An14

Відсутній fox-taras

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 419
  • Рейтинг: +2606/-6
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #13 : 20:57:56, 19 Липня 2012 »
а взагалі гроза це добре :)
на хлібчик з маслом заробляем An14
Шановний на чужій біді незаробиш.
телефон-0501507602
skype- fox-taras
гуртова продаж супутникового обладнання

Відсутній gorich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 215
  • Рейтинг: +455/-0
Захист SAT-TV від грози
« Відповідь #14 : 22:43:17, 19 Липня 2012 »
Тарас..при всвій повазі...ця біда від нас не залежить..
навпаки-ремонтюючи тюнер-пропоную людині нормальний мережевий фільтр,та стабілізатор...
потім дякують-полетів стабілізатор,але-котел пралька,телевізор холодильник ітд...залишились цілими...
купино новий..дякуемо...
з говняним ресом ми не позмагаемось..нажаль....

 

Sat-Integral S-1223 HD Rocket - прошивка, список каналів, необхідні програми, ключі

Автор bodyanРозділ Sat-Integral

Відповідей: 27
Переглядів: 30076
Остання відповідь 22:12:03, 10 Серпня 2022
від sergej66
Sat-Integral S-1227 HD HEAVY METAL - прошивка, список каналів, ключі, програми

Автор bodyanРозділ Sat-Integral

Відповідей: 46
Переглядів: 108386
Остання відповідь 11:27:38, 19 Червня 2020
від Виктор Волошук
Sat-Integral/TECHNOSAT, Tiger, Android smart tv box, Zgemma H9 Сombo E2 4k.

Автор vitivanРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 14
Переглядів: 216921
Остання відповідь 11:19:02, 25 Березня 2024
від vitivan
Sat-Integral S-1225 HD ABLE - прошивка, список каналів, ключі, програми, інструкції

Автор bodyanРозділ Sat-Integral

Відповідей: 85
Переглядів: 86904
Остання відповідь 16:57:40, 13 Березня 2024
від losb
Інверсія кольорів при підключенні Sat-Integral 68 до телевізорів Sony та Philips

Автор volodymyr6263Розділ Sat-Integral

Відповідей: 8
Переглядів: 3729
Остання відповідь 06:52:12, 03 Березня 2019
від typson76