Автор Тема: Як зупинити лічильник  (Прочитано 9936 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5

Відсутній Gmm

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Рейтинг: +25/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #1 : 08:23:49, 10 Травня 2007 »
А потім приходят з Енергонагляду - акт про порушення - штраф від 5 до 10 тис. грн.
А зрештою з сучасними лічильниками це не актуально.
U2C Denys H.265
Aura HD
NAS D-Link DNS320

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Як зупинити лічильник
« Відповідь #2 : 08:27:47, 10 Травня 2007 »
Якщо все правильно зробить , то нехай і СБУ приходить і нічого не докаже:rolleyes:

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #3 : 08:48:14, 10 Травня 2007 »
Ще посилання на FreeforAll
http://freeforall.net.ru/

Відсутній Olegik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Рейтинг: +16/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #4 : 09:04:28, 10 Травня 2007 »
В давні часи я розібрав бракований вінчестер і за допомогою магніта (він ДУЖЕ потужний) весь лічильник облазив, суючи магніт тільки куди можна :)
Личильник працював як трактор....
Зробив висновок - зупинити можна тільки електричним шляхом, ніяки бубни і  
амулети, магніти, підвішені біля лічильника не допоможуть :)
З повагою, Олег Нагорнюк.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #5 : 09:14:00, 10 Травня 2007 »
Цитата: Olegik;6460
В давні часи я розібрав бракований вінчестер і за допомогою магніта (він ДУЖЕ потужний) весь лічильник облазив, суючи магніт тільки куди можна :)
Личильник працював як трактор....
Зробив висновок - зупинити можна тільки електричним шляхом, ніяки бубни і  
амулети, магніти, підвішені біля лічильника не допоможуть :)

Чув що ним зупиняють водяний лічильник..:D

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Як зупинити лічильник
« Відповідь #6 : 12:50:15, 10 Травня 2007 »
Цитата: Astronomy;6456
Якщо все правильно зробить , то нехай і СБУ приходить і нічого не докаже:rolleyes:

давай провіряй потім нам результат напишеш:p
Apple TV4

Відсутній Misha

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +10/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #7 : 08:22:47, 17 Травня 2007 »
ага,дава-давай!а то гроші зекономлю купля собі КПК)))

Відсутній Zerg

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Рейтинг: +10/-0
Як зупинити лічильник
« Відповідь #8 : 11:10:37, 17 Травня 2007 »
Ще старі електролічильники зупиняються елементарно просто. В старих лічильниках (+) іде через лічильник , а (-) незалежно. Якщо  поміняти полярність до входу на лічильник , тобто щоб (+) йшов незалежно , а (-) через лічильник , і від"єднавши (-) (вже після лічильника)кинувши замісь мінуса землю лічильник перестає крутити.
SS2; GI s8120

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Як зупинити лічильник
« Відповідь #9 : 11:17:14, 17 Травня 2007 »
Поправлю, не (+) і (-), а фаза та ноль.., проте не радив би теж таке робити, оскільки ремовці зараз мають прибори для визначення фази, компактні, поміщаються в кишені, а штрафи ой-йой-йой які великі...
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #10 : 12:06:25, 17 Травня 2007 »
чесно вам признаюсь..років надцять користувався жучком..тільки не видавайте..в мене на лічильнику була виведена розетка під 220в..як має бути..от я дещо змінив власне її підключення-підключив два дротика паралельно котушці лічильника..якщо ії закоротити-лічильник переставав просто крутитись...тобто зробив вилку закорочену...вдень часто приходили провіряти покази лічильника..так жінка просто спочатку витягувала закорочену вилку з розетки, а потім відкривала двері..ввечері таки випадків не було взагалі...саме страшне згадує жінка було,коли приходили міняти лічильник для перевірки і на те місце ставили новий з новими пломбами...так було декілька раз і серце тьохкало звичайно,згадує вона..але досвідченні майстри на щастя ні разу не примітили такої елементарної хитрості..в крайньому випадку,якби і побачили неладне, то просто би напевно посміялись над горе-електриком,котрий неправельно підключив розетку!!:D

Добавлю..дуже багато користі приносить в цьому плані і взагалі.. невеликого розміру песик в домі,розміром з кота,і їсть небагато і шкоди мало приносить,але в разі приходу контрольньних органів,коли ви відкрили двері, а там вони,то цей друг виручає капітально-він починає дико гавкати і кидатись на небажаних гостей,чуючи як у вас виділяється адреналін..і чудова відмазка  у вас в кишені..зачекайте хвилинку-привяжу пса,щоб вас не покусав чи загриз!!!А в цей час легко замітаються сліди...:D :D

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Як зупинити лічильник
« Відповідь #11 : 12:37:59, 17 Травня 2007 »
Цитувати
Добавлю..дуже багато користі приносить в цьому плані і взагалі.. невеликого розміру песик в домі,розміром з кота,і їсть небагато і шкоди мало приносить,але в разі приходу контрольньних органів,коли ви відкрили двері, а там вони,то цей друг виручає капітально-він починає дико гавкати і кидатись на небажаних гостей,чуючи як у вас виділяється адреналін..і чудова відмазка  у вас в кишені..зачекайте хвилинку-привязу пса,щоб вас не покусав"!!!А в цей час легко замітаються сліди...:D :D


А уявляєш скільки користі приносить мій песик,контролери як бачать що він по дворі бігає,то взагалі охота відпадає на лічильник дивитись:D
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Як зупинити лічильник
« Відповідь #12 : 12:46:54, 17 Травня 2007 »
ioan ..так в тебе ж приватний будинок..ти там можеш і тигрів завести..а в мене ж сам розумієш -комуналка..а камін теж треба часом включати,і взагалі....сам факт присутності друга людини робить ефект потрясний..в комуналці це не так важливо якого він розміру--головне,щоб був сердитий..і голосно гавкав..

Buka

  • Гість
Як зупинити лічильник
« Відповідь #13 : 15:29:23, 09 Червня 2007 »
.....................

Відсутній kovall

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Рейтинг: +337/-5
  • я
Як зупинити лічильник
« Відповідь #14 : 10:00:39, 11 Червня 2007 »
хочу поділитись і розказати про водяний. якщо в когось як наприклад у мене магніти не канають і сам він (пластмасочка там де цифирки) крутиться в право і вліво (якщо тугенько то капнути мастила) робиш кріплення з движочком від маяка пасик і крутиш іі (УВАГА крутить треба тільки пластмаску якщо на ній нема пломби бо в нас ставлять пломби тільки на гайках їх крутить не треба) в мене 4 години і 10 кубів позаду  КУПАЙТЕСЬ НА ЗДОРОВЯ

 

Як обдурити Електронний лічильник?

Автор ОстапРозділ Різні технічні рішення

Відповідей: 73
Переглядів: 11080
Остання відповідь 08:43:20, 09 Жовтня 2011
від iv3853