Автор Тема: Новий підхід до "трьохголового"  (Прочитано 14699 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Новий підхід до "трьохголового"
« : 19:47:59, 21 Квітня 2007 »
Ось таке повідомлення на Фрокусі;
Цитувати
Сегодня решил провести эксперемент(просто после пятн. урагана моего трехглавого чуть сдуло) добавить башку на Telstаr 12.Вот кинул Амос в фокус,далее справа (если смотреть сзади ант.) Сириус&Жарптицу,ну и слева чуть выше Амоса - Телстар 12.Уровни мне показались вполне сносными:Hbird -64-67%(12597V);Siri - 70-73%(11766H);Amos - 99%(10722H);Tstar - 61-64%(11124H).Оборудование : тарель - Харьков 0.92м;Глобообразный тюнер;конверторы - openfox(0.3dB)3шт.+pauxis(0.2dB) 1шт.


Якщо взяти до уваги що все частіше почали ліпити четверту голову на астру щоб було більше каналів ,і якщо виходити з тої позиції що на астрі нашомовних каналів можна сказати немає то це думаю хороше рішення.Тим більше що на телстарі можна пока дивитись націонал географік на нашій мові та ще кілька каналів. Я вже колись пробував таке робити але так погравсь і все але завтра при неділі попробую то все ще раз зліпити ,подивитись які будуть сигнали.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #1 : 20:06:32, 21 Квітня 2007 »
Антена 90см.
Фокус 5*Е
Астра стоїть коло Хотбірда 13* впритул і трошки нижче....
Самий сильний сигнал 96-99% на каналі Travel Channel....
750 канлів, правда пару траспондерів не пішло....
Сигнал на Прем'єрах і Текілах 42-59%

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #2 : 20:18:05, 21 Квітня 2007 »
Незабувай що на Астрі найсельніший сигнал ! І між Сіріусом і Астрою 14 градусів різниці а між Сіріусом і Телстаром цілих 20 !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #3 : 20:20:27, 21 Квітня 2007 »
А реально зробити десь на 1,50 антену 19,2*E+13*E+10*E+7*E+5*E+4*W+15*W

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #4 : 20:23:30, 21 Квітня 2007 »
Хотів запитати чи є якись супутник з нормальним підбором каналів шоб його до 15*W дочепити. 15*W центр, антена 90см.

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #5 : 20:32:24, 21 Квітня 2007 »
Так от ідея саме в тому щоб центром поставити амос а не сіріус і тоді на одну тарілку добавити цей "далекий спутник" замість астри
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #6 : 20:34:24, 21 Квітня 2007 »
Цитата: IVP;4963
Хотів запитати чи є якись супутник з нормальним підбором каналів шоб його до 15*W дочепити. 15*W центр, антена 90см.


http://lyngsat.com/atlantic.html

Відсутній IVP

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 935
  • Рейтинг: +307/-1
  • SECURITY
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #7 : 20:35:44, 21 Квітня 2007 »
Я питався колись про таке в одного мужика з Білорусіїї, то у нього антена 1.1 центр 4*W а 15*W знаходиться десь на 5-8см. дальше від Амоса і трохи вище, десь 2-4см.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1770
  • Рейтинг: +606/-3
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #8 : 01:02:04, 22 Квітня 2007 »
Цитата: IVP;4966
Я питався колись про таке в одного мужика з Білорусіїї, то у нього антена 1.1 центр 4*W а 15*W знаходиться десь на 5-8см. дальше від Амоса і трохи вище, десь 2-4см.

це нерально...він гонить...це точно... став полярку і неморуч нікому голову....
Apple TV4

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #9 : 08:43:25, 22 Квітня 2007 »
Навряд чи це новий підхід...скоріше всього чим би дитя не бавилось...
Оптимально у всі часи був власне позиціонер і два конвертори..
наприклад..з допомогою власне двох конверторів я маю змогу дивитись одночасно всі українські канали Амос-Сіріус,крім того і пакет 36град (кругова поляризація) ..крім того в похмурну походу маю максимум сигналу на центральному конверторі-переміщаючи на потрібний мені конкретний супутник..крім того і діапазон супутників--90еаст до 30 вест..все таки нема ж нічого постійного на супутниковій орбіті і є можливість оперативного реагування на зміни..
З появою ж супермаунтів--така система досить стабільна і надійна..

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #10 : 09:37:29, 22 Квітня 2007 »
Можливо я не так висказав свою думку з самого початку а можливо мене нетак поняли а можливо не уважно читаєм .Кажу ще раз ,просто коли до трох головок всім нам відомого дракона добавляють четверту на астру ,то ліпше антену перестроїти таким чином щоб ловився телстар і тим самим добавити собі замісь чого небудь з астри , кілька хороших каналів . Я дуже добре розумію що таке мотор але не всі в нас депутати а є ще й бідніші люди.
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #11 : 09:37:49, 22 Квітня 2007 »
Цитата: vic;4979
Навряд чи це новий підхід...скоріше всього чим би дитя не бавилось...
Оптимально у всі часи був власне позиціонер.


В основному клієнти з тої категорії людей, яким тяжко ввести і просканувати новий трансподер. Уявіть як їм буде "легко" настроїти антену на супутник (якого допустимо немає в списку ), добавити нову частоту і т.д.
Я прихильний більше до фіксованих антен, всежтаки надійніше. Найбільше в моторизованих антенах добиває час позиціонування на дальні супутники... Поки з 1+1 на рен тв переїде  - покурити встигнеш!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #12 : 10:19:15, 22 Квітня 2007 »
Почнемо з того,що я взагалі не прихильник комерції в саттв..
Я собі наприклад не уявляю,коли чоловік безпоняття і не має інтернету-що він дивиться?І що може дивитись?
Якщо ви мені доведете про стабільність каналів,частот,що власне ФТА канали призначені для "таких простих людей" то можливо мені щось просвітиться в очах..
Я наприклад не встигаю і навіть деколи вже бажання не маю,щось сканувати ,чистити список в свому тюнері,упорядковувати і ключі міняти..складно і важко..це треба сидіти постійно в інеті і читати новини..
Що таке 15град вест? Ви колись його дивились хоч один день не відходячи від екрану тв?Тому завіряю вас,що вже з пару років можете потім не підходити до екрану..звичайно якщо з памяттю у вас все гаразд..
Що таке супутникове тв-це в приципі-живий ефір...що людям потрібно?Звичайно почути новини,які відбулись в світі,подивитись спортивні трансляції,подивитись улюбленні програми,серіали,фільми...нових не буває навіть на платних платформах..
Поки що саттб явно програє кабельному тб по цим параметрам..і я навіть маючи можливість шарити деколи не маю можливості навіть футбол подивитись..
тому ми і підняли тему української супутникової платформи,де були б всі основні українські канали!!З її появою-це був би прорив чи можливо деяке піднесення,пожвавлення..особисто я як міський житель,обов"язково б підключився до такої платформи,поскільки якість все таки на порядок вища кабельного при тих самих цінах..решту каналів..завіряю вас просто переклацуюз частотою 1 канал за 1 секунду.
пі.сі..російські канали стараюсь взагалі не дивитись..дуже прикро,коли брехня йде з екрану..причому і навіть на спортивних каналах...
І ще мені прикро..коли люди котрі продають чи встановлюють комплекти самі не дивляться телевізор..кажуть ніколи..а як інакше зрозуміти і спланувати?Ви просто присвятіть декілька днів свого життя перегляду каналів ,а ще краще просто дивіться кожен день...тоді можливо ви зрозумієте про що я тут пишу..
коли я пояснюю людям,що купують саттб ..я їм в першу чергу раджу провести інет,даю лінки на форуми і сайти..без цього нема змісту саттб..вас або подоять так ,що дешевше платити за любий платний пакет,чи взагалі пультом об підлогу кинете..

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #13 : 10:36:09, 22 Квітня 2007 »
Добавлю..ви думаєте,що навіть ті люди,котрі дивляться і проплачують платний пакет наприклад НТТ дивляться всі доступні канали?Хоча на Інфоканалі тупо пояснюється які появились і як налаштувати..просто це люди не бідні і можуть завжди заплатити за виклик спеціаліста,котрий приїде і настроїть...що говорити про бідних?
Тому я в шоці від сервісу польського пакету Н..тюнер такий маю..там просто тупо вам кожен день оновлюють список каналів..ви навіть цього не замічаєте!!!

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Новий підхід до "трьохголового"
« Відповідь #14 : 11:30:14, 22 Квітня 2007 »
Цитата: vic;4987

І ще мені прикро..коли люди котрі продають чи встановлюють комплекти самі не дивляться телевізор..кажуть ніколи..а як інакше зрозуміти і спланувати?Ви просто присвятіть декілька днів свого життя перегляду каналів ,а ще краще просто дивіться кожен день...тоді можливо ви зрозумієте про що я тут пишу..

Небудемо черговий раз сперечатися на тему етики та естетики... В нас кардинально різні підходи до сат тб, хоча мета одна. Якщо получиться поспілкуватися в живу, думаю порозуміємось, тут сперечатися небуду.
На тему трьохголових - ставити голову із-за "двох" каналів резону як на мене нема. Астра відпадає, а ці канали явно не замінять фанатам такі пакети як текіли та премєри. В нас, у Львові, при легкій установці 75-80-90,  йшли б на рівні 4-5-13. А так приходиться буквально впрошувати людей ставити хоча б 75, бо вони розчаровуються в сат сб. Чекали купу каналів, а дивитися нема що. Декілька раз навіть приходилось знімати антени і повертати гроші за обладнання.
П.С. Вік, Я непродаю обладнання. Встановлюю те - що люди вже купили...

 

Новий російський пакет «Континент ТВ» від оператора Оріон Експрес

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 3
Переглядів: 5059
Остання відповідь 08:20:24, 01 Вересня 2011
від SLAVASAM
ChEdit новий редактор (Програма для редагування каналів)

Автор olegerРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 3
Переглядів: 6481
Остання відповідь 12:08:09, 24 Вересня 2008
від alex-57
Openbox X-800 новий, підробка. Не шиється через COM-порт

Автор HorikРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 14
Переглядів: 2505
Остання відповідь 13:13:35, 08 Листопада 2008
від Horik
Openbox X800 ,новий , не шиється, серійник OBSFTCS080503342

Автор andre33Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 8
Переглядів: 2725
Остання відповідь 13:52:15, 17 Січня 2009
від cheater2
Eurosky ES-4050 новий клон Globo 4100c

Автор iv3853Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus

Відповідей: 6
Переглядів: 7785
Остання відповідь 19:55:35, 15 Червня 2011
від emig