Автор Тема: Огляд Opticum 9500 HD PVR 2CI 2CX E Plus. Знайомтесь Джо Блек :)  (Прочитано 5378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Огляд Opticum 9500 HD PVR 2CI 2CX E Plus. Знайомтесь Джо Блек :)

На перший погляд...
Нарешті і до мене добрався цей чудо апарат. Признатись чесно перед отриманням скептично ставився до даної моделі знаючи хочаб те що працює приймач не на лінуксі. Зрештою я був просто приємно здивований. Отже... Середня ціна приймача у Львові становить ~220 у.о. наразі це найнижча ціна HD приймача на сат-ринку України. Комплектація приймача становить сам приймач, ДУ і інструкція на англ. мові, кабель HDMI змушені будете купувати самі :)
Зовнішній вигляд приймача виконано стилістично, у порівнянні з катрейном 910 чи тим же IpBox 91HD він просто красень.
Циферблат викликає тільки захоплення. Такої інформативності мабуть не має з жодних наразі присутніх ХД приймачів. В меню можливе регулювання яскравості.


На задній панелі розміщені усі необхідні роз'єми. Тестувавши вищезгадані моделі мушу зазначити що тут мало самої їх наявності, було б ще добре якби розміщення не заважало підєднанні різних кабелів. Скажімо у 91HD просто неможливе одночасне під'єднання S/P-DIF і кабеля HDMI. У Opticum 9500 HD з цим усе гаразд.
Пульт Дистанційного Управління приємний на відчуття, зручно лежить в руці. Основні клавіші управління знаходяться саме там, де їм і потрубно бути.Рідко використовуванні (ТБ/Радіо, ТБ/САТ ...) клавіші винесені подалі.  Центральні кнопки розміщені у крузі, відповідно ввечері ви не помилитесь з натисканням.


Тривалість ввімкнення приймача становить неповних ~ 30 секунд.
Інформаційне меню  приймача незважаючи на свою простоту, відображає усю необхідну інформацію. Загальні налаштування не викличуть трудностей, більшість пунктів меню запозичені з приймача Globo 7010CR. Картинка загалом хороша, принаймі відсутні будь-які перенасиченості кольорів.

Зміна/архівація програмного забезпечення можливо виконувати у три способи:
- у звичний спосіб через rs232
- оновлення з USB носія
- оновлення через мережевий кабель.

Функція шарингу працює, як за допомогою ком-порта так і через мережу.
Загалом же на даний момент пз доволі сирувате - неможливе додання нової частоти транспондера на суп. Eutelsat 36', відсутність  шрифтів для відображення назв каналів на кирилиці(епг відображається нормально)... Усе це надіятимемось пофіксять у наступних версіях.
Функція PVR, а також запис працює при під'єднанні зовнішнього носія пам'яті. Нажаль при конекті моєї флеш-памяті, усе що я міг робити так це записувати звичайні SD канали.

Загалом же підсумовуючи огляд хотів би сказати, що ми маємо хороший приймач у співдношенні ціна/якість який у недалекому майбутньому завоює народну любов.



 

Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.

Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 39
Переглядів: 13652
Остання відповідь 13:47:38, 30 Вересня 2009
від romireb
Куплю пульт до Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600)

Автор barsРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 4189
Остання відповідь 17:47:18, 28 Червня 2012
від valik55
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 21001
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Globo 7310 CI2CX, Opticum 7300 CI2CX R - прошивка, список каналів, ключі

Автор bogdanРозділ 73** PVR

Відповідей: 3
Переглядів: 2118
Остання відповідь 14:06:17, 15 Вересня 2019
від bodyan
Globo / Opticum 7010C-1CI, 7100C-1CI - прошивка, канали, ключі, програми

Автор bodyanРозділ 7010C-1CI, 7100C-1CI

Відповідей: 7
Переглядів: 19737
Остання відповідь 10:07:19, 30 Грудня 2019
від Diamond191986