Автор Тема: AB IP Box 250s PVR  (Прочитано 5942 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
AB IP Box 250s PVR
« : 23:26:34, 20 Квітня 2007 »
Поскільки кілька днів тому я був звинувачений в розводі флуду стосовно тюнера AB IP Box 250s PVR - я пообіцяв, як тільки я отримаю цей тюнер - потестую його і відпишусь.
Отож!!!
Про тюнер в мене склались якнайкращі враження:
При першому увімкненні в ньому стоїть оригінальний софт, який дуже легко змінити на Енігму від 04042007, яка викладена тут http://sfteam.anfy.cz/images.htm - після заливки отримуємо повноцінний Дрімбокс.

За допомогою аддонсів - інсталюємо мову меню (locale.ru), емулятор (mgcamd 1.22), файл з ключами (наразі доступні ключі від 14042007), потім, якщо є потреба - різні плагіни, скіни, ігри (по бажанню).
 Для налаштування шарингу  - через FTP в папку var/keys поміщаємо файл  newcamd.list, в якому прописана стрічка CWS = xxx.xxx.xxx.xxx порт логин пароль 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 . Таких стрічок у файлі може бути до тридцяти . Скануємо канали з супутників і насолоджуємось прекрасною картинкою і криштальним звуком.

Дійсно в тюнер можна залити іміджі від Дрімбокса 500 і 7000 - але знаходитись вони будуть у вічестері, і при включенні, тюнер за допомогою мультибута, буде пропонувати вибрати імідж, з яким є бажання працювати.
Крім того на вінчестер можна записувати і згодом відтворювати телепрограми, також їх скидати на копм і, конвертувавши в mpeg чи dvd,переглядати на будь-чому. Можна і навпаки, з компа записувати на вінт аудіо-, відео-, фото-файли і відтворювати з тюнера за допомогою відповідних плагінів-плеєрів.

Тепер про відмінності від Дрімбокса:
плюси -
1. наявність альтернативного софту, який працює бездоганно і відповідає всім вимогам;
2. наявність на передній панелі чотирирозрядного семисегментного індикатора і семи кнопок управління;
3. наявність на задній панелі двох роз"ємів scart, крім того  тюнер поставляється у двох виконаннях - з модулятором і без;
4. доступна ціна в порівнянні з Дрімом 600.
мінуси -
1. не дуже зручна розкладка пульта при роботі з Енігмою - але за кілька годин звикається;
2. не дуже привабливий зовнішній вигляд ( але то справа смаку).


P.S. це спроба незалежного аналізу - бо ні виробники і постачальники в Україну порівнюваних тюнерів, ніяким чином мене не заохочували...

P.S. P.S. окрема подяка AVENIR'у за допомогу в налаштуванню шарінгу. oдин з тюнерів я надав йому для тестів - тому запрошую його прийняти участь в обговоренні - поділитися своїми враженнями...

P.S. P.S. P.S. велике прохання до модераторів - відкрити тему в розділі
 Linux Based Receivers присвячену тюнерам AB IP Box - вони того варті...
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #1 : 07:37:34, 21 Квітня 2007 »

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #2 : 08:07:21, 05 Травня 2007 »
Заходив до Авенір-а,дивився на данний тюнер..сподобалось чесно кажучи якість виготовлення тюнера..відгуки перші приємні..шкода не мав можливоості особисто потестувати його..але судячи по відгукам і можливостям його...більш схиляюсь до нього,ніж до китайського дріма....

Gosha

  • Гість
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #3 : 14:24:29, 19 Травня 2007 »
Це самий тюнер, що бачив Віктор був проданий клієнту , і я сьогодні мав можливість його настроювати. Якщо честно, то непоганий, в чомусь навідь краще Дріма 500. Але виникли деякі питання,..можливо хтось взмозі допомогти порадою.
Тюнер був встановленний на стару моторку  з V-50.
Що я не зміг зробити:
1) При скануванні деякіх транспондерів с Хот Бёрда -вони скануються, вручну( і в автоматі теж),..але потім я їх не бачу в списку відсканованих каналів. (перескановував з 10 раз) ...
Наприклад Мультівіжени ні защо не прописуються, а також пакет 12207 Н 27500 з Хот бёрда,..-там якась парнушка по шарі йде.
Клієнт хоче--я не можу! Напевно рукі криві...чи шо...
2) З Амосом зовсім біда. При скануванні Амоса -в списки каналів попадають канали з Астри, Хотбёрда, Сириуса...-не всі,..а деякі...
А суто рідні Амосовськи показують тільки з частоти 11260...і все.
Решта Україньських каналів якийсь кавардак, включаєшь 1+1==показує Мінімакс, або К1...і навпаки. (фото прикладаю).
Крім того на Сіріусі не показує Хастлер., хоча ключі є, я перевіряв, заходячи з ноута в тюнер, в софткам, ..крім того ТЕТ, Жетикс, -працюють. що свідчить про те, що емулятор працює.
Супутники викидав, канали з них теж,..перегружав,..по новому прописував---барабашка! ніц не помагає.
Мислю, що імідж криво поставлений.
Хто що скаже ? які думки?
...........................
P.S. хоча це перший такий тюнер. що я тримав в руках, я не думаю. що вони вже настілки коряві,...просто шось не то в ньому напевно.....іменно в ньому...

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #4 : 14:38:09, 19 Травня 2007 »
Варіанти:
-можливо дійсно глюк іміджу..я правда з цим тюнером справи не мав особисто,але щось до цього схоже..
-можливо дефект "заліза" -причому не обов"язково тюнера,можливо конвертора...чому б мали б непрописуватись деякі пакети?
Що б я робив..напевно взяв би тюнер додому і в себе непоспішаючи розібрався в причині...часом бувають випадки,коли із за самого клієнта,котрий дихає в потилицю появляються ось такі барабашки..

Gosha

  • Гість
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #5 : 14:42:39, 19 Травня 2007 »
..раніш там стояла Нокія ДБокс2 ... все йшло чудово.
Клієнт просто поміняв з доплатою на цей тюнер в Віталіка....
Мені додому він не захотів віддати, бо каже , що занадто дорога річ, ...да я і сам це розумію і не напрашуюсь,..продав би я , то тоді б точно забрав до дому...для досліджень...
....................
а пакети при ручному перскануванні я замітив, шо назви каналів прописуються,..тобто я замітив, коли іде сканування, що проскочило і мультівіжен і все . що треба...ось тільки потім цих каналів в списку немає.... :(

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #6 : 15:57:17, 19 Травня 2007 »
Цікаво було б напевно всім якби більш детально дослідити причину...можливо такий глюк комусь в подальшому облегчить життя...
Напевно я б пішов послідовним шляхом..першим ділом встановив би по новому імідж..часом буває таке,що переповняється флешка або злітає дещо в іміджі..ще раз поступово встановив би емулятор і русифікував..не ставив би нічого зайвого в імідж,щоб витримати чистоту експерименту...якщо барабашка повториться,то можливо є якась проблема з самим залізом--тут можна підставити аналогічний тюнер..
хоча останнім часом я і в себе на дбокс2,дрім500 часом дивні речі замічаю..наприклад ну ніяк не можу прописати якийсь з каналів..тюнер або тупо вішається,або перегружається..або не реагує ніяк-сигнал є--а писати не хоче..барабашка одним словом..от непогано б "навчитись" з нею боротись....

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #7 : 20:34:16, 24 Травня 2007 »
вся причина полягає у тому що імідж Енігма від 04 04 2007 йде вже з готовими списками каналів і фаворитами в якому в осносному представлені чеські і словацькі канали - бо там розроблявся цей софт. лікується дуже просто - треба спочатку витерти всі канали які там були а потім прописувати все що душа забажає або залити свій сетінг який я собі завбачливо зберіг в себе на компі. користуюсь цим тюнером вже більше місяця в себе вдома і все працює як швейцарський годинник.
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

driver3

  • Гість
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #8 : 21:04:32, 24 Травня 2007 »
Цитата: sashko;8129
вся причина полягає у тому що імідж Енігма від 04 04 2007 йде вже з готовими списками каналів і фаворитами в якому в осносному представлені чеські і словацькі канали - бо там розроблявся цей софт. лікується дуже просто - треба спочатку витерти всі канали які там були а потім прописувати все що душа забажає або залити свій сетінг який я собі завбачливо зберіг в себе на компі. користуюсь цим тюнером вже більше місяця в себе вдома і все працює як швейцарський годинник.


Погоджуюся і підтверджую!
Правда не за першим разом розпізнає вінчестери більше 200 Гб. З WD 250Gb прийшлося помучитися, а от 160Гб пішло на ура...Але при тому що 160 Гб вистачає на 85 годин запису, то я думаю цього цілком достатньо. Порівняно з 500 дрімом краще зроблено відеовихід (бо на 500 одночасне використання скарту з тюльпанами практично неможливе без переробки тюнера) Тут же все працює чудово. Сканування каналів трохи довше триває ніж в дрімі.....але не суттєво..:)

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #9 : 21:33:56, 25 Червня 2007 »
До відома користувачів і шанувальників  AB IP Box 250s PVR
вийшла нова версія Енігми від АВ-Сом за 21.06.2007
качнути можна тут
http://satupdate.net/index.php?&direction=0&order=&directory=AB%20IPBox%20200S,%20250S%20PVR,%20400S/AB%20IPBox%20250S%20PVR/AB%20Enigma
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

Відсутній hospodar

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Рейтинг: +10/-0
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #10 : 17:13:36, 23 Серпня 2007 »
Як без комп'ютера ввести коди за допомогою пульту?
Через FTP ввожу коди, змінюючи файл var\keys\SoftCam.Key - все прекрасно, Digital+ показує.
А от чи є можливість ввести коди, не підключаючись до компа? Красно дякую.

IP-BOX 250s + HDD

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #11 : 17:16:25, 23 Серпня 2007 »
Я не мав в руках цього чуда техніки..але до лінуксоїдних тюнерів існує такий плагін як Туксбокс Командер..з його допомогою можна редагувати файли,в тому числі і ключі в папці ВАР.

Відсутній zioom

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 420
  • Рейтинг: +220/-91
AB IP Box 250s PVR
« Відповідь #12 : 19:09:15, 15 Вересня 2007 »
Розшукую прошивку до IP-box 250S PVR.
Бажано з українською мовою та прикрученим декодером (MGcamd 1.25)
Дякую...

 

[DM 800HD PVR] Іміджі для SIM 1.0 (ssl #69, ssl #70, ssl #72 )

Автор OgirokРозділ Dreambox HD

Відповідей: 24
Переглядів: 25779
Остання відповідь 14:08:53, 23 Червня 2014
від bodyan
[DM 800HD PVR] Іміджі для SIM 2.01 (ssl #76, ssl #82, ssl #84 )

Автор bodyanРозділ Dreambox HD

Відповідей: 171
Переглядів: 132885
Остання відповідь 19:44:47, 03 Грудня 2019
від tibi
Acces Box "METRONIC"

Автор ОстапРозділ Інші приймачі з Ему

Відповідей: 1
Переглядів: 2691
Остання відповідь 11:35:01, 25 Червня 2008
від Android-80
IP Box 200S, Mutant 200S,Sezam 7700

Автор hmuraРозділ IpBox HD

Відповідей: 2
Переглядів: 4924
Остання відповідь 09:28:12, 14 Травня 2013
від Олег Васильевич
Шукаю прошивку для тв бокса smart tv "INEXT SWEET.TV BOX Ultra HD"

Автор uzer2002Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 0
Переглядів: 217
Остання відповідь 10:59:32, 23 Січня 2024
від uzer2002