Автор Тема: "Платне Українське ТВ" - проблемні питання  (Прочитано 12653 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
Як і обіцяв, створюю окремий розділ для обговорення УНІВЕРСАЛУ по платному ТВ для пересічного українця, який за власний кошт придбав систему і хоче дивитись рідне без проблем.

Ось цього листа я написав каналу 1+1, відповіді звісно не було, але кодування сигналу 1 квітня не відбулось :), тільки тестово кодували 11 квітня.

******************************

Кому: e.anisimova@1plus1.net
Дата: 27/02/2007


Доброго дня!

Я є палким прихильником телеканалу 1+1, звістка про кодування сигналу мене не здивувала, але є запитання щодо придбання карти умовного доступу для фізичних осіб, що мають власну супутникову систему.
Справа в тому, що вже давно точаться розмови про створення таких карт умовного доступу, де будуть згруповані всі канали загальнодержавного значення, першими про це заявили на сайті телекомпанії СТБ в червні 2006 року. З того часу нічого не повідомлялося.
Хочу зауважити, що в Закарпатській області кабельне телебачення якщо і є, то тільки в окремо взятих житлових масивах.
Про гірську, сільську місцевість годі й говорити...
Аналогове телебачення в гірських районах майже недоступне, навіть в Ужгороді в центральній частині міста сигнал йде з шумом від радіостанцій, а також станцій мобільного зв’язку.
Єдиний оператор наземного цифрового телебачення в Закарпатській області - «Преміум-ТВ» теж не може забезпечити належне покриття.

В Закарпатській області доля прийому сигналу через супутникові системи досягла майже оптимальної позначки.
З ефіру в метровому діапазоні в Ужгороді ми можемо приймати такі загальнонаціональні телеканали: 1+1, Перший національний, якість сигналу по 5-ти бальній системі – 2,5;
В дециметровому діапазоні: Інтер, СТБ, ICTV, ТЕТ в центральній частині міста з шумом, якість сигналу по 5-ти бальній системі – 4 (ICTV-3).

Як взагалі буде вирішуватись питання щодо створення пакету "Національний" для українського приватного споживача?
Читав в пресі, що загальнонаціональні канали для українського споживача будуть безкоштовними.
Також точилися розмови про таку карту доступу, що складає 250 грн. і багаторічне використання без абонплати.
В Словаччині у вільному продажу існують пакети з національними каналами для фізичних осіб.

Чи буде обговорюватись це питання на засіданнях Ради НТКУ?
Чи буде висвітлено інформацію про розвиток національного телебачення України в передачах «ТСН» і «Епіцентр»?


З повагою,
Олександр Березнюк
м. Ужгород, Закарпатська обл.

**********************************
Далі буде...

Пропонуйте текст документу.
Після обговорення треба його розкидати по ЗМІ.
Сподіваюсь, цей форум виконає місію яка так потрібна українцям.
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #1 : 06:14:15, 29 Квітня 2007 »
Може треба Саша писати від імені всіх власників супутникового телебачення України ? Щось на зразок :

Доброго дня!
Ми є палким прихильником телеканалу 1+1, звістка про кодування сигналу нас не здивувала, але є запитання щодо придбання карти умовного доступу для фізичних осіб, що мають власну супутникову систему.
Справа в тому, що вже давно точаться розмови про створення таких карт умовного доступу, де будуть згруповані всі канали загальнодержавного значення, першими про це заявили на сайті телекомпанії СТБ в червні 2006 року. З того часу нічого не повідомлялося ....  і.т.д.
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #2 : 07:16:12, 29 Квітня 2007 »
В принципі на сьогодні вже зрозумілі принципи доступу до кодованих українських каналів.
1.Канал сам не має прав продавати карти доступу фізичним особам,а лише тоді коли отримає статус провайдера програмної послуги саттб  від НацРади...в простому варіанті він може заключати договори лише з кабельними і ефірними операторами..
2.Канал може входити в платний пакет іншого провайдера такого..наприклад НТТ,Поверхность,Віжн ТВ...
3.Найбільш реально поява українських каналів кодованих на карті доступу для громадян на платформі Віжн ТВ і Поверхность..можливо зрушиться і НТТ..
4.Цікаво також як буде розвиватись платформа Укркосмос 39град,,де в принципі повинні розміщатись регіональні телекомпанії..тут заявлено кодування бісс...
5.Найбільш цікаво коли власне розгорнеться українська платформа,де скоріше і власне коли:влітку,восени..на слідуючий рік?
Ще цікавіше почути коментар про перспективи розвитку саттб і власне українських каналів,плани телекомпаній,перспективи..тут мені видається потрібно зробити наголос в листі.

На сьогоднішній день фактором стримування розвитку українських платних платформ являється Верховна Рада (відсутність законів,в тому числі і поняття супутниковий оператор!!),а також контрольний орган  -НацРада..
Поки що канали і платформи намагаються обійти закон і схитрити назвавшись провайдером..що це коштує  і скільки можем лише здогадуватись,і як результат очевидно виллється у вартість доступу для фізичних осіб...тому мені видається тут потрібно тиснути на суспільну думку,щоб вкорінити в свідомість необхідність прийняття таких законів,щоб Україна достойний вигляд мала в світі саттб..шанс в принципі є--потрібно загострити це питання напередодні дострокових виборів в ВР..

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #3 : 07:48:06, 29 Квітня 2007 »
Цитата: vic;5539
...тому мені видається тут потрібно тиснути на суспільну думку,щоб вкорінити в свідомість необхідність прийняття таких законів,щоб Україна достойний вигляд мала в світі саттб..шанс в принципі є--потрібно загострити це питання напередодні дострокових виборів в ВР..


А як і куда або кому найкраще писати , щоб достукатись до Верховної Ради ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #4 : 08:05:39, 29 Квітня 2007 »
А от наприклад,коли приїдуть вас агітувати голосувати за партію чи блок-то зразу в лоб потрібно ставити питання--як власне ви будете лоббіювати національні інтереси в області супутникового телебачення як елементу національної безпеки і розвитку власне українських перспектив..
Звичайно теж можна активізувати це питання на сайтах і форумах політичних партій,можна в принципі навіть вийти з плакатом на Майдан,мовляв Ганьба що таке от г..,а не тб!
Просто є шанс привернути увагу до проблем саттб !!
Я думаю,що вони постійно дивляться теж телевізор і проблеми їм знайомі,просто потрібно показати весь масштаб проблеми і показати що нас багато-користувачів саттб..
Звичайно що кааліції на питання доступу українцям до українських каналів було десь в одному місці,тому і загальмувалось вирішення проблеми на рік майже,їм важливіше було,щоб українець дивився російські телеканали,і всіляко гальмували вирішення цієї проблеми,прикриваючись законами чи їх відсутністю..в мене особисто надія на національно-патріотичні сили..
Можливо я занадто політизую тему,але просто руки опускаються,не знаючи і не розуміючи,чому віз до нині там..тобто не маю можливості не те  що дивитись українські канали,а навіть отримати відповідь чітку і зрозумілу:чому і коли??

п.с.ви напевно ж чули чи читали виступ Мороза про те "що українські канали в подмьоткі не годяться російським НТВ,ОРТ,РТР"?Одним словом не потрібні ні Україні ні українцям!!!!

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #5 : 09:02:14, 29 Квітня 2007 »
Ось що знайшов з ходу , давайте напишим їм від імені форуму ?
Офіційний сайт народного депутата України Сергія Бичкова - Головна сторінка - http://www.bychkov.net/
Персональный сайт Александра Фельдмана - http://www.feldman.org.ua/
Віктор ЯНУКОВИЧ. Персональний інформаційний сервер - http://www.ya2006.com.ua/:D
Наша Україна . Виборчий Блок - http://www.razom.org.ua/
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #6 : 09:56:58, 29 Квітня 2007 »
Я задавав подібне питання багатьом політикам..відповідь ніяка..
Проблема глибока і коріниться в суспільній свідомості..Україна розколота і немає єдності..немає,що дуже страшно,національної гордості,гідності!!
Я часто читаю, наприклад,польські форуми і мені ніяково,що їм просто нецікаві інші канали,крім польських..
Страшно і в інеті читати сайти українські,форуми...страшно коли бачимо по тб дискусію і один українець тут же переходить на російську мову,щоб понятнєй стать дисскутанту......аналогічно кругом і навколо..включаєш ФМ і ..попса чи "мурка",фєня..кручу частоти--....страшно,що все українське і не престижне і не комерційне,і саме страшніше,що ми самі себе не поважаємо і робим як ситніше і грошовитіше..але поляк так би ніколи не поступив!!Невже ми такі недолюдки?

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #7 : 10:48:30, 29 Квітня 2007 »
Основною ідеєю є створення Провайдера Громадського телебачення, про нього ще Тарас Стецьків говорив, але так нічого не створили.
Я думаю, що кабельники мають мати своїх абонентів, а власники персональних супутникових систем повинні мати провайдера, створеного на базі 1 Національного каналу і створення об’єднання "Громадське телебачення", з філіями по регіонам. Філією може виступати люба ОДТРК.

Кабельники отримують абонплату за обслуговування кабельної мережі, їх витрати нас не стосуються! Ми власники персональних систем і отримуємо сигнал з космосу.
Тому я вважаю, що для такого користувача повинна бути окрема тарифна політика без усіляких посередників.

Давайте будемо працювати над створенням документу

Орієнтовний план

Частина 1 - Звірнення до НТКУ або інших структур (предмет дискусії)
Частина 2 - Мотиваційна
Частина 3 - Пропозиція (предмет дискусії)

Давайте пропозиції, бо так не народиться документ.
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #8 : 12:07:54, 29 Квітня 2007 »
А при чім тут громадське телебачення?
При чім тут 1 й канал?ОДТРК?
Щоб був супутниковий провайдер повинен бути закон і т.д..
Потрібна бути державна підтримка проектів соціального пакету укр.каналів,гроші в бюджеті..хоча б бажання і воля держави..
І при чім тут космос?
Ви напевно як людина котра вміє рахувати гроші,цілком згодитесь зі мною,що ми навіть своїм форумом(500чоловік) скинувшись по пару баксів могли б організувати і запустити такий проект(теоретично),адже гроші тут не основне...головне це щоб держава якщо не має бажання допомогти,то най хоча б не заважає!!!Тобто всі проблеми лежать в чисто правовій площині!!!Хто їх повинен вирішувати??Народ на Майдані??

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #9 : 12:53:26, 29 Квітня 2007 »
Я розглядаю ОДТРК як філію державного телебачення.
Тобто інфраструктуру ми вже маємо по всім регіонам.
В планах Нацради є розвиток регіонального цифрового ТБ, отже так чи інкаше, регіональні канали будуть викодити на супутники.
Громадське телебачення розглядаю як бренд, під егідою якого може бути здійснення створення національного пакету, який зможе фінансуватися за рахунок державного бюджету. Так за помірну оплату державний проект буде окупним.

Нацрада може регламентувати роботу комерційних провайдерів, але тільки в тій частині, що стосується національних каналів.

Давайте розробимо концепцію такого законопроекту, все починається з малого, сьогодні це буде звернення, завтра-післязавтра це звернення переросте в законопроект і т.д....

Держава - це ми. Ідею підхоплять і доведуть до розуму, якщо концепція буде привабливою як для держави так і для комерційних структур.

Адже зараз поки існує ефірне ТБ, що з нього має держава? Тільки витрати. Треба зробити ТБ по нормальній ціні, тоді буде контент: цікаві передачі, нові фільми...

VIC - Ви кажете про закони, але для комерційних структур (кабельного ТБ) як ми бачимо, перепон немає, але не враховано інтереси тієї частини громадян яким кабельне не світить.

Колись бувша держава (УРСР) робила колективні антени для прийому центральних каналів і теж оплата за користування входила в квартплату.
Так що навіть в ті часи була певна нормативна база і концепція, невже в теперішній час це ніому не цікаво?
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #10 : 13:34:46, 29 Квітня 2007 »
Так ви також зрозумійте очевидний факт,що навіть комерційним структурам не дають можливості вийти на супутниковий ринок України!!!Я вже замахав наприклад адміна Поверхності коли?А в нього була така впевненність що саме ця компанія(недержавна!)перша отримає ліцензію на продаж карт і обладнання..навіть розділи такі зробили...напевно тут щось більше ніж політика,чи можливо власне політика корупції?
якщо ви уважно слідкуєте за подіями на Україні то смію вас завірити,що в нас все суспільство корумповане нині-починаючи від нас самих,котрі сують в лапу за освіту,медицину...і закінчуючи в вищих ешелонах влади...
Напевно вам кожен навіть малий підприємець скаже скільки і кому він дає в лапу,щоб не чіпали,щоб працювати спокійно...напевно ви знаєте ще більші факти..після приходу до влади антикризової коаліції у нас чудні речі відбуваються нині в країні-назва їм:беспредел!!

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #11 : 13:41:17, 29 Квітня 2007 »
імхо, шлях вибраний невірний

для початку маємо створити союз (спілку, обєднання тощо) користувачів супутникового тб України чи щось в цьому дусі
тобто юридичну організацію, яка має керуватися певними законодавчими актами (союз кабельщиків діє ж на основі якихось законів!)...
і вже від імені того нашого органу починати мову про проблеми
попутно туди мають вступити якнайбільше людей, в першу чергу це зробимо ми, установщики, продавці, форумчани, простих користувачів можна агітувати...для чого це - щоби показати, що нас багато і ці питання, які треба вирішувати стосуються великого прошарку населення....тому що дані кабельщиків про к-ть власників сателітарок значно занижені
у разі відсутності реакції влади, чи небажанні нас помічати (таке думаю можливо) - організація певних мирних акцій, цікаво зроблених, а не тупе махання прапорами, плакатами та збирання в кучу

коротше, роботи непочатий край...причому на громадських засадах

писати листи, піднімати цю проблему аккурат під вибори - значного ефекту не дасть, максимум поки буде виборча лихоманка звертатимуть увагу та робитимуть вигляд що переймаються
проект треба створювати не на місяць, не на рік - назавжди

ІМХО
The things you own they end up own you

Відсутній Alexander

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 292
  • Рейтинг: +40/-0
  • Ужгород, Закарпатська обл.
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #12 : 13:59:41, 29 Квітня 2007 »
Dirty - я згідний на всі 100%, маємо досить часу на створення проекту документів, за погодженням форумчан, цей процес буде довгим і нелегким, до того часу коли вляжеться криза в нас буде матеріал для оприлюднення, а так поки що самі ромови...

Хай навіть на громадських засадах, все одно треба розробити Статут і інші документи, їх треба робити на демократичній платформі за погодженням більшості користувачів.
Самі розуміємо, що поки дане питання може розглядатися лише в рамках цього форуму, бо воно ще лише починає формуватись.
По суті ми тільки починаємо висловлювати думки, їх треба систематизовувати, обговорювати і затверджувати більшістю голосів, пропоную створити блок запитань і створити Екзітпол що стане основою, також можна виставити по пунктам на голосування основ документу.
Створити щось схоже на Верховну раду, твльки не таку яка зараз в нас є - це однозначно!
AtlanticBird-Amos-Sirius-Hotbird

Відсутній Dirty

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 540
  • Рейтинг: +80/-264
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #13 : 15:20:23, 29 Квітня 2007 »
спочатку треба визначитися хто з нами
провести наприклад опитування
а то раптом вийде що крім нас з вами та віка ця затія нікого не цікавить
The things you own they end up own you

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
"Платне Українське ТВ" - проблемні питання
« Відповідь #14 : 17:53:43, 29 Квітня 2007 »
Я трохи цілком про інше говорив..діло в тому,що в нас нема в законі поняття такого як супутниковий оператор..кричи не кричи..
А про створення наприклад якогось типу клубу саттб любителів України чи спілки дуже цікава ідея...чому філателісти можуть мати таку,а ми ні..

 

різні питання, пов\'язані з ремонтом тюнерів

Автор satorbitaРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 13
Переглядів: 3094
Остання відповідь 21:50:53, 30 Березня 2020
від duman
Характерні несправності Глобо. Питання ремонту.

Автор vicРозділ Питання пов'язані з ремонтом

Відповідей: 479
Переглядів: 79719
Остання відповідь 11:16:13, 19 Серпня 2015
від Ігор Горбусь
Абетка. Основні питання і відповіді на них

Автор bodyanРозділ Інструкції (FAQ)

Відповідей: 13
Переглядів: 9906
Остання відповідь 11:50:55, 18 Жовтня 2007
від bodyan
Питання ремонту eurosky8004 Ali 3329c

Автор bob igorРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 10
Переглядів: 4896
Остання відповідь 19:09:33, 21 Грудня 2009
від MIROSLAV
Coconut (відповіді на питання і вирішення проблем)

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 2
Переглядів: 3107
Остання відповідь 13:02:18, 15 Квітня 2015
від slavon