Автор Тема: Заміна Дбоксу?  (Прочитано 5962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« : 15:03:00, 16 Березня 2009 »
Доброго дня.

Хочу придбати Kathrein чи IpBox.
Хтось мав можливість зіставити ці ресивери. Порівняти в якого краще зображення.
Якщо в когось була можливість порівняти - додайте інформацію про телевізор (назва, діагональ) та кабель (виробник)

А також SD каналы Дбокс показує якісніше них чи ні?

Дякую

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #1 : 05:40:11, 17 Березня 2009 »
На рахунок програмного забезпечення, однозначно айпібокс. Картинку він видає гарну, причому навіть звичайні канали якщо зняті сучасною камерою, нічим н гірше показує ніж ХД канал.З недостатків ,починає заїкатись при перегляді каналів повєрхності , та не на всіх каналах поверхності є звук.(провірено не на одному тюнері) Якщо дозволяє бютжет тоді дрім 800. Цей працює відміно ,і звук на повехності є на всіх каналах. Якісь зображення провірялась на самсунзі 40 дюймів 656 моделі (саме такий взяв собі).
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #2 : 06:04:09, 17 Березня 2009 »
Картинку він видає гарну, причому навіть звичайні канали якщо зняті сучасною камерою, нічим н гірше показує ніж ХД канал.

так може він ХД погано показує? тому і різниці між звичайним та ХД майже не має.
А якість звичайних на Дбоксі краща ніж на IpBox?

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #3 : 06:21:31, 17 Березня 2009 »
ХД він показує відміно, а звичайні по якості підтягує до ХД каналів, ось що я мав на увазі. O0
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #4 : 07:57:35, 17 Березня 2009 »
...
А якість звичайних на Дбоксі краща ніж на IpBox?

Як на мене то краща.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #5 : 11:57:04, 17 Березня 2009 »
...
А якість звичайних на Дбоксі краща ніж на IpBox?

Як на мене то краща.

На якому телевізорі дивитесь? Дбокс підключен по компоненту чи RGB. Кабель брендовий?

Відсутній Avenir

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 166
  • Рейтинг: +44/-0
  • м. Тернопіль
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #6 : 19:47:51, 17 Березня 2009 »
народ....ми порівнюєм практично хлам у вигляді дебоксу і сучасний ресивер. При всій якості картинки дебокса йому давно пора на пенсію.... an33
VU+UNO, Wave Wrontier T90 , 36E-4W...

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #7 : 20:03:50, 17 Березня 2009 »
дебокс хоча вже й старі але то як на мене здається надійний приймач вже скільки років їм а вони працюють... про якість картинки не скажу немаю таких крутих телевізорів... але показує в мене на б/у телевізорі RADIOTONE  70 см діагональ чудово... правда зараз мало шо дивитися залишиллося... :'(
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #8 : 20:25:34, 17 Березня 2009 »
народ....ми порівнюєм практично хлам у вигляді дебоксу і сучасний ресивер. При всій якості картинки дебокса йому давно пора на пенсію.... an33
Нове не означає краще від старого, як в даному випадку.
Особисто для мене по картинці SD немає нічого карщого як Нокія DBox1, на другому місці звісно ж DBox2 і на третьому славнозвісний Dreambox. Багато хто мене в цьому підтримує...

Щодо 91HD картинка по скарті хороша проте перенасичена :( особливо це стосується червоного кольору.

На рахунок хламу, це Ви зря батєнька. Якщо відкинути можливість відтворення каналів ХД то ДБ-2 взуває по повній.
- почнемо з меню - на ДБ2 воно набагато приємніше(як Нейтріно так і Енігма)
- зручніша навігація по спискам каналів
- можливість використання ПК як цифрового носія(у АйпіБоксі присутнє монтування, проте без можливості запису)
- наявна кількість ему під ДБ-2
- відсутність режиму RGB , S-Video
- перевірена часом якість роботи
 ;)

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #9 : 20:51:05, 17 Березня 2009 »
Підтримую bodyan!!на Dbox2, софтова підтримка не погана, якість желіза теж на високому рівні! а про ipbox це тюнер сучасний, но пока не має навіть нормальної енігми

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #10 : 07:08:30, 18 Березня 2009 »
Зі свого боку додам. Порівнював роботу Nokia Dbox ІІ та Dreambox 500 (оригінал). Panasonic 42PV60 підключав по компоненту. Кабель HAMA (три зірки).
За таких умов Dbox ІІ показував краще ніж Dreambox 500
При підключені по RGB (кабель вартістю теж близько 50 у.е.)  Dbox ІІ  вже програвав на динамічних сценах.

А щодо надійності Дбокса то у порівнянні з Дримом вона дуже низька. Я сказав би так: - Дрім, як автомат Калашникова.

Підтримка для Дбокса гарна але вона ніяка (оперативність роботи тільки по шарі). Глюки переходять з прошивки на прошивку. ( наприклад: тремтіння зображення. Для вирішення потрібно клацать з каналу на канал)
За умов вирішення трьох головних недоробок. Я назвав би три, вирішення яких однозначно надасть Дбоксу перше місце, а саме:

1.   Вирішення проблеми зі звуком: (надійність роботи гучності на багатомовних каналах, можливість зміни гучності пультом Дбокса)
2.   Автоматичний перехід з 4х3 на 16х9 та навпаки. (працює, але не на всіх каналах)
3.   Можливість запису через CIFS

Питання одне. Енігма на Дрімі та Дбоксі. Але на Дрімі це працює, а на Дбоксі ні!! Імовірно нормально доробити прошивку не хочуть. Не бачать майбутнього.

Щодо ХД
Якби в Dreambox 800 був не DVI вихід, а  HDMI, цей тюнер був би у жовтій майці лідера незважаючи на ціну.

А от цікаво Катя за умов підключення по HDMI sd канал показувати краще Дбокса????
Хто мав можливість порівняти – напишіть враження.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #11 : 07:17:33, 18 Березня 2009 »
...
1.   Вирішення проблеми зі звуком: (надійність роботи гучності на багатомовних каналах, можливість зміни гучності пультом Дбокса)
2.   Автоматичний перехід з 4х3 на 16х9 та навпаки. (працює, але не на всіх каналах)
3.   Можливість запису через CIFS
...

Перейдіть на Neutrino (наприклад ruDbox2.Neutrino.DREAM ver. 2.03) де наведені Вами пункти нормально працюють. Що ж до порівняння зображення відносно іншх приймачів, то я б також радив використовувати ці іміджі, де картинка дещо краща у порівнянні з Енігмою :)

...
Щодо ХД
Якби в Dreambox 800 був не DVI вихід, а  HDMI, цей тюнер був би у жовтій майці лідера незважаючи на ціну.
...
Розтлумачте якщо ваша ласка дане судження.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #12 : 07:35:35, 18 Березня 2009 »

[/quote]

Перейдіть на Neutrino (наприклад ruDbox2.Neutrino.DREAM ver. 2.03) де наведені Вами пункти нормально працюють. Що ж до порівняння зображення відносно іншх приймачів, то я б також радив використовувати ці іміджі, де картинка дещо краща у порівнянні з Енігмою :)

[/quote]

Я ставив ruDbox2.Neutrino.DREAM ver. 2.03, але якість картинки по компоненту явно гірша ніж на Енігмі.

Відсутній mpeg4

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 52
  • Рейтинг: +7/-0
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #13 : 08:05:47, 18 Березня 2009 »
...
1.   Вирішення проблеми зі звуком: (надійність роботи гучності на багатомовних каналах, можливість зміни гучності пультом Дбокса)
2.   Автоматичний перехід з 4х3 на 16х9 та навпаки. (працює, але не на всіх каналах)
3.   Можливість запису через CIFS
...

Перейдіть на Neutrino (наприклад ruDbox2.Neutrino.DREAM ver. 2.03) де наведені Вами пункти нормально працюють. Що ж до порівняння зображення відносно іншх приймачів, то я б також радив використовувати ці іміджі, де картинка дещо краща у порівнянні з Енігмою :)

...
Щодо ХД
Якби в Dreambox 800 був не DVI вихід, а  HDMI, цей тюнер був би у жовтій майці лідера незважаючи на ціну.
...
Розтлумачте якщо ваша ласка дане судження.


Якщо у Вас якісний тюнер, якісний телевізор та якісний кабель Ви повинні мене розуміти.
А щодо тлумачення, то позиція одна отримати якісну картинку, якісний звук та надійність роботи апаратури.
А ось зараз дав запит у Гулгі  "dvi hdmi " непоганий другий пост, де автор все написав http://www.podberi.tv/review/456/


Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Заміна Дбоксу?
« Відповідь #14 : 08:11:01, 18 Березня 2009 »
Цитувати
Якби в Dreambox 800 був не DVI вихід, а  HDMI, цей тюнер був би у жовтій майці лідера незважаючи на ціну.

Там кабель DVI -> HDMI

 

заміна пульта монітора XORO HTL 2722

Автор валютчикРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 0
Переглядів: 763
Остання відповідь 17:23:38, 15 Грудня 2011
від валютчик
Metronix direct box 3 заміна флешки sst36vf1601

Автор sasha19722201Розділ Майстерня

Відповідей: 1
Переглядів: 2395
Остання відповідь 20:55:15, 04 Липня 2015
від arrows
Заміна програмного забезпечення (прошивки) тюнера

Автор bodyanРозділ Інструкції (FAQ)

Відповідей: 1
Переглядів: 6034
Остання відповідь 14:53:14, 12 Листопада 2009
від slavon
Заміна програмного забезпечення (прошиття софта)

Автор bodyanРозділ Інструкції для Opticum 4000с, 4050c, 4100c

Відповідей: 2
Переглядів: 10543
Остання відповідь 14:27:23, 16 Жовтня 2007
від -sat-fan-
Заміна флешок на супутникових приймачах(приймачах)

Автор zloj vitosРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 10
Переглядів: 1854
Остання відповідь 13:20:15, 17 Червня 2009
від search