Автор Тема: Як зупинити лічильник  (Прочитано 9923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній djon-lb

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Рейтинг: +14/-2
Як зупинити лічильник
« Відповідь #15 : 22:38:41, 15 Червня 2007 »
В мене РЕС приходив вже даже і посед ночі. Двері видклили а лічиник крутиться в перед як очманілий а на кліщах 5-10 А. а лічильник на на них і крутить а ми вмісяць 150-200 кВт. Вони не знали що зробити зловити не могли (даже начальник енергонагляду з своїми хлопцями по горищі лазив )то лічильника на двір винесли !!!Аблом  там зупинити тяжко!!!! но ідеї є!!
А відносно позітрона хлопці деякі схеми паяли і :-(
Волинь 30W-53E dreambox s-500; ss2; globo 6000
51°13"33.0´ N 24° 02"02.2´E
Никнейм djon-lb зарегистрирован!" border="0

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Як зупинити лічильник
« Відповідь #16 : 04:41:46, 16 Червня 2007 »
http://forum.cxem.net/index.php?showtopic=3726   Ось форум на цю тему.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Klift

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 27
  • Рейтинг: +11/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #17 : 07:07:16, 16 Червня 2007 »
Цитата: vic;7233
чесно вам признаюсь..років надцять користувався жучком..тільки не видавайте..в мене на лічильнику була виведена розетка під 220в..як має бути..от я дещо змінив власне її підключення-підключив два дротика паралельно котушці лічильника..якщо ії закоротити-лічильник переставав просто крутитись...тобто зробив вилку закорочену...вдень часто приходили провіряти покази лічильника..так жінка просто спочатку витягувала закорочену вилку з розетки, а потім відкривала двері..ввечері таки випадків не було взагалі...саме страшне згадує жінка було,коли приходили міняти лічильник для перевірки і на те місце ставили новий з новими пломбами...так було декілька раз і серце тьохкало звичайно,згадує вона..але досвідченні майстри на щастя ні разу не примітили такої елементарної хитрості..в крайньому випадку,якби і побачили неладне, то просто би напевно посміялись над горе-електриком,котрий неправельно підключив розетку!!:D

Добавлю..дуже багато користі приносить в цьому плані і взагалі.. невеликого розміру песик в домі,розміром з кота,і їсть небагато і шкоди мало приносить,але в разі приходу контрольньних органів,коли ви відкрили двері, а там вони,то цей друг виручає капітально-він починає дико гавкати і кидатись на небажаних гостей,чуючи як у вас виділяється адреналін..і чудова відмазка  у вас в кишені..зачекайте хвилинку-привяжу пса,щоб вас не покусав чи загриз!!!А в цей час легко замітаються сліди...:D :D


:D "Тебе бы начальник книжки писать"(Петр Ручников):D :D :D

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #18 : 12:00:00, 16 Червня 2007 »
Взагалі то..весь прогрес в цьому світі розвивається завдяки ліні..лінь піти заплатити .лінь кудись виходити з кімнати,лінь встати і поправити щось,лінь .
Очевидно цілком,що лінь породжує нові технології боротьби з нею і вона являється стимулом для прогресу..тому напевно варто таким людям встановити гонорари,а не карати...буде додатковий стимул...

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Як зупинити лічильник
« Відповідь #19 : 12:48:37, 16 Червня 2007 »
Цитата: Gmm;6455
А потім приходят з Енергонагляду - акт про порушення - штраф від 5 до 10 тис. грн.
А зрештою з сучасними лічильниками це не актуально.


Я років три назад був заплатив десь біля півтора тисячі гривинь штрафу , від тоді більше тим нестрадаю і другим нераджу !!!
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній Andrey Kulish

  • Модератор
  • Старожило
  • *****
  • Повідомлень: 271
  • Рейтинг: +55/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #20 : 16:39:35, 16 Червня 2007 »
Цитата: Gmm;6455
А потім приходят з Енергонагляду - акт про порушення - штраф від 5 до 10 тис. грн.
А зрештою з сучасними лічильниками це не актуально.


Зроблю невелику поправку До вашої оселі повне право увійти має лише дільничий інспектор міліції, і ЛИШЕ З НИМ (вприсутності його) представники Енергонагляду маєть право зайти до оселі та скласти відповідний акт про порушення (звичайно при цьому потрібні 2 офіційних свідки, не кум та сват працівників енергонагляду, і не віртуальні особи)!!!
А взагалі, воно того не стоїть, дійсно штрафи дуже великі, за ввімкнену лампочку яка працювала напряму 3 міс. людина заплатила 14500 грн. Варто подумати!


Orton4100c\Globo5000 4w-5e-13e\75-80-90
SkyStar2 PCI -90e Raduga

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #21 : 16:56:33, 16 Червня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;10121
Я років три назад був заплатив десь біля півтора тисячі гривинь штрафу , від тоді більше тим нестрадаю і другим нераджу !!!

Так у тебе є такий песик як в мене чи як у Івана??:D
В нас був випадок..всі сусіди колись подуріли(струя) і ставили собі трансформатори і кидали "землю" на батарею..чесно кажучи..страшно було наблизитись до них...так от ..колись жінка сусіда відкрила двері..там згадані особи..лічильник, як дурний мотає в іншу сторону..через деякий час прибігає сусід весь червоний, як рак..маєш пляшку?Позич бо впіймали..:D :D

Відсутній Andrey Kulish

  • Модератор
  • Старожило
  • *****
  • Повідомлень: 271
  • Рейтинг: +55/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #22 : 17:04:01, 16 Червня 2007 »
А взагалі добрячий песик , це досить добрий товариш в оселі!!! В одного знайомого газ відрізали, якоби він платив не за тією ціною, не додивились вони яку ціну давали для сплати, так от песик двох добряче пошматував так і не давши відрізати газ!!!
Собака - товариш для людини. Хе-хе...:D :D :D


Orton4100c\Globo5000 4w-5e-13e\75-80-90
SkyStar2 PCI -90e Raduga

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #23 : 17:08:14, 16 Червня 2007 »
Хдопці дайте будь-ласка якусь цікаву інформацію по цих лічильниках "Меридіан" СОЄ-1,02/2,чи взагалі можна з ним якось подружитися на свою користь.:confused:

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #24 : 17:21:54, 16 Червня 2007 »
Цитата: Andrey Kulish;10135
А взагалі добрячий песик , це досить добрий товариш в оселі!!! В одного знайомого газ відрізали, якоби він платив не за тією ціною, не додивились вони яку ціну давали для сплати, так от песик двох добряче пошматував так і не давши відрізати газ!!!
Собака - товариш для людини. Хе-хе...:D :D :D


Взагалі пес в дома(не в буді!!) це не лише справжній друг,але і часом необхідність...
Наведу вам пару прикладів зі свого життя...
Колись років -надцять назад був в мене ще ламповий телевізор кольоровий..так от..коли зібралась там критична маса пилюки,то він спалахнув як порох...якби не песик..то коли б я очунявся від диму можливо(дивися телевізор і якось заснув)....
Другий випадок..колись мав авто Жигуль..постійно приходилось акумулятор додому брати на зарядку..і от на ранок проснувся чи вірніше відкрив очі від того,що собака мене дико била лапами по голові..я пробую відкрити очі і тут же закриваю...ледве доповз до вхідних дверей...кімната була ..щось жахливе--фуси від стелі висіли до підлоги..всі стіни і потолок були абсолютно чорні..(загорівся ліноліум)..Доречі в суки в цей момент були щенята..от вона кинула їх і пішла мене спасати..
Ще один випадок..в мене мої батьки не переварюють любої живності в квартирі..приїхала дочка з моря і побігла до баби тра-ля-ля..не закривши вхідні двері і кинувши все що мала в коридорі..так от..поки вона з бабою спілкувалась..в цей момент злодій тихенько відчинив вхідні двері і тихенько повиносив все з коридору..і цифровий фотоапарат,де були фотки з моря,і мобільнік і все що було в коридорі,десь так на штуку баксів ...а якби був пес?:mad:
Дуже велику користь приносить песик і в сімейному житті..як лише жінка пробує до мене підвищити голос-відразу починає гарчати...на перших порах жінка старалась ігнорувати це,але з часом зрозуміла,що в собаки все таки гостріші зуби...аналогічно і дочка..коли я роблю їй зауваження то песик починає уважно прислуховуватись і коли дочка починає казати нє то показує неоднозначно,що зараз і вона своє слово вставить....:D
Ну і взагалі..поки до вас не прийшли перевіряючі з квитанцією..є просто з ким побалакати..може говорити годинами і буде уважно вас слухати,не перебиваючи!!Де ще ви знайдете такого уважного опонента??:D

Відсутній ex_

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Рейтинг: +11/-1
Як зупинити лічильник
« Відповідь #25 : 17:29:47, 16 Червня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;10121
Я років три назад був заплатив десь біля півтора тисячі гривинь...
Cкладаэться враження, що РЕСiвцi мають грошi не стiльки вiд продажу електроенергii, cкiльки вiд стягнення з людей штрафiв.
Якби заробiтна платня була належна, то б нiхто електроенергiю не брав по за лiчильником.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Як зупинити лічильник
« Відповідь #26 : 17:36:57, 16 Червня 2007 »
Цитата: vic;10134
Так у тебе є такий песик як в мене чи як у Івана??:D
В нас був випадок..всі сусіди колись подуріли(струя) і ставили собі трансформатори і кидали "землю" на батарею..чесно кажучи..страшно було наблизитись до них...так от ..колись жінка сусіда відкрила двері..там згадані особи..лічильник, як дурний мотає в іншу сторону..через деякий час прибігає сусід весь червоний, як рак..маєш пляшку?Позич бо впіймали..:D :D


От якраз я такого песика і немав нажаль , я тоді жив ще у тьощі і у мене якраз народилася мала . У Букачівцях тоді ще газу небуло , якраз проводили . І у тій кімнаті де я жив пічки на дрова теж небуло , дитина мала , грілися мощним електрообігрівачем . Я якраз і той " трансформатор " збацав , досить теж потужний . Пять штирів десь по два метра загнав у землю ! Як я включав свій калорифир і "трансформатор" разом то лічильник чуть - чуть крутився вперед , так як має бути , а от дроти електричні у зимку були усі в інії , білі , з льодом , а ті що йшли до мене були звичайного чорного кольору , і з них аж парувало в десятиградусний мороз:D !
От по цьому мене і вичислили !:D
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Як зупинити лічильник
« Відповідь #27 : 18:55:39, 16 Червня 2007 »
Цитата: Ігор Горбусь;10143

От по цьому мене і вичислили !:D

О блін так і мене по цьому теж вичислили:D
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Як зупинити лічильник
« Відповідь #28 : 19:04:29, 16 Червня 2007 »
Цитата: ioan;10148
О блін так і мене по цьому теж вичислили:D


Обклеюй Ваня дроти взимку ватою , і вони від тебе відчепляться !:D
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній alexzub

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Рейтинг: +10/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #29 : 12:33:25, 19 Липня 2007 »
Вношу деяку ясність...
Да - магнітом можливо повпливати на показники старого дискового електро або водяного лічильника- магніт тільки треба брати не із 5-ГДШ а із 75-ГДН....
Слідуюче - зараз практично всі енергокомпанії міняють застарілі типи дискових лічильників на нові - з реверсом або електронні....
Так от - старий лічильник без реверса можливо навіть і назад відкрутити - але для цього потрібна одна умова - потрібен доступ до фазного ввідного дроту до лічильника - "прибамбас" робиться на базі звичайного трансформатора від старого лампового телевізора....Сам такий робив і не один...:). Новий лічильник з реверсом відкрутити неможливо - спрацьовує реверсний механізм і коліщатка таки продовжують крутитися ...не в нашу користь...:(. В цьому випадку потужність "прибамбасу" підбирається так, щоб він не назад диск крутив, а лише пригальмовував... Далі - електронні личильники відкрутити неможливо...але хоч частково ну можливо обдурити - якщо маєте чисто активну нагрузку (ТЕН наприклад...) можливо його включити через електронній регулятор потужності - імпульсний відбір потужності реєструється електронним лічильником з похибкою в сторону заниження...
А взагалі - моя вам всім порада - перевірте стан вашої електропроводки в господарстві чи в квартирі - на предмет поганої ізоляції - стікання струму через пошкоджену ізоляцію на "землю" теж реєструється лічильником та замініть всі електролампи розжарювання на енергозберігаючі - все це перевірено на власній шкукрі - і як результат - зниження споживання електроенергії в зимові місяці з 300 кВт в місяць до 170-180 кВт....

 

Як обдурити Електронний лічильник?

Автор ОстапРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 73
Переглядів: 11072
Остання відповідь 08:43:20, 09 Жовтня 2011
від iv3853