Автор Тема: Жорсткий АХТУНГ,ПОЗОР,УВАГА , і так далі...оце читати всім по 8 разів на день!  (Прочитано 6272 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Хлопці, тут нема від чого дивуватись. Авторське право в нас законом не охороняється взагалі, диски штампують(клонують) всі, кому не лінь. Програмне забезпечення все лєве і т.д. Поки не буде порядку, доти і буде цей безлад. :'( В 2009-му в опенів з"явиться 900-та серія і про 500-ту всі забудуть.
   Хтось там розказував про ортони. Доречі ортон і глобо 4000 це два різні тюнера, згадайте перші серійні глобіки 4000С в рожевих коробках. Так дійсно, якість була супер,на пульті приємно тиснулись кнопки, а ортон-дєрмьо повне(купа поломок,дишеві компоненти) і як говорив, Славік - фтопку його 9_4
Android-80 Підтримую все сказане Вами в цій темі !!!
Як на мене то Сат Системс потрібно дбати про захист від підробок вже на етапі розробки тюнера !!! Так як я не є великий спеціаліст в області проектування САТ приймачів то опишу як це має виглядати на мій погляд - при розробці приймача загрущик ПО приймача (чи якусь невідємну скаладову ПО приймача) потрібно розмістити на окремій мікросхемі типу ROM, при чому ця мікросхема має бути досить унікальна замовлена в досить поважного виробника з умовою що вона не буде більше використовувіатися в іншій подібній апаратурі інших виробників, записане в ній ПЗ повино досить важко піддаватися клонуванню !!! Завод виготовлювач збирає приймачи без цієї мікросхеми і поставлеє їх замовнику !!! Замовник доукомлектовує приймач цією мікросхемою (з унікальним розробленим ПЗ) !!! На маю думку це повинно досить ускладнити життя клоновикам та піратам !!! Ось власне все, якщо щось не так то поправте мене  :2funny: :2funny: :2funny:
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Malyshka, я щось не розумію, що за "пред"яви в мою сторону"? Я нічого спільного з Сат-Сістемс немаю, хіба що користуюсь їхньою продукцією! Стронг і Фергусон,повірте мені, почувають себе досить таки добре ;D Всіх, кому я поставив опена+мотор, почуваюсь себе аж ніяк не обділеними. А що підтримувати опенам? Софт на сьогоднішній день доведено до гарного рівня(юсалс,шара,картрідер,триколор,частково NDS). ВВажаєте, що глобо чи євросат викине в паблік софт з нагрою3 чи віа 2.6-3 ;D ;D ;D Я нікого не захищаю, а просто висловлюю свою думку. А от тих, кому я поставив недавно ортони і євросати, я 100% нає..ав. А точніше себе, бо купа стоїть на ремонті(кварци,флешки і т.д.) 9_4

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
опишу як це має виглядати на мій погляд - при розробці приймача загрущик ПО приймача (чи якусь невідємну скаладову ПО приймача) потрібно розмістити на окремій мікросхемі типу ROM,

Нащо такі складності, простіше буде прошиву чи її частину певним чином заблокувати від зливання через порти чи через навіть ЖТАГ - все, e fabbia e tutta qua, от і вся казка :) Та ще можна при бажанні придумати що-небудь більш витончене. Наголос на "при бажанні" :) Яке відсутнє на разі, бо йде битва за кінцевого покупця і його гроші в гаманці, а не за якість продукції, котру йому безсоромно впарюють і котру він через якийсь не зможе користати, бо вона вже буде не в змозі дати йому те, на що він розраховував і за що вивалив бабки. Але то все виробників-продуцентів хвилює мало, чи може й зовсім ні... :uglystupid2:
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 676
  • Рейтинг: +511/-26
 Сат.систем все робе,щоб відбити від себе тих,хто встановлював іхні тюнери!  Постійно ниє про клони,підробки і т.п.,а нам,що робити,коли встановлено багато Опенів Х8*0 і є абоненти,які перейшли через пару років з Опена Ф-100/Аріон1700(хорошого і надійного тюнера),які ця кантора теж перестала підтримувати із за такоі ж "проблеми"! Та через короткий час появиться "рідний" брат на Опени 500-оі моделі і знову зазвучить таж сама пісенка,що через рік перестаємо писати прошивки і відчипіться від нас,бо в нас БІЗНЕС для НАС(САТ.СИСТЕМ),а не для вас діллерів та установщиків!
 По підтримці на старі і нові моделі зараз за останній час себе позитивно показав Глобо,ні хто з іх кантори не ниє,що теж багато клонів і ми перестаємо підтримувати 3000-6100 ряд тюнерів,які вже десь 2 роки не випускаються,бо поважають своіх абонентів розуміють,що кожний рік-два навіть у "буржуів" ні хто з рядових абонентів міняти техніку не буде! Був знайомий в Німетчині,так там по сій день працюють у людей 15-20-ти річні аналогові тюнери приймаючи сигнал з Астра1!!! Так,що на ближайше майбутнє треба приймати рішення,якій тюнер брати,щоб потім перед абонентом соромно не було!  ca.,
Pioneer1430,Ferguson Ariva100HD,OpenBox X800,
Power Sky(Arion),Euro Sky3023,
Globo4100c,Globo5000,Philips6010,Nokia D-Box1,
1,2M 60*E - 15*W. Львів.

Відсутній Der

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Рейтинг: +27/-3
Подібна історія вже колись була з ОПЕНБОКС Ф-100, 600 ... Ф-130,
зовсім скоро буде з Ф-300, Х-800-820-810, 2300 СКУОНами,
то у мене до всіх риторичне запитання :

Чіїм клоном є ці 800-і ОПЕННБОКСи, і де будемо брати потім на них нове ПО?


Openbox X-820CI, Globo 7010S, Orton 4100C

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
я не дуже тішуся ,що виробники будуть захищати програми,диски і т.д. і т.п.,бо в нас цей захист обертається проти споживача -високими цінами,тарифами,штрафами,акцизами(як ми вже неоноразово переконались).а результати плачевні.
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній ioan

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1301
  • Рейтинг: +2438/-11
Між  іншим підробки 730-тих вже існують,сам тримав в руках і навіть мав можливісь позирити в середину.Так що китайці рулять."Разом їх багато їх не подолати" *-I by........
Малий бізнес в Україні схожий на проституцію. Домагаються всі кому не лінь і кожному потрібно дати

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
"Разом їх багато їх не подолати" *-I by........

Ну ти врізав... +1 *-A Невже колись закидають нас шапками???  :2funny: Але все одно стільки  *_O не видудлять, як ми, і стільки сала не з"їдять  O0  *-P  ca.,
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
 :2funny:

куріння бамбуку  та ряски одномоментно


починається з відси
 *fack*
http://russian.alibaba.com/search/openbox-3.html
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

 

DBox2&VPN проблема так і не вирішена?

Автор agrotexnikaРозділ DBox-2

Відповідей: 1
Переглядів: 1715
Остання відповідь 13:33:43, 29 Червня 2007
від vic
Samsung S300: невже все так глухо ?

Автор Rostyk.07Розділ Samsung

Відповідей: 47
Переглядів: 13575
Остання відповідь 07:34:27, 13 Жовтня 2009
від Yaro
Dreambox. Невже так все важко?

Автор nico2Розділ Dreambox SD

Відповідей: 28
Переглядів: 5033
Остання відповідь 08:36:57, 24 Березня 2010
від Yaro
1 травня міжнародний день смерті приладів SF

Автор nico2Розділ Openbox

Відповідей: 16
Переглядів: 7084
Остання відповідь 18:02:47, 07 Травня 2010
від nico2
1+1!увага! сигнал буде закодовано!

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 146
Переглядів: 29930
Остання відповідь 14:22:44, 03 Травня 2009
від ecd