Автор Тема: В Україні з"явилась цифра  (Прочитано 70713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
В Україні з"явилась цифра
« Відповідь #240 : 19:40:47, 17 Квітня 2012 »
хочу вставити свої 4 копійки вкупі , можете пинати ногами , матюкати і тд

1) хто проживає у містах де є покриття наземного ТБ з мінімумом мертвих зон
 а)- ставити ефіну антену на Зеника ,з Стронгом + робота = десь 800 грн -
 що має 32 тіпа, безкоштовних канала, посередньої якості , на рівні Мітріса
 б)- ставити сателітарку з голімим Ортоном 4 по 100 , десь 65 укр-рус програм та досить европейських
каналів ,якісь зображення значно краще,(приб 700 грн) можна карточний тюнер під Екстру на перспективу,
(приб 800 грн )
 в)- Мітріс - платний варіант з посередньою якостю але з терпимою абонплатою
 г)- Віасат - платний варіант , якісь пристойна, ціна недуже,
 д) -Екстра -платний варіант , якість посередня , ціна бюджетна
 е) - цифрове кабельне (наприклад Воля) , якість терпима , ціна недуже,
 Цьотю шуру з НД каналами не розглядаю.
    ? поясніть якого милого у місті ставити це телебачення від Зенека ?
 тепер розглядаємо варіант як у Славіка ( Славона) де сигнал ефірки пристойний лише
 у селі Шпильчено 18 км від ТелеВежі ( на горі ) а рідна Бібрика та околиці у котловині,
 мітріса нема , кабельного нема , лишається варіант лише через супутник,
 думаю , що людішки з контори Зеника ніколи не поставлять у Бібриці ретранслятор , бо бабок немають,
 і у техніці вони недалекі,
 таких місць як Бібрика по Україні досить , згоден , що не кожен може поставити сателітарку ,
 але виходить що і за канали від Зенека тре заплатити більше.
 Хтось скаже , що у більшості антени вже стоять готові - тільки тюнер Стронг
підєднати і усе , гувно правда , більшісь антен треба або переналаштовувати , або міняти,
 або ставити усе з нуля , більшість громадян з тою роботою не справляться , а ремонт
 коштує дорожче ніж робити у се з нуля. Хотіли перейти на цифру ? Чого не зробили
 зпершу DVB-T ? адже телевізорів є досить , хочете якісь канали закодувати, прошу дуже,
 але остновні канали залишіть некодовані !
 не знаю , може коли ціна на тюнер стане десь 250 грн , тоді може щось зсуниться з місця,
 а зарас перспективи  ефірно цифрового ТБ мізерні.

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
В Україні з"явилась цифра
« Відповідь #241 : 20:07:37, 17 Квітня 2012 »

 не знаю , може коли ціна на тюнер стане десь 250 грн , тоді може щось зсуниться з місця,
 а зарас перспективи  ефірно цифрового ТБ мізерні.

Зсунеться тоді коли хтось завезе копії тюнерів, тоді і буде ціна, а зараз в нерозкручену тему ніхто неризикне.

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
В Україні з"явилась цифра
« Відповідь #242 : 20:45:00, 17 Квітня 2012 »
вище навів приклад про Бібрику , тут пригадав про жінчене село Черневе, Мостиського р-ну
 там ще краще з Львівським ефірним ТБ , ловляться лише метрові канали і то на 3 з мінусом,
 при мачті у 10 м , скажіть а яка вартість буде системи , щоб запустити Зенека у рідному селі ?
 чи дивитися Поляків ? , ось мапа

Відсутній mukolay

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Рейтинг: +1/-0
В Україні з"явилась цифра
« Відповідь #243 : 09:55:32, 20 Квітня 2012 »
на одному сайті читав що найближчим часом має появить конкурент у dvb-t. Незнаю чи це достовірна інформація .чи це правда?

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Рейтинг: +61/-16
В Україні з"явилась цифра
« Відповідь #244 : 12:41:54, 20 Квітня 2012 »
та які там чутки реальні факти- Муха і Поверхність перехождять на наземне цифрове мовлення так як на орбіті для таких монстрів запасу маловато :2funny:

Попередження.Порушення Правил форуму пІ.3
« Останнє редагування: 14:04:06, 20 Квітня 2012 від SashaTv »

 

Все про нуль-модемний кабель(вирішення проблем,пов"язаних з ним)

Автор Ігор ГорбусьРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 54
Переглядів: 33758
Остання відповідь 18:55:33, 07 Липня 2011
від slavon
Notebooki / Laptopy 15,6" :: Lenovo - IBM :: B575 E2-2000/4GB/500/DVD-RW HD7340

Автор ОстапРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 5
Переглядів: 4230
Остання відповідь 11:01:32, 20 Березня 2014
від april
Продам тюнер Супутникового ТБ "Thomson DSI-150 MPEG-2 FTA

Автор savsavРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 8
Переглядів: 6202
Остання відповідь 19:11:11, 22 Серпня 2016
від vaping
Open 820 не запам"ятовує більше 1-ї позиції.

Автор sasha19722201Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 5
Переглядів: 3669
Остання відповідь 10:42:59, 29 Січня 2009
від sasha19722201
"Нічого не залишається, як стартувати зі стиснення MPEG-

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 1
Переглядів: 4613
Остання відповідь 09:05:56, 28 Серпня 2007
від vic