Автор Тема: Ахтунг !! ВСІМ!! БоМба почала працювати ......на 7ХХ ...Читати Всім по 3 рази...  (Прочитано 4187 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
нове ПЗ для всієї лінійки 7хх 
вбиває  китайськы підробки  ..насмерть  ...



 магічним словом "ENCE" на морді ресівара 7ХХ... 

 :knuppel2:
Хто купив підробку ласкаво просимо  в Ад!!!!   ca.,
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
це інфо повідомлення  а не залякування  .... ваше право не вірити ....в це  ....
а БЖ там в китайцях з тирси склкпаний ...між іншим ...
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Romireb, в мене нема жодного бажання з Вами сперичатись, але іноді смішно :2funny: На sat-forum.org всі лишень говорять про підробки, тощо, а самі користуються двома "ламаними" форумами на двигуні SMF з порушенням авторських прав :-Р Ось доказ двигуна(частина коду їхнього форуму):

Цитувати
src="http://sat-forum.org/Themes/default/scripts/script.js?b21"></script>
   <script language="JavaScript" type="text/javascript"><!-- // --><![CDATA[
      var smf_theme_url = "http://sat-forum.org/Themes/babylon";
      var smf_default_theme_url = "http://sat-forum.org/Themes/default";
      var smf_images_url = "http://sat-forum.org/Themes/babylon/images";
      var smf_scripturl = "http://sat-forum.org/index.php";
      var smf_iso_case_folding = false;
      var smf_charset = "windows-1251";
   // ]]></script>


SMF не поширюється по ліцензії gnu gpl і видаляти копірайт заборонено!!!
Інтелектуальна власність-не хрен собачий, пам"ятайте про це!!! А ви тут про клони опена розказуєте?!

 ;)

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Ахтунг !! ВСІМ!! БоМба почала працювати ......на 7Хj
« Відповідь #3 : 12:23:00, 20 Лютого 2009 »
2  Android-80
я не можу це коментувати за браком  достовірної інформаціїї стосовно копірайту  можливо віє але білим кольором або де інде приписаній ....

але те що я  оприлюднив є 100% правдою отриманною від власника сатсистемз  в телефонній розмові.... программерам поставлена задача написати бомбу   й вони її  помаленку приписують в софт .... не вірите  мені спитайте  у власника софта самі.....та й технічна підтримка проінформувала інсайдерську группу про нові примочки ....в софті ...
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Ахтунг !! ВСІМ!! БоМба почала працювати ......на 7Хj
« Відповідь #4 : 12:50:02, 20 Лютого 2009 »
2  Android-80
я не можу це коментувати за браком  достовірної інформаціїї стосовно копірайту  можливо віє але білим кольором або де інде приписаній ....

Завіряю Вас, що окрім лічильників там нічого нема, а копірайти просто-напросто видалені!!!

але те що я  оприлюднив є 100% правдою отриманною від власника сатсистемз  в телефонній розмові.... программерам поставлена задача написати бомбу   й вони її  помаленку приписують в софт .... не вірите  мені спитайте  у власника софта самі.....та й технічна підтримка проінформувала інсайдерську группу про нові примочки ....в софті ...

Та ніфіга в них не вийде, хоча можу і помилятись... Просто сат-сістем в шоці, що ще бабок не заробили, а тут 700-а серія пішла "по пе..ді" ;D Тай сама серія цих тюнерів мені не подобається, та щей за такі гроші. Нафік мені то юсб, коли фільм нормальний не подивишся, бо потрібно все перекодовувати на компі:uglystupid2: Я ставлю на заміну опенам, космосати 7810. От той красень читає з юсб більшість кодеків, а саме головне, що не потрібно нічого перекодовувати!!! І таких апаратів є купа. Тай ціна в них приємлива від 50 до 80 американських гривень, і це вже в роздріб ціна O0
800-та серія-це дійсно клас, реалізували в софті все що можливо(протоколи двигуна,картоприймач,шара,зручне та аргономіче меню) O0

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
Цитувати
программерам поставлена задача написати бомбу   й вони її  помаленку приписують в софт ....
:2funny: :2funny: :2funny:
Ти хоч сам зрозумів, що написав? Бомбу прописали, а на детонатор грошей ще не сп**ділі *fack*
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
ну про космосати 7810 це ви загнули ... я тестив космосати .... дійсно прості вони  як двадцять перший палець уссурійського ведмедя ....  так то на  любителя ....я з вами не  сперечаюсь .. мложете цю гідку  видалити якщо вважаэте за потрібне ....мені  все одно ....
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
нове ПЗ для всієї лінійки 7хх 
вбиває  китайськы підробки  ..насмерть  ...

В підробках стоїть такаж сама флешка, як в оригінала а саме 16мвіт(2 мегабайти) SPANSION S29ALO16 або STI M29W160, тому вбити можна лишень загрузчик, а це в свою чергу лікується випайкою флешки з подальшим залиттям повного дампу. ;) Тому, про насмерть говорити ранувато.
Нічого особистого!!!

Відсутній rocker

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Рейтинг: +292/-0
Android-80, а як ти оцінюєш роботу по випаюванню флешки? За кілька таких випадків ціна тої підробки стане золотою ))

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Android-80, а як ти оцінюєш роботу по випаюванню флешки? За кілька таких випадків ціна тої підробки стане золотою ))
А так і має бути, недаром кажуть скупий платить двічі  *-S
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Razvedka

  • S-VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +557/-2
Дуже , дуже цікаво як софт розрізняє китайску підробку і орігінал. Мабудь  по ID  процессорів  *oohaa* Чи може в орігінал якись "даллас" засунули для ідентифікації.
 Цю беєчку вже проходили с вісімсотою серією, здавалося, що всім було зрозумілим, що різниця була тільки в якості виробу. Хоча якшо чесно сказати , то ні одної підробки з вісімсотої в мене в ремонті не було, про орігінали я краще промовчу.
Так, що це чиста деза від виробника, клони будут працювати до поки само залізо в тюнері не вийде з ладу.

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Не впевнений.., сам краєм вуха чув (з інших джерел), що козаки готовлять софтову "бомбу".., і хоч це призводить до стирання бута, але ж не кожен має паяльні станції...
Проте, якщо не пхати нові софти.., й так зараз нічого нового нема, то тьюнер преспокійно буде працювати дальші..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній Razvedka

  • S-VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +557/-2
to tosat:
як важаєш, є 100% гарантия, що ця "бомба" не зачепить орігінали? СатСитем подрібний зайвий геморой з сервісним обслуговуванням орігінальних апаратів? До поки не буде 200% го
варіанта ідентифікаціі орігальних тюнерів, ні про які "бомби" навіть мови не може бути. 

 

Globo 5000plus. Яка причина: три рази світить табло і пропадає ?

Автор muchaРозділ 3000- 6000..

Відповідей: 10
Переглядів: 3204
Остання відповідь 18:39:43, 07 Червня 2010
від дядя Міша
Як і чи довго буде працювати стабілізатор 7812 при морганні?

Автор ДжонсонРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 3
Переглядів: 1553
Остання відповідь 08:00:29, 13 Червня 2019
від Джонсон
НТВ+ в италии буде працювати?

Автор MakedonecРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 4
Переглядів: 1220
Остання відповідь 19:06:53, 01 Липня 2011
від slavon
Жорсткий АХТУНГ,ПОЗОР,УВАГА , і так далі...оце читати всім по 8 разів на день!

Автор romirebРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 24
Переглядів: 6268
Остання відповідь 20:39:49, 26 Грудня 2008
від romireb