Автор Тема: Підробки Openbox Х-730/750/770  (Прочитано 43909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #45 : 07:31:10, 27 Лютого 2009 »
-sat-fan- Не правда Ваша - зараз Х7х0 добре працють из шарою, може це у Вас проблеми з нетом, або проблеми у Вашого провайдера шары !!!
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній валера

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Рейтинг: +455/-7
  • пірат саттв
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #46 : 08:05:58, 27 Лютого 2009 »
я вже бачив як мінімум 4 варіанти підробки тюнерів в всіх є невеличкі відмінності так що спорити тут безглуздо в кожного може бути інший варіант тут треба по конкретному випадку з повним фотом внутрощів клона (це на рахунок діодів в бж)... ca.,

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #47 : 10:32:28, 27 Лютого 2009 »
-sat-fan- Не правда Ваша

Друже, проблема саме в тюнері. Всьго в мене дома є на даний момент 5 різних тюнерів, з якими саме й порівнював роботу саме шари. Порівняння можу робити так як тестував їх не один день, кожен з тюнерів стояв на шарі саме менше місяць. Само погано себе проявив 770  mog, який я зараз поставив своїй сестричці так як їй окрім музикальних більше нічого непотрібно, вона в мене любить записувати свої любимі кліпи - а для цього він згодиться.
Не з поганої сторони проявив себе Х 800 на якому шара працює коректно, але в нього по якійсь причині вилітали деякі транспондери з 36* (НТВ+), та і софтова підтримка на них закінчилась - хоча мені вона і непотрібна була так як окрім новин, ТРК Україна та НТВ я більше нічого не дивлюся, в звязку з чим він у мене перемістився в підвальне приміщення.
Не з поганої сторони себе проявив Eurosky DVB 8004 Super, саме його я поставив свого часу батькам, а після того як зявилась абра, я їм її поставив для перегляду НТВ - вигідніше ніж купувати мобільні девайси, або ставити лан і платити за шару.
Саме більше мені сподобався Technosat, до якого я немаю на даний момент ніяких зауважень.

зараз Х7х0 добре працють из шарою, може це у Вас проблеми з нетом, або проблеми у Вашого провайдера шары !!!

Я б повівся на таку проблему якщо б я не був в змозі протестувати роботу інших моделей тюнерів.
Як тільки ставлю 770  9_4 починаються аномалії, з ком портом, призміні ключиків різкі звуки зявляються від яких недовго інфарк отримати, хоча в цьому є плюси коли дивишся фільмижахів, нізтого ні з сього як рявкне, ефект неймовірний.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #48 : 10:51:51, 27 Лютого 2009 »
я вже бачив як мінімум 4 варіанти підробки тюнерів в всіх є невеличкі відмінності так що спорити тут безглуздо в кожного може бути інший варіант тут треба по конкретному випадку з повним фотом внутрощів клона (це на рахунок діодів в бж)... ca.,

Я недавно бачив клон 770 моделі, який ти нічим не відрізниш від оригіналу, поки не розбереш його та не побачиш внутрощі, корпус ідентичний, коробка теж (ще й з галограмками).
А свій я придбав з самого початку, як тільки їх почали випускати, він є дійсно оригінал - хоча від цього вмене проблеми зним не зникнуть. Я тоді такий же поставив одному знайомому, добре що він хоч торопає в цій темі, а так задавав би дуже багато запитань.

Хлопці я вашу позицію прекрасно розумію, підтримка торгової марки. На проблеми які є, нетреба закривати очі, відцього проблема не зникне, проблеми треба вирішувати.

Перед тим як робити якісь заключення по якості роботи того чи іншого тюнера, ви спочатку по тестуйте інші моделі, інші торгові марки. Я не закликаю вас купувати заради тестів тюнера, махніться з знайомими в яких є інші тюнера, хочаб на місяць. Тільки після того у вас може зявитись якась неупереджена думка, саме думка а не ваші висловлювання покриваючі проблеми які є в наявності у того чи іншого тюнера.
Деякі звас окрім колись купленого OPENBOX, ні з чим іншим не стикались. А в загалі є намного кращі торгові марки, якісніші й цікавіші, і їх не одна.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #49 : 11:19:11, 27 Лютого 2009 »
-sat-fan- Шановний друже, якщо
Цитувати
OPENBOX   - лайно, а не торгова марка
, то чому так багато підробок ???? "Лайно" ж ніхто підробляти не буде !!! :2funny: :2funny: :2funny:
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #50 : 11:31:38, 27 Лютого 2009 »
Цитувати
Перед тим як робити якісь заключення по якості роботи того чи іншого тюнера, ви спочатку по тестуйте інші моделі, інші торгові марки.


та тестував я різні марки  ....але  все вирішує рівень глузду та товщина портмане .....
той хто купує евроская чи жлобо  той напевно  купивши собі телек самсуг .. більш нічого не  бажае.....

опени аппарати не для випускників ПТУ.... там  потрібно головою шурупати .. а жлобо купив ...включив .. парнуху побачив і все . кум позеленів від заздрощив   все  єфект отримано ...
....ну можливо техносат та голден десь рядом коло опена на 5 щаблів нижче
а євроскай ? це навіть не з чим не зрівняти крім жлобо-ортоном в рожевому коробку .... але на кожен товар є покупець.....навіть на віжн.. *+*-

пи сі

немаю нічого проти  тих марок які тут згадувались.....але в кожного своя правда в  своїй голові та хаті... ca.,


до речі опени ніхто купувати не примушує ....  шаріть на евроскай  ...або на чому  вважаете за потрібне ....марку можно обирати будьяку .....
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #51 : 11:43:20, 27 Лютого 2009 »
-sat-fan- Шановний друже, якщо
Цитувати
OPENBOX   - лайно, а не торгова марка
, то чому так багато підробок ???? "Лайно" ж ніхто підробляти не буде !!! :2funny: :2funny: :2funny:
Ви подивіться як інші торгові марки клонуються, а потім запитуйте. А клонують їх тільки заради заробітків. Не лише оце лайно клонують.
А ви вже напевно й гордитись почали тим що цю торгову марку ще й хтось клонує.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #52 : 12:02:54, 27 Лютого 2009 »
romireb!чим кращий опенбокс (в якого якість картінкі така як ГЛОБО) від техносата??? на тюнера які ви називали(євроскай,глобо) підтримка на високу рівні і вони своїх клієнтів не кідають(софтова підтримка) так як це робоить хвалений опенбокс!!!ви говорете про підробки, я з вами згідний що за рахунок когось на можна виїжать!!!тоді дайте відповідь чого в опенбоксах присутній емулятор ? це законо??? чи може вони заплатили мегаспорту за тещо іхній канал показує на тюнерах???

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #53 : 12:12:49, 27 Лютого 2009 »
опени аппарати не для випускників ПТУ....

 9_:1 та ви ще скажіть для того щоб користуватись опеном необхідно спочатку вищу освіту отримати.  :2funny: :2funny: :2funny:

там  потрібно головою шурупати ..

Що ж там в вашому ЖОПЕНБОКСІ такого складного? Щоб "головою шурупати"? Не вже він такий складний в екслуатації. Як тільки ви змогли з ним розібратись без вищої освіти? Зараз лусну від сміху  :2funny: :2funny: :2funny:  *-T  Й не соромно вам такого писати? З гумором у вас все в порядку. Я не буду це сприймати серйозно, і зроблю вигляд що ви цього не писали.

а жлобо купив ...включив .. парнуху побачив і все . кум позеленів від заздрощив   все  єфект отримано ...

А що у Вас з Жопеном так не виходить? Напевне кум розбирається краще.

....ну можливо техносат та голден десь рядом коло опена на 5 щаблів нижче


Ти ба? Як ви свої Жопени високо оцінюєте. Хоча аргументів для такої оцінки у вас немає.
Цитувати
Тост.
"Давайте выпем за Нас! Так как кроме нас, за нас никто не выпет"

а євроскай ? це навіть не з чим не зрівняти


Згоден, особливо тоді коли окрім Жопена ні з чим іншим не зтикався. Тому й немає з чим порівняти.

до речі опени ніхто купувати не примушує ....  шаріть на евроскай  ...або на чому  вважаете за потрібне ....марку можно обирати будьяку .....

Хочаб чимось ви мене порадували, не примушуть брати саме Жопен.


рядом - поруч ПТУ
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній edit

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Рейтинг: +29/-4
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #54 : 12:32:32, 27 Лютого 2009 »
Хлопці! У мене теж вища освіта. Виходить що цей жопенбокс з його новою версією я навіть в руки не можу взяти??????

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #55 : 12:38:00, 27 Лютого 2009 »
slavon, ви ж  ніколи навіть не користувались 7*0 моделями. Свої заключення по якості ви робите тільки на підставі перечитаних вами форумів - де їх так потужно захищають. Я надіюсь що ви в найближчі часи придбаєте собі якісну оригінальну 770 модель, а свій 820 перенесете в підвальне приміщення. На 820 й підтримка закінчилась, а на 770 вона йде повним ходом. Тільки прошу брати оригінал, щоб не підірватись на "бомбі".
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #56 : 12:44:32, 27 Лютого 2009 »
Хлопці! У мене теж вища освіта. Виходить що цей жопенбокс з його новою версією я навіть в руки не можу взяти??????

Так в тому то і вся справа, з вищою освітою можна брати даний бренд  9_4. Я рекомендую вам брати тільки оригінал.  9_4
Напевно найближчим часом під час купівлі даного бре*ду треба буде предявляти диплом  *-K. Так що не гайте часу.
 ca., ca., ca.,
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

Відсутній zloj vitos

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 643
  • Рейтинг: +359/-23
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #57 : 12:51:19, 27 Лютого 2009 »


....ну можливо техносат та голден десь рядом коло опена на 5 щаблів нижче


Ти ба? Як ви свої Жопени високо оцінюєте. Хоча аргументів для такої оцінки у вас немає.
Цитувати
sat-fan тут ви не праві.Аргументів що-до цього безліч.Хоча б навіть корявий техносатовський бісс(рівняється до ГлобоКР110-там такі ж проблеми),а що-до голдена зовсім нема з чим зрівнювати(їхня підтримка закінчується зразу ж закінченням випуску моделі).Без обід,але Опен краще цих моделей. :)

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #58 : 12:52:56, 27 Лютого 2009 »
2 -sat-fan-   ;)
Цитувати
та тестував я різні марки  ...
оце кому написано  ..... Ви хоть читайте  те що написав  оппонет . а не про кума  питайте .... *-F

перепробував я їх марок різних массу ......те що ви гумор розумієте однобоко то вам *-P але  не втім річ

жлобство не виліковне ......жлобстово=жлобо.... *-Fі так далі  ваш сарказм мені не зробить западло ...
я вам не намагаюсь втлумачити щось таке що вам  не дозволяє ваш  світогляд.....та релігія.. а про  те що опнен  не для ПТУ  то  факт  ... приклади .. будь ласка ...

1 зараз  зроблена привязка часу до каналу .... щоб епг та теймери працювали корректно   так 98  з 100 ПТУшників не можуть розібратись в простому  настроюванні часу .... здіймають гвавлт  кривий софт .. а про криві мізки не написав ніхто .
2 спеціально зроблена можливість тайм шифту та одночасного запису  2-го каналу з одного транспондера .... 95% прафессаров на можуть ввымкнути цю функцыю...
3 деякі перці навіть мп3 плеер не можуит запустити.... .... и тд и тп
4 у декотрих навіть флешка не запускаеться .....  про що тут говорити .. навіть на 0 (нуль) на ПДУ натиснути запдло ...

вірю що  глобо + евроскай + ще ojcm  не погані апарати  ... але  ще раз  наголошую ... вони на прошарок типу "продавців калош" на базарs та прищавих віпускників медвитверезників  *+*-.... то нехай воно собі так і буде .... їздять же люди на  тавріях ....та китайських пердунах.......

Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній -sat-fan-

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 242
  • Рейтинг: +147/-10
  • OPENBOX - лайно!!!!!
Підробки Openbox Х-730/750/770
« Відповідь #59 : 13:10:55, 27 Лютого 2009 »
тут ви не праві.Аргументів що-до цього безліч. Хоча б навіть корявий техносатовський бісс

Так, так! Згадайте 7*0 моделі як тільки їх почали випускати, та розділ в емуляторі BISS DCW. Коли була реалізована підтримка DCW, як давно? Ви нормальні арументи наводіть, а то мені набридло вам нагадувати про недоліки Жопенів.

а що-до голдена зовсім нема з чим зрівнювати(їхня підтримка закінчується зразу ж закінченням випуску моделі).Без обід,але Опен краще цих моделей. :)

Шановний ознайомтесь з раніше написаними повідомленнями, і тоді зрозумієте що питання на рахунок порівнянь Жопенбокса і Голдена ви запитали не по темі, їх згадував romireb.
OPENBOX  mog - лайно, а не торгова марка. Якщо хочете в цьому переконатись, придбайте його. Рекомендую оригінал  9_4  і тільки від офіційних дилерів  9_4

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 88369
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 3477
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 6430
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 9642
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Свіжі прошивки для Openbox SX4Base/SX4/SX6/SX9/SX9Combo

Автор bodyanРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 12
Переглядів: 17111
Остання відповідь 19:18:04, 23 Лютого 2019
від arrows