У нас на роботі такий випадок був. Шеф привіз різних діаметрів отих магнітів шо лічильники зупиняють. Один кадр поцупив. Сховав в колошню штанів. Виходячи з приміщення, а ворота залізні, як кляцнуло то відрізали штанину. Чувак тиждень шкандибав. Та на цьому не зупинився. Відірвали того магніта від дверей. Кляцнув він його на лічильник. Коли хотів зняти, то повигинали облуду на лічильнику. Ну а так як показники звіряють за телефоном, то ще не було санкцій. Но я так вважаю що колись та прийдуть з особистою перевіркою. Лічильник газовий.