Автор Тема: "Платне Українське ТВ" - проблемні питання  (Прочитано 16229 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній укрро

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +11/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #15 : 14:25:47, 30 Квітня 2007 »
А чому не створити опитування на кшалт "Українське Саттб - бути чи не бути" і вислати їм разом рядом документів. Можливо задумаються!!

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #16 : 17:37:13, 30 Квітня 2007 »
від кого буде послання?

і якщо не задумаються?
The things you own they end up own you

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2023
  • Рейтинг: +2122/-80
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #17 : 19:15:43, 30 Квітня 2007 »
Та не задумаються, їх цікавлять тільки великі гроші

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #18 : 13:22:39, 01 Травня 2007 »
Великих грошей без малих, не буває.
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній sawa81

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Рейтинг: +12/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #19 : 21:18:19, 01 Травня 2007 »
незнаю як ви, але я чомусь останнім часом став песимістом (на рахунок сат тв в україні) скільки обіцяли, то іств "ми для народу" то картки по 200,- "60 :)" грн. довічного користування, а зараз віжн за 30 грн, пакет каналів який дійсно коштує дорожче, чось невіриться, скоріше всього буде щось на зразок НТТ в межех 200 грн. тай усе.
ПС. сподіваюсь що я помиляюсь.
db 500s

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #20 : 21:43:18, 01 Травня 2007 »
Давайте почнем з того, що песимісти довго не живуть, і тут немає значення хто Ви - сателітарник, словом будь-хто :)
На рахунок 200 грн. тут беруть мене сумніви оскільки, як ми бачимо, Максимуми і Мітріси помаленьку підбирають під себе бажаючих дивитись САТ-ТВ по усій Україні, тобто зявилась конкуреція і з такими цінами делеко не заїдеш.
Я б хотів звернути Вашу увагу на інший аспект - на ту річ, що люди починають розуміти, що за все необхідно платити, і в даномиу випадку навіть за телебачення(що неможе не радувати), в даному я навіть бачу заслуги тої ж шари. Не дивіться на це з писимізмом, в жодному разі, все налагодиться і все буде Ок

Відсутній Андрій СатГейт

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 241
  • Рейтинг: +25/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #21 : 21:52:09, 01 Травня 2007 »
..років через 4-5

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #22 : 21:55:12, 01 Травня 2007 »
Повірте мені, до кінця року

Відсутній Андрій СатГейт

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 241
  • Рейтинг: +25/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #23 : 22:04:58, 01 Травня 2007 »
я щось у це слабо вірю,почитавши всю інформацію яку тут викладають знаючі люди..

Відсутній sawa81

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Рейтинг: +12/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #24 : 09:52:46, 02 Травня 2007 »
Цитата: bodyan;5893
Повірте мені, до кінця року

звучить досить впевнено!!!:confused:
db 500s

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2924
  • Рейтинг: +2914/-13
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #25 : 13:03:17, 02 Травня 2007 »
Так Віжн-ТВ зобовязали до нового року запуститись , куда ж вони дінуться .
Цитувати
РІШЕННЯ № 361

28.03.2007                                                     м. Київ                                              Протокол № 13

Про заяву ТОВ „ВІЖН ТБ”, м. Київ,
щодо видачі ліцензії провайдера програмної послуги
...
...
 До 01.01.2008 ТОВ „ВІЖН ТБ”, м. Київ, вжити заходів щодо обов”язкової трансляції всіх загальнонаціональних та регіональних каналів у складі програмної послуги, згідно з Планом розвитку національного телерадіоінформаційного простору України на 2006-2007 роки.
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній didick

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Рейтинг: +10/-0
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #26 : 12:17:39, 14 Травня 2007 »
скажіть хто знає? хтось з нині існуючих операторів здійснює пошук регіональних представників для продажу офіційних карт?????!!!!!!!!!!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #27 : 12:22:28, 14 Травня 2007 »
НТТ Україна..http://www.ntvt.com.ua/
Поверхность працює поки що лише з кабельними операторами.
І кожен кодованний укр.канал-лише з кабельними операторами!!

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #28 : 14:24:19, 14 Травня 2007 »
Цитата: vic;6865
НТТ Україна..http://www.ntvt.com.ua/
Поверхность працює поки що лише з кабельними операторами.
І кожен кодованний укр.канал-лише з кабельними операторами!!


Я вважаю такий підхід не можна назвати демократичним!

Поясню - кабельні компанії не зацікавлені в продажу пакетів, вони зацікавлені в отриманні постійних доходів від громадян шляхом їх підключення до своїх мереж, або наданню послуг нерозвиненого ефірного цифрового ТБ. Таким чином держава працює не на свою користь, хочу нагадати, що в кожному обласному центрі є ОДТРК - державні структури. Я вважаю, що національні пакети повині розповсюджуватися державою! Інші, недержавні пакети, комерційні проекти і т.д. хай розвивають кабельні оператори - то їх право, треба щоб народ сам міг обирати, що йому дивитися, а не купувати цілий пакет заради перегляду національних каналів.

Національне телебачення повинно бути доступним для всіх і кожного!

Доречі - люди які роздають ШАРУ окуповують усі витрати протягом 3-5 міс. і виходять на чистий прибуток. Наша держава створює проблему на рівному місці, а потім успішно починає боротися з нею.

З таким підходом наше телебачення не буде розвиватися взагалі, адже для розвитку наземного цифрового ТБ треба припиняти аналогове мовлення, оскільки аналогове ТБ гасить частоти на яких може провадитись цифрове мовлення. Таким чином багато людей в селах взагалі можуть залишитись без телебачення.

Ми тут багато обговорюємо, і все прекрасно розуміємо, але я ще раз хочу закликати користувачів форуму до конструктивного діалогу стосовно формування ЗВЕРНЕННЯ до НТКУ.
Ми повинні створити документ в якому запропонуємо свій варіант. Однозначно він має бути компромісним і не однобоким.
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #29 : 20:23:50, 15 Травня 2007 »
От що пишуть на Фрокусаті

******
nico2 писал(а):
Согласен с DesAlex ,только хочу заметить что есть третий клан Россия ,которому принадлежат почти все Украинские каналы ,в том числе и 1+1 и который вряд ли позволит чтоб по соседству появилось что нибудь конкурирующее с НТВ+

Мій коментар зараз тема знаходиться за адресою http://forum.frocus.net/viewtopic.php?p=19133#19133 але може бути видалена чи переміщена

Украина России не указывает, что и как ей делать на своей (Российской территории), Россия тоже не имеет права указывать, что делать Украине на своей Украинской территории! Это мое непоколебимое убеждение. Я ни в коем случае не выступаю против русского языка и России как государства, транслирующего свои каналы на территории Украины, но Украина не должна консультироваться у России в плане трансляции своих национальных каналов на своей территории!
НТВ+ - это русский продукт, которому позволено распространяться на Украине, подчёркиваю позволено распространяться на территории Украины, а на своей территории Украина вправе делать, что захочет, и все то, что не запрещено Конституцией и Законом Украины. А вот по поводу НТВ+ - это они у нас, а не мы у них!
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

 

різні питання, пов\'язані з ремонтом тюнерів

Автор satorbitaРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 13
Переглядів: 5787
Остання відповідь 21:50:53, 30 Березня 2020
від duman
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.

Автор vicРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 479
Переглядів: 96767
Остання відповідь 11:16:13, 19 Серпня 2015
від Ігор Горбусь
Абетка. Основні питання і відповіді на них

Автор bodyanРозділ Інструкції (FAQ)

Відповідей: 13
Переглядів: 11786
Остання відповідь 11:50:55, 18 Жовтня 2007
від bodyan
Питання ремонту eurosky8004 Ali 3329c

Автор bob igorРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 10
Переглядів: 6247
Остання відповідь 19:09:33, 21 Грудня 2009
від MIROSLAV
Coconut (відповіді на питання і вирішення проблем)

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 2
Переглядів: 4210
Остання відповідь 13:02:18, 15 Квітня 2015
від slavon