Автор Тема: Розетка 220В.  (Прочитано 1100 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Розетка 220В.
« : 09:03:01, 09 Квітня 2007 »
Не один раз мав проблему з власне розетками і знов зіткнувся на днях..
В результаті поганого контакту--повністю окислилась,маю як факт і тюнер,котрий вже ніяк не стартує(дбокс2) і всі налаштування на з"єднаннях тюнер-інет повністю позлітали..
Ми якось рідко звертаємо увагу на факт поганого контакту власне в розетці і в результаті виникають дуже багато і глюків апаратури і причина поломки пов"язані як раз з її негідним станом..
Вперше я колись зіткнувся з заржавілим гвинтикомв переносці,до якого був під"єднаний телевізор..спеціально сидів спостерігав,як від переноски залишилось два оголенних дротика по всій довжині..
Колись приніс додому комп..теж під"єднав до переноски з таким дефектом..як не дивно мені було(адже БЖ там стабільний) комп просто дико зависав,і що не міняли чи переставляли в компі не допомогло,аж поки не викинув переноску,крім того прийшлось міняти і після цього елементи деякі..
Вчорашній факт..
Розібрав розетку--нутрощі настільки "почорніли",що при під"єднанні апаратури вона аж світилась..
Як наслідок такого стану її практично все,що було під"єднано --повилітало..тюнер,ДВД,роутер..причому цікаво ,що навіть налаштування індивідуальні злетіли..
Тому всім рекомендую,завжди починати ремонт власне з аналізу стану підключення 220в..

Добавлю випадок з життя..памятаю колись порекомендував своїм знайомим з переферії тюнер під карточку (голдвафер),попросив знайомих підключити(120км від мене ж) ..скільки виникло неприємних моментів після цього важко навіть описати..десь місяць чув дзвінки -не бачить тюнер карточки зовсім..привозили навіть тюнер --на подивись сам..замість добрих знайомих самі розумієте,що мав..а виявилась банальна причина--розетка!!Перекинули переноскою в іншу--все запрацювало чудово...ось таке буває...

Відсутній oleger

  • VIP
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 659
  • Рейтинг: +58/-0
Розетка 220В.
« Відповідь #1 : 09:35:09, 09 Квітня 2007 »
я думаю що до цього всього треба ще додати те що з 220 В -на території нашої країни дуже велика проблема
скрізь велики перенавантаження і перепади
в містах ще більш менш стабільно ,а от в менших населених пунктах ...
живу за містом -і можу сказати що 220 -дуже рідке явище ,зазвичай 200 з натягом
Куплю пускорегулюючу апаратуру б\у,контакти, реле і все цього типу
                        

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
Розетка 220В.
« Відповідь #2 : 09:43:05, 09 Квітня 2007 »
так от власне мова за те,що завжди потрібно в першу чергу звертати увагу і на якість і на стан 220в..особливий випадок я описав вище--це дуговий розряд і до чого він призводить,а також різкі скачки напруги в результаті частого ввімкнення-вимкнення...так званні перехідні процеси...
Я часто наприклад дивуюсь,коли з одного району області постійно носять одного типу тюнери на ремонт, а з іншого--жодного..і навпаки..тому вже навіть рекомендую --не беріть такий то тюнер,адже у вашому районі він чомусь постійно вилітає,а беріть от такий то--не було випадків ...
Тут я вже так узагальнюю звичайно..але факт такий спостерігається по регіонам..очевидно,що власне це звязано зі станом 220в в кожному з них..

Відсутній Meloman

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 229
  • Рейтинг: +79/-2
Розетка 220В.
« Відповідь #3 : 22:27:11, 08 Червня 2007 »
проблема актуальна я вже майже рік в комплект включаю єлектронний захист,особливо якщо це в сільскій місцевості -результат не рахуючи проблем з конденсаторами в Глово інших з блоками живлення за рік не було.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
Розетка 220В.
« Відповідь #4 : 04:57:35, 09 Червня 2007 »
У мене в спальній світільник свистить !:D І то такою високою частотою що ледь -ледь вухом чуєш , я перший раз як це замітив то незшав що то таке , пів години по хаті ходив і виключав з резеток що можна було виключити . Аж поки у спальні не включив світло ! Як включаєш його то перестає , або погупати по ньому троха то теж на деякий час заспокоюється , але не на довго . Ну і що там таке може свистіти , там ж нічого нема , одні дроти і контакти ?
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній rogatyn3

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Рейтинг: +10/-1
Розетка 220В.
« Відповідь #5 : 06:23:21, 09 Червня 2007 »
то вітер свистить
:(

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Розетка 220В.
« Відповідь #6 : 06:31:50, 09 Червня 2007 »
Цитата: rogatyn3;9430
то вітер свистить


Ну та...в тих проводах, по котрих 220 вольт шурує до хати :-)))
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
Розетка 220В.
« Відповідь #7 : 21:46:29, 26 Жовтня 2008 »
У мене в спальній світільник свистить !:D І то такою високою частотою що ледь -ледь вухом чуєш , я перший раз як це замітив то незшав що то таке , пів години по хаті ходив і виключав з резеток що можна було виключити . Аж поки у спальні не включив світло ! Як включаєш його то перестає , або погупати по ньому троха то теж на деякий час заспокоюється , але не на довго . Ну і що там таке може свистіти , там ж нічого нема , одні дроти і контакти ?Неіначе як Барабашка завівся...
а лампочку пробував міняти ;D