Автор Тема: Дерева - вороги тарілок !  (Прочитано 1716 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній M1sha

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 389
  • Рейтинг: +162/-11
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #15 : 23:42:30, 09 Липня 2008 »
Я не погоджуюсь що дерева вороги тарілок,вважаю що дерева найкращі друзі всім, в доказ прикладую фото , встановлював не я. Та навіть метал на тарілку видобувають з допомогою вігілля, яке утворилось з первісних дерев. 

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #16 : 23:49:35, 09 Липня 2008 »
ти ше всім депутатам напиши шоб вони нічого там некрали ) в нас якщо не схітриш то невижевеш) сам антен не ставиш,а таке пишиш.... інтересно які в тебе думки коли ти мясо їсиш ? 
[/quote]

Ти , Міша, не вумнічай, при свій повазі до тебе... депутатам ти сам напиши, нічого мені робити, як з цим г*вном зв"язуватися ! На рахунок "Не схитриш - не виживеш " - то питання спірне, бо сирохмана обманути - грішно і не солідно, а багатого пуцьвірка, який собі купив права для авто і ще хз для чого - сам Бог велів ! :) Антени я ставлю, мало тільки, не моє це, рубати дерев практично ніколи не приходилося. Один раз тільки - і то був кущ якийсь безпородний...А коли я їм м"ясо - то я не думаю. Я тоді ЇМ !!! :) А коли я їм - я нікого не слухаю :) І тримав поросят, і буду тримати :) І буду різати, бо то годується для людини її ж руками, і вона знає, що з ними буде в прийдешньому - типу ти, Міша, цього не знаєш в свої роки, і м"яса не чавкаєш ??? Не сміши мої діряві тапки...не ображайся...Коротше: рубати насадження ради доброго прийому вважаю справою останньою, коли вже ну нічого не допомогло, але аж ніяк не оправданою.

E Fabbia e Tutta Qua...Ще додам, що не дерева є ворогами тарілок, а тарілки - ворогами дерев. Ось так от.   
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #17 : 06:34:46, 10 Липня 2008 »
Славік Міша антени ставить у більшості зі мною , так що тут притензії до мене треба предявляти . :2funny:
На рахунок того , як що дерево можна обминути , то ми так і робимо , спецом не впускаємо .
Ріжиться тільки у крайному випадку , навіть на комен деколи ставили , аби не різати .
До речі у мене теж дома пласмасова ялинка !!! *-P
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
Дерева - вороги тарілок !
« Відповідь #18 : 12:34:49, 04 Грудня 2008 »
Відколи у нас в селі провели газове опалення то навколо хатів повиростали цілі хащі \акації,ясені,явори і всякі кущі\.Я за живу природу але в даному випадку прорубка необхідна бо вже і плодові дерева почали всихати і городи коло хатів не родять,а підрізані гілки які заважали при установці тарілки все одно відростуть ,так що краще обходити дерева ,особливо плодові,є багато варіантів щоб їх не різати і старатися переконати кліента ставити тарілку не там де він хоче ,а там де треба не в ущерб природі.
Доброта-вище всіх якостей.