Автор Тема: Підробки Openbox Х-730/750/770  (Прочитано 55001 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #90 : 17:03:41, 22 Квітня 2009 »
Останній  софт не покращив роботу шари, по крайній мірі в мене. Як були незрозумілі писки при зміні ключиків так і залишились. Про інші недоліки яких не було відсторонено вже мовчу.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній tarik.sat

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Рейтинг: +5/-8
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #91 : 19:41:45, 22 Травня 2009 »
Хлопці порадьте чи брати 730 опен підробку за 60 у.о, хто стикався які в ньому недоліки ,як працює з флешкою і емулятором?
Встановлення супутникового телебачення в м. Коломиї та районі
аська 488 999 959

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #92 : 20:04:41, 22 Травня 2009 »
Особисто я б не радив... 
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #93 : 05:04:22, 23 Травня 2009 »
Хлопці порадьте чи брати 730 опен підробку за 60 у.о, хто стикався які в ньому недоліки ,як працює з флешкою і емулятором?
Не слід брати.Вони самі по собі ще не вичухані як слід,і з неорігіналом будуть ще й проблеми при перешивці-воно вам треба?
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Jurasic.UA

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Рейтинг: +26/-0
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #94 : 19:03:14, 10 Серпня 2009 »
Подивився по різних форумах де викладені фото оригіналу та підробки,та порівнявши зі своїм OPENBOX 750PVR-схиляюсь до думки,що в мене більш схожий на оригінал,хоча виникає підозра в двох випадках-наклейка"НЕ СРЫВАТЬ ГАРАНТИЯ" чорна та знаходиться збоку, а не ззаду і по друге,на коробці пише "Сделано в Индонезии".Які думки? Бо  хочу залити останній софт,а страшнувато. an24

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #95 : 08:02:29, 11 Серпня 2009 »
 ;) "Сделано в Индонезии"
 
100% не клон дивись якість пластмасси на створці ca.,
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній Jurasic.UA

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Рейтинг: +26/-0
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #96 : 18:20:27, 11 Серпня 2009 »
;) "Сделано в Индонезии"
 
100% не клон дивись якість пластмасси на створці ca.,
Якість пластмаси на погляд якісна-блистить як в собаки яйця :2funny:

Відсутній Jurasic.UA

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 60
  • Рейтинг: +26/-0
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #97 : 18:52:02, 13 Серпня 2009 »
Залив ПЗ 1.17.73 - політ нормальний, виходить в мене оригінал,  раз не здох :)

Відсутній alex1972

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Рейтинг: +63/-1
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #98 : 17:45:19, 22 Лютого 2010 »
Як відрізнити підробку від оригіналу дивітся тут
Перечитав всі повідомлення в гілці, так і не побачив як відрізнити оригінал від підробки. Вказана ссилка не працює. Може хтось конкретно скаже на що звернути увагу при покупці, треба придбати два тюнера, не хочеться попасти на підробку.
Кам"янець-Подільський, Openbox X-800, X-730 CIPVR

Відсутній gandr10

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +4/-3
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #99 : 13:05:17, 14 Березня 2010 »
Хтось може детальнiше може розповiсти ,чув є якась мiкросхема впаюїться в тюнер, i тюнер не боїться нових прошивок стає оригiналом.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #100 : 19:41:38, 14 Березня 2010 »
Як відрізнити підробку від оригіналу дивітся тут
Перечитав всі повідомлення в гілці, так і не побачив як відрізнити оригінал від підробки. Вказана ссилка не працює. Може хтось конкретно скаже на що звернути увагу при покупці, треба придбати два тюнера, не хочеться попасти на підробку.
Можу вам порадити одне якщо продавець не буде проти що ви залиєте в тюнер саму послідню версію прошивки то ви напевно купуєте оргінал. Є ще такий варіант зайдіть на цю адресу і ввічливо попросіть ідентифікувати ваш ресивер( потрібен серійний номер)http://www.satsystems-forum.com/index.php
А взагалі то радив би вже дивитися на цю лінійку тюнерів(S5,,S7.S8HD) якщо так сильно до вподоби Опени.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116518
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16622
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1227
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750